Litexpo

Litexpo

Lietuvos parodų ir kongresų centro pavadinimas

Kultūra Dailė
2015-06-28 13:30
„Kalba – teritorijos apsauga. Jeigu kalbame savo gimtąja kalba – ukrainietiškai ar lietuviškai, – tarsi giname savo teritoriją“, – įsitikinęs ukrainietis menininkas Nikita Šalenas (Nikita Shalennyi). Didžiulis N.Šaleno darbas „Sibiras“ pasitinka lankytojus prie pat pagrindinio „Litexpo“ parodų rūmuose vykstančios meno mugės „ArtVilnius“ įėjimo. Šis darbas pripažintas geriausia šių metų mugės instaliacija. Komisijai patiko subtilios aliuzijos į šių dienų politinę situaciją, taip pat į tai, kad bekraščio miško metafora sukurta minimaliomis priemonėmis – iš daugybės nedidelių kiniškų rankšluosčių.
Kultūra Meno pulsas
2015-06-24 12:12
Aktualaus meno tinklas VOX ART šiuolaikinio meno mugės „ArtVilnius‘15“ metu lankytojams pristatys video interviu ciklą „Kūrybos metafizika“ ir surengs diskusiją su Lietuvoje kuriančiais bei užsienyje reziduojančiais menininkais „Lietuvių vizualieji menininkai: skirtingų patirčių ir kontekstų kontinentai“.
Kultūra Dailė
2015-06-13 14:56
Valdomas specialiai apmokytų JMVMC darbuotojų sudėtingas aparatas matuos įvairių meno kūrinių kontekstinę vertę. Juo bus galima patikrinti ir mugėje ArtVilnius įsigytą kūrinį. Prietaisas išmatuos šio kūrinio kontekstinę aurą ir atskleis tikrąją pirkinio vertę.
Kultūra Dailė
2015-06-11 10:33
Birželio 25–28 dienomis „Litexpo“ parodų ir kongresų centre vyksiančios meno mugės „ArtVilnius‘15“ stenduose įsikurs 55 šiuolaikinio meno galerijos iš 15 pasaulio šalių. „ArtVilnius‘15“ naujovė – šalis svečias, kuriuo šiais metais pakviesta Ukraina.
IT ir mokslas Išmanyk
2015-05-07 09:58
Ketvirtadienio rytą Vilniuje, parodų centre „Litexpo“ duris atvėrė didžiausia Baltijos šalyse progreso konferencija „Login 2015“, kurioje laukiama daugiau nei 4 tūkst. dalyvių.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-05-06 09:36
Socialdemokratų suvažiavime – sovietinė simbolika. Tribūnoje, iš kurios buvo žeriama kritika valstybės vadovei Daliai Grybauskaitei dėl pozicijos Rusijos atžvilgiu, stovėjo ir stiklinė su sovietine simbolika. Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) atstovai tikina, kad tai nutiko be partijos žinios. Be to, tai galėjo būti provokacija. Kaip tribūnoje atsirado stiklinė?
Auto Radaras
2015-05-04 11:41
Žiūrovų simpatijos teko sportiškam pirmosios kartos „Volkswagen Golf“, o „Metų Freshfit 2015“ nominaciją pelnė iki smulkiausio varžtelio restauruoto „Volkswagen Kaefer“ savininkas.
Būstas Architektūra
2015-04-27 08:56
Dar sovietmečiu Vilniuje, Lazdynų pakraštyje, pastatytas parodų kompleksas nepriklausomos Lietuvos laikais yra tapęs saugotina architektūrine ir kultūrine vertybe. Tai trukdo imtis šį kiek senamadišką pastatą rimčiau rekonstruoti.
Auto Radaras
2015-04-15 12:44
„Laikas tirpsta, naktimis nebemiegam – tiek darbų“, – prisipažįsta netradicinių automobilių klubo „Instinct Society“ nariai, gegužės 2 dieną visus automobilininkus kviečiantys apsilankyti tarptautiniame renginyje „Freshfit“. Čia, žada „instinctai“, bus oficialiai paskelbtas automobilių sezono startas.
Būstas Interjerai
2015-03-26 12:26
Šiemet tarptautinė paroda „Baldai“ sulaukė 130 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos. Nors dauguma didžiųjų Lietuvos gamintojų nebesidomi vietine rinka ir dirba eksportui, smulkieji ir vidutiniai gamintojai turi ką pasiūlyti ir mūsų vartotojams. Parodoje lankytojų laukia naujausios jų baldų kolekcijos, specialūs pasiūlymai. Iš viso parodoje dalyvauja 42 Lietuvos gamintojai.
Augintinis
2015-03-07 20:00
Vilniaus „Litexpo“ parodų centre keli tūkstančiai keturkojų iš Lietuvos, Rusijos, Suomijos ir kitų šalių varžėsi dėl nugalėtojų titulų. Vienas svarbiausių vertinimo kriterijų ne tik grožis, bet ir šuns socialumas, gebėjimas elgtis stresinėje aplinkoje. Buvo vertinami ne vien keturkojai, bet ir jų šeimininkai - vyko geriausių vedlių konkursas.
Augintinis Pamatyk
2015-03-07 17:35
Šis savaitgalis šunų mylėtojams – ypatingas. Parodų rūmuose „Litexpo“ Vilniuje visą savaitgalį keturkojai ir jų šeimininkai zuja dviejose tarptautinėse šunų parodose. Grožio ringuose varžosi per 1500 išpuoselėtų ir pavyzdinių šunų, o už praėjusių metų rezultatus pagerbti geriausi keturkojai.
Kultūra Literatūra
2015-02-24 18:00
Sekmadienį pasibaigusi Vilniaus knygų mugė patvirtino vieną dalyką: jei esi žinomas veidas ir visas keturias dienas daliji autografus, tavo knyga turi daugiausia galimybių atsidurti tarp renginyje perkamiausių. Vasario 19–22 dienomis vykusioje Vilniaus knygų mugėje dalyvavę leidėjai skaičiuoja pelną, o lankytojai, tikėkimės, jau skaito įsigytas knygas. Kokios knygos buvo perkamiausios šiųmetėje Vilniaus knygų mugėje? Tiksliai atsakyti į šį klausimą keblu, nes oficialių pardavimo duomenų nėra. Vis dėlto pabandžiau išsiaiškinti mugės bestselerius. Dešimties leidyklų atstovų tiesiai šviesiai paklausiau, kokia jų leidyklos knyga pirkėjai mugėje domėjosi labiausiai?
