Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pramogos TV antena
2014-12-01 17:12
Į „Info TV“ rodomą humoro laidą „Dviračio šou“ sugrįžta Pasakų Bobutė, kurią įkūnyja aktorius Giedrius Savickas.
Kultūra Literatūra
2014-11-29 13:11
Prieš daugiau nei dešimtmetį Lietuvoje išleista šią vasarą anapilin išėjusio garsaus JAV lietuvių verslininko, visuomenės veikėjo ir filantropo Juozo Kazicko ir jo 2011 metais mirusios žmonos Aleksandros Kazickienės atsiminimų knyga „Vilties kelias“. Ji jau išversta į anglų ir vokiečių kalbas. „Lietuvos ryto“ skaitytojams siūlome Kazickų atsiminimų ištrauką, kurioje pasakojama, kaip jiems pavyko kone stebuklingai ištrūkti iš sovietų kariuomenės jau pusiau apsupto Breslau miesto (dabar Vroclavas).
Pramogos Žmonės
2014-11-21 22:14
Seksualioji televizijos projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė, pasirodo, ne tik paslydo, bet ir prisimelavo. Dar ketvirtadienį į viešumą iškilo jos paslaptis – paaiškėjo, kad mergina ankčiau filmavosi suaugusiems skirtuose garsaus fotografo Petterio Hegre filmuose.
Pramogos Žmonės
2014-11-21 15:23
Ketvirtadienį atskleista ko gero juodžiausia manekenės ir televizijos konkursų dalyvės Jolantos Leonavičiūtės (27 m.) paslaptis – ji anksčiau filmavosi tik suaugusiesiems skirtuose, garsaus fotografo Petterio Hegre filmuose. Paviešinti filmuoti vaizdai, kuriuose Jolanta, vilkėdama tik apatinį trikotažą, daro erotinį masažą vyrui ir moteriai.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-11-17 14:16
Tiesioginėje diskusijų laidoje „Nuoga tiesa“ paaiškės, kiek iš tiesų elektros, šilumos ir dujų vartotojai mokės už tai, kad Lietuva įsigijo Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą. Laidą žiūrėkite pirmadienį, 21 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Verslas Energetika
2014-10-13 15:29
Jokio pasirinkimo. Ties Lietuvos ir Lenkijos siena ūkininkaujančių žmonių veidai rūškanoti. Mat „LitPol Link“ elektros jungties statyba įsisiūbavo, atramos dygsta viena po kitos, o ūkininkai su statytojais vis dar ginčijasi dėl kompensacijų dydžio.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-10-13 12:15
Vaikų globos namai sausakimši, o juose gyvenančių vaikų motinos gyvos ir sveikos linksminasi savo namuose su naujais sugyventiniais ir ruošia naujus klientus valdiškoms įstaigoms. Motinos vaidmuo visuomenėje išaukštintas, joms kuriamos eilės, rašomos natos dainoms, rengiamos šventės. Šį vakarą, 20.30 val. laida „Nuoga tiesa“ klausia: „Ar kiekviena motina verta pagarbos?“
Pramogos Žmonės
2014-09-28 13:21
Kovinga ir žodžių į vatą nevyniojanti R.Janutienė (48 m.) gali slapta braukti ašarą žiūrėdama jausmingą melodramą. Tokia yra „Lietuvos ryto“ televizijos laidų „Patriotai“ ir „Nuoga tiesa“ vedėja.
Pramogos TV antena
2014-09-22 11:06
Du sezonus viena žiūrimiausių „Lietuvos ryto“ televizijos laidų „Nuoga tiesa“ į nuomonių ringą žiūrovus kvies ir trečią sezoną. Jau kitą pirmadienį, rugsėjo 29 dieną, 20.30 val. kartu su didžiuoju „Lietuvos ryto“ TV naujo sezono startu, startuos ir nauja dar ilgesnė „Nuoga tiesa“ su Rūta Janutiene priešakyje.
Komentarai
2014-08-24 09:00
Mano namuose būtinai turi kas nors kalbėti, judėti, skambėti. Todėl be televizoriaus gyventi negalėčiau. Nors daugybę televizijos funkcijų šiais laikais atlieka kompiuteris, televizorius yra tarsi naminis gyvūnas.
