Išplėstinė paieška >>

Europos čempionatas

Sportas Startai
2014-08-24 09:59
Giedrius Titenis spindi Europos plaukimo čempionate. Du bronzos medalius anksčiau iškovojęs lietuvis šeštadienį prie jų pridėjo ir sidabrą. 50 metrų krūtine rungtyje jis buvo antras. Finale jis distanciją įveikė per 27,34 sek. ir dar kartą pagerino Lietuvos rekordą. Lietuvis pusfinalyje nuotolį įveikė per 27,39 sek.
2014-08-19 23:49
Rūta Meilutytė yra neįtikėtinas plaukimo talentas, bet ji nėra robotas, kurį būtų galima užprogramuoti laimėti vien aukso medalius. Antrosiose jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse antradienį olimpinė čempionė nelaimėjo 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties, kuriai jai šiuo metu yra šalutinė, bet trečiadienį visi nustebs, jei kas nors sugebės jai mesti iššūkį plaukiant 100 m krūtine.
2014-08-13 19:03
Raivydas Stanys rungtyniaus Europos lengvosios atletikos čempionato finale, nors trečiadienį Ciuriche per atrankos varžybas peršoko tik 219 cm ir pasidalijo 12-14 vietomis. Lyjant lietui sportininkai šoko atsargiau nei įprasta. 11 atletų peršoko 223 cm, todėl į finalą pateko ir trys peršokusieji 219 cm, nes jų bandymų skaičius buvo vienodas.
2014-08-13 11:52
Europos lengvosios atletikos čempionate Ciuriche (Šveicarija) trečiadienį ryte išdalytas trečuias medalių komplektas. Vyrų 20 km varžybas laimėjo ispanas Miguelis Angelis Lopezas, aplenkęs rusus Aleksandrą Ivanovą ir Denisą Strelkovą. 20-metis Marius Šavelskis užėmė 18-ąją vietą.
Gyvenimo būdas Šeima
2014-08-02 10:39
Austrai Skujytei (34 m.), praėjusį savaitgalį stebėjusiai auklėtinių startus Lietuvos lengvosios atletikos čempionate Kaune, alinamas karštis buvo nelengvas išbandymas. Tituluota lengvaatletė nuo kaitros slėpėsi po skėčiu. Tačiau naujiems gyvenimo pokyčiams besirengianti garsiausia Lietuvos septynkovininkė užjautė ne save, o kolegas – jiems varžytis per karštį buvo dar sunkiau, negu jai sėdėti ant suolo. Kas nutiko A.Skujytei, kad ji nebedalyvauja varžybose?
2014-07-22 15:04
Paraiškas 2014-2015 metų sezone dalyvauti Europos rankinio turnyruose padavė du Lietuvos klubai. Tačiau antradienį Vienoje ištraukus burtus varžovus sužinojo tik vyrų EHF taurės turnyre startuosiantis Lietuvos čempionas Klaipėdos „Dragūnas“. Jis pirmajame turnyro etape susitiks su „Bregenz“ ekipa iš Austrijos.
2014-07-12 19:08
Laura Asadauskaitė skriejo greitai, šaudė taikliai ir aplenkė 9 varžoves paskutinėje rungtyje, bet Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate Sekešfėhervare (Vengrija) moterų varžybų finale šeštadienį liko be medalio, finišavusi penkta. Po pirmųjų trijų rungčių Londono olimpinė čempionė užėmė tik 14-ąją vietą.
2014-06-12 13:13
Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione šeštadienį prasidės Europos mažojo regbio (septynetų) čempionato A grupės turnyras. Sigito Kukulskio treniruojamai Lietuvos rinktinei iškeltas aukštas tikslas – laimėti turnyrą ir pelnyti kelialapį į elito grupę.
2014-06-05 16:30
Karatistas Andrius Draugelis antrą kartą iš eilės tapo Europos čempionu, nors jam nepavyksta laimėti Lietuvos čempionato. Azerbaidžane vykusiame Europos kiokušin karate čempionate Lietuvos karatistas pakartojo praėjusių metų auksinį scenarijų su laiminga, tik dar labiau efektinga pabaiga.
