BendraukimeReporteris
2016-02-11 11:08
Anksti ryte paskambino man draugė ir paklausė, ar nenorėčiau su ja kartu nuvažiuoti prie jūros. Kad ir dviems dienoms, tiesiog pailsėti. Gyrėsi, jog surado labai gerą pasiūlymą „Tylos viloje“, Palangoje. 21 euras už nakvynę dviems su pusryčiais ir vakariene, neribotai – arbata, kava, pyragai ir vaisiai. Taip pat į kainą įėjo pasivažinėjimai dviračiais ir pasivaikščiojimai su šiaurietiškomis lazdomis.
Gyvenimo būdasPsichologija
2016-01-25 08:08
Kai jau nebežinai, kaip dar kartą išsiskirti nieko nepasakant ir kaip pagrūmoti į tuščią orą, dėl momentinių beribės agresijos proveržių, kaip ir bet kurių kitų negandų Marijos žemėje, kaltink alkoholį (bei degalines) ir mažas algas. Dar – sovietinę praeitį, nepaisant to, kad raudonasis baubas per 50 režimo metų negalėjo iš esmės pakeisti ašaringos lietaus tautos mentaliteto, kuris formavosi šimtmečius.
BendraukimeMan rūpi
2015-12-11 09:48
Ketvirtadienį po dienos darbų palaimingai nutekėjau ant sofos ir, kaip koks katinas, panirau į amorfinę būseną. Na, pagaliau atsipalaiduosiu, pažiūrėsiu televizorių! Bet kai prasidėjo „Yra kaip yra“, vos neėmiau žegnotis.
PasaulisRytai-Vakarai
2015-11-17 20:24
Po tragiškų įvykių Prancūzijos sostinėje paryžiečiai pirmadienį sugrįžo į darbus. Slogų savaitgalį išgyvenęs miestas neketina pasiduoti, nors išpuoliais ir siekta palaužti tai, kas branginama labiausiai.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-11-09 08:35
„Naujausias įrašas tavo trumputėje, bet ypatingai kūrybiškoje biografijoje – TV laidos vedėja. Nagi, prisipažink, kad seniai svajojai ja tapti“, – klausia žurnalistė. „Nė negalvojau! Ta idėja – ne mano, o scenaristo Jono. Su juo praėjusią vasarą paplūdimyje mes, cha cha, nu žinote, moterims irgi reikia nuotykių, bet šitą jūs iškirpkit“, – truputį sutrikusi blondinė pakrato galvą ir ranka perbraukia per plaukus.
SveikataLigos ir gydymas
2015-09-21 14:20
Jau rugsėjo 21 dieną kartu su „Lietuvos ryto“ televizijos sezono startu, startuoja ir projektas – RŪTA. Tai socialinė lrytas.lt portalo bei televizijos iniciatyva siekiant suteikti psichologinę pagalbą onkologiniams ligoniams bei susirgusių žmonių artimiesiems.
ŽmonėsTV antena
2015-09-20 16:55
„Neturiu laiko galvoti apie ligas“, – energingai rėžė trijų „Lietuvos ryto“ televizijos laidų vedėja Rūta Janutienė (49 m.), nuo pavasario besigrumianti su krūties vėžiu. Kaip sekasi kovoti su šia liga, netrukus ji pasakos portalo lrytas.lt lankytojams.
IT ir mokslasTechno
2015-09-04 08:29
Pripažinkite – žmogus yra tingus padaras, jam tvarkytis namuose netgi didesnė kančia, negu žiūrėti lietuviškas televizijos laidas. Fantastai seniai pasiūlė sprendimą – ateities namus tvarkys robotas. Tie patys fantastai sukūrė ir daugybę siaubo scenarijų – kaip robotai sukyla, žudo šeimininkus ir pavergia žmoniją. Bet sėdėdamas ant sofos ir žiūrėdamas, kaip uoliai robotas dulkių siurblys vaiko dulkes po buto grindis, mąsčiau ne apie Terminatorių, o apie tai, kokių dar robotų namų pagalbininkų jau galima įsigyti.
SveikataLigos ir gydymas
2015-08-02 11:05
„Lietuvos ryto“ televizijos pokalbių laidų vedėjos Rūtos Janutienės (49 m.) vasara kitokia nei įprastai. „Tinginiauju, nes turiu pasiteisinimą – vėžys“, – šyptelėjo moteris, kurios atostogų maršrutas šiemet vingiuoja į sostinės Santariškių rajoną, Nacionalinį vėžio institutą, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
VerslasRinkos pulsas
2015-07-03 12:04
Šiemet Baltarusijoje buvo priimtas dekretas, kurį tauta praminė „įstatymu prieš veltėdžius“. Veltėdžiai – tai namų šeimininkės, laisvi menininkai, politikai opozicionieriai, laisvai samdomi žurnalistai...
ŽmonėsPramogos
2015-06-19 13:37
„Auksinio proto“ laimėtojas Jonas Mikalkėnas pasidalijo pirmaisiais įspūdžiais iš kelionės aplink pasaulį. „Nesinori rašyti ilgų įžangų, nes dauguma skaitančiųjų tikriausiai jau ir taip žino, kas yra kas. Taip, esu tas laimingasis, kuris drįso laimėti LRT žaidimą „Auksinis protas“ ir egoistiškai pasiglemžė prizą, į kurį taikėsi ne vienas.
