Irena Matijošaitienė

Lietuvos diena
2015-11-03 14:26
Nežinomi asmenys prie Kauno mero Visvaldo Matijošaičio namų paliko skaudžią užuominą apie šeimos tragediją. Vyras kreipėsi į policiją. Šį keistą vaizdą šeimininkas pastebėjo prie namų tvoros lapkričio pirmąją. Net neabejojama, kad tokia instaliacija norėta priminti tragišką Irenos Matijošaitienės žūtį. Moteris mirė prieš porą metų, paryčiais nukritusi nuo savo namų laiptų ir stipriai susižalojusi. Namuose tuo metu vyko remonto darbai. Tikimais, kad įtariamuosius pavyks nustatyti peržiūrėjus teritoriją stebinčių vaizdo kamerų įrašus.
ŽmonėsTV antena
2015-05-22 10:06
Naujasis Kauno meras Visvaldas Matijošaitis prisipažįsta: kol kas sunku apsiprasti naujoje darbo vietoje. Jam iki šiol neįprasta, kai pavaldiniai kreipiasi „pone“. Tačiau labiausiai milijonieriui merui trūksta to, kad nebegali patarimo paklausti žmonos Irenos.
Pramogos
2015-05-22 00:03
Laidą „Kitoks pokalbis“ su Aušra Kilkuviene žiūrėkite kiekvieną penktadienį nuo 19:50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-01-30 19:11
Kauniečius apstulbino ant Saulėtekio prekybos centro pakabinta kandidato į Kauno merus Visvaldo Matijošaičio ir jo komandos politinė reklama. Šalia verslininko, Kauno miesto tarybos nario agitacinio plakato – ir 2013 metais tragiškai žuvusios jo žmonos, Irenos Matijošaitienės labdaros fondo stendas, su I.Matijošaitienės nuotrauka. „Tai labai nedora, veržtis į valdžią, naudojantis kauniečių meile I.Matijošaitienei. Nesuprantu, kaip galima išnaudoti mirusį žmogų, nors ir artimą, tokiems tikslams“, – sakė iš prekybos centro išėjusi kaunietė Vanda Bieliauskienė.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2014-07-18 14:38
Lenktyninkas Dainius Matijošaitis 1000 km. lenktynėse nusprendė atsisakyti komercinių reklamų - rėmėjų lipdukų, įprastai dengiančių sportinius automobilius. Verslininkas savąjį BMW papuošė socialinėmis Irenos Matijošaitienės fondo (laukiu.lt) reklamomis.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2014-05-28 20:23
Svajonių jaunikis, vienas didžiosios verslo imperijos paveldėtojų, turtingas vienišius, auksinio jaunimo atstovas – tokie ir panašūs epitetai jau nebestebina verslininko Visvaldo ir šviesaus atminimo Irenos Matijošaičių jaunėlio sūnaus Dainiaus (29 m.). Kaunietis atviras – jis net nesistengia atsikratyti tėvo, davusio jam neįkainojamų gyvenimo ir patirties pamokų, šešėlio.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2014-03-15 16:21
Po verslininkės I.Matijošaitienės pirmųjų mirties metinių paminėjimo bažnyčioje susirinkusieji nuvyko į moters amžinojo poilsio vietą – Petrašiūnų kapines, kuriose kunigas Virginijus Veprauskas pašventino šią savaitę baigtą statyti I.Matijošaitienei skirtą paminklą. Pagerbti I.Matijošaitienės atminimą į bažnyčią susirinko apie du šimtai žmonių. Kapinėse jų buvo maždaug pusantro šimto.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2014-03-16 12:37
Kaune šeštadienį pagerbtas lygiai prieš metus mirusios Kauno miesto tarybos narės ir verslininkės Irenos Matijošaitienės atminimas. Už velionę Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje buvo aukojamos šv.mišios.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2014-03-08 10:43
Kauno Petrašiūnų kapinių Garbės alėjoje pluša darbininkų brigada. Ji baigia statyti paminklą pernai šioje vietoje šeimos kapavietėje amžinojo poilsio atgulusiai 55 metų verslininkei ir Kauno miesto tarybos narei Irenai Matijošaitienei. Velionės palaikai buvo kremuoti ir žemėje palaidoti su urna.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2014-01-01 22:03
Besibaigiant metams – puiki proga prisiminti garsius ir veiklius žmones, kurių jau netekome. Vieni jų mirė dėl senatvės, kitus užpuolė sunkios ligos, pateko į nelaimingą atsitikimą, kai kurie patys pasirinko nebūtį. Portalas lrytas.lt siūlo prisiminti ryškiausias šiemet Anapilin išėjusias asmenybes. Verslininkė Irena Matijošaitienė, poetas Marcelijus Teodoras Martinaitis, aktorius Vytautas Šapranauskas – tai tik dalis iškilių ir Lietuvą garsinusių asmenybių, su kuriomis braukdami ašarą šiemet atsisveikino šalies gyventojai.
