Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gyvenimo būdas Skonis
2014-11-22 17:59
Ar daug esate matę vaikų, kurie noriai valgo troškintus brokolius? Vilnietės ekonomistės Guodos Azguridienės (45 m.) šešiametė duktė nuo poros metų su pasimėgavimu kerta šias daržoves, o paaugusi mamai net sakydavo: „Duok dar man tų medžių.“ „Visi tėvai žino, ką reiškia, kai vaikai sako: „Nenoriu, nevalgysiu, nemėgstu.“ Pats ant galvos atsistotum, kad tik jie valgytų. Bet mūsų šeimoje to nėra“, – tikino G.Azguridienė.
Pramogos TV antena
2014-11-21 15:44
Alyvuogių, saulėgrąžų, rapsų aliejus, o gal maisto gamyboje naudojate sviestą? Nė vienas šių produktų nėra nesveikas, tačiau reikia žinoti, kada kurį rinktis. Būtent apie aliejaus teikiamą naudą pasakos kulinaras Alfas Ivanauskas su VMG komanda ir laidos svečiais laidoje „VMG kulinarinis žurnalas“ šeštadienį 10.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Gyvenimo būdas Skonis
2014-11-21 15:05
Artėjant didžiosioms metų šventėms, maisto tinklaraštininkė ir knygos „Sezoninė virtuvė: 200 receptų pagal metų laikus“ autorė Renata Ničajienė vakar sostinėje pristatė savo antrąją receptų knygą „Nostalgiški skanumynai“. Konditerijai neabejingus, namie gaminti mėgstančius, tinklaraščio „Sezoninė virtuvė“ gerbėjus R. Ničajienė sukvietė į vieną sostinės knygynų, kur kvepėjo mokyklos bufetą menančiais pyragaičiais „Bulvytėmis“, kukurūzų skanėstu „Kukuruku“ ir kalėdiniu „Skruzdėlynu“.
Pramogos Žmonės
2014-11-12 15:23
„Maisto banko“ vadovas Vaidotas Ilgius ėmėsi eksperimento - kaip išgyventi už 5 litus per dieną. Siekdamas įtraukti kuo daugiau skirtingų visuomenės sluoksnių atstovų, jis socialiniame tinkle „Facebook” metė iššūkį ir žinomiems žmonėms. Kiekvieną savaitę vis daugiau jų prisideda prie akcijos ir savo paskyrose dalijasi receptais, įžvalgomis ir įspūdžiais, kaip sekasi maitintis, dienai skiriant vos 5 litus.
Gyvenimo būdas Skonis
2014-11-10 10:41
Robertas Brozinas (54 m.), litvakas iš Pietų Afrikos Respublikos, dirbęs elektronika prekiaujančioje tėvo įmonėje, kiekvieną dieną labiausiai laukdavo pietų meto. Tuomet kartu su draugu Fernando jis traukdavo į netoliese esantį apšepusį restoranėlį ir kasdien mėgaudavosi tuo pačiu patiekalu: viščiuku, iškeptu grilyje pagal portugališką receptą ir gausiai aplietu aštriais aitriųjų paprikų ir nariuotųjų viksvuolių (angl. piripiri) padažais. Kalbėdamiesi apie tai, kaip nemėgsta technikos, vieną dieną vyrai nusprendė: jie pasako „sudie“ įgrisusiam darbui biure ir abu įsigyja šį restoraną.
Pramogos TV antena
2014-11-07 12:08
Didžiulė sodyba – kone dvaras, gausi kolekcija retų gėlių ir spygliuočių, įdomūs pasakojimai ir skanūs atradimai – visa tai lauks TV3 laidoje „Beatos virtuvė“. Laidos vedėja Beata Nicholson išsiruošė į svečius į bičiulio, TV3 žinių vedėjo Roko Petkevičiaus šeimos išpuoselėtą sodybą.
Jaunas verslas
2014-11-03 11:24
Pasak ledų kokteilių baro „OSA“ įkūrėjo Justino Buivido, kiekvienas verslas prasideda nuo mažo žingsnelio – tik reikia išdrįsti jį žengti. Tokia paspirtimi vaikinui tapo nepasisekusi prieš tai vykdyta veikla ir noras sukurti kažką originalaus.
Gyvenimo būdas Sveikata
2014-11-01 12:26
Nuo lapkričio 1 d. sergantiems lėtinėmis ligomis bus lengviau pakliūti pas reikiamus specialistus. Užteks vieno šeimos gydytojo siuntimo, kad pacientas pas specialistą galėtų lankytis pakartotinai. „Lėtine liga sergantis žmogus, prieš eidamas pas specialistą, anksčiau kiekvieną kartą turėdavo gauti šeimos gydytojo siuntimą. Naujoji tvarka leidžia šiems pacientams, vieną kartą gavusiems siuntimą ir užsiregistravusiems pas specialistą, toliau lankytis pas jį be papildomo šeimos gydytojo siuntimo“, – pabrėžia Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.
Pramogos TV antena
2014-10-31 11:00
„Meilėje mes – maksimalistai“, – laidoje „Šeima – jėga“ apie santykius su žmona Vaida prisipažįsta dainininkas Andrius Rimiškis. Garsaus atlikėjo bei šokėjų Ievos ir Adomo Norkūno šeimyniniai meilės receptai – jau šį sekmadienį 17.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
Verslas Naudingi patarimai
2014-10-28 16:42
Pietūs – pati svarbiausia mūsų dienos dalis, nuo kurios priklauso likusi mūsų dienos energija, savijauta, nuotaika ir net geras nakties miegas. Todėl turime pavalgyti vertingus ir sočius pietus. Tačiau dažnas iš mūsų tiek įsisukame į dienos darbus, kad neretai tiesiog užmirštame pavalgyti. Sveikos mitybos specialistė Vaida Kurpienė tikina, kad atrasti 20 minučių pietų pertraukai tikrai nėra sudėtinga, tereikia gerai permąstyti, kokios priežastys mums kliudo tai padaryti ir ką mes galėtume dėl to pakeisti.
