Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>

Monikos kokteilis

Pramogos TV antena
2013-12-21 21:15
Mieste gimusi ir užaugusi šokėja Monika Šalčiūtė niekada nebuvo regėjusi kaimo gyvenimo. Karvės, ožkos, vištos ir kitus naminius gyvulius ji buvo mačiusi tik iš tolo. Todėl Smalsioji Monika pasiryžo aplankyti vieną Lietuvos ūkinininką ir pajusti kaimo dvasią. Vos įėjusi į tvartą M.Šalčiūtė pradėjo kvatotis – prieš ją stovėjo žalmargė. „Karvė! Aš tuoj apsiverksiu!“ – iš susijaudinimo sušuko Monika.
Pramogos TV antena
2013-12-14 17:50
Šokėja Monika Šalčiūtė artėjant didžiausioms metų šventėms ir stebuklų metui nutarė visoms meginoms duoti patarimų, kaip pasiruošti pasimatymui ir atrodyti pritrenkiančiai. Šeštadienį naujoje laidos „Monikos kokteilis“ serijoje gražuolė merginoms pataria makiažą visada derinti prie savo aprangos. M.Šalčiūtė taip pat laidos žiūrovams atskleidė, kada pirmą kartą pasidažė.
Pramogos TV antena
2013-11-28 20:45
Naujausia laidos „Monikos kokteilis“ tema – kardinalūs pokyčiai. Šia proga laidos žvaigždė Monika Šalčiūtė apsilankė perukų salone, nes, anot Monikos, plastinės operacijos yra nepateisinamas dalykas. Vos atėjusi į perukų saloną M.Šalčiūtė pasiėmė šviesių plaukų peruką: „Visada norėjau būti blondine, bet man buvo labai baisu, kad žmonės manęs nebeatpažins.“ Monika tikino, kad su peruku jaučiasi itin keistai, tačiau jai perukai patiko, nes jais nereikia rūpintis kaip savo natūraliais plaukais.
Pramogos Žmonės
2013-11-24 21:21
Portalo lrytas.lt laidos „Monikos kokteilis” vedėjai Monikai Šalčiūtei (20 m.) populiarumo turėtų pavydėti ne vienas TV žymūnas. Daugiau nei 47 tūkstančiai gerbėjų socialiniame tinkle „Facebook” – tuo pasigirti gali toli gražu ne kiekvienas. Architektūros studentės M.Šalčiūtės sėkmės istorija prasidėjo feisbuke, kai jos įrašais ėmė domėtis dešimtys tūkstančių socialinio tinklo vartotojų. Kone po kiekviena jos nuotrauka – mažiausiai tūkstantis „Patinka”. „Niekada nebuvau šešėlyje, tačiau paauglystėje tikrai nesvajojau išgarsėti. Tai nutiko savaime”, – tvirtino šokių studiją turinti M.Šalčiūtė.
Pramogos TV antena
2013-11-21 12:51
Tie, kurie matė „Amerikietiškos siaubo“ istorijos antrąjį sezoną, žino, kad apleistos psichiatrinės ligoninės gali būti net labai baisios. Drąsos nestokojanti šokėja Monika Šalčiūtė naujausioje „Monikos kokteilio“ laidoje nusprendė įsitikinti, ar apleistoje Naujosios Vilnios psichiatrinėje ligoninėje taip pat vyksta antgamtiški dalykai. „Kai vaikščiodama pagalvoju, kad čia buvo visokie žmonės su psichinėm negaliom, tai net baugu pasidaro. Bent jau man tokie žmonės, būkim biedni, bet teisingi, šiek tiek baisūs yra“, – tikino Monika.
Pramogos Žmonės
2013-11-20 23:58
Kas galėjo pagalvoti, kad naujos „Monikos kokteilio“ laidos filmavimo darbai pastate vaiduoklyje bus su erotine pabaiga? Į apleistą Naujosios Vilnios psichiatrinę ligoninę ėjusi šokėja Monika Šalčiūtė ieškojo vaiduoklių, tačiau rado prie sienos besiglamonėjančią vidutinio amžiaus porelę. Adrenalino ieškojusi pora nustebino internetinę laidą kuriančią komandą. Panašu, kad ne mažiau nustebo ir meilės ištroškę vyras ir moteris. Išvydę nepažįstamuosius jie atšlijo vienas nuo kito ir ėmė vaidinti, kad apžiūrinėja apleistą pastatą.
Pramogos TV antena
2013-11-16 20:08
Šokėja ir laidos „Monikos kokteilis“ herojė Monika Šalčiūtė ryžosi išmėginti savo akies taiklumą. Užsukusi į šaudyklą mergina apstulbo nuo ginklų įvairovės. Ginklų prisibijanti Monika nurimo tik tada, kai sužinojo, kad šaudys ne su tikrais ginklais, o su tiksliomis jų kopijomis. „Pirmą kartą šaudysiu. Turbūt gausiu adrenalino. Labai įdomu išbandyti. Esu girdėjusi mitų, kad moterys yra labai geros snaiperės, tai pažiūrėsim, ar pasitvirtins tai šiandien“, - bandė susikaupti naujai patirčiai laidos herojė.
Pramogos TV antena
2013-11-14 17:05
Interneto sensacija pristatoma šokėja Monika Šalčiūtė prie klausimų, kaip atrodyti taip puikiai kaip ji, pripratusi lygiai taip pat kaip ir prie komplimentų. „Realiai aš visą gyvenimą sportuoju, šoku. Šokti mane atvedė mamytė kai buvau 6 metų. Rimčiau sportuoti pradėjau paauglystėje“, – pasakojo Monika. Naujausioje „Monikos kokteilio“ laidoje ji pagaliau atskleidė, kokia jos grožio paslaptis ir pademonstravo pratimus krūtinės ir sėdmenų stangrinimui.
