Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>

Beatos virtuvė

Pramogos TV antena
2014-08-20 12:30
Nuo rugsėjo 6 dienos šeštadienio rytais 10.30 val. TV3 žiūrovus savo gera nuotaika, gardžiausiais receptais ir įdomiausiais pasakojimais apie valgių ruošimą ketvirtus metus iš eilės džiugins Beata Nicholson. Kulinarinės laidos „Beatos virtuvė“ vedėja atveria duris į naująjį laidos sezoną, intriguojančias būsimųjų laidų detales atskleisdama specialiame interviu.
Pramogos Žmonės
2014-04-16 12:38
Kulinarinių knygų autorė ir tinklaraštininkė Beata Nicholson (34 m.) pastarąjį dešimtmetį gyveno tarp Vilniaus ir Londono. Lygiai prieš metus jos sutuoktinis Tomas Nicholsonas (39 m.) tvirtai pasakė: „Važiuojame gyventi į Lietuvą.“ Beata „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Viskas bus gerai“ vedėjas patikino, kad jos nereikėjo ilgai įtikinėti grįžti namo. Juk gimtinėje jos pačios ir jos šeimos – vyro, sūnaus Jurgio (6 m.) ir dukters Izabelės (7 m.) – visi laukė ištiestomis rankomis. Be to, sutuoktiniai juokauja, kad iki atsikraustymo į Lietuvą jie net negyveno kartu.
Pramogos Žmonės
2014-04-14 16:17
Velykos jau ant nosies, todėl kviečiu visus pasiraitoti rankoves ir pradėti dažyti kiaušinius! Praėjusią savaitę jums jau užsiminiau, kad pernai žinių sėmiausi iš liaudies, kai etnologė ir marginimo meistrė mane ir jus mokė, kaip marginti vašku. Šiais metais dažysiu kiaušinius natūraliai.

Populiariausi per 24 val.