Lietuvos dienaAktualijos
2014-01-01 10:37
2013 metus paženklino ne viena skaudi netektis ir tragedija. Irena Matijošaitienė, Vytautas Šapranauskas – tai tik keletas iškilių žmonių, su kuriais teko atsisveikinti. Tačiau ne mažesnio visos šalies susidomėjimo ir kartu pasibaisėjimo sulaukė netoli Dembavos įvykęs nusikaltimas, kai du žudikai automobilio bagažinėje sudegino moksleivę. Vis dėlto praėjusius metus galime prisiminti ir su šypsena, kurią dažnai mums padovanodavo mūsų politikai – skylėtais džinsais Seime švaistęsis Petras Gražulis ar netaisyklinga anglų kalba prabilęs Algirdas Butkevičius.
Lietuvos dienaAktualijos
2013-12-30 06:48
Velnio tuzino skaičiumi paženklinti metai Lietuvai atnešė nemažai sukrėtimų, nelaimių, netekčių. Jau vasarį šalį supurtė Kauno milijonieriaus valdomo Ūkio banko žlugimas. Tūkstančiai žmonių prarado indėlius, rizikos zonoje atsidūrė legendinis „Žalgirio“ krepšinio klubas. Pats bankroto kaltininkas pasislėpė Rusijoje. Šaltas, žiemiškas kovas nedžiugino ne tik orais: nelaimingas atsitikimas išbraukė iš gyvųjų sąrašo verslininkę, visuomenės mėgstamą Kauno politikę Ireną Matijošaitienę. Balandį iš gyvenimo pasitraukė populiarus aktorius Vytautas Šapranauskas. Portalas lrytas.lt siūlo ryškiausių šių metų pirmojo trečdalio įvykių apžvalgą.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-11-12 12:23
Našliu likęs „Vičiūnų“ verslo grupės savininkas Visvaldas Matijošaitis kenčia ne tik vienišiaus dalią. Verslininką iki širdies gelmių sukrėtė kalbos, esą jis kaltas dėl žmonos Irenos Matijošaitienės mirties. „Su sūnumis sutarėme, kad nekaltinsime nieko: nei šuns, nei staliaus, kuris neuždėjo turėklų – jie buvo atvežti, bet netiko kai kurios dalys... Aš jaučiuosi kaltas dėl to, kad ilgai nesiėmiau remonto“, - pirmą kartą atvirai apie žmonos mirtį prabilo V.Matijošaitis.
ŽmonėsTV antena
2013-11-08 16:50
„Tuo metu, kai su Irute pradėjome verslą, į jį atėjo daug įvairių žmonių. Tarp jų ir vagių, ir buvusių banditų, su kuriais susidūriau dar dirbdamas teisėsaugoje. Ko gero, kai kurie iš jų iki šiol neišaugę iš banditiškų, „bachūriškų“ supratimų. Todėl visi gandai susiję su tuo, kad neva aš prisidėjau prie žmonos mirties, tėra informacija, planingai pateikiama viešųjų ryšių kompanijos. Gaila, kad verslo nesutarimai perėjo į tokį sąskaitų suvedinėjimą. Nors žinant nusikalstamo pasaulio mentalitetą, net banditai tokiais metodais nepradeda keršyti“, – pirmadienį LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki“ teigs verslininkas Visvaldas Matijošaitis.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-11-01 11:56
Nuo praėjusių metų Vėlinių, lapkričio 2 dienos, Lietuva neteko daug žymių žmonių. Didžioji dalis, tokie kaip 89 metų publicistė ir gydytoja Filomena Taunytė, 90 metų politikas Kazys Bobelis, iškeliavo Anapilin sulaukę garbaus amžiaus. Deja, tragiškomis aplinkybėmis palyginti jauni žuvo tokie charizmatiški, išskirtinio visuomenės dėmesio sulaukę asmenys, kaip 54 metų Vytautas Šapranauskas, 55 metų verslininkė, Kauno politikė Irena Matijošaitienė.
