balsavimo rezultatai

Pasaulis
2014-09-19 08:40
Penktadienį paryčiais buvo pradėti skelbti pirmieji referendumo dėl Škotijos atsiskyrimo nuo Jubntinės Karalystės rezultatai. Jie iš karto parodė, kad nepriklausomybės priešininkų stovykla lenkia siekiančius Škotijos nepriklausomybės. Suskaičiavus balsus paskelbta, jog 55 proc. referendume dalyvavusiųjų piliečių balsavo prieš Škotijos nepriklausomybę ir apie 45 proc. pasisakė už.
ŽmonėsTV antena
2014-02-04 19:15
Sekmadienį TV3 eteryje vyko didžioji beveik metus trukusios muzikinės intrigos – „X Faktoriaus“ – atomazga. Superfinale dėl 50 tūkst. litų vertės prizo varžėsi Audrius Petrauskas, Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas. Būtent Žygiui tą vakarą nusišypsojo fortūna - jam televizijos žiūrovai atidavė daugiausiai balsų. Žiūrovai nugalėtojui skyrė kiek daugiau nei 30 tūkst. balsų.
ŽmonėsMuzika
2013-05-21 11:32
Šeštadienį vėlai vakare „Eurovizijos“ finale triumfavo Danijos atstovė Emmelie De Forest su daina „Only Teardrops“. Ir nors apie jos pergalę Malmėje vykusio dainų konkurso užkulisiuose šnabždamasi buvo jau seniai, ne ką mažesnių ambicijų laimėti turėjo ir antrą vietą užėmęs Azerbaidžano atstovas Faridas Mamedovas. Jo kūrinys „Hold Me“ sužavėjo ir lietuvius – atiduodami balsus jie Azerbaidžanui skyrė maksimalius 12 taškų.
ŽmonėsTV antena
2013-02-17 22:47
Sekmadienį paaiškėjo ne tik „X Faktoriaus“ finalo nugalėtoja, bet ir buvo atskleisti visų laidų balsavimo rezultatai. Muzikinis projektas visų transliacijų metu išsiskyrė balsavimo konfidencialumu. Tai sukėlė didžiules diskusijas socialiniuose tinkluose. Tik lrytas.lt skaitytojai turi galimybę susipažinti su visų transliacijų rezultatais. Prie kiekvienos nuotraukos rasite lentelę su skaičiais, atspindinčiais, kas buvo kiekvienos laidos favoritas.

Populiariausi per 24 val.