Kultūra Literatūra
2015-02-22 19:54
Finišą pasiekusioje Vilniaus knygų mugėje sekmadienį apdovanoti akcijos Metų knygos rinkimai nugalėtojai. Tai, kūriniai, kurie mugėje gal ir nebuvo perkamiausi, tačiau, žinovų manymu, būtent jie labiausiai verti geriausių knygų vardo.
Kultūra Literatūra
2015-02-22 10:12
Vilniaus knygų mugėje šeštadienis buvo karščiausia diena. Ne tik dėl tūkstančių tarp leidyklų stendų plaukiančių lankytojų, bet ir dėl sausakimšų salių, kuriose nebuvo kuo kvėpuoti tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Tiesiogine todėl, kad „Litexpo“ parodų salės nespėdavo išsivėdinti tarp renginių. Netiesiogine todėl, kad lietuvių ir užsienio rašytojai tryško tokiu humoru ir aštrumu, kad kai kuriems užgniauždavo kvapą.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-02-21 09:46
Kaimo šunkeliai atrodo geriau nei automobilių stovėjimo aikštelės prie parodų ir kongresų centro „Litexpo“ per Vilniaus knygų mugę – jau gerą dešimtmetį vis nerandama lėšų joms sutvarkyti, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Sostinė“. Per anksti atšilo, pinigų labiau reikia tiltui per Nerį ties Vingio parku. Tai pasiteisinimai, girdimi per Vilniaus knygų mugę, kai lankytojai baisisi automobilių stovėjimo aikštelių prie „Litexpo“ būkle.
Verslas
2015-02-19 17:49
Knygų mylėtojai iš visos Lietuvos suplūdo į „Litexpo“ parodų rūmus, kuriuose jau šešioliktąjį kartą vyksta tarptautinė Vilniaus knygų mugė. Jau pirmąją knygų mugės dieną prie stendų nusidriekusios eilės. Skaitymo noro nesumažina ir aukštos knygų kainos. Leidėjai pripažįsta, kad knygos iš tiesų brangios, tačiau pranešti džiugių naujienų – kad knygos pigs, negali.
Kultūra Literatūra
2015-02-18 10:55
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla kviečia susitikti Vilniaus knygų mugėje! Mūsų knygų bičiuliams siūlome ne tik rašyti mėgstamiems autoriams, puošti knygas jubiliejiniu spaudu, bet ir lankytis susitikimuose su autoriais.
Kultūra Literatūra
2015-02-19 08:17
Vilniaus knygų mugė prasideda jau ketvirtadienį. Kurią dieną vykti į mugę? Kaip joje elgtis? Į kokius renginius eiti? Kurias knygas pirkti? Būtų naivu manyti, kad Lietuvoje yra nors vienas žmogus, kurio rimti atsakymai į šiuos klausimus įtiktų kiekvienam iš tų 60 tūkst. kasmet mugėje apsilankančių žmonių. Čia savo patarimus galėčiau ir baigti, bet naivumas neleidžia – vis kužda, kad galiu būti tas vienintelis. Pabandysiu. Kas bus, tas bus.
Verslas Rinkos pulsas
2015-02-15 08:59
Lietuva ketina skirti apie 4 mln. eurų dalyvauti tarptautinėje parodoje „Expo 2015“, kuri balandžio pabaigoje prasidės Milane. Aplinkos ministerija netrukus ketina pasirašyti 193 tūkst. eurų sutartį dėl darbuotojų samdymo su parodų centru „Litexpo“.
Kultūra Literatūra
2015-02-12 11:53
„Balio Gražulio „Rinktinės“ pasirodymas šių metų Vilniaus knygų mugėje yra reikšmingas faktas. Jis ne tik gaivina tautos atmintį, bet ir papildo kultūrinių bei istorinių vertybių skrynią“, – įsitikinęs V.Girdzijauskas.
Lietuvos diena
2015-02-06 17:42
Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose vykstančioje parodoje iš Lietuvos policijos mokyklos stendo pavogtas pistoletas, policija tikrina visus išeinančius lankytojus. Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis sakė, kad ginklas buvo be šovinių, jis dingo apie 15 val. Policija žada patikrinti visus išeinančius lankytojus iki pat parodos uždarymo arba kol bus rastas ginklas. „Litexpo“ centre penktadienį vyksta moksleiviams skirta paroda „Studijos“.
Kriminalai
2015-02-06 17:00
Studijų programą išsirinkti atėję būsimi studentai parodų centre „Litexpo“ turbūt nesitikėjo, kad išeinant teks išversti kišenes. Penktadienį pranešta, kad iš Policijos mokyklos stendo dingo ginklas. Išeinančių lankytojų buvo paprašyta parodyti savo turimus daiktus. Policijos pareigūnai portalui lrytas.lt patvirtino, kad dingo vienas ginklas. Šovinių prie jo nebuvo, todėl maža tikimybė, kad parodų rūmuose jis galėtų būti panaudotas. Lrytas.lt duomenimis, kol kas ginklas nesurastas.
Lietuvos diena Kriminalai
2015-02-07 08:05
Studijų programą išsirinkti atėję būsimi studentai parodų centre „Litexpo" turbūt nesitikėjo, kad išeinant teks išversti kišenes. Penktadienį pranešta, kad iš Policijos mokyklos stendo dingo ginklas. Išeinančių lankytojų buvo paprašyta parodyti savo turimus daiktus. Policijos pareigūnai portalui lrytas.lt patvirtino, kad dingo vienas ginklas. Šovinių prie jo nebuvo, todėl maža tikimybė, kad parodų rūmuose jis galėtų būti panaudotas.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-02-05 16:09
Ketvirtadienį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ prasidėjusioje tarptautinėje parodoje „Studijos" tenka gerokai pasistumdyti. Į aikštelę suka autobusai, iš kurių lipa iš atokesnių Lietuvos miestų ir miestelių suvažiavę mokiniai. O viduje bene didžiausios traukos vietos – tie stendai, kuriuose aukštosios mokyklos, mokymo centrai ir profesinės mokyklos pristato, ką realiai darysi baigęs pasirinktą studijų programą.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-02-05 10:29
Ketvirtadienį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ pradedama tarptautinė paroda „Studijos“. Trylika metų organizuojamoje parodoje siekiama supažindinti su studijomis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis ir naujausiomis profesijomis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-02-05 14:16
Portalo lrytas.lt fotožurnalistas Vidmantas Balkūnas reportažus rengė iš Kosovo, Afganistano. Praėjusiais metais jis ne kartą lankėsi ir Ukrainoje – fotografavo ir Maidavo revoliuciją ir karą šalies rytinėje dalyje. Ką reiškia dirbti fotožurnalistu, jis vasario 6 dieną pasakos „Studijų“ parodoje „Litexpo“ rūmuose Vilniuje.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-02-04 15:33
Ketvirtadienį prasidės paroda „Studijos 2015“, skirta ne tik savo ateitį planuojantiems moksleiviams, bet visiems, kurie nori tobulėti, mokytis kalbų, sulaukti patrauklių įsidarbinimo pasiūlymų. Visos Lietuvos moksleivius, studentus, dėstytojus ir tėvus pritraukianti paroda truks tris dienas. Viena iš parodos salių bus skirta kuo įdomiau, vaizdingiau ir informatyviau pristatyti įvairias profesijas.