Lietuvos dienaAktualijos
2013-10-29 17:41
Septynis mėnesius užtrukęs galimo I.Matijošaitienės nužudymo tyrimas nutrauktas. Įtarimų šešėlis, temdęs velionės artimųjų iki tol nepriekaištingą reputaciją, dabar užslinko ant Kauno teisėsaugos. Kodėl jie taip ilgai negalėjo padėti taško? O gal nenorėjo? R.Janutienė šį vakarą sakys, kad jos žurnalistinis tyrimas ją įtikino, kad teisėsauga turėjo labai nemenką pagrindą būti įtaria. Po ilgos, pusę metų trukusios tylos į R.Janutienės telefono skambutį atsiliepė velionės vyras Visvaldas Matijošaitis.
Lietuvos dienaKriminalai
2013-10-25 19:02
Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Darius Jakutis, išanalizavęs šią savaitę gautas Irenos Matijošaitienės mirties aplinkybių tyrimo išvadas, gautas iš Teismo medicinos ekspertų, priėmė procesinį sprendimą nutraukti ikiteisminį tyrimą. Prokuroro priimtu nutarimu konstatuota, jog I.Matijošaitienės mirčiai įtakos neturėjo jokie kitų asmenų galimai padaryti neteisėti veiksmai. Velionės I.Matijošaitienės draugai teigė, kad iškelta nužudymo versija, jų manymu, buvo visiška nesąmonė. Artima I.Matijošaitienės draugė Zinaida Streikienė pyko dėl kalbų, kad I.Matijošaitienę į mirties glėbį galėjo pastūmėti vyras.
Gyvenimo būdasIstorijos
2013-10-23 13:52
Velionės Irenos Matijošaitienės ir jos vyro, verslininko Visvaldo Matijošaičio bičiulei 63-ejų Zinaidai Streikienei dar ir šiandien skauda. Ji artimai pažinojo I.Matijošaitienę, kalbėdavo su ja apie viską – ligas, anūkus, šeiminius reikalus. Moteris pyksta dėl kalbų, kad I.Matijošaitienę į mirties glėbį galėjo pastūmėti vyras. „Aš pažįstu tą šeimą ir netikiu jokiom kalbom, kad Visvaldas galėjo nustumti Ireną. Buvome sukrėsti jos mirties, bet ne ką mažiau mus sukrėtė nebylūs kaltinimai Visvaldui“, – susijaudinusi kalbėjo kaunietė.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-10-22 06:43
Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Darius Jakutis, vadovaujantis ikiteisminiam tyrimui dėl Irenos Matijošaitienės mirties priežasčių nustatymo, šiandien gavo Valstybinės teismo medicinos tarnybos teismo medicinos specialistų komisijos išvadą. „Specialistų komisijos išvada yra gana didelės apimties. Kartu su tyrimą atliekančia pareigūne susipažįstame su tyrimo išvada bei ją analizuojame“, – kalbėjo D.Jakutis.
Lietuvos dienaKriminalai
2013-10-11 19:09
Kodėl prokurorai taip ilgai negali įvardyti kaunietės Irenos Matijošaitienės žūties priežasties ir kodėl po jos kryčio namuose nuo laiptų buvo pradėtas tyrimas dėl tyčinio nužudymo? Tyrėjai dar nepateikė išvadų, bet atsakymai į šiuos klausimus jau žinomi. Nors 55 metų I.Matijošaitienė mirė nuo didelės žaizdos pakaušyje, kai krisdama nuo laiptų atsitrenkė galva į grindų plyteles, tyrėjai savo žvilgsnius nukreipė į kitą sužalojimą.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-10-10 08:32
Nors teismo medicinos ekspertai jau parengė žinomos Kauno verslininkės ir politikės Irenos Matijošaitienės mirties priežasties tyrimo išvadas, šioje istorijoje lieka nemažai neaiškumų. Išvados iki šiol nepasirašytos, nes atostogauja vienas ekspertų. Net tada, kai jos bus gautos, ikiteisminį tyrimą dėl galimo moters nužudymo atliekantys prokurorai nėra įsitikinę, kad šioje istorijoje bus padėtas galutinis taškas. Gali būti, jog bus prašoma atlikti papildomas ekspertizes, atsakyti į klausimus, į kuriuos atsakymo dar nežino teisėsaugininkai.
ŽmonėsTV antena
2013-10-02 23:24
Trečiadienio vakarą BTV „Yra kaip yra“ laidoje vyko žymiausio Ukrainos ekstrasenso Maksimo Gordijievo ir neseniai tragiškai namuose žuvusios Irenos Matijošaitienės sesers Nijolės akistata. Nijolė ir Irena – panašios kaip du vandens lašai. Panašūs veido bruožai, tokio pat smulkaus sudėjimo, panašios šukuosenos.
