Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>

Zodiakas

Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-31 10:33
SKORPIONAS (10 24–11 22) Informacija. Aplink – daug visko. Todėl tvyro sumaištis ir darosi sunku suvokti, kas ir kodėl vyksta. Pabandykite bent keletą dienų atsiriboti nuo svečių, vizitų, pasimatymų, susitikimų ar derybų. Tegul jūsų informacijos lauke įsivyrauja tvarka ir nurimsta visos audros. Pailsėję nuo šio chaoso vėl galėsite valdyti situaciją ir mėgautis draugija tų, kuriems esate svarbūs.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-30 06:05
Ne viskas bus taip, kaip atrodys. Po ramybės kauke slėpsis nemenka įtampa, lydima optimizmo. Kažkodėl atrodys, jog problemos išsispręs, jei bus ko nors atsisakyta ir imtasi radikalių priemonių. Deja, tai klaidinga pozicija – šiuo metu pervertinsite savo galimybes, neteisingai įsivaizduosite savo užduotis ir perspektyvas.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-29 00:01
Labiau diskomfortiška pirma dienos pusė iki 12 val., kai būsite linkę prisiminti, kas negerai. Senos problemos (ypač finansinės), užmiršti konfliktai su artimais, mylimais žmonėmis gali atsinaujinti ir užvaldyti protą bei širdį. Pasistenkite atsiriboti nuo liūdnų prisiminimų (tai bus aktualu ne tik dabar, bet ir artimiausiomis dienomis). Būkite atidesni išgirstiems dalykams, tikrinkite gautą informaciją.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-24 13:06
AVINAS (03 21–04 20) Linksmybės. Jums patinka žaisti jausmais, spalvomis, leistis į nuotykius ir negalvoti, kas iš to išeis. Jei dar galite šėlioti – šėliokite. Kai pajusite, kad takas veda ne aukštyn, o į prarają, sustokite. Jūs puikiai jaučiate ribas – kiek galima, o kiek neverta. Todėl pasidžiaukite laimės akimirkomis, išnaudokite visas progas ir dalykitės sėkme su tais, kuriems sekasi sunkiau. Artėjant savaitės pabaigai pasiieškokite ramesnės vietos.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-22 08:34
Jei šiąnakt sapnavote ginklus ir ugnį, neišsigąskite - tai geras ženklas. Bloga šį kartą reikš sapnuoti vandenį ir maistą. Taip pat blogas ženklas šiandien paslysti, ypač kristi į purvą. O kokie ženklai pranašauja jums gerą dieną?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-22 08:03
Kita savaitė Ožiaragiams pažers meilės nuotykių. Vandenių šeimose taip pat pagerės santykiai. Tačiau Dvyniams visiškai neliks laiko širdies reikalams, o Jaučių laukia išbandymai darbe. Ką kitai savaitei žvaigždės pranašauja jums?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-21 00:01
Kiek įtemptas, nervingas metas, kai norisi nesutikti, ginčytis, įrodinėti savo tiesas. Daugiau laimėsite, jei nutylėsite ir labiau įsigilinsite į aplinkinių žodžius (nesvarbu, kieno lūpomis jie bus ištarti). Mat šiandien išgirsti dalykai nebus atsitiktiniai – tai verbalinės magijos metas, kai reikia atidžiai klausytis. Šiandien galite gauti itin vertingą patarimą, pranašišką pamokymą.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-01 11:31
Apgaulingas laikas, kai neteisingai įvertiname realią situaciją, galimus pokyčius, aplinkinių santykį su mumis. Netiks priimti svarbių sprendimų, pradėti naujų darbų, tvarkyti atsakingų reikalų. Blogas laikas susitarimams, įsipareigojimams, reikšmingiems dokumentams tvirtinti. Mažiau vilkitės, nedarykite jokių rimtų išvadų net jei netikėtai pasisektų, jei sulauktumėte ypatingų pasiūlymų (nesvarbu, dalykinių ar romantiškų). Net žaviausi pasiūlymai, gauti šiandien, geriausiu atveju liks tušti, blogiausiu – atneš išbandymus. Tad likite saikingi ir atidėkite kitai dienai lemtingą žingsnį.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-28 12:32
Apgaulingas metas, kai neaišku, ko norisi, arba norisi daugiau, nei galima, nei realu turėti, patirti. Tad ko nors užsimanę neskubėkite tenkinti savo įgeidžio, viską gerai apgalvokite. Tai svarbu tiek tvarkant piniginius, turto reikalus, tiek asmeniškai bendraujant.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-26 13:48
