Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>

Irena Matijošaitienė

Pramogos Žmonės
2014-07-18 14:38
Lenktyninkas Dainius Matijošaitis 1000 km. lenktynėse nusprendė atsisakyti komercinių reklamų - rėmėjų lipdukų, įprastai dengiančių sportinius automobilius. Verslininkas savąjį BMW papuošė socialinėmis Irenos Matijošaitienės fondo (laukiu.lt) reklamomis.
Pramogos Žmonės
2014-05-28 20:23
Svajonių jaunikis, vienas didžiosios verslo imperijos paveldėtojų, turtingas vienišius, auksinio jaunimo atstovas – tokie ir panašūs epitetai jau nebestebina verslininko Visvaldo ir šviesaus atminimo Irenos Matijošaičių jaunėlio sūnaus Dainiaus (29 m.). Kaunietis atviras – jis net nesistengia atsikratyti tėvo, davusio jam neįkainojamų gyvenimo ir patirties pamokų, šešėlio.
Pramogos Žmonės
2014-03-16 12:37
Kaune šeštadienį pagerbtas lygiai prieš metus mirusios Kauno miesto tarybos narės ir verslininkės Irenos Matijošaitienės atminimas. Už velionę Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje buvo aukojamos šv.mišios.
Pramogos Žmonės
2014-03-15 16:21
Po verslininkės I.Matijošaitienės pirmųjų mirties metinių paminėjimo bažnyčioje susirinkusieji nuvyko į moters amžinojo poilsio vietą – Petrašiūnų kapines, kuriose kunigas Virginijus Veprauskas pašventino šią savaitę baigtą statyti I.Matijošaitienei skirtą paminklą. Pagerbti I.Matijošaitienės atminimą į bažnyčią susirinko apie du šimtai žmonių. Kapinėse jų buvo maždaug pusantro šimto.
Pramogos Žmonės
2014-03-08 10:43
Kauno Petrašiūnų kapinių Garbės alėjoje pluša darbininkų brigada. Ji baigia statyti paminklą pernai šioje vietoje šeimos kapavietėje amžinojo poilsio atgulusiai 55 metų verslininkei ir Kauno miesto tarybos narei Irenai Matijošaitienei. Velionės palaikai buvo kremuoti ir žemėje palaidoti su urna.
Pramogos Žmonės
2014-01-01 22:03
Besibaigiant metams – puiki proga prisiminti garsius ir veiklius žmones, kurių jau netekome. Vieni jų mirė dėl senatvės, kitus užpuolė sunkios ligos, pateko į nelaimingą atsitikimą, kai kurie patys pasirinko nebūtį. Portalas lrytas.lt siūlo prisiminti ryškiausias šiemet Anapilin išėjusias asmenybes. Verslininkė Irena Matijošaitienė, poetas Marcelijus Teodoras Martinaitis, aktorius Vytautas Šapranauskas – tai tik dalis iškilių ir Lietuvą garsinusių asmenybių, su kuriomis braukdami ašarą šiemet atsisveikino šalies gyventojai.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-01-01 10:37
2013 metus paženklino ne viena skaudi netektis ir tragedija. Irena Matijošaitienė, Vytautas Šapranauskas – tai tik keletas iškilių žmonių, su kuriais teko atsisveikinti. Tačiau ne mažesnio visos šalies susidomėjimo ir kartu pasibaisėjimo sulaukė netoli Dembavos įvykęs nusikaltimas, kai du žudikai automobilio bagažinėje sudegino moksleivę. Vis dėlto praėjusius metus galime prisiminti ir su šypsena, kurią dažnai mums padovanodavo mūsų politikai – skylėtais džinsais Seime švaistęsis Petras Gražulis ar netaisyklinga anglų kalba prabilęs Algirdas Butkevičius.
Lietuvos diena Aktualijos
2013-12-30 06:48
Velnio tuzino skaičiumi paženklinti metai Lietuvai atnešė nemažai sukrėtimų, nelaimių, netekčių. Jau vasarį šalį supurtė Kauno milijonieriaus valdomo Ūkio banko žlugimas. Tūkstančiai žmonių prarado indėlius, rizikos zonoje atsidūrė legendinis „Žalgirio“ krepšinio klubas. Pats bankroto kaltininkas pasislėpė Rusijoje. Šaltas, žiemiškas kovas nedžiugino ne tik orais: nelaimingas atsitikimas išbraukė iš gyvųjų sąrašo verslininkę, visuomenės mėgstamą Kauno politikę Ireną Matijošaitienę. Balandį iš gyvenimo pasitraukė populiarus aktorius Vytautas Šapranauskas. Portalas lrytas.lt siūlo ryškiausių šių metų pirmojo trečdalio įvykių apžvalgą.