ŽmonėsTV antena
2013-06-21 00:05
Antradienio vakarą per BTV televiziją žiūrėdami pramoginę laidą „Žvaigždutės“ daugelis nustebo. Žydruosiuose ekranuose pasirodė kadrai, kuriuose dainininkė Natalija Bunkė ir Kauno verslininkė Irena Matijošaitienė smagiai pasakoja apie poilsį Filipinuose. Laidos vedėjos Agnė Jagelavičiūtė ir Goda Alijeva žiūrovams pristatė, kad netrukus bus rodomas reportažas apie egzotišką dainininkės N. Bunkės, jos vyro Danieliaus ir verslininkų Visvaldo ir Irenos Matijošaičių išvyką. Filmuotoje medžiagoje buvo matyti plačiai besišypsanti I. Matijošaitienė, puikiai leidžianti laiką Filipinuose.
Lietuvos dienaAktualijos
2013-04-16 22:57
Norėdamas pagerbti Irenos Matijošaitienės atminimą jos sutuoktinis Visvaldas Matijošaitis įkūrė savo žmonos vardo fondą, kuris puoselės donorystės idėją. Fondo įkūrėjai tęs I. Matijošaitienės pradėtus darbus, prisidės gelbėjant kitų žmonių gyvybes. „Šeimoje kalbėdavome ne tik apie gyvenimą, bet ir apie mirtį I. Matijošaitienės noras dalintis gyvybe buvo žinomas ir man, ir kitiems mūsų šeimos nariams. Buvome susitarę, kad jei aš pirmas būčiau iškeliavęs anapilin, ji būtų pasielgusi su manimi taip pat. Mes apie mirtį kalbėdavomės su šypsena, be baimės“, – kalbėjo V. Matijošaitis.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-04-13 16:11
Kaunietė Irena Matijošaitienė nenusinešė visų tragiško įvykio paslapčių anapilin – prieš prarasdama sąmonę ji spėjo perduoti svarbių žinių medikams. Tyrėjai jau žino, ką atskleidė moteris. Žinia apie paskutinius sužalotos moters žodžius – ne vienintelė naujiena pastarosiomis dienomis mėginant įminti visas tragedijos, kai 55-erių I. Matijošaitienė nukrito namuose nuo laiptų, paslaptis. Iškart po moters mirties prokurorai pradėjo tyrimą mirties priežasčiai nustatyti, tačiau netrukus jis buvo perkvalifikuotas pagal kitą Baudžiamojo kodekso straipsnį – dėl tyčinio nužudymo.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-04-12 16:20
Penktadienį po pietų Kauno apygardos prokuratūroje surengtos spaudos konferencijos metu dar kartą buvo patvirtinta, jog ikiteisminis tyrimas dėl I. Matijošaitienės nužudymo nėra naujiena. „Ikiteisminis tyrimas pirminėje stadijoje (po I. Matijošaitienės mirties) buvo atliekamas dėl mirties priežasties nustatymo, o vėliau, per kelias dienas, siekiant patikrinti visas įvykio aplinkybes, jis buvo perkvalifikuotas į ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo“, - sakė Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Vitoldas Guliavičius.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-04-12 15:56
Kauno teisėsaugininkams pradėjus tyrimą dėl žinomos verslininkės ir politikės Irenos Matijošaitienės galimo nužudymo, ima aiškėti intriguojančios detalės. Kalbama, kad nelaimė galėjo įvykti dėl aplaidumo – Matijošaičių namuose vyko remontas, laiptai, nuo kurių esą nukrito moteris, buvo be turėklų, aplinkui buvo kartono lakštų. Portalo lrytas.lt žiniomis, sunkią traumą patyrusi moteris kurį laiką dar buvo sąmoninga, ji spėjo papasakoti tragedijos aplinkybes.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-04-12 13:32
Kas iš tiesų įvyko tą rytą, kai kaunietė Irena Matijošaitienė namuose patyrė mirtiną galvos traumą? Pareigūnai į nelaimę pažvelgė nauju žvilgsniu – atliekamas tyrimas dėl tyčinio nužudymo. Kai kovo 15-osios rytą Kauno klinikose užgeso 55 metų I. Matijošaitienės gyvybė, prokurorai, kaip dažniausiai būna tokiais atvejais, pradėjo tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.