Šeštadienį baigiasi Mėnulio mėnuo – tai kritinis laikas, netinkamas pradėti ką nors nauja, švęsti, pirkti vertingų daiktų. Nepalanki diena ir naujoms pažintims, romantiškiems pasimatymams.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-26 00:01
Šeštadienį baigiasi Mėnulio mėnuo – tai kritinis laikas, netinkamas pradėti ką nors nauja, švęsti, pirkti vertingų daiktų. Nepalanki diena ir naujoms pažintims, romantiškiems pasimatymams.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-25 00:01
Baigiasi Mėnulio mėnuo, tad netiks nieko nauja pradėti, bet bus gerai užbaigti darbus, juos apibendrinti, koreguoti. Diena bus sudėtinga, nes galimi netikėtumai, dėl kurių teks keisti planus ir užsiimti visai ne tuo, kuo norėjote. Aplinkybės gali priversti spręsti painias problemas, o jų šiandien gali nelauktai padaugėti.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-18 14:18
Tai įkvėpimo, pirmojo impulso metas, tad jei norite, kad diena būtų sėkminga, nereikia nieko daryti per jėgą, ko nors siekti dirbtinai. Venkite ir konfliktų, su niekuo nenutraukite santykių, atvirkščiai – siekite susitaikymo. Geras laikas imtis seniai suplanuotos veiklos. Tiesa, netiks pradėti naujų darbų, pasirašyti finansinių susitarimų, bent jau iki 17 valandos.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-12 13:23
Šeštadienis iki 21 val. 17 min.– sudėtingas pilnaties metas, kai dera likti santūriems ir geranoriškiems. Kad ir kas nutiktų, siekite kontroliuoti emocijas, ant nieko nepykti, nieko neteisti. Tai bus gera diena valytis, tvarkytis, atsisakyti to, kas nereikalinga, nešvaru. Vakaras žada taiką, nusiraminimą – praleiskite jį su pačiais brangiausiais žmonėmis.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-04 13:04
Ši diena - prieštaringa ir todėl pavojinga: ne taip lengva bus pasirinkti tinkamiausią elgesio taktiką, ne taip paprasta suprasti, ko trūksta iki visiškos laimės. Diena kupina maištingų nuotaikų, kai nesąmoningai norisi viską neigti, peikti, kai siekiama kitus valdyti, net pavergti. Tai labiau bus nukreipta į tuos, kuriuos mylime.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-06-24 15:59
Visa diena kebloka. Bus itin svarbu ramybė, tolerantiškumas. Aplinkybės gali susiklostyti netikėtai, ne taip, kaip planavote, norėjote, tad nusiteikite priimti iš gyvenimo tai, ką ir kaip gausite. Kaprizai mažai kam rūpės.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-05-03 06:05
Protestas dėl kažkada patirtų nuoskaudų, nuostolių, išdavysčių - tokios pagundos gali vilioti šeštadienį ir apkartinti nuotaiką. Kad nebūtų laiko ir jėgų aiškintis santykius su artimaisiais, verta imtis tvarkymosi iš esmės.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-05-02 13:47
Laukia įtemptas savaitgalis. Dangaus ženklai įspėja, kad artimiausios dienos - nepalankios kelionėms. Taip prognozuoja astrologė Palmira Kelertienė. Tad būtinai atkreipkite dėmesį į gera ir bloga lemiančius ženklus. Jei ims niežtėti kūną, saugokitės apgavysčių ir vagysčių. Jei rytą atsikėlę rasite monetų ar kitokių blizgančių metalinių daikčiukų – sulauksite reikalingos pagalbos.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-05-02 06:00
Viskas rimta, dažnai ir pernelyg kategoriška. Nereikėtų skubinti įvykių. Analizuokite galimus nesusipratimus, nesusikalbėjimus, problemas ir neskubėkite aiškintis teisybės – šiuo metu nebus paprasta suprasti, kas iš tiesų teisus, o kas tik paikai gina savo nuomonę, principus. Jums gali būti daromas tam tikras spaudimas, apeliuojama į jūsų jausmus, pareigas šeimai bei visuomenei. Jei būsite verčiami kategoriškai apsispręsti, verta tai atidėti net kitai savaitei.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-05-01 22:08
Juodas laikotarpis baigėsi. Taip prognozuoja astrologė Ramunė gimusiems po Jaučio ženklu. Daug malonių akimirkų žvaigždės žada ir Liūtams. Tačiau ką tik prasidėjusi gegužė bus dosni ne visiems ženklams. Pavyzdžiui, Svarstyklėms šis mėnuo nebus pats geriausias laikotarpis. O ką dangaus ženklai pranaušauja jums?

Populiariausi per 24 val.