Zodiakas

Zodiakas

Viskas apie Zodiakas, Visi straipsniai su žyme Zodiakas

Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-05-29 16:37
Iš pradžių vertėtų patikslinti, jog bus kalbama ne apie fizinę, bet apie moralinę ir dvasinę stiprybę. Taip pat reikia suvokti, kad kiekvienas žmogus – individualus, todėl kirpti visus pagal vieną išmatavimą, neteisinga. Vienok, daugelis astrologų sutinka, jog tikslus žmogaus gimimo laikas stipriai įtakoja jo likimą ir pasaulio sampratą.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-05-16 10:04
Šis savaitgalis – Mėnulio mėnesio pabaigos metas, tad verta baigti senus darbus, tvarkytis, iš namų išnešti šlamštą. Šios dienos nėra tinkamos pramogauti, švęsti. Stenkitės būti santūrūs, saikingi, venkite nereikalingo bendravimo. Šios dienos apskritai netinkamos pažintims užmegzti – tiek draugiškoms, tiek romantiškoms.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-05-15 17:18
Sparčiais žingsniais artėjant vasarai ir paplūdimio sezonui verta daugiau pakrutėti. Juk svajojate atsikratyti kelių kilogramų, tiesa? Jei nesate dideli sporto aistruoliai ir nežinote, ko griebtis, pasidomėkite, kokią sporto šaką jūsųZodiako ženklui rekomenduoja žvaigždės. Beje, galbūt savyje atrasite tikrą talentą.
Gyvenimo būdas Seksas
2015-05-09 15:08
Gegužę planuojate atšokti vestuves? Hm... Kažin ar tai pats geriausias metas. Bet pasiruoškite be galo seksualiam ir geidulingam mėnesiui! Sužinokite, ką žvaigždės jums meilės reikaluose lemia gegužės mėnesį.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-05-08 00:01
Dvilypis metas – jėgų daugės, tiesa, norėsis daugiau, nei galima ar realu. Kils puikių sumanymų, išgirsite įdomių pasiūlymų, atsiras naujų galimybių.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-04-30 22:28
Ketvirtadienis – spontaniško nušvitimo ir nusiraminimo diena, aiškėja tai, ko ilgai negalėjome suprasti. Tad verta pamėginti dar kartą imtis tų darbų, kurie anksčiau nepavyko, – netikėtai imsite ir rasite išeitį. Tinka užsiimti ir įstrigusiais, užvilkintais darbais. Naudinga prisiminti sukauptą patirtį. Ši diena bus palanki ilgalaikiams susitarimams.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-04-28 06:35
Pirmadienis iki 13 val. 35 min. nepalankus, tai – klaidų, iliuzijų laikas. Situacija gali ir neatitikti lūkesčių, tad pasiruoškite taikiai, geranoriškai išgirsti ir nepalankią savo atžvilgiu naujieną ar už jus vyresnio, viršesnio asmens sprendimą.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-04-24 10:46
Šiandien būtina vykdyti savo pareigas, taip pat paklusti kitiems, nusileisti, taikytis. Palanku užsiimti konkrečiais, žemiškais reikalais. Spręskite socialines, finansines problemas. Geras laikas ilgalaikiams sandoriams (patartina tvirtinti tik tuos verslo susitarimus, iš kurių nesitikite greitos naudos).
Lietuvos diena Aktualijos
2015-03-28 09:21
Pagal Zodiako ženklus Kauną dažniausiai valdo arba Žuvys, arba Avinai. Kovo 20-ąją dabartinis Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas gan netradiciškai bei santūriai vienoje iš Senamiesčio bažnyčių paminėjo savo keturiasdešimtąjį gimtadienį. Kviečiant į šventę svečius, jų prašyta nepirkti jubiliatui gėlių, o verčiau paaukoti pinigų bažnyčios vitražui atkurti. Aukų surinkta nemažai.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-03-07 19:23
Kas jūsų laukia nuo kovo 7-osios iki 13-osios? Astrologė Skirma Liepienė prognozuoja neramią, atkyvią savaitę daugeliui Zodiako ženklų. Vieni ieškos nuotykių ir ekstremalių situacijų, kiti krimsis dėl padarytų klaidų, dar treti bus priversti aiškintis santykius, aptarinėti finansinius ar vaikų auklėjimo klausimus. Taiki ir rami savaitė laukia tiktai Žuvų. Sužinokite, ką astrologė žada jums.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-03-07 07:25
Savaitgalis suteiks nemažai pasitenkinimo, jei skirsite jį bendravimui, kelionėms: susitikite su bičiuliais, aplankykite giminaičius. Sekmadienį derėtų vengti svaigalų ir audringų pramogų – tam puikus šeštadienis.Beje, šeštadienis išskirtinis įsimylėjėliams – tai svarbiausia ir palankiausia meilės diena kovą, tad jei skirsite ją mylimam žmogui ar sutuoktiniui, jūsų jausmai labiau įsiliepsnos.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-02-28 07:02
Intriguojančios dienos – nelauktos naujienos, netikėti susitikimai. Tiesa, likite lankstūs, tolerantiški, ir bendravimas bus naudingas ir džiugus.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-02-21 07:39
