Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>

Anykščiai

Lietuvos diena Kriminalai
2014-10-23 10:57
Antradienį vos tik pasirodžius Anykščių žiniasklaidoje informacijai, kad vėl sudaužyti stiklinio apžvalgos statinio, esančio Anykščiuose, pėsčiųjų take palei Šventąją, stiklai, Anykščių policijos komisariato pareigūnai nepraėjus nei porai valandų jau žinojo, kas tai padarė.
Komentarai
2014-10-21 07:37
Karo čia nebus dar penkerius metus, sako ekspertai. Išties – karas, kaip jį kai kas įsivaizduoja pagal filmą apie eilinį Rajeną, gali ir iš viso neprasidėti. Tačiau Lietuva jau dabar skaičiuoja nuostolius.
Komentarai
2014-10-16 17:04
Neseniai nuskambėjo juokinga istorija – du putinus parke pasodinęs Anykščių rajono Andrioniškio seniūnas sukėlė triukšmą tarp politinių oponentų ir net kai kurių gyventojų. Anykščių meras apkaltino seniūną, kad šis elgiasi vaikiškai sugalvojęs akciją pavadinimu „Pasodink putiną“.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-10-10 12:31
Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistės 64-erių nužudymu įtariamas 53 metų V.N. penktadienį suimtas dviem mėnesiams. Tiesa, vyras jam pareikštų kaltinimų nepripažįsta, nors sutinka, kad turi psichikos problemų ir yra pasirengęs, kad jam būtų atlikta stacionari psichologinė-psichiatrinė ekspertizė, praneša „Anykšta“.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-10-09 14:12
Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė 64erių Stasė P. negyva, o už ją 11 metų jaunesnis Vygandas N. – areštinėje. Taip baigėsi jų draugystė. Negyva Stasė P. savo namuose buvo rasta trečiadienį. Moters namuose užkluptas jos draugas Vygandas N. ištarė: „Ji mane puolė.“ Vyriškis vakar buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-10-08 13:39
Trečiadienio rytą Anykščius sukrėtė 64 metų medikės mirtis. Moteris rasta negyva savo bute Ramybės mikrorajone, rašo „Anykšta“. 64 metų S.P. dirbo Anykščių A.Baranausko pagrindinėje mokykloje visuomenės sveikatos priežiūros specialiste. Ant moters kūno matėsi smurto žymių.
Kultūra Kinas
2014-10-06 16:14
Kaip surasti savo bičiuliui autistui moterį? Šeštojoje EDOX fiestoje Anykščiuose per praėjusį savaitgalį tarp geriausių Europos dokumentinių filmų iš 9 šalių parodytas italų „Ypatingas poreikis“ – septynių festivalių laureatas.
Kultūra Meno pulsas
2014-10-03 15:06
Anykščiuose penktadienį prasideda šeštasis dokumentinio kino festivalis „Edox“, kuriame iki sekmadienio bus pristatomi tarptautiniuose kino festivaliuose apdovanojimus pelnę filmai iš 9 šalių.
Gyvenimo būdas Skonis
2014-09-27 17:58
Šeštadienį Anykščiuose „Obuolinių“ šventės metu agentūros „Factum“ atstovai fiksavo naują Lietuvos rekordą – Anykščių savivaldybė ir socialinis projektas „Draugų uogienė“ išvirė didžiausią uogienės katilą.
Bendraukime Išklausykite
2014-08-16 10:00
Prieš metus „Bendraukime“ teko skaityti apie netvarką mūsų Anykščių miesto keliuose. Tada galvojau, kad policija, nepaisant „sauso“ ir gėdingai melagingo atsakymo, kad „viskas mieste gerai“ atsakymo, patyliukais susiims ir pradės dirbti kaip privalo. Deja, po metų padėtis dar prastesnė.
Kultūra Scena
2014-08-15 12:17
„Purpurinis vakaras“ Anykščiuose prasidėjo: scenoje dvi Lietuvos bardų kartos ir svečias iš užsienio. Niūrūs lietaus debesys išsisklaidė nuo pirmųjų anykštėnės Deimantės Kavaliauskaitės akordų, kuriais mergina pradėjo septintąjį „Purpurinį vakarą“. Anykštietei atlikėjai kompaniją palaikė taip pat iš Anykščių kilę bardai Titas ir Dominykas.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-08-07 09:54
