Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>

Anykščiai

Kultūra Meno pulsas
2014-04-11 19:44
Oficialiai atidarytas beveik 7 mln. litų kainavęs Anykščių menų inkubatorius-menų studija – jame jau įsikūrė 20 meno kūrėjų, o šiuolaikiškos inkubatoriaus patalpos pritaikytos net 200 žmonių renginiams.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-04-08 09:32
Pirmadienį Anykščiuose sustabdyta ne tarnybos metu neblaivi vairavusi muitinės inspektorė.
Lietuvos diena Nelaimės
2014-03-20 07:29
Beveik prieš trejus metus tragiškai pasibaigusio „Nykštietiško triatlono“ rengėjai išgirdo nuosprendį. Jie pripažinti kaltais dėl 29-erių klaipėdiečio Almanto Baliučio žūties Šventojoje. Panevėžio apygardos teismas Marijui Rindzevičiui skyrė 8 mėnesius, o Broniui Vitkūnui – 6 mėnesius nelaisvės. Tiesa, dirbantiems ir gerai charakterizuojamiems nuteistiesiems kol kas nereikės atsisveikinti su šeimomis ir vykti į pataisos namus. Jiems bausmės vykdymas atidėtas vieniems metams.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-03-19 14:24
Prieš beveik trejus metus tragiškai pasibaigusio „Nykštietiško triatlono“ organizatoriams Panevėžio apygardos teismo nuosprendis buvo nepalankus. Jie pripažinti kaltais, kad 2011 metų vasarą neužtikrino sportinio renginio dalyvių saugumo, todėl jo metu vienas iš sportininkų, 29 – erių klaipėdietis Almantas Baliutis nuskendo Šventosios upės užtvankoje.
Gyvenimo būdas Šeima ir santykiai
2014-03-02 12:21
Televizijos projektuose dažnai dalyvaujantis Deividas Meškauskas (26 m.) neseniai įkalbėjo savo brolį Donatą (25 m.) dviese šokti nuo 7,5 metro aukščio bokšto. Jaunėlis dėl vyresnėlio padarytų bet ką, nes jųdviejų ryšys labai stiprus. Be to, broliai – iš prigimties nutrūktgalviai.
Lietuvos diena Gamta
2014-02-21 16:41
Iššaudyti visus Lietuvos šernus užsimojęs aplinkos ministras Valentinas Mazuronis šeštadienį Anykščių rajone aplankys garsųjį šerną Henriką, kurį žmonės bando apsaugoti nuo liūdno likimo. Anykštėnai nesutinka nušauti šerno, nes jis gyvena uždarame aptvare. Tuo tarpu ministras nurodė iššaudyti visus šernus, nes jie esą platina kiaulių marą. "Ministras žiniasklaidos atstovų lauks prie Laimės žiburio Anykščiuose. Iš ten visi kartu pajudės pas Mikierių girininkijoje gyvenantį šerną Henriką. Šernui ministras veža lauktuvių ir žurnalistus skatina taip pat neatvažiuoti tuščiomis", - skelbiama Aplinkos ministerijos pranešime spaudai.
Lietuvos diena Gamta
2014-02-13 16:20
Aplinkos ministerija kreipėsi į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą (VMVT), prašydama numatyti priemones dėl visuomenės lankomose teritorijose aptvaruose gyvenančių šernų.
Būstas Architektūra
2014-02-12 15:52
Anykščių regioniniame parke pradėtas statyti lajų takas, nusidrieksiantis Anykščių šilelio medžių viršūnėmis. Medžių lajų kompleksą sudarys apžvalgos bokštas, takai bei informacijos centras. Komplekso architektūros motyvu buvo pasirinkta aukštaitiška tautinė juosta, todėl fasaduose dominuos juostos motyvas.
Verslas Rinkos pulsas
2014-02-12 05:45
Uždraudus auginti šernus ir šernakiaules, Anykščių įžymybe tapusio šerno Henriko likimas pakibo ant plauko. Vis dėlto jį globojantys miškininkai ketina rašyti prašymą į Vilnių ir išsaugoti keturkojį.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-01-22 11:34
Antradienio vakare Anykščiuose įvykdytas apiplėšimas policijos pareigūnus nustebino savo įžūlumu.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-01-18 10:54
Anykščių rajone, Svėdasų miestelyje, apiplėštas namas, iš jo išneštos brangenybės ir seifas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-01-12 16:24
Anykščių rajono meras į lygių teisių kontrolierius kreipėsi dėl interneto komentarų. Miestelio valdžia jaučiasi diskriminuojama, kad savivaldybės darbuotojams iš darbo vietų vietiniame interneto naujienų portale negalima rašyti komentarų anonimiškai. Meras įsitikinęs, kad miesto naujienų portalas pažeidžia savivaldybės darbuotojų teises.
