ŽmonėsTV antena
2015-02-27 10:42
Laiko suvokimas – viena didžiausių mokslo paslapčių. Kai žmogui linksma arba jis turi ką veikti, valandos ir net dienos lekia. O kai apima nuobodulys, tenka kamuotis ilgose eilėse ar transporto spūstyje, sekundės tarsi dvigubai pailgėja. Nėra abejonių, tokią laiko tėkmę patyrė kiekvienas.
BendraukimeIšklausykite
2014-10-29 17:54
Ilgai mąsčiau, ar verta rašyti jums savo laišką, kaupiausi ir pagaliau pribrendau... Tiesa, šį laišką parašyti dabar paskatino pamatyta laida „Pasaulis X“. Nežinau, ar čia mistika, ar realybė, bet faktas yra tas, jog tikrai noriu jūsų pagalbos.
ŽmonėsTV antena
2014-10-08 15:10
„Sendaikčių parduotuvėse mane apima keistas jausmas, kažkodėl norisi iš jų kuo greičiau išeiti. Senų daiktų energija stipri, sekinanti ir atimanti jėgas. Kodėl taip yra? Gal todėl, kad seni daiktai, dėvėti drabužiai – tai praėjusių gyvenimų istorijos, kurios nejučia gali įsiskverbti į mūsų kasdienybę“, – sako laidos „Pasaulis X“ vedėjas Saulius Čiučelis ir šį penktadienį 20.50 val. kviečia žiūrėti laidą apie drabužių kaupiamą nesunaikinamą energiją, kurią gali pajusti ne tik jautrūs žmonės.
ŽmonėsTV antena
2014-09-24 11:54
Jau spalio 3-ąją, penktadienį, 20.50 val. į „Lietuvos ryto“ eterį sugrįžtą atsinaujinusi „Pasaulis X“ laida su nauju vedėjų priešakyje. Protu nepaaiškinamus reiškinius nagrinėjančios laidos vairas patikėtas garbingu „Auksiniu scenos kryžiumi“ apdovanotas Kauno dramos teatro aktorius Saulius Čiučelis.
ŽmonėsTV antena
2014-06-06 10:13
„Lietuvos ryto“ televizija skelbia – vasaros sezonas atidarytas! Ryškiausiomis spalvomis pasipuošusiame eteryje – tikras didžiausio populiarumo sulaukusių serialų bei filmų, kultinių Holivudo žvaigždžių, pribloškiančios dokumentikos ir mėgstamiausių autorinių laidų užtaisas.
Gyvenimo būdasIstorijos
2014-06-05 16:29
Viskas išeina į gerą mylintiems gyvenimą. Tuo įsitikino po skaudžios avarijos du kartus į komą panirusi Beata Matusevičienė–Trinskienė. Buvusi kosmetologė turėjo du butus, automobilį, dirbo prestižiniame grožio salone. Nelaimė viską apvertė aukštyn kojomis. Vilnietė du kartus bandė žudytis, ją paliko mylimasis, gyventi reikėjo mokytis iš naujo. Šiandien Beata vėl laiminga. Ji – sveika ir stipri. Po nelaimės ėmė vertinti tai, ką anksčiau laikė nieku.
ŽmonėsTV antena
2014-05-09 10:19
„Viena moteris po antros inksto transplantacijos buvo tvirtai įtikėjusi, kad su persodintu inkstu ji gavo kažkokią dalelę donoro asmenybės“, – tikina Lietuvos asociacijos „Gyvastis“ prezidentė Ugnė Šakūnienė. „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Pasaulis X“ aiškinsis, ar iš tiesų kartu su persodintais organais žmonės perima ir donoro įpročius, charakterio savybes.
ŽmonėsTV antena
2014-04-24 12:15
„Vienos ekspedicijos į Černobylį metu radiacijos sunaikintoje zonoje aptikome moterį, kuri tiesiog nepaliko savo namų ir liko gyventi radioaktyvioje aplinkoje. „Aš neturiu kur pasitraukti“, – tvirtino ji, o į klausimą, kuo maitinasi, atsakė: ,,Aš turiu šiokį tokį daržą ir jame auginu daržoves“, – prisimena ne vienoje ekspedicijoje į radioaktyvią zoną dalyvavusi vienuolė Aloyza Malinauskaitė.
ŽmonėsUžsienio žvaigždės
2014-04-08 10:30
Pramogų pasaulis gedi pirmadienį staiga mirusios Peaches Geldof. „Live Aid“ įkūrėjo Bobo Geldofo 25 metų dukra, mirė savo namuose Didžiojoje Britanijoje. Peaches, kuri turėjo du mažus sūnus, pati buvo vos 11-os, kai jos motina, televizijos laidų vedėja Paula Yates, 2000-aisiais, būdama 41 metų, mirė nuo heroino perdozavimo.
ŽmonėsTV antena
2014-03-28 09:36
„Gyvūnai įvertina aplinką visais septyniais savo pojūčiais. Jie sukoncentruoja visus turimus gebėjimus, todėl ta nuojauta, kurią jie jaučia, yra labai stipri“, – sako ragana vadinama viena garsiausių Lietuvos žolininkių, dainininkės Gintarės Karaliūnaitės mama Adelė.
ŽmonėsTV antena
2014-03-20 17:14
„Moterys, kurios realybėje dėl religinių įsitikinimų ar dorovingo auklėjimo priežasčių negali realizuoti savo seksualinių fantazijų, dažniau regi erotinius sapnus", - tikina psichoterapeutas, seksologas Viktoras Šapurovas.