Sportas Futbolas
2014-06-05 13:11
Atsikvėpusi po dviejų rungtynių Baltijos taurės turnyre Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė pradėjo rengtis paskutinėms vasaros kontrolinėms rungtynėms. Mūsiškių varžovais Gdanske penktadienį bus kaimyninė Lenkijos rinktinė.
2014-06-05 11:25
Savaitgalį (birželio 7-8 d.) Trakuose vyksiančiame atvirajame Lietuvos irklavimo čempionate dalyvaus praėjusių metų pasaulio ir Europos čempionė bei šių metų Europos vicečempionė Milda Valčiukaitė.
2014-06-02 10:02
Europos irklavimo čempionate Belgrade (Serbija) sekmadienį Lietuvos sportininkai nudžiugino trim medaliais. Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris vyrų porinių dviviečių finale iškovojo įspūdingą pergalę, moterų dviviečių varžybose titulą gynusios Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė finišavo antros, o vienviečių lenktynėse Mindaugas Griškonis pelnė bronzos medalį.
2014-06-01 17:23
Azerbaidžano sostinėje Baku vykusiame Europos kiokušin karatė čempionate šeštadienį Lietuvos sportininkai suaugusiųjų varžybose iškovojo 11 medalių - 3 aukso, 4 sidabro ir 4 bronzos - ir neturėjo lygių bendrojoje apdovanojimų lentelėje. Šios sporto šakos madas Europoje seniai diktuojantys lietuviai kopė ant prizininkų pakylos visose svorio kategorijose ir rungtyse.
2014-05-30 18:28
Pasaulio ir Europos čempionės Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė pateko į Belgrade (Serbija) vykstančio Europos irklavimo čempionato moterų porinių dviviečių valčių varžybų A finalą. Lietuvės penktadienį laimėjo pirmąjį atrankos plaukimą (6 min. 52,62 sek.).
2014-04-16 14:40
Lietuvos vyrų regbio rinktinės šeštadienį laukia didelis išbandymas. Europos Nacijų taurės 2A grupės rungtynėse Lietuvos komanda svečiuose žais su Kroatijos regbininkais.
2014-04-16 14:10
Europos orientavimosi sporto čempionate Portugalijoje išdalinti ilgosios trasos finalo apdovanojimų komplektai. Abu Lietuvos atstovai antradienį gerokai atsiliko nuo lyderių.
2014-04-12 23:29
Šeštadienį Lenkijoje prasidėjusį Europos U-18 regbio čempionatą nesėkmingai pradėjo Lietuvos rinktinė. Lietuviai turnyro ketvirtfinalyje 7:23 (0:18) pralaimėjo Liuksemburgo komandai ir toliau tęs kovą dėl 5-8 vietų.
2014-04-02 14:40
Suomijos mieste Vantoje prasidėjusiame Europos imtynių čempionate dešimt Lietuvos atstovų bandys jėgas pirmą kartą kovodami pagal naujas taisykles. Iki sekmadienio truksiančiame čempionate dėl medalių kovos 444 sportininkai iš 38 valstybių. Nuo sausio 1 d. Tarptautinė imtynių federacija (FILA) patvirtino naujas svorio kategorijas graikų-romėnų, laisvosioms ir moterų imtynėms.
2014-04-02 13:45
Šiaurės Kipre vykstančiame 2014 metų Europos pulo čempionate sėkmingai pulo-10 rungtyje antradienį sėkmingai žaidė ir į pagrindines varžybas pateko net trys lietuviai.
2014-04-02 13:20
Vantoje (Suomija) vykstančiame Europos imtynių čempionate laisvųjų imtynių varžybose Lietuvos atletai Simas Norkus (iki 97 kg) ir Šarūnas Jurčys (iki 61 kg) pralaimėjo pirmąsias kovas ir pasitraukė iš kovos.