Kultūra Literatūra
2015-01-28 14:25
Vasario pabaigoje Vilniuje vyksianti svarbiausia knygų mugė Baltijos šalyse netrukus pristatys kultūrinę programą, kurioje vėl žada daug įspūdingų, ilgai lauktų susitikimų su šiuolaikiniais užsienio ir lietuvių kūrėjais. Su skaitytojais bendraus keliasdešimt užsienio rašytojų, trumpam į Lietuvą sugrįš svetur kuriantys autoriai. Leidėjai kvies į naujausių knygų pristatymus ir jų aptarimus.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-01-28 14:31
Į parodą, skirtą studijoms, kasmet renkasi būrys abiturientų, kurie atvirų pokalbių su karjeros konsultantais metu patvirtina – įtaką, kur studijuoti, daro tėvų lūkesčiai ir norai, prognozės, kokios specialybės paklausiausios darbo rinkoje, arba specialybės prestižas.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-01-27 12:21
Vis daugiau inovatyvaus verslo ekspertų tvirtina: kūrybiškumas ir vaizduotė – tai šių laikų valiuta. Kokius būdus tapti kūrybiškesniam vos peržengus parodos „Studijos 2015“ slenkstį siūlo tie, kam kūrybos ir mokslo sintezė yra jau ne vien smalsumo, bet dažnai ir išlikimo klausimas? Ką parodoje šiemet pristatys aukštosios mokyklos?
Verslas Rinkos pulsas
2015-01-23 13:40
Penktadienį, vasario 23 d. parodų rūmuose „Litexpo“ duris atvėre visą savaitgalį truksianti tarptautinė aktyvaus laisvalaikio bei turizmo paroda „Adventur“.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-01-19 19:02
Esate abiturientas ir nežinote, kuo norėtumėte tapti ateityje? Tėvai sako: rinkis tą, nes taip būtų protinga ir naudinga, o širdis linksta visai kitur? O gal jau įstojote ir suvokėte, kad pasirinkote ne tą kelią? Karjeros konsultantės sako: net keturiasdešimtmečiai supranta suklydę ir nutaria keisti profesiją.
Lietuvos diena Aktualijos
2015-01-15 16:01
Kaip elgtis tiems, kurie jau bebaigią gimnazijas, bet dar neapsisprendė, kuo tapti, dar nejaučia savo tikrųjų norų, neįžvelgia tikrųjų gebėjimų? Ar pirkti bilietą kelionei aplink pasaulį? Gal ieškoti praktikos ir stažuočių? O gal vis dėlto stoti į aukštąją mokyklą dėl diplomo ir savo bei tėvų ramybės? Tokie klausimai ir šiemet sukasi daugumos abiturientų galvose. O ir ne visi studijuojantieji turi aiškią ateities viziją.
Lietuvos diena Gamta
2014-12-20 17:07
Gyvūnų mylėtojai šį savaitgalį vykstančioje šunų parodoje turi kur paganyti akis, mat Vilniuje esančiuose „Litexpo“ rūmuose savo išvaizdos pranašumus demonstruoja išskirtiniai šunys. Lietuvos kinologų draugijos (LKD) organizuojamose parodose „Vilniaus žiema“ ir „Kalėdų taurė“ priviliojo daugiau nei 1700 amsinčių keturkojų.
Kultūra Literatūra
2014-12-19 15:41
Intriguojanti, muzikali ir klausianti – tokia kitąmet bus Vilniaus knygų mugė. Šešioliktosios skaitytojų šventės dėmesio centre atsidurs milijonus skaitytojų pavergęs detektyvas. Vasario 19–22 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“ karaliaus kriminaliniai romanai bei šiandien aktualių temų tyrimai. Nors įtariamų asmenų ir tekstų sąrašas dar derinamas, mugės rengėjai atskleidžia pagrindinių svečių pavardes ir naują projektą.
Verslas Rinkos pulsas
2014-11-07 13:20
Įmantraus skonio užkandėlių gamintojams skintis kelią į lietuvių skrandžius teko net trejus metus, todėl ir naujas jų gaminys pasieks lentynas tik po kurio laiko. Kita įmonė, pasiūliusi rinkai keistus rutuliukus dar keistesniu kmokų pavadinimu, tikisi užkariauti restoranų virėjų ir konditerių širdis. Tačiau ar jiems pavyks? Kokias maisto įmantrybes pristato Lietuvos gamintojai Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF?
Skonis Gurmanų klubas
2014-11-05 12:51
200 kiaušinių, 30 kg cukraus, 6 kg migdolų, 2 kg lazdyno riešutų, 7 kg cukraus pudros, 4 kg balto šokolado, 3 kg kakavos, 20 kg miltų ir po kelis litrus itališko citrinų žievelių gėrimo „Lemoncello” bei romo. Iš šių produktų italas konditeris Piero Mazzei Vilniuje kurs konditerinius stebuklus. Kokius - kol kas neišduoda.
Skonis Gurmanų klubas
2014-11-05 09:16
Šią savaitę vyksiančioje Baltijos maisto ir gėrimų mugėje kulinaras Alfas Ivanauskas kvies lankytojus pamatyti geriausio pasaulyje kulinarinio žurnalo-albumo „VMG“ redakcijos gyvenimą iš arti. „Litexpo“ parodų rūmuose jis kartu su VMG komanda ne tik perkels dalį savo mobilios kulinarinės studijos, bet ir pradės naujų komandos narių būsimiems projektams paiešką.
Auto Rinka
2014-09-15 16:51
Konkurso „Metų automobilis 2015“ organizatoriai paskelbė renginio startą. Nuo šiol priimamos dalyvių paraiškos, o registracija tęsis iki spalio 10 dienos. Lapkričio 5 dieną bus išrikiuoti visi konkurse dalyvaujantys automobiliai ir kartu su pirmąja renginio spaudos konferencija 10 žurnalistų pradės modelių bandymus.
Auto Rinka
2014-06-19 06:33
Trečiadienio vakarą Vilniuje į šiuolaikinio meno mugę „Art Vilnius“ atvykę svečiai ne tik apžiūrėjo naujausius bei įdomiausius šiuolaikinio meno kūrinius, bet išvydo ir naujausią Vokietijos inžinierių kūrinį „BMW 4 Gran Coupe“.
