Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Skonis Gurmanų klubas
2015-01-21 17:30
Jei kada nors svajojai papietauti kaip vienas žymiausių pasaulio diktatorių – dabar gali tai padaryti. Victoria Clark ir Melissa Scott išleido receptų knygą, kurioje pateikiami patiekalų, patikusių tokiems asmenims, kaip Adolfas Hitleris ar Josifas Stalinas, receptai. Pačios autorės savo knygą apibūdina kaip istorijos, fotoalbumo ir receptų knygą vienoje.
Skonis Virtuvės gudrybės
2015-01-14 20:35
Visą mėnesį portalo lrytas.lt skaitytojai siuntė mums savo receptus konkursui „Mano gardžiausias žiemos patiekalas", kurį skelbė kulinaras Alfas Ivanauskas ir jo „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda.
Pasaulis Rytai-Vakarai
2015-01-13 21:32
JAV demokratai ir respublikonai itin retai sutaria bet kokiu klausimu. Bet net aršiausi respublikonų kritikai turėjo sutikti, kad jie teisūs kritikuodami prezidentą Baracką Obamą, neatvykusį į sekmadienio demonstraciją Paryžiuje. Juk revoliucijų Prancūzijoje ir JAV vertybės panašios – laisvė, lygybė, brolybė. Bet galbūt gerai, kad B.Obama į Paryžių neatvyko – Prancūzijai ir kitoms Europos šalims reikia rasti savų būdų, kaip kovoti su čia, Senajame žemyne, užaugusiais džihadistais, pastebi „The New Yorker“.
Skonis Gurmanų klubas
2015-01-11 15:07
Ir mūsų maistą galima valgyti, palaimingai atsipūtėme mes, perskaitę, kad lietuviški cepelinai – jau nebe keiksmažodis užsieniečiams. Anksčiau, nors ir manėme, kad riebūs bulviniai kleckai su riebia kiauliena, spirgais, taukais ir riebia grietine yra gardu (ypač jei po jų dar kokio tortuko su sviestiniu kremu), vistik žinojom, kad kiekvienam normalios pakraipos užsieniečiui tai kulinarinis siaubas, panašiai, kaip supuvusi žuvis iš Islandijos, avių sėklidės arba ožio kanopų troškinys su svogūnais.
Skonis Pasigamink
2015-01-09 08:24
Triušiena mėgstama daugelyje pasaulio šalių virtuvių. Bene geriausiai patiekalų iš triušienos meną įvaldę prancūzai. Kaip ir dera elegantiškajai prancūziškai virtuvei,- receptai pasižymi paprastumu ir neilgu produktų sąrašu. Užtai į dažną patiekalą gaminant siūloma šliukštelti šlakelį baltojo ar raudonojo vyno, o pabaigoje patiekalą pagardinti konjaku.
Skonis Pasigamink
2015-01-05 08:08
Visus metus skelbėme patiekalų receptus - paprastų ir įmantrių, šventinių ir kasdienių. Kokie nusipelnė daugiausiai portalo skaitytojų dėmesio? Paaiškėjo, kad mūsų skaitytojai - tradicinės virtuvės mėgėjai. Į dešimtuką pateko septyni patiekalų receptai, kuriuos yra išbandžiusios dar mūsų mamos ir senelės ir tik trys receptai, atkeliavę iš kitų tautų virtuvių.
Pramogos Žmonės
2015-01-02 08:30
Šventė iki paryčių – ir nė lašo alkoholio. Plinta štai tokia nauja mados tendencija. Naujųjų metų naktį skaidrus kaip krištolas praleido žinomas viešųjų ryšių specialistas Alkas Paltarokas (37 m.). Jis – ir naujosios mados tendencijos kūrėjas.
Pramogos TV antena
2014-12-30 13:31
Žilvinas Žvagulis su būriu pramogų pasaulio garsenybių surengė siautulingą vakarėlį ant bene geriausiai matomo Vilniaus stogo. Linksmai nusiteikę svečiai ne tik repetavo Žvagulių vestuves, bet ir kaip niekad atvirai dalinosi savo šeimynine patirtimi, o Arūnas Valinskas negailėjo auksinių palinkėjimų.
Pramogos TV antena
2014-12-28 01:18
Gyvenimą reikia nugyventi taip, kad būtų smagu prisiminti ir gėda papasakoti. Tokia taisykle vadovaujasi į TV ekraną grįžtantis humoristas Artūras Orlauskas (52 m.).