Pramogos TV antena
2013-11-07 20:46
Naujausioje „Monikos kokteilio“ laidoje – šokėjos Monikos Šalčiūtės džiaugsmai ir vargai autoservise. Vos tik atvykusi į automobilių remonto dirbtuves „Lucky service“ mergina drąsiai įsiropštė į vilkiko kabiną. Tačiau daugiau už patį vilkiką Monikos dėmesio sulaukė kabinoje palikti saldainiai. Kitas M.Šalčiūtės taikinys - BMW markės automobilis. Nepavykus pačiai pakelti automobilio kapoto, jai į pagalbą atskubėjo paslaugus mechanikas.
Pramogos Žmonės
2013-11-02 15:55
Laidoje „Monikos kokteilis“ socialinių tinklų vartotojų numylėtinė Monika Šalčiūtė su savo gerbėjais sveikinosi iš benamių gyvūnų prieglaudos. Monika šį kartą buvo visai kitokia – ne tokia šmaikšti. Mergina neslėpė, kad jai graudu matyti šeimininkų neturinčius keturkojus.
Pramogos TV antena
2013-11-01 08:59
Naujausioje laidoje „Monikos kokteilis“ šokėja Monika Šalčiūtė žiūrovus kviečia pasivaikščioti po dėvėtų drabužių parduotuvę. Pagrindinis Monikos tikslas – apsirengti už 20 litų. „Esu pirmą kartą gyvenime dėvėtų drabužių parduotuvėje. Visi drabužiai yra skirtingi ir po vieną vienetą, o tai yra keista. Man labiausiai nepatiko tai, kad čia įėjus buvo kažkoks keistas kvapas“, – įspūdžiais dalijosi M.Šalčiūtė.
Pramogos TV antena
2013-10-24 13:41
Interneto sensacija pristatoma šokėja Monika Šalčiūtė suplakė dar vieną „Monikos kokteilį“. Šį kartą mergina pasidalijo savo įžvalgomis apie apkalbas. „Kai kuriems žmonėms pletkai atneša blogas emocijas, nes jiems nepatinka kai apie juos kalba. O ką jie atneša man? Reitingus“, - šypsojosi laidos vedėja. Nors daug kas mano, kad Monika įdomi tik paaugliams, merginos samprotavimais susidomėjo pro šalį ėjusi senolė.
Pramogos TV antena
2013-10-19 11:54
Naujausioje laidoje „Monikos kokteilis“ Monika Šalčiūtė žiūrovus kviečia į kelionę viešuoju transportu. Jai, kaip ir daugumai vilniečių, neretai reikiamus objektus tenka pasiekti viešuoju transportu. Kol kas dar tik vairuoti besimokanti mergina teigia, kad dažniau renkasi taksi paslaugas, tačiau esant reikalui nespjauna į troleibusus ir autobusus. Vos tik įlipusi į troleibusą, M.Šalčiūtė nusiperka viešojo transporto bilietą – vilniečio kortelės mergina neturi.
Pramogos TV antena
2013-10-15 15:32
Šimtai, o gal net tūkstančiai merginų Lietuvoje baigia nusigraužti nagus iš apmaudo. Visos gražios, patrauklios, nekvailos. Bet vargu ar kuri nors galėtų pasigirti tokiu populiarumu internete kaip 20-metė Monika Šalčiūtė. Socialiniame tinkle „Facebook” ja žavisi beveik 14 tūkst. žmonių. Tokiu gerbėjų skaičiumi tikrai reta mergina gali pasigirti. Juo labiau kad interneto sensacija vadinamą Moniką žmonės mėgsta vien už tai, kad ji yra savimi.
Pramogos TV antena
2013-10-12 22:27
Milžiniško populiarumo sulaukusi internetinė laida „Monikos kokteilis“ - vėl naujienų portale lrytas.lt. Antrojoje laidoje šokėja Monika Šalčiūtė pasidalino savo įžvalgomis apie pramogų pasaulį. Pasak Monikos, tapti pramogų pasaulio žvaigžde galima tapti dviem būdais: pademonstruojant savo talentą arba kvailumą. Kaip talentingo žmogaus pavyzdį M.Šalčiūtė pateikė kanadiečių dainininką Justiną Bieberį.
Pramogos TV antena
2013-10-10 20:59
Ketvirtadienį naujienų portale lrytas.lt pradedama rodyti laida su šokėja Monika Šalčiūte „Monikos kokteilis“. Kiekviena laida turės savo temą, kuria Monika pasidalins savo nuomone. Per pirmąją laidą Monika samprotavo apie pavydą. Anot M.Šalčiūtės, egzistuoja keturios pavydo formos: „Vieni pavydi meilės, kiti – pinigų, treti – šlovės, laimės. Dar kiti pavydi papų. Jeigu tu neturi papų ir pamatai merginą, kuri turi gražias krūtis, tau jau negerai.“
Pramogos TV antena
2013-10-09 21:49
Interneto sensacija vadinama šokėja Monika Šalčiūtė išbandys savo jėgas naujoje srityje. Kelias dešimtis tūkstančių gerbėjų turinti mergina taps internetinės laidos „Monikos kokteilis“ vedėja. Tiesa, taip pat ji – vienintelė laidos herojė. Ketvirtadienį naujienų portale lrytas.lt pasirodysiančioje laidoje M.Šalčiūtė pasidalins gyvenimiška patirtimi. „Ši laida bus apie mano gyvenimą. Aš išsakysiu savo nuomonę įvairiomis gyvenimiškomis temomis, kurios žmonėms yra aktualios ir įdomios. „Monikos kokteilis“ yra skirtas žmonėms, kurie domisi manimi“, - naują laidą pristatė M.Šalčiūtė.