Kultūra Dailė
2014-06-18 12:46
„ArtVilnius“ pristato kūrinius iš viso pasaulio. Jums tereikia juos įsileisti į savo gyvenimą“, – birželio 17-ąją Vilniuje atidarydamas tradicinę meno mugę ištarė jos kūrybos direktorius Ericas Schlosseris. Sumanymas pagrindiniu penktosios meno mugės „ArtVilnius“ akcentu paskelbti fotografiją sukėlė nemažą šurmulį tarp Lietuvos menininkų ir kolekcininkų.
Kultūra Dailė
2014-06-17 11:03
„Šiemet bus galima įsigyti ir tokių garsenybių kaip amerikietis Andy Warholas ar prancūzų kilmės lenkų tapytojas Romanas Opalka darbų“, – intrigavo mugės „ArtVilnius“ kūrybinis direktorius Ericas Schlosseris. 45 metų prancūzas E.Schlosseris aštuonerius metus praleido diplomatinėje tarnyboje – iš pradžių kaip Prancūzijos atstovybės Rusijoje, o paskui kaip Europos Sąjungos kultūros patarėjas. Nusprendęs palikti diplomatų pasaulį jis užsiėmė meno projektais jį labiausiai dominančiame regione – Rusijoje ir Rytų Europoje. Pernai E.Schlosseris buvo svarbiausios Rusijos meno mugės „ArtMoscow“ meno vadovas, o šiemet nusprendė padėti rytoj „Litexpo“ parodų rūmuose prasidedančiai Vilniaus meno mugei „ArtVilnius“.
Auto Rinka
2014-05-10 20:51
Šeštadienį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ pasibaigusių automechanikos ir transporto bei logistikos parodų apogėjumi tapo du konkursai.
Auto Rinka
2014-05-10 20:02
Šeštadienio popietę „Litexpo“ rūmuose šurmuliuojančiose „TransBaltica“ ir „Automechanika“ parodose finišavo ir pirmą kartą šalies istorijoje Lietuvos žurnalistų autoklubo surengtas konkursas „Komercinis automobilis 2014“.
Auto Rinka
2014-05-09 12:35
Parodų centre "Litexpo" jau įsibėgėjo transporto parodos „Automechanika“ ir „Transbaltica“, veiksiančios iki šeštadienio vakaro. Jose demonstruojami ne tik naujausi sunkvežimiai, autobusai, lengvieji automobiliai, stendus įrengusios transporto kompanijos, autoserviso įmonės, bet ir galingi sportiniai automobiliai.
Auto Naujienos
2014-05-07 11:21
Gegužės 8–10 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rinksis transportininkai. Čia vienu metu bus surengtos dvi parodos – pirmą kartą vyksianti specializuota transporto detalių, remonto, puošybos paroda „Automechanika“ ir 10-oji transporto, logistikos ir intelektinių transporto sistemų paroda „Transbaltica“.
Auto Rinka
2014-05-05 16:24
Parodoje „Transbaltica“ kas antri metai tradiciškai susirenka krovinių vežėjai, automobilių gamintojai. Šiemet parodoje lankytojai galės pamatyti pačius didžiausius automobilius – kelių vilkikus, kitokius sunkvežimius, jiems skirtas priekabas.
Auto Rinka
2014-05-02 15:14
Penktadienį baigėsi paraiškų priėmimo terminas į pirmą kartą šalies istorijoje Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiamą konkursą „Komercinis automobilis 2014“.
Verslas Rinkos pulsas
2014-04-24 15:36
Tūkstančio kvadratinių metrų žydintis sodas. Pasyvusis namas, kuriam apšildyti per metus užtenka 500 litų. Sodinukų mugė. Visa tai ir gerokai daugiau siūlo sostinės „Litexpo" parodų centre prasidėjusi statybų ir remonto paroda „Resta“.
Auto Naujienos
2014-04-14 09:33
Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiami tradiciniai „Metų automobilio“ konkursai puikiai žinomi šalyje. „Metų automobilio“ konkursuose iki šiol varžėsi tik lengvieji automobiliai bei visureigiai ir buvo tarsi pamiršti lengvieji komerciniai, kurie kasmet įgyja vis didesnį populiarumą.
Verslas Rinkos pulsas
2014-03-23 12:06
„Litexpo“ parodų centras šį savaitgalį po savo stogu subūrė baldų gamintojus ir dizainerius. Čia iki sekmadienio popietės vyks tarptautinė baldų, interjero ir dizaino idėjų paroda „Baldai“. Ši paroda pripažįstama kaip didžiausias šios temos renginys Baltijos šalyse, geriausiai atspindintis baldų rinkos tendencijas, baldų pramonės plėtrą ir baldų dizaino kryptis.
Auto Rinka
2014-03-17 11:29
Gegužės 8–10 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vėl susirinks automobilininkai. Vienu metu čia vyks net dvi parodos – „Automechanika“ bei „TransBaltica“. Vienoje jų susirinks automobilių remonto ir tobulinimo studijos, o kitoje – transporto verslo atstovai.
Verslas Rinkos pulsas
2014-02-25 18:08
Atvažiuoja svečiai į „Litexpo“ parodų centrą Vilniuje lakiniais batais ir maknoja per purvą iki parodų salių. Ir tai vyksta metai iš metų - jau gerą dešimtmetį. Tai vyko ir praėjusį savaitgalį per Knygų mugę. Nors purvynėms sutvarkyti tereikia 3 mln. litų, darbus stabdo planai statyti naują tiltą per Nerį.
Auto Naujienos
2014-02-24 19:16
Į Vilniaus knygų mugę atvykę lankytojai susidūrė su dilema: statyti automobilį klampynėje ar palikti jį nuo parodų centro „Litexpo“ nutolusiuose rajonuose. Portalui lrt.lt parašiusi alytiškė teigia pasibaisėjusi nesutvarkyta aikštele, savo ruožtu „Litexpo“ atstovai teigia, kad pavasaris atėjo netikėtai. Nuotraukoje, kurią portalui lrt.lt atsiuntė alytiškė Vilija S., matyti, kad dalis atvykusiųjų į tarptautinę Vilniaus knygų mugę lankytojų savo transporto priemones turėjo palikti klampynėje.