Lietuvos dienaAktualijos
2013-04-07 15:20
Kauno valstybinio muzikinio teatro vadovas Benjaminas Želvys miesto taryboje pakeis tragiškai žuvusią politikę Ireną Matijošaitienę. B. Želvys apsisprendė tapti miesto tarybos nariu ir artimiausiame posėdyje balandžio 18 dieną duos priesaiką.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2013-04-07 11:00
Didžiaakė nuolat besišypsanti Irena Matijošaitienė buvo viena aktyviausių pokalbio dalyvių. Ji noriai kalbėjo apie tai, kokių verslo išbandymų teko patirti, apie pinigus, kurie suteikia galimybę gyventi patogiai, ir net apie mirtį.
ŽmonėsTV antena
2013-03-29 15:04
„KK2 penktadienis” (LNK) bus kitoks nei įprasta. Prieš kelias savaites nufilmuota laida, kurioje dalyvavo verslininkė Irena Matijošaitienė, įvilkta į juodą netekties rūbą. Studijoje virusi diskusija apie sėkmingą verslą ir bankroto grėsmę praėjus trims dienoms po filmavimo įgavo kitą prasmę. Kovo 12-ąją verslininkė I.Matijošaitienė nukrito nuo laiptų, o po dviejų dienų moters gyvybė ligoninėje užgeso.
ŽmonėsTV antena
2013-03-28 12:08
Netikėta žinomos verslininkės Irenos Matijošaitienės mirtis, sukrėtusi daugelį ir jos žodžiai „Jei ir miręs gali padėti kitiems, padėk“, šį ketvirtadienį LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ skambės ne kartą. Šįvakar čia - dramatiškos istorijos tų, kuriems nežinomi donorai padovanojo gyvenimą.
ŽmonėsTV antena
2013-03-28 05:00
Netikėtai mirusios verslininkės Irenos Matijošaitienės žodžiai „Jei ir miręs gali padėti kitiems, padėk” LNK laidoje „Valanda su Rūta” skambės ne kartą. Laidoje – dramatiškos istorijos tų, kuriems nežinomi donorai padovanojo gyvenimą. Vienų metų Alanto motina Ingrida iki šiol nežino, kokiais žodžiais galėtų padėkoti šeimai iš Rygos, kuri sutiko, kad jų kūdikio širdis atitektų jos sūnui. Anuomet vos trijų mėnesių Alantas buvo pats jauniausias pacientas Baltijos šalyse, kuriam persodinta širdis.
BendraukimeIšklausykite
2013-03-21 17:02
Pastaruoju metu žiniasklaida daug kalba apie netikėtą a.a. Irenos Matijošaitienės mirtį ir jos šeimos apsisprendimą dovanoti mirusiosios organus donorystei. Lietuvos asociacija „Gyvastis“, įkurta prieš 20 metų ir jungianti daugiau nei 1000 transplantuotų bei laukiančių kokio nors organo persodinimo operacijos pacientų ir jų artimųjų, reiškia ypatingą pagarbą a.a. Irenai Matijošaitienei, ir nori parodyti visuomenei, kaip svarbu savo nuomonę apie organų donorystę pasakyti šeimai.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-03-18 10:00
Sekmadienį į paskutinę kelionę palydėta Kauno verslininkė ir politikė Irena Matijošaitienė. Velionė palaidota Petrašiūnų kapinėse, vadinamojoje Garbės alėjoje. „Šią skausmo valandą mes dažnai užduodame klausimą: „Kodėl? Kodėl išeina labiausiai gyvenimą mylėję žmonės. Tačiau nepaskęskime skausmo jūroje. Prisiminkime Ireną tokią, kokia ji buvo – spalvingą išore ir vidumi. Ačiū tau, Irena, už tavo nuostabų gyvenimą“, – kalbėjo A. Kaušpėdas, pernai spalį tose pačiose Petrašiūnų kapinėse palaidojęs dukrą Algę.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-03-17 09:33
Sekmadienį Kauno Petrašiūnų kapinėse bus palaidota politikė ir verslininkė Irena Matijošaitienė. Laidotuvės numatomos 13 val. Šeštadienį Kaunas atsisveikino su miesto tarybos nare, „Vičiūnų“ įmonių grupės bendrasavininke Irena Matijošaitiene. Žmonės, norintys pagerbti 55 metų verslininkę ir politikę, nuo 11 valandos pradėjo rinktis Kauno „Rimties“ laidojimo namuose. Žmonės prie I. Matijošatienės urnos prašomi atnešti po baltą žiedą.
