Komentarai
2015-05-13 16:30
„Mums reikia atsilaikyti 3 paras, pakol NATO ateis ir valdžia pabėgs užsienin. Juokas ima iš tų kur čia apie Tėvynę kalba, apie Lietuvą. Jei reikia tos kariuomenės, tegu ir moka kaip pas visus, o ne ašaras. Kai žūsi, ar sužeistas būsi, ar bent vienas prisimins tave. Liūdniausia kad ir žurnaliūgos pučia į tą pačią dūdelę, o turėtų išsakyti tikrą tautos nuomonę. Aš savo nuomonę išsakau ir niekada neisiu armijon“.
Gyvenimo būdas Likimai
2015-05-10 14:56
„Man vėžys. Pirmos stadijos krūties vėžys“, – ramiu balsu pasakė „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Nuoga tiesa“ vedėja Rūta Janutienė (49 m.), šią savaitę tiesioginiame eteryje pasirodžiusi plikai nuskusta galva. Buvusiai šviesiaplaukei kirto nuoga likimo tiesa. Skandalingoji žurnalistė R.Janutienė nesirinkdavo žodžių net tuomet, kai kalbinamus žmones privesdavo iki ašarų. Apie tai rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-05-05 17:54
„Lietuvos ryto" televizijos laidos „Nuoga tiesa“ vedėja, žurnalistė Rūta Janutienė pirmadienio vakarą žiūrovus prikaustė prie ekrano. Tačiau šį kartą ne tik dėl debate. Televizijos eteryje ji pasirodė visiškai nusiskutusi plaukus.
Pasaulis Rytai-Vakarai
2015-04-18 10:07
JAV ir Kubos santykiai pastarosiomis savaitėmis pasiekė neregėtą atšilimą. Tūkstančiai amerikiečių jau ruošia pasus teisėtoms kelionėms, o saloje laukiama pokyčių. Juos turėtų pajusti ir atvykėliai. 1989 metais Fidelio Castro paskelbtą šūkį „Socializmas arba mirtis“ iki šiol galima pamatyti įvairiose Havanos viešosiose vietose. Tačiau prieš dvidešimt metų kai kurie kubiečiai jį nusprendė priimti tiesiogiai.
Stilius Atvirai
2015-04-08 16:14
Minkštaširdė prostitutė ir vyras be jokių moralinių skrupulų. Šiuos du itin skirtingus vaidmenis naujame spektaklyje „Geras žmogus iš Sezuano“ netrukus įkūnys aktorė ir dainininkė Jurga Šeduikytė (35 m.). Nieko nuostabaus – ne ji pirma, būdama dainininkė, vaidina kine ar teatre. Tačiau viena iš nedaugelio, kuriai vaidmenį pasiūlė vyras. Nedažna ir tai, kad vaidmens atlikėja stropiai bando savo personažų savybes perkelti į gyvenimą.
Stilius Stiprioji lytis
2015-04-05 16:46
Televizijos laidos „Taip gyvena žvaigždės“ vedėjas Dangis Cholinas (42 m.) neslepia – riterio, kuris nuolat žarsto žmonai Linai (35 m.) komplimentus ir beria rožes po kojomis, jo širdyje nėra. Jam vyriškumas – ne blizgučiai, o atsakomybė, tvirta nuomonė ir rūpinimasis šeima.
IT ir mokslas Laboratorija
2015-04-01 22:30
Šveicarijoje renkamas makaronų medžių derlius, nespalvotą televizorių spalvotu paverčianti kojinė, žmogaus plaučių jėga varoma skraidyklė, artėjantis gravitacijos išnykimas, skraidantys pingvinai ir Alabamos valstijos įstatymų leidėjų sprendimu pakeista skaičiaus „pi“ reikšmė. Tai tik kelios visiškai neįmanomos ir prieštaraujančios viskam, ko mus mokė mokykloje, balandžio pirmosios apgaulės, kuriomis patikėjo minios. Gal ne tokie mes ir kritiškai mąstantys, kaip patys apie save galvojame?
Pramogos TV antena
2015-02-23 09:38
Moteris be kompleksų. Taip vadinama 50-metė dainininkė Daina Bilevičiūtė. Gali būti, kad jos atliekamų kūrinių ir negirdėjote. Tačiau apie skandalus, į kuriuos ji nuolat įsivelia, negirdėti negalėjote, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
Pramogos TV antena
2015-02-11 19:56
TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ laukia pikantiškos grožybės, mat laidos kūrėjai ėmėsi apžvelgti gražiausius, skandalingiausius ir drąsiausius Lietuvos nuogalius. Karšta bus ne tik reportažuose, bet ir laidos studijoje, nes kartu su Oksana Pikul-Jasaitiene ir Vitalijumi Cololo laidą ves aštrialiežuvė humoristė Laima Tamulytė-Stončė.