Lietuvos diena Nelaimės
2013-11-12 12:23
Našliu likęs „Vičiūnų“ verslo grupės savininkas Visvaldas Matijošaitis kenčia ne tik vienišiaus dalią. Verslininką iki širdies gelmių sukrėtė kalbos, esą jis kaltas dėl žmonos Irenos Matijošaitienės mirties. „Su sūnumis sutarėme, kad nekaltinsime nieko: nei šuns, nei staliaus, kuris neuždėjo turėklų – jie buvo atvežti, bet netiko kai kurios dalys... Aš jaučiuosi kaltas dėl to, kad ilgai nesiėmiau remonto“, - pirmą kartą atvirai apie žmonos mirtį prabilo V.Matijošaitis.
Pramogos TV antena
2013-11-08 16:50
„Tuo metu, kai su Irute pradėjome verslą, į jį atėjo daug įvairių žmonių. Tarp jų ir vagių, ir buvusių banditų, su kuriais susidūriau dar dirbdamas teisėsaugoje. Ko gero, kai kurie iš jų iki šiol neišaugę iš banditiškų, „bachūriškų“ supratimų. Todėl visi gandai susiję su tuo, kad neva aš prisidėjau prie žmonos mirties, tėra informacija, planingai pateikiama viešųjų ryšių kompanijos. Gaila, kad verslo nesutarimai perėjo į tokį sąskaitų suvedinėjimą. Nors žinant nusikalstamo pasaulio mentalitetą, net banditai tokiais metodais nepradeda keršyti“, – pirmadienį LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki“ teigs verslininkas Visvaldas Matijošaitis.
Lietuvos diena Nelaimės
2013-11-01 11:56
Nuo praėjusių metų Vėlinių, lapkričio 2 dienos, Lietuva neteko daug žymių žmonių. Didžioji dalis, tokie kaip 89 metų publicistė ir gydytoja Filomena Taunytė, 90 metų politikas Kazys Bobelis, iškeliavo Anapilin sulaukę garbaus amžiaus. Deja, tragiškomis aplinkybėmis palyginti jauni žuvo tokie charizmatiški, išskirtinio visuomenės dėmesio sulaukę asmenys, kaip 54 metų Vytautas Šapranauskas, 55 metų verslininkė, Kauno politikė Irena Matijošaitienė.
Lietuvos diena Aktualijos
2013-10-29 17:41
Septynis mėnesius užtrukęs galimo I.Matijošaitienės nužudymo tyrimas nutrauktas. Įtarimų šešėlis, temdęs velionės artimųjų iki tol nepriekaištingą reputaciją, dabar užslinko ant Kauno teisėsaugos. Kodėl jie taip ilgai negalėjo padėti taško? O gal nenorėjo? R.Janutienė šį vakarą sakys, kad jos žurnalistinis tyrimas ją įtikino, kad teisėsauga turėjo labai nemenką pagrindą būti įtaria. Po ilgos, pusę metų trukusios tylos į R.Janutienės telefono skambutį atsiliepė velionės vyras Visvaldas Matijošaitis.
Lietuvos diena Kriminalai
2013-10-25 19:02
Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Darius Jakutis, išanalizavęs šią savaitę gautas Irenos Matijošaitienės mirties aplinkybių tyrimo išvadas, gautas iš Teismo medicinos ekspertų, priėmė procesinį sprendimą nutraukti ikiteisminį tyrimą. Prokuroro priimtu nutarimu konstatuota, jog I.Matijošaitienės mirčiai įtakos neturėjo jokie kitų asmenų galimai padaryti neteisėti veiksmai. Velionės I.Matijošaitienės draugai teigė, kad iškelta nužudymo versija, jų manymu, buvo visiška nesąmonė. Artima I.Matijošaitienės draugė Zinaida Streikienė pyko dėl kalbų, kad I.Matijošaitienę į mirties glėbį galėjo pastūmėti vyras.
Gyvenimo būdas Likimai
2013-10-23 13:52
Velionės Irenos Matijošaitienės ir jos vyro, verslininko Visvaldo Matijošaičio bičiulei 63-ejų Zinaidai Streikienei dar ir šiandien skauda. Ji artimai pažinojo I.Matijošaitienę, kalbėdavo su ja apie viską – ligas, anūkus, šeiminius reikalus. Moteris pyksta dėl kalbų, kad I.Matijošaitienę į mirties glėbį galėjo pastūmėti vyras. „Aš pažįstu tą šeimą ir netikiu jokiom kalbom, kad Visvaldas galėjo nustumti Ireną. Buvome sukrėsti jos mirties, bet ne ką mažiau mus sukrėtė nebylūs kaltinimai Visvaldui“, – susijaudinusi kalbėjo kaunietė.