SveikataMedicinos žinios
2013-03-15 23:29
Penktadienį paryčiais Kauno klinikose buvo išjungta politikės ir verslininkės Irenos Matijošaitienės (55 m.) gyvybines funkcijas palaikanti aparatūra, konstatuota biologinė mirtis. Medikai prieš tai paėmė transplantacijai tinkamus I. Matijošaitienės organus. Konstatuota, jog buvusi garsi kaunietė verslininkė ir politikė – multiorganinis donoras. Tai reiškia, kad bus transplantuojama net keletas jos organų. Skaudi netektis suteikė vilties išgelbėti gyvybes tų ligonių, kurie laukia organų persodinimo.
ŽmonėsTV antena
2013-03-15 16:27
Elegantiška mažutė moteris su skaidria niekada nedingstančia šypsena – tokią Ireną Matijošaitienę prisimena LNK „Žvaigždžių duetų“ žiūrovai.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-03-15 14:17
Penktadienio paryčiais, 5 val. 42 min., Kauno klinikose buvo išjungta politikės ir verslininkės Irenos Matijošaitienės gyvybines funkcijas palaikanti aparatūra, konstatuota biologinė mirtis. Medikai prieš tai paėmė transplantacijai tinkamus I. Matijošaitienės organus. Kauno miesto tarybos narė I. Matijošaitienė sunkią galvos traumą patyrė antradienį nukritusi nuo laiptų savo namuose. Kauno klinikų Reanimacijos skyriuje gydytos 55-erių I. Matijošaitienės būklė po ketvirtadienio vidurdienio smarkiai pablogėjo, o 14 valandą diagnozuota smegenų mirtis. Tai reiškia, kad žmogus mirė.
Lietuvos dienaAktualijos
2013-03-15 09:59
Nepamiršiu dienos, kai nukritęs nuo laiptų savo name mirė mano tėvas. Išliks atmintyje ir kita, kai Vilniuje Rašytojų sąjungos laiptais nusirito ir užsimušė mano kolegė. Tačiau Lietuvoje tomis dienomis visai dėl kitokių priežasčių dar mirė gal koks šimtas ar daugiau žmonių. Lygiai, kaip ir šiomis dienomis, kai Kaune užgeso irgi „laiptų sindromo“ paženklintos simpatiškos moters, verslininkės, politikės, motinos, žmonos – Irenos Matijošaitienės gyvybė.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-03-14 23:33
Šilta, ypatingai nuoširdi, pilna idėjų ir gyvenimo džiaugsmo – taip Kauno verslininkę ir politikę Ireną Matijošaitienę apibūdino ne tik artimieji, bet ir oponentai. Tačiau nuoširdi šypsena ir spinduliuojančios moters akys liko tik nuotraukų albume. Po dviejų dienų kovos medikai sūnums Šarūnui ir Dainiui bei vyrui Visvaldui turėjo pranešti skaudžią žinią – moters smegenys mirė. Gydytojai pripažino – jie padarė viską, ką gali padaryti žmogus, net ir turėdamas po ranka naujausias technologijas.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-03-14 21:23
Ketvirtadienio vakarą paminklinėje Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už Kauno verslininkę ir politikę Ireną Matijošaitienę. Itin sunkią traumą namuose patyrusi moteris Kauno klinikose mirė ketvirtadienį. Šv. Mišios Kaune ketvirtadienio rytą buvo numatytos kaip palaikymo gestas moters artimiesiems. Tačiau iki jų moteris neišgyveno. Jos gyvybė nutrūko apie 14 val. Artimiausi jos draugai ir bendražygiai ketvirtadienio vakarą atvyko į Kristaus Prisikėlimo bažnyčią pagerbti jos atminimo.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-03-14 18:42
Kauną sukrėtė žinia apie politikės ir verslininkės Irenos Matijošaitienės mirtį. Kauno politikos naujokė, velionės I. Matijošaitienės bendražygė Jūratė Elena Norvaišienė sakė, jog tai didelis praradimas Kaunui bei miesto tarybai. Politikė svarstė, jog tragiška I. Matijošaitienės mirtis, savotiška likimo apraiška. „Prieš penkerius metus aš nukritau iš antrojo aukšto ant koklinių grindų ir man nieko nebuvo. Matomai, egzistuoja likimas“, - svarstė J. E. Norvaišienė.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-03-14 15:09
LSMU ligoninės Kauno klinikų Neurochirurgijos intensyvios terapijos skyriuje gydomai pacientei Irenai Matijošaitienei šiandien 14 val. diagnozuota smegenų mirtis. Pačios Irenos Matijošaitienės valia, su jos šeimos narių sutikimu, duomenys apie nustatytą smegenų mirties faktą ir sutikimą paaukoti organus perduoti Nacionaliniam organų transplantacijos biurui.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-03-14 14:43
Trečią parą Kauno klinikose dėl gyvybės kovojančiai verslininkei bei politikei Irenai Matijošaitienei pasveikti linki ir šeimos draugai, politikai, ir nepažįstami žmonės. Ketvirtadienio vakarą Kaune bus aukojamos šv. Mišios už I. Matijošaitienės sveikatą. Praėjusio antradienio rytą itin sunkią galvos traumą patyrusios 55-erių I. Matijošaitienės būklė vis dar išlieka kritinė. Situacija, kai medikai atliko viską, ką galėjo, o tolimesnis žmogaus likimas priklauso nuo Aukščiausiojo valios, bendrai maldai suvienijo politikės bendražygius, šeimos draugus ir greičiau pasveikti linkinčius nepažįstamus žmones.