Pramogos Užsienio žvaigždės
2015-02-02 12:13
Vasario 22-ąją vyksiančios „Oskarų" teikimo ceremonijos su virpuliu laukia ne tik nominantai, bet ir šių iškilmių vedėjas Neilas Patrickas Harrisas (41 m.). Garsus Holivudo aktorius pripažįsta, kad žengus į apdovanojimų sceną pagaliau išsipildys viena didžiausių jo svajonių, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
Pramogos TV antena
2014-12-01 17:12
Į „Info TV“ rodomą humoro laidą „Dviračio šou“ sugrįžta Pasakų Bobutė, kurią įkūnyja aktorius Giedrius Savickas.
Kultūra Literatūra
2014-11-29 13:11
Prieš daugiau nei dešimtmetį Lietuvoje išleista šią vasarą anapilin išėjusio garsaus JAV lietuvių verslininko, visuomenės veikėjo ir filantropo Juozo Kazicko ir jo 2011 metais mirusios žmonos Aleksandros Kazickienės atsiminimų knyga „Vilties kelias“. Ji jau išversta į anglų ir vokiečių kalbas. „Lietuvos ryto“ skaitytojams siūlome Kazickų atsiminimų ištrauką, kurioje pasakojama, kaip jiems pavyko kone stebuklingai ištrūkti iš sovietų kariuomenės jau pusiau apsupto Breslau miesto (dabar Vroclavas).
Pramogos Žmonės
2014-11-21 22:14
Seksualioji televizijos projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė, pasirodo, ne tik paslydo, bet ir prisimelavo. Dar ketvirtadienį į viešumą iškilo jos paslaptis – paaiškėjo, kad mergina ankčiau filmavosi suaugusiems skirtuose garsaus fotografo Petterio Hegre filmuose.
Pramogos Žmonės
2014-11-21 15:23
Ketvirtadienį atskleista ko gero juodžiausia manekenės ir televizijos konkursų dalyvės Jolantos Leonavičiūtės (27 m.) paslaptis – ji anksčiau filmavosi tik suaugusiesiems skirtuose, garsaus fotografo Petterio Hegre filmuose. Paviešinti filmuoti vaizdai, kuriuose Jolanta, vilkėdama tik apatinį trikotažą, daro erotinį masažą vyrui ir moteriai.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-11-17 14:16
Tiesioginėje diskusijų laidoje „Nuoga tiesa“ paaiškės, kiek iš tiesų elektros, šilumos ir dujų vartotojai mokės už tai, kad Lietuva įsigijo Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą. Laidą žiūrėkite pirmadienį, 21 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-10-13 12:15
Vaikų globos namai sausakimši, o juose gyvenančių vaikų motinos gyvos ir sveikos linksminasi savo namuose su naujais sugyventiniais ir ruošia naujus klientus valdiškoms įstaigoms. Motinos vaidmuo visuomenėje išaukštintas, joms kuriamos eilės, rašomos natos dainoms, rengiamos šventės. Šį vakarą, 20.30 val. laida „Nuoga tiesa“ klausia: „Ar kiekviena motina verta pagarbos?“
Verslas Energetika
2014-10-13 15:29
Jokio pasirinkimo. Ties Lietuvos ir Lenkijos siena ūkininkaujančių žmonių veidai rūškanoti. Mat „LitPol Link“ elektros jungties statyba įsisiūbavo, atramos dygsta viena po kitos, o ūkininkai su statytojais vis dar ginčijasi dėl kompensacijų dydžio.
Pramogos Žmonės
2014-09-28 13:21
Kovinga ir žodžių į vatą nevyniojanti R.Janutienė (48 m.) gali slapta braukti ašarą žiūrėdama jausmingą melodramą. Tokia yra „Lietuvos ryto“ televizijos laidų „Patriotai“ ir „Nuoga tiesa“ vedėja.
Pramogos TV antena
2014-09-22 11:06
Du sezonus viena žiūrimiausių „Lietuvos ryto“ televizijos laidų „Nuoga tiesa“ į nuomonių ringą žiūrovus kvies ir trečią sezoną. Jau kitą pirmadienį, rugsėjo 29 dieną, 20.30 val. kartu su didžiuoju „Lietuvos ryto“ TV naujo sezono startu, startuos ir nauja dar ilgesnė „Nuoga tiesa“ su Rūta Janutiene priešakyje.
Komentarai
2014-08-24 09:00
Mano namuose būtinai turi kas nors kalbėti, judėti, skambėti. Todėl be televizoriaus gyventi negalėčiau. Nors daugybę televizijos funkcijų šiais laikais atlieka kompiuteris, televizorius yra tarsi naminis gyvūnas.

Populiariausi per 24 val.