Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Verslas Rinkos pulsas
2013-01-14 15:24
Germanų, slavų, romėnų tautų palikuonys medų laiko nacionalinio, privalomai kasdienio ir vaišių stalo atributu. Šaukštelis medaus užgeriamas vietos žolelių arbata arba kava. Lietuvis medų prisimena tik susirgęs – ir tai liudija mūsų bitininkystės verslo (nuo lauko iki stalo) primityvumą. Nelinksmi mums ir „Eurostato“ pateikiami duomenys: vokietis, prancūzas, olandas, belgas per metus suvalgo vidutiniškai 2-4 kg medaus, lietuvis jo suvartoja viso labo 200 g. „Medaus vartojimo kultūra mes dar esame tikri barbarai“, - sako Lietuvos bitininkų asociacijos prezidentas Žilvinas Šolys.
Lietuvos diena Kriminalai
2012-10-09 19:30
Kauno miesto apylinkės teismas pagaliau baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje dviejų gandrų nušovimu buvo kaltinamas žinomas leidėjas, laikraščio „Ūkininko patarėjas“ vyriausiasis redaktorius Vytenis Neverdauskas. Teismas patikėjo jo žmona, kuri prisipažino nušovusi gandrus, ir jai skyrė 3,9 tūkst. litų baudą. V. Neverdauskas sako ketinantis bylinėtis dėl patirto šmeižto su paukščių žudymu jį apkaltinusiais asmenimis.
Verslas Rinkos pulsas
2012-09-22 18:10
Žemės reformai artėjant prie pabaigos žemėtvarkos projektus rengiančių įmonių specialistai gerokai sunerimo: nors darbų sutartys su jais dėl žemėtvarkos projektų rengimo ir įgyvendinimo bei kadastrinių matavimų paslaugų tebegalioja, Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos skelbia konkursus, kuriuos laimi kolegos iš didžiųjų įmonių - Valstybės žemės fondo bei „Hidroprojekto“ filialų, o projektų darbai vertinami šešiaženkliais skaičiais.

Populiariausi per 24 val.