Karina Arlauskaitė

StiliusKaramelė
2015-06-16 15:27
Studentė Karolina Meschino, modelis iš Raseinių Karina Arlauskaitė ir šilutiškė manekenė Roberta Alkevičiūtė sekmadienio vakarą su gražuolėmis iš įvairių pasaulio šalių kovojo dėl galimybės tapti „Fashion TV“ veidu.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2015-05-13 11:03
„Fashion TV“ rengiamas grožio konkursas – puiki proga gražuolėms užmegzti naudingas pažintis ir reikiama linkme pasukti modelio karjerą. Šiemet savo sėkmę konkurse išmėgins trys lietuvaitės: Australijos garbės konsulo Lietuvoje Antonio Meschino dukra Karolina, modelis iš Raseinių Karina Arlauskaitė ir šilutiškė manekenė Roberta Alkevičiūtė.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2014-05-23 18:46
Išskirtinė išvaizda modelių rinkoje dažnai prilyginama raktui į sėkmę. Tačiau modeliu dirbanti Karina Arlauskaitė (19 m.) iš tokių kalbų tik skaniai nusijuokia: „Esu nestandartinė, todėl Europoje nepritampu“. Nepritampa ji ir gimtinėje. Praeivių žvilgsnius prikaustančios didelės žalios Karinos akys netinka europietiškai mados rinkai, kur nemažai modelių panašūs it du vandens lašai.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2013-06-11 08:39
Itin didelių žalių akių šviesiaplaukė – taip atrodo viso pasaulio paauglių širdis pavergusi lietuvaitė. Nors Karina Arlauskaitė (18 m.) dirbo modeliu Kinijoje, Vokietijoje, JAV, papuošė bestselerio „The Blessed“ viršelį ir Niujorke filmavosi šios knygos anonse, šiuo metu raseiniškės pečius užgriuvo abiturientiški rūpesčiai: egzaminai, stojimai ir šiokia tokia baimė dėl savarankiško gyvenimo pradžios. Karina jau įstojo į Lidso universitetą (Didžioji Britanija), kur studijuos mados rinkodarą. Vis dėlto mergina dar nėra tikra dėl savo ateities, mat nenori atsisakyti savo svajonių darbo.

Populiariausi per 24 val.