Kultūra Istorija
2014-02-24 15:46
meriką atrado lietuviai. Taip teigia teorijos, kad Kristupas Kolumbas buvo Lenkijos ir Vengrijos karaliaus Vladislovo III-iojo ir kilmingos portugalų moters sūnus, šalininkas Manuelis da Silva Rosa. Vladislovas III yra priskiriamas Gediminaičių dinastijai, nes yra Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Jogailos sūnus.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-22 12:39
Vis dažniau pasigirstant kalboms, kad lietuvių kalbos išmanymas gęsta ir mąžta, per septynerius metus išpopuliarėjusio Nacionalinio Diktanto tradicija tęsiasi. Norintieji išmėginti jėgas šįryt rinkosi Knygų mugėje. „Litexpo“ parodų rūmų salėje sėdėjusieji rašė svarstydami, kur Marijaus Žiedo diktuojamame tekste dėti nosines ir skyrybos ženklus.
Kultūra Literatūra
2014-02-16 17:30
„Pagaliau galėsiu nusipirkti mėgstamų Juozo Statkevičiaus kvepalų, kurių Lenkijoje nerasi. Kvapai – mano antroji aistra po knygų, – prieš kelionę į Lietuvą kalbėjo dailininkė Iwona Chmielewska. – Be to, mėgstu sriubas! Tirštas, sočias... Nekukliai pridursiu, kad moku ir labai mėgstu gaminti, maitinti svečius, šeimą. Niekas neturi teisės iš mano namų išeiti alkanas. Manau, kad tai viena meilės išraiškų“.
Verslas Rinkos pulsas
2014-02-12 13:52
Po Vilnių ir jo apylinkes šiomis dienomis dairysis renginių organizatoriai, dirbantys su tokiomis tarptautinėmis bendrovėmis kaip „Google“, „Nokia“, „Porche“ ar „Pfizer“. Šiuo metu vykstančios Baltijos jūros šalių regiono konferencijų turizmo parodos-kontaktų mugės „Convene“ rengėjai jiems pasiūlys po Vilnių pasidairyti ir riedant senu troleibusu, ir pamėginti patiems paruošti lietuviškų patiekalų.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-12 12:22
Baltijos jūros šalių regionų konferencijų turizmo parodoje-kontaktų mugėje „Convene“ Vilnių, kaip vietą konferencijoms ar korporacijų renginiams, atranda vokiečiai, italai, prancūzai, rusai, lenkai, britai. Šis renginys vyksta parodų centre „Litexpo“. Vienas organizatorių – Vilniaus savivaldybė – davė pažadą, kad ilgainiui buvusiuose Sporto rūmuose bus įkurtas konferencijų centras, o tai bus dar viena rimta priežastis į Lietuvos sostinę vykti verslo turistams.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-08 17:07
Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksta dvyliktoji paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera 2014“. Moksleiviai ir studentai plūdo į parodų rūmus planuoti savo ateities. Lrytas.lt skaitytojams siūlome pasigėrėti fotografo D.Pipo užfiksuotais parodos lankytojų portretais.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-07 16:55
Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksta dvyliktoji paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera 2014“. Moksleiviai ir studentai plūdo į parodų rūmus planuoti savo ateities. Studijų mugė sutraukė viskuo besidominčio, tačiau vis dar nežinančio, ką pasirinkti, jaunimo būrį.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-07 12:45
Kaip tapti žurnalistu, režisieriumi, kūrėju, laidos vedėju? Atsakymus į šiuos klausimus šiandien buvo galima išgirsti Lietuvos ryto stende parodoje „Mokymasis. Studijos. Karjera 2014“. Patogiai ant raudonų „Lietuvos ryto“ krėslų įsitaisę moksleiviai klausėsi Timūro Augucevičiaus - režisieriaus, laidos „Žinių naujienos“ kūrėjo ir vedėjo.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-07 06:17
Spūstys viduje šiandien neatbaidė moksleivių ir studentų nuo progos žvilgtelėti į savo ateitį. Jauni žmonės nuo pat ryto buriavosi „Litexpo“ parodų centre vykstančioje kasmetinėje „Studijų“ mugėje. Vienas per kitą sprausdamiesi jie domėjosi beveik dviejų šimtų mokymo organizacijų siūlomomis vilionėmis. Gerai nusiteikę moksleiviai ir studentai galėjo susipažinti su programų pasiūla net iš trylikos šalių. Nemažėjant tendencijai studijas rinktis užsienyje, tokių šalių kaip Australijos, Austrijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Olandijos, Prancūzijos, Rusijos, Šveicarijos, Vokietijos stendai buvo apsupti galimybėmis išvažiuoti besidominčių jaunuolių.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-06 13:17
Ketvirtadienį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ prasidėjo dvyliktoji paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera 2014“. Nuo pat dešimtos valandos moksleiviai ir studentai net užsakytais autobusais plūdo į parodų rūmus planuoti savo ateities. Studijų mugė sutraukė viskuo besidominčio, tačiau vis dar nežinančio, ką pasirinkti, jaunimo būrį. Jau prie įėjimo parodos svečius pasitiko Krašto Apsaugos Ministerijos šarvuotis.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-06 09:26
Ketvirtadienį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ prasideda dvyliktoji paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera 2014“.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-03 19:48
Šiais metais tarptautinėje žinių ir išsilavinimo parodoje „Studijos 2014“ laukia dar turtingesnis, interaktyvesnis, profesionalesnis Karjeros konsultavimo kampas. Ne tik abiturientus, bet ir visus kitus, kurie planuoja keisti profesiją, siekti karjeros aukštumų ar tiesiog nori sužinoti savo profesines galimybes, konsultuos kelios dešimtys profesionalų. Su abiturientais karjeros konsultantai kalbėsis apie mokyklą, egzaminus, studijų ir profesijos pasirinkimą, apie tai, kaip nepasimesti didžiuliame informacijos ar net savo minčių sraute.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-02-03 12:13
Jei jums įdomu, kokie yra žurnalistų darbo užkulisiai, kokiu greičiu žinia apie įvykį pasiekia eterį ir kaip jūs galite prisidėti prie naujienų kūrimo, ateikite į „Lietuvos ryto“ stendą parodoje „Studijos 2014“. Joje jūsų lauks didžiausio šalies dienraščio „Lietuvos rytas“, naujienų portalo lrytas.lt ir „Lietuvos ryto“ televizijos žurnalistai, laidų vedėjai. Tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda vyks sostinės parodų centre „Litexpo“ vasario 6-8 dienomis.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-01-30 15:00
Teigiantys, kad mokyklą ar studijas baigę jaunuoliai iš anksto pasmerkti vykti uždarbiauti į užsienį ar ilgus metus nuobodžiai laukti darbo biržoje yra... neteisūs. Tarptautinės žinių ir išsilavinimo parodos „Studijos 2014“ rengėjai ir dalyviai jau dabar yra tikri – tokią nuomonę jie pakeis.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-01-30 12:32
Kas – amatas, įvaldytas profesinėje mokykloje ar aukštasis išsilavinimas, įgytas universitete, garantuos sėkmę, geresnes įsidarbinimo ir karjeros galimybes?