Lietuvos diena Nelaimės
2013-10-22 06:43
Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Darius Jakutis, vadovaujantis ikiteisminiam tyrimui dėl Irenos Matijošaitienės mirties priežasčių nustatymo, šiandien gavo Valstybinės teismo medicinos tarnybos teismo medicinos specialistų komisijos išvadą. „Specialistų komisijos išvada yra gana didelės apimties. Kartu su tyrimą atliekančia pareigūne susipažįstame su tyrimo išvada bei ją analizuojame“, – kalbėjo D.Jakutis.
Lietuvos diena Kriminalai
2013-10-11 19:09
Kodėl prokurorai taip ilgai negali įvardyti kaunietės Irenos Matijošaitienės žūties priežasties ir kodėl po jos kryčio namuose nuo laiptų buvo pradėtas tyrimas dėl tyčinio nužudymo? Tyrėjai dar nepateikė išvadų, bet atsakymai į šiuos klausimus jau žinomi. Nors 55 metų I.Matijošaitienė mirė nuo didelės žaizdos pakaušyje, kai krisdama nuo laiptų atsitrenkė galva į grindų plyteles, tyrėjai savo žvilgsnius nukreipė į kitą sužalojimą.
Lietuvos diena Nelaimės
2013-10-10 08:32
Nors teismo medicinos ekspertai jau parengė žinomos Kauno verslininkės ir politikės Irenos Matijošaitienės mirties priežasties tyrimo išvadas, šioje istorijoje lieka nemažai neaiškumų. Išvados iki šiol nepasirašytos, nes atostogauja vienas ekspertų. Net tada, kai jos bus gautos, ikiteisminį tyrimą dėl galimo moters nužudymo atliekantys prokurorai nėra įsitikinę, kad šioje istorijoje bus padėtas galutinis taškas. Gali būti, jog bus prašoma atlikti papildomas ekspertizes, atsakyti į klausimus, į kuriuos atsakymo dar nežino teisėsaugininkai.
Pramogos TV antena
2013-10-02 23:24
Trečiadienio vakarą BTV „Yra kaip yra“ laidoje vyko žymiausio Ukrainos ekstrasenso Maksimo Gordijievo ir neseniai tragiškai namuose žuvusios Irenos Matijošaitienės sesers Nijolės akistata. Nijolė ir Irena – panašios kaip du vandens lašai. Panašūs veido bruožai, tokio pat smulkaus sudėjimo, panašios šukuosenos.
Pramogos TV antena
2013-06-21 00:05
Antradienio vakarą per BTV televiziją žiūrėdami pramoginę laidą „Žvaigždutės“ daugelis nustebo. Žydruosiuose ekranuose pasirodė kadrai, kuriuose dainininkė Natalija Bunkė ir Kauno verslininkė Irena Matijošaitienė smagiai pasakoja apie poilsį Filipinuose. Laidos vedėjos Agnė Jagelavičiūtė ir Goda Alijeva žiūrovams pristatė, kad netrukus bus rodomas reportažas apie egzotišką dainininkės N. Bunkės, jos vyro Danieliaus ir verslininkų Visvaldo ir Irenos Matijošaičių išvyką. Filmuotoje medžiagoje buvo matyti plačiai besišypsanti I. Matijošaitienė, puikiai leidžianti laiką Filipinuose.
Lietuvos diena Aktualijos
2013-04-16 22:57
Norėdamas pagerbti Irenos Matijošaitienės atminimą jos sutuoktinis Visvaldas Matijošaitis įkūrė savo žmonos vardo fondą, kuris puoselės donorystės idėją. Fondo įkūrėjai tęs I. Matijošaitienės pradėtus darbus, prisidės gelbėjant kitų žmonių gyvybes. „Šeimoje kalbėdavome ne tik apie gyvenimą, bet ir apie mirtį I. Matijošaitienės noras dalintis gyvybe buvo žinomas ir man, ir kitiems mūsų šeimos nariams. Buvome susitarę, kad jei aš pirmas būčiau iškeliavęs anapilin, ji būtų pasielgusi su manimi taip pat. Mes apie mirtį kalbėdavomės su šypsena, be baimės“, – kalbėjo V. Matijošaitis.

Populiariausi per 24 val.