Pramogos TV antena
2014-10-24 12:11
Prieš šešerius metus dainininkas Edgaras Lubys prisijungė prie užsikrėtusiųjų sveikos mitybos virusu. Tuomet dar prisistatydavęs Amberlife slapyvardžiu, šiandien dainininkas pastebi, kad žvaigždžių liga palikta toli praeityje, interesai gerokai pasikeitę, o vertybės – paprastos.
Verslas Sėkmės istorijos
2014-10-23 13:55
„Pasaulis seniai nevalgo šviežios jautienos, betgi Lietuvoje daugybė žmonių vis dar užduoda tą klausimą parduotuvėje ir turguje. Mes savo klientams norime papasakoti apie jautieną nuo ūkio iki šakutės, mums svarbi pirkėjų patirtis iki, per ir po apsipirkimo“, - savo tikslus dėsto prekybos centre „GO9“ ką tik atidarytos mėsinės „Steak Supply“ įkūrėjai.
Gyvenimo būdas Sveikata
2014-10-21 14:51
Medetkų, ramunėlių bei imbiero arbatos, gardintos medumi, – pirmiausia, ko užkimusi griebiasi operos solistė Nomeda Kazlauskaitė-Kazlaus. O lietuvės scenos partneris ispanų tenoras Oscaras Marinas, su kuriuo ji dainuos lapkritį Lietuvoje, peršalęs valgo daug svogūnų ir verda aštriais prieskoniais pagardintą vištienos sriubą. Juk operos solistams itin svarbu saugoti balsą, kad koncerto dieną džiugintų klausytojus. Nuo peršalimo apsisaugoti N.Kazlaus ne visada pavyksta, nors ji ir labai prisižiūri. Tačiau kai kurių nuostatų, kaip neperšalti, solistė griežtai laikosi.
Gyvenimo būdas Šeima
2014-10-16 10:20
Paskatinti vaikus valgyti sveiką ir subalansuotą maistą – iššūkis, su kuriuo susiduria dauguma tėvų. Ką daryti, jei vis bandote įsiūlyti sveiko maisto, bet vaikas kietai sučiaupia lūpas ir užsispyrusiai kartoja:„Ne“?
Pramogos TV antena
2014-10-10 10:29
Kulinarinis projektas „VMG kulinarinis žurnalas“ šeštadienį vėl sveikinsis su žiūrovais iš moderniausios Lietuvoje kulinarinės studijos. Antroji laida bus skirta bulvei – 55 netikėti receptai, naudingi patarimai, siurprizai ir faktai apie bulves. Kulinarinis projektas „VMG kulinarinis žurnalas“ šeštadienį vėl sveikinsis su žiūrovais iš moderniausios Lietuvoje kulinarinės studijos. Antroji laida bus skirta bulvei – 55 netikėti receptai, naudingi patarimai, siurprizai ir faktai apie bulves.
Pramogos TV antena
2014-10-06 15:57
„Ką mėgstu, tą valgau. Ir, aišku, kaip kiekvienas lietuvis, neapsieinu be cepelinų, be bulvinių blynų. O šiaip tai mėgstu žalią mėsą“, – sakė Kristina Brazauskienė. Savo puikios išvaizdos receptais ji dalinsis TV3 laidoje „VIRAL‘as“ pirmadienio, spalio 6-osios vakarą 19.30 val.
Pasaulis Rytai-Vakarai
2014-10-04 14:08
Kiekvienas sau yra pats geriausias gydytojas. Taip elgiasi daugelis italų, ligas net negalvodami gydantys paprastai – saujomis rydami tabletes. Kraupsta netgi medikai ir ragina prisiminti: yra paprastesnių būdų, galinčių padėti pasveikti.
Pramogos TV antena
2014-10-04 11:21
Ar jauna ir talentinga aktorė Karina Stungytė kada nors nebesutiks atlikti dvejopus jausmus žiūrovams keliančių vaidmenų? Ar ji norėtų įsijausti tik į vienuolių ar nekaltų mergelių personažus? Kartais Karinai į galvą tikrai šauna panašių minčių, mat merginai nėra malonu, kai praeiviai gatvėje ją tapatina su personažais, kuriuos ji kuria serialuose ar kino filmuose.
Pramogos Žmonės
2014-10-03 10:50
Ketvirtadienio vakarą kulinarinių laidų ir žurnalų autoriai „Virtuvės mitų griovėjai“ (VMG) pristatė savo naujausią kūrinį – VMG kulinarinį vadovėlį. Jį kulinaras Alfas Ivanauskas su savo kolegomis pristatė šalies garsenybėms per vakarėlį Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centre.
Pramogos Žmonės
2014-10-02 15:34
Trečiadienio vakarą per rudeniškomis sodo gėrybėmis kvepiantį vakarėlį kulinarinis loftas „Čiop Čiop“ atidarė naują sezoną ir pristatė rudenišką meniu. Tarp svečių buvo galima išvysti ir jau karjerą baigusio Arvydo Macijausko žmoną Viktoriją. Moteris į šventę atvyko su vienerių metukų dukra Gabriele ant rankų.

Populiariausi per 24 val.