Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>

Zodiakas

Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-04-14 13:14
Astrologė Palmira Kelertienė daugeliui Zodiako ženklų vis dar pranašauja nepalankų metą prieš Mėnulio užtemimą. Jus gali apgauti, išduoti, apvogti. Be to, šiandien didelė ir nelaimių tikimybė. Tad būkite atsargūs namie, darbe ir kelyje.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-04-12 10:21
Savaitgalį iškils asmeniškai aktualių problemų. Nebus paprastas šeštadienis, sekmadienio vakaras bei naktis – tai fatališkas laikas prieš Mėnulio užtemimą (jis bus balandžio 15 d.), kai sunku save kontroliuoti, daryti įtaką įvykių eigai, kai nedidelės klaidos gali viską sugadinti, apversti aukštyn kojomis.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-04-12 06:00
Savaitgalį iškils asmeniškai aktualių problemų. Nebus paprastas šeštadienis, sekmadienio vakaras bei naktis – tai fatališkas laikas prieš Mėnulio užtemimą (jis bus balandžio 15 d.), kai sunku save kontroliuoti, daryti įtaką įvykių eigai, kai nedidelės klaidos gali viską sugadinti, apversti aukštyn kojomis.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-04-04 00:01
Diena palanki moterims, o vyrams seksis tiek, kiek jie sugebės gerbti moterų valią. Šiandien nederėtų skubėti, blaškytis: reikia stengtis būti ramiems ir susitelkusiems – tuomet diena bus produktyvesnė. Bendraujant reikėtų vengti atrodyti reikšmingiems, įtakingiems. Sulauksite priešingo rezultato: patys save diskredituosite. Būkite apdairesni su užsieniečiais, biurokratais. Geriau netvirtinti reikšmingų dokumentų, susitarimų, sandorių. Ko nors nauja imtis nepatartina – baikite darbus, apibendrinkite savaitės triūsą. Gerai imtis paprastų, kasdienių darbų, spręsti buitines problemas. Esminį dėmesį skirkite namams, šeimai.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-30 11:26
AVINAS (03 21–04 20) Permainos. Noras keisti ir pasikeisti šiuo metu stipresnis nei anksčiau. Gali būti, kad tos permainos nustebins jus pačius, namiškius ir tolimus draugus. Naujos idėjos ir siekiai veršis per kraštus. Raskite tinkamą indą šiam putojančiam viralui. Neturite labai daug laiko – dvi trys dienos, kurios gali pakeisti jūsų gyvenimą. Ir tai bus darbo savaitės vidurys. Jei reikia permainų, pasinaudokite palankia akimirka.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-29 08:32
Keistokos, prieštaringos dienos – šilta ir šalta kartu. Nieko stabilaus: galite patirti džiaugsmą, po to iškart nusivylimą. Tačiau nesėkmės, konfliktai ilgai netemdys nuotaikos: netikėtai jie atneš sėkmę ir susitaikymą. Sėkmingesnis ir palankesnis šeštadienis, o sekmadienis kritinis – tai Mėnulio mėnesio pabaiga. Išaugs traumų, konfliktų, nelaimingų atsitikimų tikimybė. Tokias savaitgalio dienas prognozuoja astrologė Palmira.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-28 00:01
Nieko nauja nesiimkite, net planų nekurkite. Verta apibendrinti per mėnesį nuveiktus darbus. Nepatartina susitikinėti su verslo partneriais, investuotojais.Diena kupina įtampos, stresinių situacijų, konfliktų, bet pavyks persilaužti, pakeisti įvykių eigą.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-22 23:05
Palmira prognozuoja, jog šį savaitgalį bus gerų permainų, nusiraminimo ir susitaikymo dienos. Intuityviai pajusite, kuria linkme judėti, kad atgautumėte gyvenimo džiaugsmą. Šis metas, ypač sekmadienį, bus palankus visuomeniniams, kultūros, meno, labdaringiems renginiams, įvairioms šventėms.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-20 00:01
Paskutinė Žuvų ženklo bei Zodiako diena, tad netiks imtis nieko nauja. Tai apibendrinimų, reikalų užbaigimo, skolų grąžinimo diena. Verta spręsti senas, užvilkintas problemas, taisyti padarytas klaidas, dirbti su sena informacija – ieškokite atsparos pamirštuose dalykuose.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-12 11:24
Šiandien dar netinkamas laikas apsispręsti ženginat lemtingą žingsnį karjeroje. Tačiau ryt ir poryt jau bus pats tas. Tad naudinga atidėti svarbių karjeros reikalų tvarkymą. Taip kovo 12 dienos horoskope pataria astrologė Palmira. Dvilypis metas, kai esame apimti pakilių nuotaikų, kai galvoje sukasi nauji sumanymai, tačiau kažkas slegia, laiko, stabdo. Nieko tokio – dabar jaučiamos kliūtys laikinos.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-10 00:03