VerslasRinkos pulsas
2013-03-14 07:15
Mediniai laiptai kartais gali tapti rimtų traumų priežastimi, tačiau įvykus nelaimei nederėtų manyti, kad kalti tik jie. Antradienio rytą verslininkę ir politikę Ireną Matijošaitienę ištiko nelaimė – spėjama, kad moteris leisdamasi iš antrojo aukšto į pirmąjį paslydo arba nepataikė padėti pėdos ant pakopos. Bendrovės „Vičiūnų grupė“ vadovo Visvaldo Matijošaičio žmona patyrė sunkią galvos traumą - moters būklė labai rimta, jos gyvybę palaiko aparatūra.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-03-14 03:37
Kauno klinikų medikai toliau grumiasi dėl itin sunkią galvos traumą patyrusios politikės bei verslininkės Irenos Matijošaitienės gyvybės. Pacientei antradienį atliktos trys sudėtingos operacijos, tačiau jos būklė lieka stabiliai bloga. Trečiadienį, 15 val. 30 min., lrytas.lt žurnalistui susisiekus su Kauno Klinikų atstovais, šie negalėjo pateikti džiuginančių žinių apie Kauno savivaldybės tarybos narės sveikatos būklę.
Lietuvos dienaNelaimės
2013-03-13 09:56
Medikai vis dar kovoja dėl Kauno politikės ir verslininkės Irenos Matijošaitienės gyvybės. Vėlų antradienio vakarą jai buvo atlikta trečioji operacija. Trečiadienio rytą jokių žinių apie moters sveikatos pakitimus nėra. Jos būklė tebėra itin sunki. Kauno klinikose gydoma moteris namuose patyrė labai sunkią traumą. Verslininkė gydoma Neurochirurgijos intensyviosios terapijos skyriuje. Viena turtingiausių Lietuvos moterų, Kauno verslininko ir politiko Visvaldo Matijošaičio žmona Irena antradienio rytą savo namuose susižalojo, nukritusi nuo laiptų.
ŽmonėsTV antena
2013-02-21 21:50
Populiariuosiuose LNK „Žvaigždžių duetuose“ gimsta ne tik tvirti kūrybiniai tandemai, meilė, šeimos, bet ir nuoširdžios draugystės tarp iš pirmo žvilgsnio labai skirtingų asmenybių. Kol „Duetuose“ trumpas atokvėpis iki kito filmavimo, laidos vedėja Natalija Bunkė su vyru atostogauja egzotiškuosiuose Filipinuose.
AugintinisPriežiūra
2013-02-21 10:22
Kad ir koks gyvūnas bebūtų – šuo, katė, papūga, žuvytė ar žiurkėnas - reikalingas daugeliui žmonių. Juk katino ar šuns kailis taip maloniai šildo po darbų nuvargusias kojas, malšina per dieną patirtą stresą. Be to - ir jaunystę išsaugoti padeda. Jau ketvirtą šunį auginanti „Vičiūnų“ įmonių grupės bendrasavininkė bei Kauno miesto Gyvūnų globos ir priežiūros tarybos pirmininkė Irena Matijošaitienė vis pagalvoja, kad be šuns gyventi jau nebegalėtų. Jai šuo – tikresnis ir geresnis draugas nei žmogus.