ŽmonėsTV antena
2015-06-01 10:43
Tarptautinį pripažinimą pelnę filmai ir išskirtinių varžybų transliacijos. Visa tai savo žiūrovams ketina pateikti „Lietuvos ryto“ televizija, baigianti sėkmingiausią savo sezoną. Net tiems žiūrovams, kurie priklausomi nuo šiuolaikinių informacinių technologijų, netrukus nereikės viena akimi stebėti išmaniojo telefono, o kita – TV ekrano. Jas abi bus galima nukreipti į televizorių, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-05-13 16:30
„Mums reikia atsilaikyti 3 paras, pakol NATO ateis ir valdžia pabėgs užsienin. Juokas ima iš tų kur čia apie Tėvynę kalba, apie Lietuvą. Jei reikia tos kariuomenės, tegu ir moka kaip pas visus, o ne ašaras. Kai žūsi, ar sužeistas būsi, ar bent vienas prisimins tave. Liūdniausia kad ir žurnaliūgos pučia į tą pačią dūdelę, o turėtų išsakyti tikrą tautos nuomonę. Aš savo nuomonę išsakau ir niekada neisiu armijon“.
Gyvenimo būdasIstorijos
2015-05-10 14:56
„Man vėžys. Pirmos stadijos krūties vėžys“, – ramiu balsu pasakė „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Nuoga tiesa“ vedėja Rūta Janutienė (49 m.), šią savaitę tiesioginiame eteryje pasirodžiusi plikai nuskusta galva. Buvusiai šviesiaplaukei kirto nuoga likimo tiesa. Skandalingoji žurnalistė R.Janutienė nesirinkdavo žodžių net tuomet, kai kalbinamus žmones privesdavo iki ašarų. Apie tai rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.
Lietuvos dienaAktualijos
2015-05-05 17:54
„Lietuvos ryto" televizijos laidos „Nuoga tiesa“ vedėja, žurnalistė Rūta Janutienė pirmadienio vakarą žiūrovus prikaustė prie ekrano. Tačiau šį kartą ne tik dėl debate. Televizijos eteryje ji pasirodė visiškai nusiskutusi plaukus.
PasaulisRytai-Vakarai
2015-04-18 10:07
JAV ir Kubos santykiai pastarosiomis savaitėmis pasiekė neregėtą atšilimą. Tūkstančiai amerikiečių jau ruošia pasus teisėtoms kelionėms, o saloje laukiama pokyčių. Juos turėtų pajusti ir atvykėliai. 1989 metais Fidelio Castro paskelbtą šūkį „Socializmas arba mirtis“ iki šiol galima pamatyti įvairiose Havanos viešosiose vietose. Tačiau prieš dvidešimt metų kai kurie kubiečiai jį nusprendė priimti tiesiogiai.
StiliusAtvirai
2015-04-08 16:14
Minkštaširdė prostitutė ir vyras be jokių moralinių skrupulų. Šiuos du itin skirtingus vaidmenis naujame spektaklyje „Geras žmogus iš Sezuano“ netrukus įkūnys aktorė ir dainininkė Jurga Šeduikytė (35 m.). Nieko nuostabaus – ne ji pirma, būdama dainininkė, vaidina kine ar teatre. Tačiau viena iš nedaugelio, kuriai vaidmenį pasiūlė vyras. Nedažna ir tai, kad vaidmens atlikėja stropiai bando savo personažų savybes perkelti į gyvenimą.
StiliusStiprioji lytis
2015-04-05 16:46
Televizijos laidos „Taip gyvena žvaigždės“ vedėjas Dangis Cholinas (42 m.) neslepia – riterio, kuris nuolat žarsto žmonai Linai (35 m.) komplimentus ir beria rožes po kojomis, jo širdyje nėra. Jam vyriškumas – ne blizgučiai, o atsakomybė, tvirta nuomonė ir rūpinimasis šeima.
IT ir mokslasLaboratorija
2015-04-01 22:30
Šveicarijoje renkamas makaronų medžių derlius, nespalvotą televizorių spalvotu paverčianti kojinė, žmogaus plaučių jėga varoma skraidyklė, artėjantis gravitacijos išnykimas, skraidantys pingvinai ir Alabamos valstijos įstatymų leidėjų sprendimu pakeista skaičiaus „pi“ reikšmė. Tai tik kelios visiškai neįmanomos ir prieštaraujančios viskam, ko mus mokė mokykloje, balandžio pirmosios apgaulės, kuriomis patikėjo minios. Gal ne tokie mes ir kritiškai mąstantys, kaip patys apie save galvojame?
ŽmonėsTV antena
2015-02-23 09:38
Moteris be kompleksų. Taip vadinama 50-metė dainininkė Daina Bilevičiūtė. Gali būti, kad jos atliekamų kūrinių ir negirdėjote. Tačiau apie skandalus, į kuriuos ji nuolat įsivelia, negirdėti negalėjote, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.

Populiariausi per 24 val.