laida Gyvenimo būdas

ŽmonėsTV antena
2013-02-04 10:26
Plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris šįvakar laidoje „Gyvenimo būdas“ pasakos, kaip ir kiek kartų jis tobulino savo žmoną Kristiną Kaikarienę, apie poros gyvenimą tarp dviejų miestų bei nuklydimus. Garsią porą pamatyti kartu pavyksta retai. Vestuvių planuotoja ir prodiuserė K. Kaikarienė daugiau laiko praleidžia Vilniuje. Jos vyras Vygintas dirba ir gyvena Kaune. Tačiau 17 metų susituokusiai porai toks gyvenimas – ne kliūtis puikiai sutarti.
ŽmonėsTV antena
2013-01-21 12:44
Dėl svarbaus vaidmens Holivudo režisieriaus spektaklyje atlikėjas Merūnas Vitulskis per pusmetį turi atsikratyti daugiau nei 10 kilogramų ir užsiauginti ilgus plaukus. “Bus naujiena visiems, kad aš visą laiką nesikirpsiu. Sunku bus tą įvykdyti, nes šalia dar yra darbai – Estijoje statoma Piotro Čaikovskio opera “Eugenijus Oneginas”, - laidai “Gyvenimo būdas” kalbėjo 29 metų operos dainininkas M. Vitulskis.
ŽmonėsTV antena
2013-01-14 12:35
„Kažkada Lietuvoje siautėjo banditai ginkluoti tikrais ginklais, šiandien jiems užtenka popieriaus lapo ir rašiklio“, - nuleidęs galvą sako garsus architektas Algimantas Kančas, prieš pora metų gavęs netikėtą pranešimą: visas jo šeimos turtas areštuotas, jam išlelta byla, pagal kurią vienas iš užsakovų ketina iš jo prisiteisti daugiau nei penkis milijonus litų.
ŽmonėsTV antena
2012-12-10 12:23
Iš JAV į Europą atėjusi antsvorio epidemija ima plisti ir mūsų šalyje. Šiandien Lietuvos medikai nebesiginčydami sako, jog antsvoris ir polinkis tukti yra liga, kurią kaip ir kitus negalavimus reikia gydyti. Tik ne drastiškai badaujant. Tačiau toli gražu ne visi karą šiai ligai paskelbę žmonės kreipiasi į medikus. Pavyzdžiui, vienu metu net 132 kg svėręs buvęs susisiekimo ministras Eligijus Masiulis koreguoti savo svorį pasiryžo pats. Jis pats ir nusprendė, kokios dietos jam reikia laikytis.

Populiariausi per 24 val.