Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Bendraukime Išklausykite
2014-04-16 10:56
„Nepatinka – nežiūrėk“. Tokį atsakymą girdime iš mūsų televizijos kanalų vadovų, nes jiems nusiš..., ką apie juos mano žiūrovas. Jų rankose – spauda, televizija. Jie visagaliai.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-04-14 11:19
Sotūs, šiltai apsirengę, pasididinę algas politikai jau ne pirmą mėnesį kalba – krizė baigėsi. O daugiau nei trečdalis Lietuvos gyventojų Europai skundžiasi, kad mėnesio pajamų neužtenka net patiems būtiniausiems poreikiams patenkinti. Likus mažiausiai savaitei iki menkaverčio atlyginimo ar skurdžios pašalpos, jie nebeturi ko padėti ant stalo, o besikaupiančios skolos už komunalines paslaugas yra savaime suprantamas ir neišvengiamas dalykas.
Komentarai
2014-04-08 17:52
Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad skirtingai nei aną kartą, kai Stalino saulės parvežti važiavo kultūrininkai, be kitų, garsūs rašytojai, poetai, žurnalistai, šįkart dangaus šviesulį iš rytų baudžiasi partempti visų pirma didesnio ar mažesnio kalibro verslininkai.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-31 13:47
„Valstybė per daug pinigų iššvaisto bedarbių pašalpoms“, – įsitikinęs „Hanner“ valdybos pirmininkas, milijonierius Arvydas Avulis. Vis dažniau pasigirsta istorijų apie neva neišgalinčius susimokėti už būsto šildymą, kasmėnesinius „Maisto banko“ klientus, gyvenančius puikiais baldais apstatytuose butuose ir važinėjančiais gerais automobiliais. Apie ką mes čia? Apie pašalpininkus! Jau šį vakarą 21.00 val. „Nuoga tiesa“ klaus: kada valstybė išmoks atskirti tikrą vargšą nuo aferisto?
Pramogos TV antena
2014-03-26 21:27
Šį trečiadienio vakarą 19.30 val. LNK laida KK2 pakvies pasižvalgyti po ištaigingą aprangos ir kokteilių vakarėlį Vilniaus Rotušėje. Padegustuoti gėrimų ir parodyti savęs atėjo daug žvaigždžių: Diana Martinėlė, Urtė Šilagalytė, šokėjas Tadas Rimgaila su žmona Liucina, „KK2 penktadienio“ vedėjas Žygimantas Stakėnas su žmona Dovile, Mantas Petruškevičius su gražuole Asta Valentaite ir kiti.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-24 14:30
Visuomenės apklausos rodo, kad prezidentės Dalios Grybauskaitės populiarumas krenta, tad jai greičiausiai nepavyks pakartoti praėjusių rinkimų sėkmės ir šįsyk teks susikauti antrajame rinkimų ture. „Nuoga tiesa“ klausia: kas bus pagrindinis D. Grybauskaitės varžovas – socialdemokratas Zigmantas Balčytis ar Darbo partijos kandidatas Artūras Paulauskas?
Komentarai
2014-03-23 17:35
Vaidinu ir televizijoje, ir teatre, todėl galiu palyginti šias dvi sferas. Teatre vaidmenis repetuojame kelis mėnesius, o televizijoje tenka suktis kur kas greičiau.
Kultūra Literatūra
2014-03-19 20:20
„Ar mes palaikome Ukrainą, ar Ukraina palaiko mus? Ar mums mažiau reikia tos drąsos, to orumo, kurį šiandien rodo ukrainiečiai? Drąsos mums reikia tikrai ne mažiau“, - įsitikinusi rašytoja Renata Šerelytė. Savo mintis ji išdėstė publikacijoje kultūros savaitraštyje „Literatūra ir menas“.
Kultūra Literatūra
2014-03-18 14:26
„Rašytojas yra ne tam, kad kartotų tradicijas – rašytų taip, kaip visi rašė iki jo, ir nieko naujo nepasakytų, - 1992 m. interviu LRT radijo laidai „Literatūros akiračiai“ teigė prozininkas ir scenaristas Icchokas Meras. - Jei rašytojas gali pasakyti ką nors naujo – ačiū Dievui. Aš to noriu, visada to norėjau.“
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-17 13:38
„Jei nejauti grėsmės, sklindančios iš Rusijos, esi idiotas“, - tiesiai šviesiai rėžia „Jaunosios Lietuvos“ lyderis, Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius. Jo teigimu, Rusijos imperija grasina nuolat ir į tai nereaguoti negalima, kaip negalima ir pataikauti šiai didžiajai kaimynei. Tačiau kol ekspertai prognozuoja, kad Kryme įsitvirtinusi Rusijos armija gali pasukti į Baltijos šalis, Lietuvoje Putino gerbėjai vis labiau įžūlėja.