Lietuvos diena Aktualijos
2014-01-28 15:51
Vasario 6-8 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiančios Tarptautinės žinių ir išsilavinimo parodos „Studijos 2014“ lankytojai turės galimybę ne tik susipažinti su Lietuvos aukštųjų mokyklų mokymo programomis, bet ir su jų moksline veikla bei naujausiais laimėjimais. Aukštojo mokslo pasiekimų, inovacijų ir technologijų parodoje didžiausi šalies universitetai demonstruos tai, kas sukuriama mokymo proceso metu – nuo žvilgsniu ir mintimis valdomo kompiuterio iki kosminio palydovo.
Lietuvos diena Aktualijos
2014-01-23 18:32
Ką žinote apie žurnalistų darbo užkulisius? Kaip jaunimas gali prisidėti prie naujienų kūrimo? Į šiuos ir daugybę kitų klausimų šiais metais parodoje „Studijos 2014“ atsakys „Lietuvos ryto“ grupės – dienraščio, naujienų portalo lrytas.lt ir „Lietuvos ryto“ televizijos – žurnalistai. Vasario 6-8 d. parodų centre „Litexpo“ veiks „Lietuvos ryto“ stendas, kuriame lankytojų lauks žurnalistai, redaktoriai, televizijos laidų vedėjai.
Augintinis Pamatyk
2013-12-16 17:18
Tarptautinėje šunų parodoje „Kalėdų taurė 2013“ Vilniaus parodų ir kongresų centre Litexpo sekmadienio vakarą virė įnirtinga kova. Iš dešimties šunų tarptautinė komisija turėjo išrinkti gražiausią keturkojį. Parodoje, kurioje dalyvavo per 1600 šunų, pirmąją vietą pelnė ir gražiausiu šunimi paskelbtas bulmastifas. Trijų metų kalytė gyvena Ispanijoje, tačiau išveista Lietuvoje. Ji į parodą atvyko tam, kad pasiektų pergalę. „Jau už savaitės laimėtojas važiuos namo, čia atvažiavo pasisvečiuoti ir sudalyvauti parodose“, - portalui lrytas.lt sakė gražiausio šuns veisėja Gražina Chmelevskaja.
Lietuvos diena Aktualijos
2013-11-29 13:06
Žvarbų penktadienio rytą į „Litexpo“ rūmus šalia Laisvės prospekto riedėjo prabangūs limuzinai, kurie vežė aukščiausius Europos Sąjungos valstybių lyderius – vyksta Rytų partnerystės viršūnių susitikimas, kuriame dalyvauja dauguma Europos Sąjungos ir Rytų partnerystės programos šalių vadovų. Šalia rūmų – tikras skruzdėlynas. Aplink zujo apsaugos darbuotojai, policijos pareigūnai žurnalistai, fotografai. Pastarieji stebėjo net tik politikos žvaigždes, bet ir dairėsi feministinio judėjimo „Femen“ aktyvisčių. Susitikimo išvakarėse pasirodė informacija, kad apsinuoginusios aktyvistės protestuos atvykstant Ukrainos prezidentui Viktorui Janukovyčiui.
Auto Naujienos
2013-11-27 10:42
Norite nuvažiuoti apsipirkti į „Ikea“? Geriau ketvirtadienį ir penktadienį nekišti ten nosies, nebent neprieštaraujate pasistumdyti spūstyse ir pasistatyti mašiną ant žvyro. Antakalnio gyventojams taip pat verčiau pamiršti automobilius namuose. Nuo trečiadienio iki penktadienio Vilniuje viešint aukščiausiems Europos Sąjungos valstybių vadovams bus gerokai apribotas eismas ir automobilių statymas centrinėse sostinės gatvėse. Be to, po miestą nuolat lakstys pareigūnų su švyturėliais lydimos automobilių kolonos, todėl prognozuojama, kad eiliniams piliečiams teks stumdytis triskart didesnėse spūstyse.
Verslas Rinkos pulsas
2013-11-18 09:34
Į aukščiausio lygio susitikimą parodų centre „Litexpo” atvyksiantys Europos Sąjungos vadovai galės spėlioti, kas ta pilis kaimynystėje – didingas Vilniaus kultūros paveldo objektas ar apleista griuvena? Jeigu Rytų partnerystės viršūnių susitikimo dalyvis sugalvotų įkvėpti pušyno oro, iškart būtų aplotas dviejų piktų kiemsargių šunų. Sumanęs apžiūrėti objektą prie pat parodų centro „Litexpo” jis įklampotų į purvą. Prie pat „Litexpo” rūmų, į kuriuos po poros savaičių rinksis 28 ES valstybių ir 6 Rytų partnerių aukščiausi atstovai, stūkso apleista pilis. Nors vieno svarbiausių metų renginių organizatoriai jos neprašė paslėpti nuo prezidentų akių, Vilniui ji garbės tikrai nepadarys.
Verslas Rinkos pulsas
2013-10-22 07:25
Paulas Kennedy yra verslo konsultantas, savo klientams padedantis pritraukti kuo daugiau dalyvių į jų organizuojamas konferencijas. Jo teigimu, konferencijų turizmo verslu vadinama sritis turi labai daug potencialo ir ateityje tik augs. Pavyzdžiui, gali atrodyti juokingai, tačiau konferencijų organizuotojams taip pat reikia savo konferencijų, o P.Kennedy yra atsakingas už didžiausią skaičių tokių renginių. Konsultantas pabrėžė, kad šios srities nereikia maišyti su turizmu, žmones į kitas šalis keliauja ne ilsėtis, bet daryti verslą, todėl lrytas.lt nutarė šia sritimi pasidomėti labiau.
Skonis Gurmanų klubas
2013-10-20 15:22
Spalio 18-20 d. vykstanti kasmetinė Baltijos maisto ir gėrimų mugė lankytojus vilioja ne tik įvairiais skanėstais ir degustacijomis. Viena iš mugės naujienų – pirmasis Lietuvoje kulinarinis šeimų turnyras „Mūsų firminė šeimyninė pica“, kuriame dalyvavo šešios šeimos su mažaisiais kulinarais.
Verslas Rinkos pulsas
2013-10-16 10:50
Vilniaus parodų ir kongresų centre „Litexpo“ ketvirtadienį, spalio 17 d., prasideda 22-oji tarptautinė aprangos, tekstilės ir inovacijų paroda „Baltijos tekstilė ir oda“. Išaugusi paroda išlieka pagrindiniu tekstilės ir aprangos verslo forumu Baltijos šalyse. Parodoje šiemet dalyvaus 245 įmonės iš 19 pasaulio šalių, daugiau nei 110 dalyvių iš Lietuvos, rašoma pranešime spaudai.
