Angelė Bajorienė

Lietuvos dienaAktualijos
2013-12-01 16:12
Po Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimo Socialinės apsaugos ir darbo viceministrės posto netekusi buvusi Prienų globos namų direktorė sugrįžo į seną darbą. Etikos sargai pripažino, kad Angelė Bajorienė šiurkščiai pažeidė įstatymą, kai vadovaudama įstaigai į darbą priėmė būrį giminaičių.
Lietuvos dienaAktualijos
2013-11-14 13:52
Net kelis giminaičius Prienų globos namuose įdarbinusi ir dėl to posto netekusi buvusi socialinės apsaugos ir darbo viceministrė socialdemokratė Angelė Bajorienė grįžo dirbti į šią įstaigą. Laikinai Prienų globos namų direktoriaus pareigas einantis Gintas Pačėsas patvirtino, kad A.Bajorienė laikinai eina jo, direktoriaus pavaduotojo pareigas. Įstaigos tinklapyje lig šiol nenurodyta, kad A.Bajorienė vėl įsiliejo į kolektyvą.
Lietuvos dienaAktualijos
2013-09-09 14:25
Socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius su „darbiečių“ deleguota socialinės apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabedinskiene jau derina, kas turėtų užimti likusią laisvą viceministro kėdę iš šių pareigų pasitraukus Angelei Bajorienei.
Lietuvos dienaAktualijos
2013-08-19 12:27
Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Angelė Bajorienė, kurią Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) dar pavasarį pripažino supainiojus interesus ankstesnėje darbovietėje, nusprendė trauktis iš pareigų.
Lietuvos dienaAktualijos
2013-04-15 10:34
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) parengė Piniginės socialinės paramos įstatymo pataisas, kuriomis norima mažinti piktnaudžiavimą socialine parama ir skatinti bedarbius ieškoti darbo. Naujomis teisės normomis ilgiau nei metus nedirbantiems asmenims numatoma mažinti socialinę pašalpą, o įsidarbinusiems dar pusmetį mokėti 50 proc. jos dydžio siekiančias išmokas.
Lietuvos dienaAktualijos
2013-02-11 14:26
Socialinės apsaugos ir darbo viceministre nuo pirmadienio dirba Prienų senelių globos namų direktorė, Trečiojo amžiaus universiteto Prienų filialo direktorė 51 metų Angelė Bajorienė.

Populiariausi per 24 val.