Sunkoka, įtempta, konfliktinė diena: pasiruoškite netikėtumams, planų suirimui. Reikėtų atsisakyti neprivalomo bendravimo, vaišių, tačiau nepraleiskite gero laiko, tinkamo intensyviai tvarkytis. Išaugs ne tik konfliktų, bet ir traumų, ypač dėl kritimo ar susidūrimo, tikimybė. Labiau pažeidžiamas bus stuburas, keliai, rankos. Didesnė ir apsinuodijimų tikimybė. Būkite atsargesni buityje ir kelyje – itin tikėtinos avarijos, nelaimingi atsitikimai.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-08 17:05
AVINAS (03 21–04 20) Šeima. Draugai ir šeima – tai ne 150 žmonių. Draugai ir šeima – tai tie, kuriais pasitikite, tie, kurie greta, kai reikia. Pagalbos gal ir neprireiks, bet žinoti, kad turite kuo pasitikėti, yra labai svarbu. Šiuo metu sunku kalbėti apie partnerystę ir derybas, bet jei būsite pakantesni, viskas baigsis gerai.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-05 17:03
Šiandien, kovo 5-ąją, astrologė Palmira pataria nepradėti naujų darbų – siekite juos užbaigti, apibendrinti. Bus svarbu likti ramiems ir kantriems, bet tai nereiškia, kad galima atsipalaiduoti, ištižti: svarbi atida. Nesiimkite šiandien nieko keisti, ką nors skubotai spręsti ar veikti – nepalankūs impulsyvūs, emocingi sprendimai, ypač jei jie bus padiktuoti šeimos narių emocijų. Nepatartina priimti svarbių finansinių sprendimų, tvarkyti pinginių, turto reikalų, dėl to pradėti bylinėjimąsi. Būkite atidūs ir atsargūs įsipareigodami ir pasirašydami dokumentus.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-04 11:23
Šiandien, antradienį, kovo 4-ąją, atsiranda gera proga išsiaiškinti santykius, taikytis. Nors ir trukdys tvyranti įtampa, tarkitės, derėkitės, panaudokite bet kokias galimybes rasti kompromisą – paradoksalu, tačiau tai taikos laikas. Jau kurį laiką tvyranti konfliktinė situacija savaime neišsispręs: dabar neišnarpliota, balandį ji gali pasiekti apogėjų ir turės dramatiškų pasekmių. Šiandien verta spręsti teisines problemas. Tinka tvarkyti įvairius reikalus, ypač užvilkintus ar atidėtus, anksčiau nepavykusius. Palanku kreiptis pagalbos, kviestis bendradarbiauti. Iš esmės naujų darbų pradėti nederėtų. Rizikuoti netinkamas laikas, imkitės tik to, dėl ko esate tikri.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-04 09:11
Avinas (03 21–04 19) Darydami įspūdį, žibėdami ir žavėdami turite jausti saiką. Juk žvaigždės ne tik žiba, bet ir krinta žemyn. Todėl atsargumas, atsargumas ir dar kartą atsargumas. Sunku išlaviruoti pačiame artimiausiame rate, kai aplinkiniai ne tik nepalaiko jūsų sumanymų, bet dar ir pagalius į ratus kaišioja. Aišku, kova už lygias teises, raudonos tulpės ir tostai gali šiek tiek sušvelninti situaciją, bet iš esmės nieko nepakeis.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-04 00:01
Atsiranda gera proga išsiaiškinti santykius, taikytis. Nors ir trukdys tvyranti įtampa, tarkitės, derėkitės, panaudokite bet kokias galimybes rasti kompromisą – paradoksalu, tačiau tai taikos laikas. Jau kurį laiką tvyranti konfliktinė situacija savaime neišsispręs: dabar neišnarpliota, balandį ji gali pasiekti apogėjų ir turės dramatiškų pasekmių.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-03 10:22
Iš sekmadienio į pirmadienį geriau buvo nieko nesapnuoti – bet kokie sapnai, net geri, reiškė įspėjimą apie nesėkmes, ligas, katastrofas. Geri sapnai labiau susiję su apgaulėmis, o blogi – su agresija. Rusijos karo šmėklos akivaizdoje geriausia šiandien - lietus šviečiant saulei. Tai reikštų taiką.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-02 15:04
Šį mėnesį gimusius po Avino ženklu užgrius nelaukti svečiai. Dvynių laukia meilė iš pirmo žvilgsnio. Jaučiams patariama nešvaistyti pinigų, nes po beverčių pirkinių juos išgąsdins banko sąskaitos. O ko pagal Ramunės horoskopą kovo mėnesį tikėtis jums?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-01 18:32
AVINAS (03 21–04 20) Švariau. Tik nereikia vaidinti susirūpinusių ir atgailaujančių. Atgaila jau nieko nepakeis, todėl net neverta vartyti akių, daryti grimasų. Geriau imkitės veiklos, kuri jūsų ir jūsų bičiulių gyvenimą gali padaryti gražesnį. Tai nereiškia, kad dabar jau būsite geri, rinksite šiukšles ir stengsitės dėl kitų. Tiesiog gyvenkite gražiau ir tvarkingiau. Situacija pagerės ir darbe – atsiras vietos šviesesnėms mintims.