ŽmonėsTV antena
2012-11-27 13:42
Yra toks posakis - gimė su marškinėliais. Taip daugelis pasakytų ir apie garsių verslininkų Matijošaičių jaunėlį 27-erių metų sūnų Dainių. Tačiau jam kelias iki dabartinių prekės ženklo vadovo pareigų šeimos versle nebuvo rožėmis klotas. „Vieną dieną Dainius pasakė - man tos jūsų žuvys smirda, aš jų nemėgstu, nevalgau ir tame jūsų biznyje nedalyvausiu“, - pasakojo apie sūnaus apsisprendimą Irena Matijošaitienė. Garsūs tėvai leido jaunėliui pačiam rinktis, kuo jis norėtų užsiimti. „Dainius pradėjo motociklų verslą. Tik jis pasirodė ne toks jau sėkmingas. Tada teko mums griežčiau pašnekėti. Vyras Dainiui liepė baigti žaisti ir pradėti rimtai dirbti“, - atviravo verslininkė I. Matijošaitienė.
Lietuvos dienaAktualijos
2012-11-17 16:47
Nereikėtų galvoti, kad kauniečiai įvairius reikalus savivaldybėje tvarko tik telefonu ar elektroniniu paštu. Miesto tarybos nariai jiems skirtose pašto dėžutėse randa gausybę skundų ir pasiūlymų. Vos įžengęs į Kauno savivaldybės pastatą, dešinėje pusėje pamatai sustatyta 130 pašto dėžučių, skirtų visiems tarybos nariams ir savivaldybės padaliniams, komisijoms.
ŽmonėsTV antena
2012-10-10 11:41
„Geros barakudos profesionaliai moka priversti tave gerai jaustis“, – jau rytoj, ketvirtadienį, TV3 pokalbių laidoje „Ką manai?“ netikėtai prabils vienų turtingiausių Lietuvos verslininkų Matijošaičių sūnus Dainius. Tačiau svajonių jaunikiams priskiriamas verslo imperijos vienas paveldėtojų savo statusu viešai nesipuikuoja. Agnės Grigaliūnienės laidos studijoje taps aišku, kad ir jam yra tekę susidurti su barakudomis.
StiliusMano stilius
2012-10-09 17:36
Kiekviena stilinga moteris artėjant rudens sezonui skuba persitvarkyti drabužių spintą, atsinaujina garderobą, pakeičia šukuoseną. Panašu, kad nauji vėjai pasiekė ir verslininkės Irenos Matijošaitienės drabužinę. Pirmadienio vakarą viešbutyje „Kempinski Hotel Cathedral“ vyko moterims skirtos televizijos TV8 pirmasis gimtadienis, į kurį moteris atvyko pasipuošusi tarsi Rožinė Pantera.
ŽmonėsTV antena
2012-10-08 18:22
„Nesuprantu, kas gali būti bendro tarp žmonių, kurių metų skirtumas dvidešimt ir daugiau metų?”, - retoriškai klausia viena turtingiausių Lietuvos moterų Irena Matijošaitienė. - Dauguma merginų, kurias pastebiu vakarėliuose, ypač tos, kurios su vyresniais verslininkais, vaikšto labai išdidžiai, jos savo vyrą tiesiog už parankės neša kaip kokį turtą“. Tuo tarpu kita žinoma Lietuvos verslininkė Irena Marozienė sako, kad dabar sau gali leisti gyventi taip, kaip nori, todėl, kad prieš keletą metų su savo vyru Vaidu pasirašė vedybų sutartį, po kurios jai atiteko visas kartu su vyru kurtas verslas.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2012-09-29 16:02
Sakoma, kad anksčiau ar vėliau yla išlenda iš maišo. Tik praėjusią savaitę verslininkė Irena Matijošaitienė (55 m.) TV3 laidoje “Kodėl?” ryžosi papasakoti, kodėl prieš porą metų buvo priversta palikti LNK konkursą “Žvaigždžių duetai”, kuriame dalyvavo su populiariu dainininku Ovidijumi Vyšniausku (55 m.). Televizijos projektuose dalyvaujančius garsius Lietuvos žmones dažnai lydi apkalbos, jiems pripaišomi slapti meilės romanai, būtos ar nebūtos nuodėmės.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2012-09-14 14:33
Visada puikios nuotaikos kaunietė verslininkė Irena Matijošaitienė kiekviename renginyje išsiskiria savitu stiliumi. Ryškūs drabužiai ir aksesuarai - ponios Irenos vizitinė kortelė. Ruošdamasi į vakarėlį moteris visada paiso organizatorių reikalavimų ir apsirengia taip, kaip nurodyta kvietime. Atvykusi į stilisto Manto Petruškevičiaus šventę I. Matijošaitienė sušvito sodriai raudonos spalvos drabužių deriniu.

Populiariausi per 24 val.