Verslas Rinkos pulsas
2015-07-03 12:04
Šiemet Baltarusijoje buvo priimtas dekretas, kurį tauta praminė „įstatymu prieš veltėdžius“. Veltėdžiai – tai namų šeimininkės, laisvi menininkai, politikai opozicionieriai, laisvai samdomi žurnalistai...
Lietuvos diena Aktualijos
2015-05-05 17:54
„Lietuvos ryto" televizijos laidos „Nuoga tiesa“ vedėja, žurnalistė Rūta Janutienė pirmadienio vakarą žiūrovus prikaustė prie ekrano. Tačiau šį kartą ne tik dėl debate. Televizijos eteryje ji pasirodė visiškai nusiskutusi plaukus.
Stilius Atvirai
2015-04-08 16:14
Minkštaširdė prostitutė ir vyras be jokių moralinių skrupulų. Šiuos du itin skirtingus vaidmenis naujame spektaklyje „Geras žmogus iš Sezuano“ netrukus įkūnys aktorė ir dainininkė Jurga Šeduikytė (35 m.). Nieko nuostabaus – ne ji pirma, būdama dainininkė, vaidina kine ar teatre. Tačiau viena iš nedaugelio, kuriai vaidmenį pasiūlė vyras. Nedažna ir tai, kad vaidmens atlikėja stropiai bando savo personažų savybes perkelti į gyvenimą.
Stilius Stiprioji lytis
2015-04-05 16:46
Televizijos laidos „Taip gyvena žvaigždės“ vedėjas Dangis Cholinas (42 m.) neslepia – riterio, kuris nuolat žarsto žmonai Linai (35 m.) komplimentus ir beria rožes po kojomis, jo širdyje nėra. Jam vyriškumas – ne blizgučiai, o atsakomybė, tvirta nuomonė ir rūpinimasis šeima.
IT ir mokslas Laboratorija
2015-04-01 22:30
Šveicarijoje renkamas makaronų medžių derlius, nespalvotą televizorių spalvotu paverčianti kojinė, žmogaus plaučių jėga varoma skraidyklė, artėjantis gravitacijos išnykimas, skraidantys pingvinai ir Alabamos valstijos įstatymų leidėjų sprendimu pakeista skaičiaus „pi“ reikšmė. Tai tik kelios visiškai neįmanomos ir prieštaraujančios viskam, ko mus mokė mokykloje, balandžio pirmosios apgaulės, kuriomis patikėjo minios. Gal ne tokie mes ir kritiškai mąstantys, kaip patys apie save galvojame?
Kultūra Literatūra
2014-11-29 13:11
Prieš daugiau nei dešimtmetį Lietuvoje išleista šią vasarą anapilin išėjusio garsaus JAV lietuvių verslininko, visuomenės veikėjo ir filantropo Juozo Kazicko ir jo 2011 metais mirusios žmonos Aleksandros Kazickienės atsiminimų knyga „Vilties kelias“. Ji jau išversta į anglų ir vokiečių kalbas. „Lietuvos ryto“ skaitytojams siūlome Kazickų atsiminimų ištrauką, kurioje pasakojama, kaip jiems pavyko kone stebuklingai ištrūkti iš sovietų kariuomenės jau pusiau apsupto Breslau miesto (dabar Vroclavas).
Lietuvos diena Aktualijos
2014-11-17 14:16
Tiesioginėje diskusijų laidoje „Nuoga tiesa“ paaiškės, kiek iš tiesų elektros, šilumos ir dujų vartotojai mokės už tai, kad Lietuva įsigijo Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą. Laidą žiūrėkite pirmadienį, 21 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-10-13 12:15
Vaikų globos namai sausakimši, o juose gyvenančių vaikų motinos gyvos ir sveikos linksminasi savo namuose su naujais sugyventiniais ir ruošia naujus klientus valdiškoms įstaigoms. Motinos vaidmuo visuomenėje išaukštintas, joms kuriamos eilės, rašomos natos dainoms, rengiamos šventės. Šį vakarą, 20.30 val. laida „Nuoga tiesa“ klausia: „Ar kiekviena motina verta pagarbos?“
Lietuvos diena Aktualijos
2014-05-25 21:59
Karščiausią metų dieną Lietuvos žmonės sprendžia, kas valdys šalį ateinančius penkerius metus. Dėl Lietuvos prezidento posto antrajame ture grumiasi dabartinė šalies vadovė nepartinė Dalia Grybauskaitė ir socialdemokratas, Europos Parlamento narys Zigmantas Balčytis.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-05-05 14:32
Nors lietuviai masiškai kraunasi lagaminus ir išvyksta skalsesnės duonos ieškoti į svečias šalis, Lietuvai išnykti iš pasaulio žemėlapio negresia. Kaip sako liaudies išmintis – gera vieta ilgai tuščia nebūna. Išvykstančiuosius pakeičia atvykėliai iš kitų šalių, Lietuvoje jau kuriasi turkų, kinų bendruomenės, o už kitataučių ištekėjusios lietuvaitės gimdo juodaakius ir juodaplaukius vaikučius.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-04-14 11:19
Sotūs, šiltai apsirengę, pasididinę algas politikai jau ne pirmą mėnesį kalba – krizė baigėsi. O daugiau nei trečdalis Lietuvos gyventojų Europai skundžiasi, kad mėnesio pajamų neužtenka net patiems būtiniausiems poreikiams patenkinti. Likus mažiausiai savaitei iki menkaverčio atlyginimo ar skurdžios pašalpos, jie nebeturi ko padėti ant stalo, o besikaupiančios skolos už komunalines paslaugas yra savaime suprantamas ir neišvengiamas dalykas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-31 13:47
„Valstybė per daug pinigų iššvaisto bedarbių pašalpoms“, – įsitikinęs „Hanner“ valdybos pirmininkas, milijonierius Arvydas Avulis. Vis dažniau pasigirsta istorijų apie neva neišgalinčius susimokėti už būsto šildymą, kasmėnesinius „Maisto banko“ klientus, gyvenančius puikiais baldais apstatytuose butuose ir važinėjančiais gerais automobiliais. Apie ką mes čia? Apie pašalpininkus! Jau šį vakarą 21.00 val. „Nuoga tiesa“ klaus: kada valstybė išmoks atskirti tikrą vargšą nuo aferisto?