Verslas Rinkos pulsas
2013-09-13 17:42
Kilometrai iškabintų vaikiškų drabužėlių, kalnai batukų ir dešimt kartų mažesnės kainos nei parduotuvėje - tokį vaizdą galima išvysti Litexpo parodų rūmuose vykstančioje „Mamų mugėje“. Tūkstančiai mamų suvežė vaikų išaugtus, bet tvarkingus drabužėlius, nebenaudojamus maniežus, kėdutes ir žaislus, kūdikių priežiūros reikmenis. Norinčių įsigyti naudotų daiktų patraukliomis kainomis plūsta dešimtimis tūkstančių. Pirkėjų neatgraso tai, kad su mažyliais ant rankų eilėje prie kasų tenka stovėti net iki poros valandų.
Auto Saugus eismas
2013-08-26 17:04
Pirmadienį „Litexpo“ parodų rūmuose prasidėjo tarptautinė kelininkų konferencija ir paroda, kurioje dalyvauja Lietuvos, Latvijos ir Estijos kelininkų atstovai. Viena iš pagrindinių konferencijos temų – saugus eismas. Konferencija ir paroda vyks iki trečiadienio.
Verslas Rinkos pulsas
2013-07-22 14:36
Pirmadienį darbą pradeda naujasis UAB Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ direktorius.
Verslas Rinkos pulsas
2013-07-04 09:44
Trūkstant pinigų Vyriausybė svarsto galimybę privatizuoti parodų centrą „Litexpo“, keleivius ir automobilius per Kuršių marias keliančią „Smiltynės perkėlą“, Giraitės ginkluotės gamyklą ir kitas svarbias šalies įmones. Portalas lrytas.lt gavo balandžio mėnesį premjero Algirdo Butkevičiaus pasirašytą pavedimą Ūkio ministerijai išsiaiškinti, kokias valstybės įmones būtų galima papildomai įtraukti į privatizuojamų įmonių sąrašą. Tačiau ministerijos atsisakyti savo įmonių nenori.
Verslas Rinkos pulsas
2013-06-04 06:21
Kaip atsakys mūsų šalis į globalius ekonomikos iššūkius? Apie tai vakar svarstė Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo dalyviai. „Atsitiesėme po krizės ir dabar turime sveikai augančią ekonomiką.” Tokią naujieną forumo dalyviams vaizdo konferencijos metu paskelbė jo globėja prezidentė Dalia Grybauskaitė. Bet diskusijos, ar mūsų ekonomika tikrai auga sveikai, sostinės „Litexpo” parodų rūmuose netilo visą dieną. Netrūko ginčų ir dėl emigracijos įtakos. Vieni forumo dalyviai ją vadino akivaizdžiu blogiu, kiti aiškino, jog nieko blogo, jeigu trečiu lietuviškiausiu miestu po Vilniaus ir Kauno tapo Londonas.
Auto Naujienos
2013-05-14 10:27
Vilniuje baigėsi tradicinė, tryliktąjį kartą vykusi paroda ALT2013, kurioje buvo eksponuojami automobiliai, jų detalės bei aksesuarai. Taip pat lankytojai čia galėjo pamatyti daugybę motociklų, keturačių, laivų ir netgi malūnsparnį, kainuojantį apie 180 000 litų. Iš viso parodoje savo produktus eksponavo per 70 bendrovių. Per tris parodos dienas parodą aplankė 11.160 žmonių.
Auto Naujienos
2013-05-13 10:34
Savaitgalį vykusioje automobilių parodoje „ALT 2013“ be naujų automobilių modelių daugiausiai emocijų kėlė specialus „kelių erelių“ kambarys. Jame - avarijoje 140 km/val. greičiu lėkusi ir visiškai sumaitota „Opel Omega“ bei žiaurių avarijų nuotraukos.
Auto Naujienos
2013-05-10 12:39
Penktadienį „Litexpo“ parodų centre prasidėjusioje ir tris dienas truksiančioje automobilių bei jų aksesuarų parodoje ALT'2013 naujausi automobilių modeliai bus pristatyti lyg gražuolės manekenės – 4 salėje jiems paruoštas tikras podiumas. Visas parodos dienas keliolika naujausių automobilių pakaitomis suks ratus ant podiumo. Nors oficialių automobilių gamintojų atstovų parodoje nėra daug (dalyvauja 6 bendrovės), tačiau jų atstovai stengiasi nenuvilti po 10 litų už bilietą sumokėjusių lankytojų.
Auto Naujienos
2013-05-08 17:04
Automobilių parodos „ALT’2013” lankytojų šeštadienį laukia susitikimas su automobilių sporto profesionalais, kurie bandys atsakyti į klausimą: kur yra paprastų vairuotojų ir lenktynių profesionalų galimybių riba prie vairo? Susitikimas su autosporto profesionalais vyks 14 valandą. Garsiausias Lietuvoje automobilių treneris Jonas Dereškevičius: „Kiekvieno vairuotojo - tiek profesionalo, tiek eilinio - veiksmus kelyje sąlygoja labai daug veiksnių, o tarp jų ne vien tik sukaupta patirtis, bet ir individualūs gebėjimai ta patirtimi pasinaudoti. O būtent sportinio vairavimo ypatumai mums padės tai labai gerai iliustruoti“.
Auto Naujienos
2013-05-07 21:56
Automobilių, automechanikos ir laisvalaikio transporto priemonių parodoje „ALT 2013“ lankytojų šiemet laukia Lietuvoje analogų dar neturėjusi automobilių fotografijų paroda. Geriausius savo darbus čia pristatys keturi žinomi automobilizmo fotografai: Giedrius Matulaitis, Algirdas Venskus (Waska.lt), Karolis Šliogeris (Vazz) ir Tauras Tunyla (TaT designs). Čia pat bus eksponuojami ir patys įspūdingiausi fotografijose matomi automobiliai.
Auto Naujienos
2013-05-03 11:14
Gegužės 10 - 12 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiančioje automobilių, automechanikos ir laisvalaikio transporto priemonių parodpokje „ALT 2013“ laukiama nemažai naujų automobilių premjerų. Vienas didžiausių parodoje bus bendrovės „Inchcape“ stendas, gausiai užpildytas naujienomis. Būtent čia Lietuvos rinkoje debiutuos antrosios kartos visureigis „Ford Kuga“. Didesnis, talpesnis, galingesnis, tačiau ekonomiškesnis ir ekologiškesnis.
Auto Naujienos
2013-05-02 14:49
Gegužės 10 - 12 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ automobilistams duris atvers tryliktoji automobilių, automechanikos ir laisvalaikio transporto priemonių paroda „ALT 2013“. Šiemet beveik 17 000 kv. metrų plotą užimsiančioje ekspozicijoje savo produkciją ir naujoves pristatys apie 70 automobilių verslo atstovų iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.