Pramogos TV antena
2014-07-29 12:38
Jau šį, antradienio, vakarą 20.00 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ išrikiuos gražiausias krepšininkų žmonas ir mylimąsias. Nors Lietuvoj aukštaūgiai sportininkai yra tiesiog garbinami, jų asmeninis gyvenimas dažniausiai slepiamas po devyniais užraktais, o gauti garsaus krepšininko interviu ne apie krepšinį tampa iššūkiu žiniasklaidai. Šįvakar per TV3 – išskirtinės krepšininkų ir jų mylimųjų istorijos.
Komentarai
2014-07-26 11:00
Nebegaliu žiūrėti Rusijos televizijos programų, kurios, regis, dar visai neseniai buvo įdomios. Mūsų karta augo su jų laidomis, kino filmais ir serialais, tačiau po Ukrainos konflikto Rusijos televizijų nebežiūriu. Nors nesu labai aktyvus nei politiškai, nei pilietiškai, jų TV programos mane atgraso.
Pramogos TV antena
2014-07-22 19:36
Verslininkė ir dainininkė Kristina Ivanova, dainininkės Ieva Stasiulevičiūtė, Ingrida Martinkėnaitė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Violeta Tarasovienė, televizijos laidų vedėja Lavija Šurnaitė, stilistė Asta Valentaitė ir daugybė kitų gražuolių yra pozavusios daugiau ar mažiau apsinuoginusios. Šiandien jos tokią patirtį vertina įvairiai.
Pramogos Žmonės
2014-07-20 10:54
Pasruvęs krauju, stiklinėmis akimis – Marius Repšys prieš savaitę be jokių ginčų buvo ryškiausiai atrodantis Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo (PLJS) svečias. Šiuo metu itin populiarus jaunas aktorius ėmėsi dar vieno nestandartinio vaidmens. Naktį jis įsilaužė į „Radiocentro“ studiją, graužė stalčiuje rastas maisto atliekas, galiausiai ant stalo padėjo kruviną „Anties“ kompaktinę plokštelę ir pasišalino.
Pramogos TV antena
2014-06-06 10:13
„Lietuvos ryto“ televizija skelbia – vasaros sezonas atidarytas! Ryškiausiomis spalvomis pasipuošusiame eteryje – tikras didžiausio populiarumo sulaukusių serialų bei filmų, kultinių Holivudo žvaigždžių, pribloškiančios dokumentikos ir mėgstamiausių autorinių laidų užtaisas.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-05-25 21:59
Karščiausią metų dieną Lietuvos žmonės sprendžia, kas valdys šalį ateinančius penkerius metus. Dėl Lietuvos prezidento posto antrajame ture grumiasi dabartinė šalies vadovė nepartinė Dalia Grybauskaitė ir socialdemokratas, Europos Parlamento narys Zigmantas Balčytis.
Pramogos TV antena
2014-05-24 14:53
Per pirmąjį Lietuvos prezidento rinkimų turą transliuota „Lietuvos ryto” TV laida „Rinkimai tiesiogiai” buvo tikras išbandymas jos vedėjams. Daiva Žeimytė ir Marius Jančius ją vedė iš S.Daukanto aikštės. Žurnalistus ir pašnekovus užklupo lietus, tad jie buvo priversti slėptis palapinėje.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-05-05 14:32
Nors lietuviai masiškai kraunasi lagaminus ir išvyksta skalsesnės duonos ieškoti į svečias šalis, Lietuvai išnykti iš pasaulio žemėlapio negresia. Kaip sako liaudies išmintis – gera vieta ilgai tuščia nebūna. Išvykstančiuosius pakeičia atvykėliai iš kitų šalių, Lietuvoje jau kuriasi turkų, kinų bendruomenės, o už kitataučių ištekėjusios lietuvaitės gimdo juodaakius ir juodaplaukius vaikučius.
Bendraukime Išklausykite
2014-04-16 10:56
„Nepatinka – nežiūrėk“. Tokį atsakymą girdime iš mūsų televizijos kanalų vadovų, nes jiems nusiš..., ką apie juos mano žiūrovas. Jų rankose – spauda, televizija. Jie visagaliai.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-04-14 11:19
Sotūs, šiltai apsirengę, pasididinę algas politikai jau ne pirmą mėnesį kalba – krizė baigėsi. O daugiau nei trečdalis Lietuvos gyventojų Europai skundžiasi, kad mėnesio pajamų neužtenka net patiems būtiniausiems poreikiams patenkinti. Likus mažiausiai savaitei iki menkaverčio atlyginimo ar skurdžios pašalpos, jie nebeturi ko padėti ant stalo, o besikaupiančios skolos už komunalines paslaugas yra savaime suprantamas ir neišvengiamas dalykas.

Populiariausi per 24 val.