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-24 14:30
Visuomenės apklausos rodo, kad prezidentės Dalios Grybauskaitės populiarumas krenta, tad jai greičiausiai nepavyks pakartoti praėjusių rinkimų sėkmės ir šįsyk teks susikauti antrajame rinkimų ture. „Nuoga tiesa“ klausia: kas bus pagrindinis D. Grybauskaitės varžovas – socialdemokratas Zigmantas Balčytis ar Darbo partijos kandidatas Artūras Paulauskas?
Kultūra Literatūra
2014-03-19 20:20
„Ar mes palaikome Ukrainą, ar Ukraina palaiko mus? Ar mums mažiau reikia tos drąsos, to orumo, kurį šiandien rodo ukrainiečiai? Drąsos mums reikia tikrai ne mažiau“, - įsitikinusi rašytoja Renata Šerelytė. Savo mintis ji išdėstė publikacijoje kultūros savaitraštyje „Literatūra ir menas“.
Kultūra Literatūra
2014-03-18 14:26
„Rašytojas yra ne tam, kad kartotų tradicijas – rašytų taip, kaip visi rašė iki jo, ir nieko naujo nepasakytų, - 1992 m. interviu LRT radijo laidai „Literatūros akiračiai“ teigė prozininkas ir scenaristas Icchokas Meras. - Jei rašytojas gali pasakyti ką nors naujo – ačiū Dievui. Aš to noriu, visada to norėjau.“
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-17 13:38
„Jei nejauti grėsmės, sklindančios iš Rusijos, esi idiotas“, - tiesiai šviesiai rėžia „Jaunosios Lietuvos“ lyderis, Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius. Jo teigimu, Rusijos imperija grasina nuolat ir į tai nereaguoti negalima, kaip negalima ir pataikauti šiai didžiajai kaimynei. Tačiau kol ekspertai prognozuoja, kad Kryme įsitvirtinusi Rusijos armija gali pasukti į Baltijos šalis, Lietuvoje Putino gerbėjai vis labiau įžūlėja.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-10 09:14
Ekspertai kalba apie tai, jog prarijęs Krymą, Rusijos prezidentas V.Putinas gali ištiesti rankas ir link Baltijos šalių. Ar Lietuva pasirengusi tokiam iššūkiui? Jau šį vakarą 21 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Nuoga tiesa“ klaus: ar iškilus grėsmei bus kam ginti Lietuvą? „Tam mes ir stojome į NATO, kad Lietuva būtų ginama ne vien savo jėgomis, bet viso aljanso. NATO pajėgumų yra žymiai daugiau, technologijos naujesnės ir tikslesnės nei tų, šalių kurių kariuomenės galėtų mus pulti ir bandyti užimti mūsų šalį“, - teigia krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-20 14:19
Valdžiai desperatiškai ieškant šaltinių pensijoms kompensuoti darosi aišku, kad pinigų bus ieškoma kiaurose eilinių tautiečių kišenėse. Kaip? Įvedant naujus mokesčius! „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Nuoga tiesa“ šį, ketvirtadienio, vakarą 22 val. klaus: ar sutinkate dar pasispausti, kad valdžia sumokėtų savo skolas pensininkams?
Lietuvos diena Aktualijos
2014-01-23 15:34
Lietuvą užplūdo smurto ir nelaimių banga. Tėtis, su vaikais dieną žaidęs kieme ir lipdęs sniego senį, vakare šešiasdešimčia dūrių tų pačių vaikų akivaizdoje nužudo savo žmoną. Du menininkai, susėdę prie plovo išgeria, paryčiui vienas negyvas, kitas – areštinėje. Dar išgirdome apie smurtą mados elito šeimoje, apie skaudžią avariją, nusinešusią močiutės ir anūkės gyvybes. Kas čia darosi? Apie tai jau šiandien 22 val. laidoje „Nuoga tiesa“ tiesiogiai per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-01-09 12:35
Vyriausias Vytauto Landsbergio anūkas Gabrielius Landsbergis užsimojo siekti europarlamentaro mandato ir tuoj pat sukėlė visuotines diskusijas: ar moralu žmogui, neįmynusiam ryškios pėdos Lietuvos politiniame gyvenime, naudotis garsia pavarde?

Populiariausi per 24 val.