Sportas Startai
2013-12-19 09:22
Gruodžio 19-21 dienomis Anykščių „Sveikatos oazės“ baseine vyks atviras 2013 metų Lietuvos plaukimo čempionatas trumpame (25 m ilgio) baseine. Pirmenybėse dalyvaus visi pajėgiausi Lietuvos plaukikai, tarp kurių ir bus į gimtinę grįžusi olimpinė bei pasaulio čempionė ir rekordininkė Rūta Meilutytė.
Lietuvos diena Kriminalai
2013-12-10 17:28
Anykščių rajone į sodybą įsibrovę vagys pasirinko netikėtą grobį - briedžių ir elnių ragų kolekciją. Apvogtas anykštėnas tvirtino, kad ši kolekcija jam yra neįkainojama, nes ją rinko nuo vaikystės. Septynios poros briedžių ragų trofėjų, viena elnio ragų pora, keturios lentelės, prie kurių pritvirtinta po vieną elnio ragą ir penki stirnų ragai – tokio savo turto šios savaitės pradžioje pasigedo Anykščių gyventojas 51-erių Alvydas Vyšniauskas.
Verslas Rinkos pulsas
2013-12-07 09:54
Anykščiuose po poros mėnesių duris atversiantį sveikatingumo centrą „SPA Vilnius Anykščiai“ užplūdo jame trokštantys dirbti anykštėnai. Į 80 darbo vietų pretenduoja net 630 kandidatų. Kandidatų į būsimas darbo vietas atrinkimu rūpinasi Klaipėdoje dirbantys psichologai. Atranka atliekama keliais etapais: pirmiausia skaitomi pretendentų laiškai. Po to su atrinktaisiais kalbamasi telefonu, galiausiai jie pakviečiami atvykti pokalbio.
Sportas Krepšinis
2013-12-02 00:13
Sekmadienį Anykščiuose baigėsi dvyliktasis šešių komandų tarptautinis Europos parlamento narės Vilijos Blinkevičiūtės taurės krepšinio vežimėliuose turnyras, kuris buvo skirtas Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti.
Lietuvos diena Kriminalai
2013-11-23 08:27
Anykščių rajone esančiuose Aknystos socialinės globos namuose liejosi kraujas. 37 metų globotinis peiliu mirtinai subadė savo bendraamžį ir sužalojo 10 metų jaunesnį vyrą. Žudikas suimtas 3 mėnesiams. Psichikos negalią turinčių vyrų ginčo kruvina atomazga įvyko ketvirtadienio pavakare. Apie 17 valandą į Vilmanto M. kambarį atėjo jo bendraamžis Deividas L. ir 27-erių Sergejus P.
Lietuvos diena Aktualijos
2013-09-27 06:51
Lesbiete išvadinta jauna darželio auklėtoja ne juokais supyko ir kreipėsi į Anykščių rajono apylinkės prokuratūrą, kad ši išsiaiškintų, kas apie ją skleidė melagingą informaciją – viešoje erdvėje apšmeižė ir pažemino jos garbę bei orumą. Anykščių rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Vygandas Jurevičius portalui lrytas.lt patvirtino, kad jauna pedagogė į prokuratūrą kreipėsi tuoj pat, kai galimai melagingi laiškai pasiekė įvairias valstybės institucijas ir visuomenės informavimo priemones.
Bendraukime Man rūpi
2013-09-21 20:14
„Mama, kas yra lesbietė? Kiti vaikai darželyje sakė, kad mūsų mokytoja yra lesbietė“, – tokie vieną Anykščių vaikų darželį lankančio sūnaus žodžiai šokiravo jo motiną Agnę. Pasikalbėjusi su kitų to paties darželio vaikų tėvais moteris tikina sužinojusi, esą „visi Anykščiai seniai žino, kad ta pedagogė viename kambaryje gyvena su dar dviem moterimis, o aplinkiniai jas mato pernelyg meiliai bendraujančias“. Tokia informacija gerokai sutrikdė Anykščių vaikų darželio direktorę.
Lietuvos diena Aktualijos
2013-09-19 16:46
Išdraskyti siuntiniai, sugedę produktai – tokios „lauktuvės“ iš Lietuvos neretai pasiekia tautiečius užsienyje. Siuntų pervežimo paslaugomis nusivylę žmonės nežino kur tokiais atvejais ieškoti teisybės, o siuntinius gabenančios įmonės atsakomybės kratosi, tvirtindamos, kad dažnai dėl pasimetusių ar pažeistų siuntinių kalti patys siuntėjai.