Komentarai
2014-12-25 09:39
Visada turėjau labai keistą santykį su svajonėmis. Tai man viskas atrodė neįmanoma, tai į galvą neateidavo, apie ką čia galima būtų pasvajoti, tai svajodavau tiek daug, kad kūną ištikdavo niežai nuo to beprotiško noro, kad viskas pildytųsi čia ir dabar. Tik svajonės neretai ir yra didis kantrybės ir ištvermės išbandymas. Kai jėgos baigiasi – tada prasideda stebuklai.
Skonis Virtuvės gudrybės
2014-12-24 14:04
Kokiais gardumynais stebinate savo artimuosius ir draugus per didžiąsias žiemos šventes? Kasmet gaminate vis ką nors naujo, o gal turite patiekalą, kuriuo jūsų šeima didžiuojasi jau daug metų?
Pramogos Muzika
2014-12-24 12:09
Artėjančių švenčių proga merginų grupė „Dyvos“ su savo gerbėjais dalijasi naujausia daina „Po aštuonių". Merginos neslepia, kad šie metai buvo itin permainingi, kupini išbandymų tiek asmeniniame gyvenime, tiek muzikinėje veikloje, tačiau dabar grupė lyg įgijusi antrą kvėpavimą sparčiai kimba į darbus.
Pramogos TV antena
2014-12-23 10:12
Kurį laiką nuo aktorystės atsitraukusiai ir šeimai bei vaikams atsidavusiai aktorei Donatai Rinkevičienei po Naujųjų teks vėl prisiminti motiniškus rūpesčius.
Skonis Pasigamink
2014-12-20 08:52
Kaip dažnai jums nutinka tokia situacija kai atsikeliate savaitgalį ryte ir užsimanote kokio nors patiekalo, kurio dar neragavote? Ar būna taip, kad ieškote kažkokio naujo skonio arba, tiesiog, norite pasisukioti virtuvėje ir pagaminti stebuklą savo antrajai pusei kol ši saldžiai snaudžia lovoje?
Skonis Pasigamink
2014-12-19 15:41
„Kalėdos nuostabios tuo, kad nereikia vienam pačiam užsidaryti virtuvėje ir triūsti ten nuo ryto iki vakaro, kaip, pavyzdžiui, ruošiantis kokiai grandiozinei giminių puotai... Meduolių kepimas, imbierinių namelių statymas ir puošimas, cukraus masės besmegenių ar snaigių gaminimas – tai gera proga surinkti ir didelius, ir mažus į virtuvę ir smagiai bei kūrybiškai pabendrauti. Tada Kalėdos tikrai tampa šeimos švente“, – pasakojo Beata Nicholson.
Skonis Virtuvės gudrybės
2014-12-19 11:41
Ekonomistė Renata Ničajienė (39 m.), atsisakiusi vadybininkės darbo, stačia galva nėrė į kulinariją. Ji tikino niekada nesijautusi taip gerai, kaip rašydama kulinarines knygas. Vilnietė džiaugiasi suradusi pašaukimą – ruošti maistą jai nėra kančia. Juolab kad jos giminės moterys garsėja kaip puikios šeimininkės.
Skonis Pasigamink
2014-12-14 12:15
Šis patiekalas, kurį paruošė Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos (UTVM ) atstovai, nepaliko abejingų Ukmergėje vykusios bendruomenių sveiko maisto šventės dalyvių. Konkurse „Lietuviško rudens gėrybės“ šios mokyklos atstovai pelnė vieną iš trijų pagrindinių - „Meniškiausiojo stalo“ - nominaciją.
Skonis Pasigamink
2014-12-11 19:46
Kulinaras Alfas Ivanauskas pateikė du receptus, kurie puikiai tiks ir Kalėdoms, ir bet kuriai kitai žiemos šventei. Du vištos marinavimo būdai, du padažai, du garnyrai. Rinkitės, kurį tik norite ir derinkite juos tarpusavyje!
Gyvenimo būdas Šeima
2014-12-11 09:20
„Visos laimingos šeimos yra laimingos vienodai...“ Šiems garsaus rusų rašytojo Levo Tolstojaus žodžiams visiškai pritaria amerikiečių psichologai Elizabeth ir Charlesas Schmitzai. 25 metus jie analizavo laimingų šeimos porų gyvenimą įvairiuose pasaulio kampeliuose ir priėjo išvados: visi sutuoktiniai - „ilgaamžiai“ savo šeimoms pritaikė septynias pagrindines taisykles.
Komentarai
2014-12-11 07:25
Šią savaitę pasaulis minėjo Tarptautinę kovos su korupcija dieną. Lietuva irgi pasistengė parodyti, kad nesnaudžia, – Vyriausybė pritarė Nacionalinės kovos su korupcija programos 2015–2025 metais projektui.

Populiariausi per 24 val.