Anykščių policija visą dieną vargo su itin neramiu suimtuoju. Šis net sugebėjo pasprukti nuo pareigūnų, tačiau vėliau vis dėlto buvo sučiuptas.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-08-06 17:29
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai išaiškino ir pagreitinto proceso tvarka perdavė į teismą keturis ilgapirščius, kaltinamus automobilių vagystėmis Anykščių rajone.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-08-06 09:17
Anykščių daugiabučio laiptinėje šaudyti pradėjo girtas vyras. Į sieną jis šovė iš neteisėtai laikomo šautuvo. Nepaisant to, kad vyras kėlė didžiulį pavojų aplinkiniams, Policijos departamentas nusprendė, kad visuomenei apie jį kažko daugiau žinoti nėra reikalo ir jo duomenimis nuslėpė.
Verslas Energetika
2014-07-31 08:56
Anykščių valdžia, pagaliau suradusi naujus užtvankos nuomininkus, tikisi per metus miesto centre esančią užtvanką ant Šventosios upės rekonstruoti į hidroelektrinę. Prieš 26 metus statyta Šventosios upės užtvanka netrukus bus rekonstruota į hidroelektrinę. Laimėję konkursą šiauliečiai per metus nuo sutarties pasirašymo turės pradėti statybas arba statinio projektavimą.
Lietuvos diena Gamta
2014-07-24 07:47
Po darbo Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ir kiti valdininkai antradienį skubėjo ne į namus, o prie miesto centre tekančios Šventosios upės. Penkiolika vyrų čiupo dalgius ir brido šienauti upėje vešliai sužėlusių žolių. Tai jau tradicine tapusi akcija, kurios metu prieš Anykščių miesto šventę valoma Šventoji.
Verslas Sėkmės istorijos
2014-06-29 12:29
Šunis ir kates kirpti pradėjusi vilnietė Evelina Reznikovė tikisi įrodyti, kad labai stengiantis sėkmę galima rasti ne tik sostinėje, bet ir provincijoje. Apsipratusi Vilniuje Evelina sumąstė atidaryti savo saloną ir Anykščiuose. Ar ten yra pakankamai šunų? Pasirodo, yra ir net labai prabangių.
Pramogos Kelionės ir pomėgiai
2014-06-28 14:46
„Kai kitą kartą keliausite pro Anykščių kraštą, nepravažiuokite pro Rubikių ežerą, pasivaikščiokite jo pakrantėmis, aplankykite bent vieną jo salų. Nepatingėkite pėsčiomis įveikti penkių kilometrų nuo Anykščių iki Bičionių palei „siauruko“ bėgius – juk ši vieta vadinama Lietuvos Šveicarija. Kavarske atsigerkite iš šaltinio. Raskite kaimuose ar laukuose pastatytus atminimo ženklus laisvės kovų dalyviams. Dar Anykščių šilelis, Puntukas, Niūronių kaimas, kur gimė Jonas Biliūnas, Laimės žiburys...“ - sako Antanas Tyla, profesorius, istorikas.
Pramogos Kelionės ir pomėgiai
2014-06-07 16:52
Šeštadienį iš ryto Lietuvos žmonės traukė link Anykščių. Tradicinė „Bėk, bėk Žirgeli“ šventė Niūronyse sukvietė ne tik žirgų augintojus ir mylėtojus, bet ir šiaip papramogauti norinčius tautiečius. Kelyje link Niūronyse esančio Arklio muziejaus kelis kilometrus nusitiesė pakelėje sustatytų automobilių eilė. Aikštelėse vietos nepakako. Vėliau atvykusiems žiūrovams teko pęr karštį pėsčiomis keliauti link muziejaus, kur jau nuo pat 11 valandos ryto šurmuliavo šventė.
Pramogos Kelionės ir pomėgiai
2014-06-05 07:38
Anykščių kraštas neįsivaizduojamas be jau dešimtmečius veikiančio vienintelio Lietuvoje Arklio muziejaus ir kasmetinės šventės „Bėk bėk, žirgeli“. Šis renginys, Niūronių kaime vykstantis kiekvieną birželio savaitgalį, sukviečia keliolika tūkstančių žiūrovų.

Populiariausi per 24 val.