Monikos kokteilis+

Monikos kokteilis
2014-07-27 10:12
Nors vasara jau įpusėjo, Monika Šalčiūtė nenustoja išbandyti naujas ir dar nepažintas jai pramogas. Automobilio teisių neturinti merginą šįkart užsiropštė ant keturračio ir išbandė šią ekstremalią pramogą. Nors iš pradžių gražuolė kiek jaudinosi, vėliau pradrasėjo ir važiuodama šia transporto priemone per kalniukus nevengė pozuoti fotografui. Šią pramogą išbandyti galimybę suteikė LaisvalaikioDovanos.lt. Internetinę laidą „Monikos kokteilis+“ žiūrėkite kiekvieną antradienį nuo 12 val.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2014-07-15 11:06
Socialinių tinklų žvaigždė visą vasarą leidžia išbandydama ekstremalias pramogas naujausioje laidoje „Monikos kokteilis+”. Naujausias Monikos nuotykis – karstynės. Monika neslėpė, kad pati labai bijo aukščio.
ŽmonėsVeidai ir vardai
2014-07-08 13:41
Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė visą vasarą praleidžia išbandydama ekstremalias pramogas. Naujausias Monikos nuotykis - Vilniaus jojimo klube. Čia socialinių tinklų žvaigždė išmoko rūpintis žirgais, juos pabalnoti ir jodinėti.
ŽmonėsTV antena
2014-06-30 08:42
Ar pamenate tokią reklamą: „Tavęs nėra internete? Gal tavęs nėra visai?” Užmirškite – tai jau praeitis. Dabar reikia sakyti: „Tu esi internete? Vadinasi, esi ir realybėje!”
ŽmonėsVeidai ir vardai
2014-06-24 20:10
Monika Šalčiūtė apsilankė šaudykloje, kur į rankas paėmė tikrus ginklus. Mergina prisipažįsta, kad tokia pramoga sukėlė nemažai įtampos, tačiau pati Monika teigia, kad tokią pramogą išmėginti tikrai verta.
ŽmonėsTV antena
2014-06-12 11:18
Jeigu jums šią vasarą dar nėra pakankamai karšta, vadinasi, nė nenutuokiate apie naują internetinę portalo Lrytas.lt projektą su socialinių tinklų žvaigžde Monika Šalčiūte. Ekstremalios pramogos ir bene seksualiausia laidos vedėja lietuviškoje televizijoje – visa tai žada specialus vasaros projektas „Monikos kokteilis +“. Rudenį pasirodžiusi laida į ekranus grįžta pasikeitusi: lengvesnio turinio ir su daugiau nuogo kūno. Nors nebeliks atsakymų į žiūrovų klausimus, M.Šalčiūtė galės savo nuožiūra dalyti patarimus ekstremalių pramogų klausimais. Per įvaizdinę fotosesiją Monikai jau teko šiek tiek paragauti ekstremalių pramogų. Mergina karstėsi po medžius ir landžiojo po tunelius.

Populiariausi per 24 val.