Pramogos TV antena
2014-03-14 14:55
Europos ir olimpinis čempionas krepšininkas Šarūnas Marčiulionis, gimęs ir augęs Kaune, Vilniuje pradėjęs profesionalaus krepšininko kelią ir gavęs žurnalisto diplomą, birželį švęs 50-mečio jubiliejų.
Pramogos TV antena
2014-03-10 10:14
Ekspertai kalba apie tai, jog prarijęs Krymą, Rusijos prezidentas V. Putinas gali ištiesti rankas ir link Baltijos šalių. Ar Lietuva pasirengusi tokiam iššūkiui? Jau šį vakarą 21.00 val. „Lietuvos ryto“ laida „Nuoga tiesa“ klaus: ar iškilus grėsmei bus kam ginti Lietuvą?
Lietuvos diena Aktualijos
2014-03-10 09:14
Ekspertai kalba apie tai, jog prarijęs Krymą, Rusijos prezidentas V.Putinas gali ištiesti rankas ir link Baltijos šalių. Ar Lietuva pasirengusi tokiam iššūkiui? Jau šį vakarą 21 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Nuoga tiesa“ klaus: ar iškilus grėsmei bus kam ginti Lietuvą? „Tam mes ir stojome į NATO, kad Lietuva būtų ginama ne vien savo jėgomis, bet viso aljanso. NATO pajėgumų yra žymiai daugiau, technologijos naujesnės ir tikslesnės nei tų, šalių kurių kariuomenės galėtų mus pulti ir bandyti užimti mūsų šalį“, - teigia krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.
Pasaulis Rytai-Vakarai
2014-03-06 09:18
„Mes jumis didžiuojamės!“ Tokia antrašte vakar išėjo vienas Ukrainos dienraščių su Belbeko oro pajėgų bazėje apsuptų ukrainiečių nuotrauka. Tai – dar viena abipusio propagandinio karo dalis. Kryme šeimininkauja svetimos šalies kariai, bet tiesioginiai karo veiksmai nevyksta. Tačiau kitame fronte vis dar verda įnirtinga kova, rašo „Lietuvos rytas“. Dar nuo praėjusio lapkričio, kai Ukrainoje kilo protestai prieš Viktorą Janukovyčių, iš jį remiančios Maskvos pasipylė propagandos srautai.
Pramogos Muzika
2014-02-22 16:21
Dainininkė Džordana Butkutė padarys tai, apie ką sklido gandai pramogų pasaulio užkulisiuose. Rudenį ji surengs gastroles didžiausiose šalies arenose, kuriose atskleis savo pasikeitusį muzikinį veidą. Tai viena didžiųjų šių metų lietuviškos muzikos staigmenų. 45-erių Džordana, kurią daugelis klausytojų jau seniai tapatino su sentimentaliomis popdainomis, išleido albumą „Kryžkelės“, kuriame skamba kur kas kietesnė muzika – rokas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-20 14:19
Valdžiai desperatiškai ieškant šaltinių pensijoms kompensuoti darosi aišku, kad pinigų bus ieškoma kiaurose eilinių tautiečių kišenėse. Kaip? Įvedant naujus mokesčius! „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Nuoga tiesa“ šį, ketvirtadienio, vakarą 22 val. klaus: ar sutinkate dar pasispausti, kad valdžia sumokėtų savo skolas pensininkams?
Pramogos TV antena
2014-02-18 13:23
Penkerius metus iš eilės žiūrovų mylimiausia „Lietuvos ryto“ televizijos laida išrenkama informacinė programa „Reporteris“ – nauju laiku. Iškart po Sočio olimpinių žaidynių, kurias oficialiai transliuoja „Lietuvos ryto“ televizija, nuo vasario 24 d., žiūrovai aktualiausias naujienas iš Lietuvos ir pasaulio kartu su Andriumi Kavaliausku seks valanda vėliau – 22.00 val.
Bendraukime Išklausykite
2014-02-13 11:01
Pažiūrėjau laidą „Nuoga tiesa“. Nors toje laidoje pagrindinė tema buvo alkoholis, ir visi žinome, kad tai yra didelė priklausomybė, norėčiau aprašyti dar dvi žudančias priklausomybes. Lietuva jau baigiama apstatyti lošimo automatų salonais, kuriuose dažniausiai lankosi apsvaigusieji nuo lengvai įsigyti galimo alkoholio.
Pramogos Muzika
2014-01-25 21:25
Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka liko be dueto. Iš kovos dėl teisės atstovauti mūsų šaliai konkurse Danijoje pasitraukė „VIG Roses“ merginos. Visi komisijos nariai galvas lenkė prieš valiūkiškai pasirodžiusią M. Linkytę. Šeštadienio vakarą LRT televizijos eteryje vyko nacionalinė „Eurovizijos“ atranka. 7 žinomi Lietuvos atlikėjai į konkurso sceną žengė su specialiai konkursui parašytomis dainomis. Šiame etape varžėsi Vilija Matačiūnaitė, Vaidas Baumila, Mia, Martynas Kavaliauskas, Monika Linkytė ir Ieva Zasimauskaitė.