Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>

Anykščiai

Gyvenimo būdas Skonis
2014-09-27 17:58
Šeštadienį Anykščiuose „Obuolinių“ šventės metu agentūros „Factum“ atstovai fiksavo naują Lietuvos rekordą – Anykščių savivaldybė ir socialinis projektas „Draugų uogienė“ išvirė didžiausią uogienės katilą.
Bendraukime Išklausykite
2014-08-16 10:00
Prieš metus „Bendraukime“ teko skaityti apie netvarką mūsų Anykščių miesto keliuose. Tada galvojau, kad policija, nepaisant „sauso“ ir gėdingai melagingo atsakymo, kad „viskas mieste gerai“ atsakymo, patyliukais susiims ir pradės dirbti kaip privalo. Deja, po metų padėtis dar prastesnė.
Kultūra Scena
2014-08-15 12:17
„Purpurinis vakaras“ Anykščiuose prasidėjo: scenoje dvi Lietuvos bardų kartos ir svečias iš užsienio. Niūrūs lietaus debesys išsisklaidė nuo pirmųjų anykštėnės Deimantės Kavaliauskaitės akordų, kuriais mergina pradėjo septintąjį „Purpurinį vakarą“. Anykštietei atlikėjai kompaniją palaikė taip pat iš Anykščių kilę bardai Titas ir Dominykas.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-08-07 09:54
Anykščių policija visą dieną vargo su itin neramiu suimtuoju. Šis net sugebėjo pasprukti nuo pareigūnų, tačiau vėliau vis dėlto buvo sučiuptas.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-08-06 17:29
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai išaiškino ir pagreitinto proceso tvarka perdavė į teismą keturis ilgapirščius, kaltinamus automobilių vagystėmis Anykščių rajone.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-08-06 09:17
Anykščių daugiabučio laiptinėje šaudyti pradėjo girtas vyras. Į sieną jis šovė iš neteisėtai laikomo šautuvo. Nepaisant to, kad vyras kėlė didžiulį pavojų aplinkiniams, Policijos departamentas nusprendė, kad visuomenei apie jį kažko daugiau žinoti nėra reikalo ir jo duomenimis nuslėpė.
Verslas Energetika
2014-07-31 08:56
Anykščių valdžia, pagaliau suradusi naujus užtvankos nuomininkus, tikisi per metus miesto centre esančią užtvanką ant Šventosios upės rekonstruoti į hidroelektrinę. Prieš 26 metus statyta Šventosios upės užtvanka netrukus bus rekonstruota į hidroelektrinę. Laimėję konkursą šiauliečiai per metus nuo sutarties pasirašymo turės pradėti statybas arba statinio projektavimą.
Lietuvos diena Gamta
2014-07-24 07:47
Po darbo Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ir kiti valdininkai antradienį skubėjo ne į namus, o prie miesto centre tekančios Šventosios upės. Penkiolika vyrų čiupo dalgius ir brido šienauti upėje vešliai sužėlusių žolių. Tai jau tradicine tapusi akcija, kurios metu prieš Anykščių miesto šventę valoma Šventoji.
Verslas Sėkmės istorijos
2014-06-29 12:29
Šunis ir kates kirpti pradėjusi vilnietė Evelina Reznikovė tikisi įrodyti, kad labai stengiantis sėkmę galima rasti ne tik sostinėje, bet ir provincijoje. Apsipratusi Vilniuje Evelina sumąstė atidaryti savo saloną ir Anykščiuose. Ar ten yra pakankamai šunų? Pasirodo, yra ir net labai prabangių.
Pramogos Kelionės ir pomėgiai
2014-06-28 14:46
„Kai kitą kartą keliausite pro Anykščių kraštą, nepravažiuokite pro Rubikių ežerą, pasivaikščiokite jo pakrantėmis, aplankykite bent vieną jo salų. Nepatingėkite pėsčiomis įveikti penkių kilometrų nuo Anykščių iki Bičionių palei „siauruko“ bėgius – juk ši vieta vadinama Lietuvos Šveicarija. Kavarske atsigerkite iš šaltinio. Raskite kaimuose ar laukuose pastatytus atminimo ženklus laisvės kovų dalyviams. Dar Anykščių šilelis, Puntukas, Niūronių kaimas, kur gimė Jonas Biliūnas, Laimės žiburys...“ - sako Antanas Tyla, profesorius, istorikas.