ŽmonėsTV antena
2014-01-24 13:54
Teigiamos įtakos žmogaus sveikatai gali turėti ne tik švelnūs naminiai gyvūnai, bet ir plėšrūnai. Ar iš tiesų katės jaučia ir gali pagydyti savo šeimininkų negalavimus, o šunys kaukia nujausdami didelę nelaimę? Ar tiesa, kad gydyti gali netgi vilkai? Apie tai šį vakarą bus kalbama „Lietuvos ryto“ TV laidoje „Pasaulis X“, kurią veda aktorius Mantas Vaitiekūnas (24 m.).
ŽmonėsTV antena
2014-01-01 11:26
Ar skaičius 13 televizininkams buvo baisus, ar sėkmingas? „TV antena” siūlo prisiminti, kuo įsimintini buvo šiuo lemtingu skaičiumi pažymėti metai. METŲ PARTNERIS. Arūnas Valinskas. Į televiziją sugrįžęs buvęs Seimo narys per šiuos metus sugebėjo ne tik apibėgti kone visas televizijas, bet ir pakeisti kelias partneres. BTV žaidime „TAIP. NE” jam asistavo žavioji Renata Mikailionytė.
ŽmonėsTV antena
2013-12-06 07:30
Kiekvienam mūsų sumuštinis bent kartą ant grindų yra nukritęs sviestu žemyn, tiesa? O parduotuvėje, atsistojus į eilę, paaiškėjo, kad būtent ta eilė juda lėčiausiai? Ar tai tik atsitiktinės nesėkmės, ar kažkas tokio, kas apsunkina mūsų gyvenimą? Pasirodo, magijos žinovai ir mokslininkai turi skirtingas nuomones.
ŽmonėsTV antena
2013-11-01 10:43
„Šia tema yra nemažai spekuliacijų. Fanatiškai religingi žmonės tai bando perdėtai įvardinti kaip atjautą Kristaus kančioms. Tačiau ne kiekvienam „pabažnam“ tai duota“, – jau šį, penktadienio, vakarą 20.50 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Pasaulis X“ teigs Kauno šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios vicerektorius kunigas Artūras Kazlaukas. Stigmos – atjauta Kristaus kančioms ar viso labo pigi apgaulė?
ŽmonėsTV antena
2013-10-31 13:32
Žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 lapkritį žiūrovus lepins ypatingomis Holivudo filmų premjeromis, pristatys antrąjį geriausio draminio serialo „Tėvynė“ sezoną, atsinaujinusią laidą „Žvaigždžių dešimtukas“, o mėnesį pradės ypatingam, Vėlinių, savaitgaliui skirta premjera.
ŽmonėsTV antena
2013-10-11 16:35
Ar viską įmanoma paaiškinti protu? Ar tiesa yra tik tai, ką matome? Naujoje „Lietuvos ryto” televizijos laidoje „Pasaulis X” netrūks keistų istorijų apie sunkiai suvokiamus reiškinius. Pirmoji tema – dingusieji be žinios ir jų paieška pasitelkiant ekstrasensus. Kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje ir Nyderlanduose, policija bendradarbiauja su ypatingų sugebėjimų turinčiais asmenimis, kai ieško prapuolusių žmonių ar nužudytųjų kūnų.
ŽmonėsTV antena
2013-10-06 14:06
Didžiosios televizijos naujo sezono pradžioje švyti porcelianinėmis šypsenomis ir žada šviesą, aistrą, šilumą ar dar kokius gražius profesionalų parinktus šūkius. Daugelio šypsenos įpusėjus sezonui praretėja – dalį dantų... tfu, laidų, nusineša visagalio reitingo stoka, dėl dalies gėda būna net užgrūdintiems programų direktoriams. Tuomet, kai išsikvepia didieji kanalai, gelbėti mūsų, žiūrovų, stoja tos televizijos, kurias vadiname mažomis – greičiau kintančios, drąsiau eksperimentuojančios, aktyviau ieškančios ir dirbančios ne dėl reitingų, o tiems, kurie jas žiūri. Tokia visuomet buvo „Lietuvos ryto” televizija, tokia ji išlieka ir pristačiusi naują sezoną.
ŽmonėsTV antena
2013-10-06 11:04
Šį sezoną "Lietuvos ryto" televizija driokstelės naujomis laidomis, serialais, sporto transliacijomis ir gero humoro doze. Visa tai - smalsiam žiūrovui. Šios televizijos direktorius Linas Ryškus (43 m.) tvirtina, kad tokių žiūrovų Lietuvoje daugėja. Apie rudens naujienas kanalo eteryje L.Ryškus papasakojo žurnalo "TV antena" skaitytojams.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2013-10-05 16:11
Jau šį pirmadienį, spalio 7-ąją, „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje startuoja naujas, kitoks sezonas. Penktąjį, jubiliejinį, sezoną televizija pasitinka gerokai atnaujinusi tinklelį ir subūrusi daugybę žiūrovams gerai pažįstamų eterio veidų. Vieną spalio dieną Renata Mikailionytė, Edita Užaitė, Rūta Janutienė, Aušra Kilkuvienė, Timūras Augucevičius ir kiti laidų vedėjai rinkosi į „PIX Studiją“ pozuoti sezono įvaizdinėms nuotraukoms.

Populiariausi per 24 val.