Verslas Rinkos pulsas
2013-05-02 10:48
Lietuva – migruojančių talentų valstybė. Lietuvių ekonomikos forumo organizatoriai „Global Lithuania leaders“ teigia, kad atėjo metas šiems talentams grįžti ir pasidalinti savo sėkme su Lietuva. Organizacijos tikslą palaiko ir verslininkai. „Lietuvoje oras geras, kamščių nėra, mokesčių politika nebloga, taigi galima čia kurti verslą. Mano tikslas yra pritraukti žmones, kad jie grįžtų ir vystytų verslą“, - ketvirtadienį vykusio forumo pristatymo metu kalbėjo Australijos lietuvis, verslininkas Antanas Guoga.
Lietuvos diena Aktualijos
2013-04-29 11:18
Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungos (ES) Tarybai, šalies svečiai bus supažindinami su Lietuvos istorija, kultūra ir kulinariniu paveldu - į jį įtrauktas ir alus bei vaistažolių arbatos. „Kulinarinio paveldo valgiais ir gėrimais pasirūpins pirmininkavimo rėmėjai. Bus siūloma paragauti lietuviško alaus, tradicinių gėrimų, saldumynų, vaistažolių arbatos, pieno produktų“, - BNS informavo Lietuvos užsienio reikalų ministerija.
IT ir mokslas Techno
2013-04-18 14:42
Kaip idėjos ir technologijos keičia pasaulį, kokioje ateityje gyvensime? Kad tai sužinotų, tūkstančiai žmonių pasiryžę praleisti dvi dienas „Litexpo“ konferencijų centre, kur prasidėjo 7-oji progreso konferencija „Login“. Bilietų į šį renginį neliko jau prieš savaitę. Ketvirtadienį iki pietų „Litexpo“ parodų rūmai persipildė – norintys pamatyti ir išgirsti pristatymus konferencijos lankytojai vos telpa salėse. „Kūrybiškumas ir inovacijos - Lietuvos pažangos variklis. Kas savaitę mūsų šalyje sukuriama po naują pradedantį verslą, turime sparčiausią interneto ryšį ir gausiausią išsilavinusių žmonių būrį visoje Europoje. Išnaudokime šias galimybes, būkime matomi pasauliniuose naujų technologijų vandenyse ir kurkime modernios Lietuvos istoriją“, - "Login" dalyvius pasveikino prezidentė D. Grybauskaitė.
Stilius Mano stilius
2013-04-06 19:57
Į „Litexpo“ parodų rūmus jau antrą dieną plūsta minios grožio, mados ir stiliaus mylėtojų. Čia jau 20-ąjį kartą vyksta grožio industrijos paroda „Pelenė“. Pirmą kartą paroda užėmė net dvi ekspozicijų sales bei keletą konferencijų salių, čia jau spėjo apsilankyti daugiau nei 190 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos.
Verslas Rinkos pulsas
2013-03-25 14:25
Verslininkai ištesėjo studentėms duotą žodį – pagamino jaunųjų dizainerių sukurtas duris. Pernai durų gamintojas „Veneks“ ir Vilniaus dailės akademija (VDA) surengė konkursą „Iššūkis: durys“. Du geriausi studenčių sumanymai šį pavasarį išvydo dienos šviesą. Nuo ketvirtadienio jų kurtas duris galima pamatyti Vilniuje, „Litexpo“ parodų centre vykstančioje baldų parodoje. Pagauti entuziazmo, verslininkai ir akademikai šiemet vėl surengė tokį pat konkursą. „Litexpo“ taip pat demonstruojama per 50 studentų idėjų.
Verslas Rinkos pulsas
2013-03-14 17:04
Šiemet pirmą kartą parodoje „Baldai“ bus įrengta atskira erdvė interjerui. Šio projekto sumanytoja architektė Aušra Narkeliūnienė sako, kad šiuolaikinėse interjero erdvėse gali būti visko – nuo prabangios klasikos iki asketiško minimalizmo. „Sunku išgryninti kurią nors vieną kryptį. Šiais metais Frankfurte vykusioje parodoje „Heimtextil“ interjero, dizaino ir spalvų tendencijų ekspozicijoje buvo iškeltas šūkis – „kokie mes esame, taip ir gyvename“. Interjeras turi atspindėti šeimininko asmenybę. Kurdami interjero erdves baldų parodoje, norėjome, kad jos atspindėtų autoriaus asmenybę arba būtų skirtos asmenybei, geriausiai išreiškiančiai šio laikmečio dvasią“, – teigia A. Narkeliūnienė.
Augintinis Pamatyk
2013-03-03 12:17
Trys šunys šeštadienį vakare „Litexpo“ parodų centre buvo apdovanoti „Lietuvos nugalėtojo 2013“ taurėmis. Pagrindinius tarptautinės šunų parodos prizus šluote susišlavė svečiai iš Suomijos. Pirmąją vietą laimėjo australų šilkinis terjeras. Šuo savo grožiu ir energingumu įveikė beveik 1800 parodos dalyvių. Jo vardas parodoje - Curiosity winner takes it (liet. Smalsumo nugalėtojas paims tai). Nugalėtojo savininkė suomė Susanna Gourine neslėpė džiaugsmo.
Augintinis Pamatyk
2013-02-28 08:26
Dvi dienas - kovo 2-3 - tarptautinėse parodose „Litexpo“ parodų rūmuose varžysis 1 800 šunų, atvykusių iš įvairių Europos šalių. Augintiniais savo gabumus, grožį į geriausias savybes demonstruos grožio ir gabumų ringuose. Gausiausi ringai šiemet bus auksaspalvių retriverių, Jorkšyro terjerų bei cvergšnaucerių. Šį savaitgalį bus ir tokių ringų, kur varžysis tik pora šunų. Pavyzdžiui, Vengrijoje išvestų ganymui skirtų šunų veislės komondorų ringe susikaus tik du šios rūšies atstovai. Iš šių dviejų retos veislės šunų vienas bus kaunietės G. Salomachinaitės augintinis, jo konkurentas bus iš Suomijos.
Verslas Rinkos pulsas
2013-02-26 08:02
Studentai iš Lietuvos sulaukia užsienio baldų gamintojų dėmesio. Idėjos užsienyje virsta objektais. Deja, mūsiškiai baldžiai į studentų darbus kol kas rimtai nežiūri. Netrukus Lietuvoje duris atvers švedų baldų ir namų aksesuarų prekybos milžinas „Ikea”.

Populiariausi per 24 val.