Pramogos Kelionės ir pomėgiai
2014-06-07 16:52
Šeštadienį iš ryto Lietuvos žmonės traukė link Anykščių. Tradicinė „Bėk, bėk Žirgeli“ šventė Niūronyse sukvietė ne tik žirgų augintojus ir mylėtojus, bet ir šiaip papramogauti norinčius tautiečius. Kelyje link Niūronyse esančio Arklio muziejaus kelis kilometrus nusitiesė pakelėje sustatytų automobilių eilė. Aikštelėse vietos nepakako. Vėliau atvykusiems žiūrovams teko pęr karštį pėsčiomis keliauti link muziejaus, kur jau nuo pat 11 valandos ryto šurmuliavo šventė.
Pramogos Kelionės ir pomėgiai
2014-06-05 07:38
Anykščių kraštas neįsivaizduojamas be jau dešimtmečius veikiančio vienintelio Lietuvoje Arklio muziejaus ir kasmetinės šventės „Bėk bėk, žirgeli“. Šis renginys, Niūronių kaime vykstantis kiekvieną birželio savaitgalį, sukviečia keliolika tūkstančių žiūrovų.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-05-14 10:31
Panevėžio apygardos teismui perduota nusikaltimų žmogaus gyvybei ir sveikatai baudžiamoji byla, kurioje Anykščių rajono gyventojas V. M. kaltinamas pasikėsinęs tyčia nužudyti du žmones ir vieną jų nužudęs.
Sportas Startai
2014-05-11 13:26
Anykščių baseine „Bangenis“ baigėsi tradicinis šešioliktą kartą surengtas tarptautinis plaukimo sprinto festivalis „Anykščiai 2014“.
Verslas Sėkmės istorijos
2014-05-06 12:55
Neseniai Anykščiuose duris atvėręs pirmasis Aukštaitijoje menų inkubatorius jau sutraukė dešimt rajono menininkų. Laisva liko tiktai viena vieta. Anykščių inkubatoriuje dirbantys menininkai iki šiol kūrė ten, kur gyveno, ne visi turėjo tinkamas sąlygas dirbtuvėms ir reikalingą įrangą. Dabar jų dirbtuvės atviros lankytojams ar potencialiems pirkėjams.
Pramogos Kelionės ir pomėgiai
2014-05-04 11:49
Praeityje garsus krepšininkas, o dabar Seimo narys Sergejus Jovaiša (59 m.) neįsivaizduoja gražesnės vietovės nei Anykščiai, kuriuos apdainavo ne vienas lietuvių literatūros klasikas. Krepšininkas grįžo į gimtinę, kai baigė sportinę karjerą, ir dėl to nė karto nesigailėjo. Prieš 10 metų naują namą pasistatęs vyras tikina, kad Anykščiai – vieta, kur gamta daro stebuklus.
Kultūra Meno pulsas
2014-04-11 19:44
Oficialiai atidarytas beveik 7 mln. litų kainavęs Anykščių menų inkubatorius-menų studija – jame jau įsikūrė 20 meno kūrėjų, o šiuolaikiškos inkubatoriaus patalpos pritaikytos net 200 žmonių renginiams.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-04-08 09:32
Pirmadienį Anykščiuose sustabdyta ne tarnybos metu neblaivi vairavusi muitinės inspektorė.
Lietuvos diena Nelaimės
2014-03-20 07:29
Beveik prieš trejus metus tragiškai pasibaigusio „Nykštietiško triatlono“ rengėjai išgirdo nuosprendį. Jie pripažinti kaltais dėl 29-erių klaipėdiečio Almanto Baliučio žūties Šventojoje. Panevėžio apygardos teismas Marijui Rindzevičiui skyrė 8 mėnesius, o Broniui Vitkūnui – 6 mėnesius nelaisvės. Tiesa, dirbantiems ir gerai charakterizuojamiems nuteistiesiems kol kas nereikės atsisveikinti su šeimomis ir vykti į pataisos namus. Jiems bausmės vykdymas atidėtas vieniems metams.
Lietuvos diena Kriminalai
2014-03-19 14:24
Prieš beveik trejus metus tragiškai pasibaigusio „Nykštietiško triatlono“ organizatoriams Panevėžio apygardos teismo nuosprendis buvo nepalankus. Jie pripažinti kaltais, kad 2011 metų vasarą neužtikrino sportinio renginio dalyvių saugumo, todėl jo metu vienas iš sportininkų, 29 – erių klaipėdietis Almantas Baliutis nuskendo Šventosios upės užtvankoje.

Populiariausi per 24 val.