Šeštadienis smagesnis, atneš ne vieną džiugią akimirką. Tądien patartinas aktyvus poilsis. Pasistenkite daugiau sportuoti, judėti, keliauti. Tiesa, svarbiausia turi būti namai, šeima. Šiuo laiku dera prisiminti mirusius protėvius, gerai ir atlikti ką nors tokio, ką jie mėgo. Kad ir panešioti ką nors, ką turėjo tėvai, seneliai, proseneliai. Diena palanki kapams lankyti. Tinkamas laikas ir šeimos šventėms.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-02-20 07:19
Dvilypis metas, kai nauja susiduria su senu. Tai primins, kad „nauja – tik gerai pamiršta sena“. Ir jei neužsibrėšite padaryti ko nors tokio, ko niekada nedarėte, sukurti to, ko dar niekas nemėgino, ne tik sau ir aplinkiniams nuotaikos nesugadinsite, bet dar ir naudos turėsite. Kad ši diena būtų turininga, verta prisiminti, atnaujinti tai, ko kažkada mokėtės, ką anksčiau darėte. Visiškai nauji sumanymai (net labai perspektyvūs) šiandien strigs. Beje, gali tekti grįžti prie senos problemos, ir tai puiku, nes šiandien ji įveikiama.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-02-20 13:01
Artėjant savaitgaliui namiškiai pageidaus jūsų dėmesio ir nenorės su niekuo juo dalintis. Tokias ateinančias dienas astrologė Skirma Liepienė prognozuoja Avinams. Dvyniams ji pataria neieškoti gyvenimo prasmės debesyse. O ką jums žada žvaigždės artimiausiu metu?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-02-17 06:00
Nors tai savaitės pradžia, ji susijusi su pabaiga – Mėnulio mėnesio, na, ir budistinių metų. Tad prasminga baigti didelį veiklos etapą, apmąstyti perspektyvas – naudinga kurti ilgalaikius planus. Tvarkydami reikalus venkite kraštutinumų – būtinas saikas planuojant, diplomatiškumas bendraujant.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-02-13 09:02
Visai smagi diena, atitinkanti pačias geriausias Dvynių bei trylikto Zodiako ženklo Gyvatnešio savybes. Tai kiek pasyvus metas, kai reikia atsisakyti konfliktų, kovos, nesiimti jokių aktyvių veiksmų, t. y. pasiduoti srautui. Tiktų imtis kasdienių įprastų darbų, palanku grįžti prie senų darbų, spręsti atidėtas problemas, tiesa, taikiai, ramiai.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-02-13 05:48
Ateinanti savaitė palankiausia Svarstyklėms ir Skorpionams. Jaučių laukia įtemptos dienos. O ką dangaus ženklai pranašauja jums?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-02-07 08:33
Savaitgalio nuotaikos smagios – tai pakilimo metas, kai esame kupini jėgų ir ryžto. Būsime užvaldyti entuziazmo, kupini tikėjimo, kad viskas bus gerai.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-02-06 11:20
Džiugus laikas poetams ir įsimylėjėliams, kad ir kokio amžiaus jie būtų. Kūrybinis įkvėpimas ir aistra – šios dienos ženklai. Ši diena gali būti tinkama repeticija prieš Valentino dieną. Jei siekiate mylimo asmens dėmesio, pripažinimo, skirkite pasimatymą šiandien: nebus sunku rasti atsaką jums brangaus asmens širdyje.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-02-02 06:00
Puiki savaitės pradžia, žadanti gerų permainų, reikšmingą postūmį tvarkant reikalus. Tai gerų permainų metas – vėl būsite kupini energijos, išradingų sumanymų. Atsiras naujų kelių, naujų perspektyvų, įsižiebs nauja viltis. Tiesa, šiuo metu vieni nieko nepešite – ieškokite bendraminčių, vienykite pastangas.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-02-01 13:51
Vasarį daugiau nei įprastai laiko turėsite skirti šeimai ir namams. Taip pataria astrologai Skorpionams. Šauliams žvaigždės rodo atvirkščiai – geriau vasarį skirti tik sau. Pažvelkite ir jūs į dangaus ženklus.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-01-31 06:00
Šeštadienis iki 14 val. – aktyvus metas, jei nesileisite į ginčus (o provokacijų pakaks), bus galima nemažai nuveikti artimųjų, namų labui. Beje, ši diena tinkama pokštams, juokams – puiki treniruotė laukiant balandžio 1-osios! Bet jei labiau domina vasario 14-oji, ugdyti švelnius jausmus ar kitaip ruoštis meilės šventei galėsite sekmadienį.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-01-24 06:00
Šeštadienis – ilgesingas metas, kai mielai prisimename senus laikus, kai stengiamės susitikti su senais draugais. Tądien išties bus palanku bendrauti su tais, kurie iš mūsų praeities, taip pat su vyresnės kartos atstovais – mokykitės iš jų, semkitės įgytos patirties.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-01-17 06:00
Šeštadienis nepalankus iki 15 val., kai reikia vengti neprivalomo bendravimo, kai netinka aiškintis santykių – tai neteisingų kaltinimų, įtarimų, nemotyvuotos agresijos metas. Galite susidurti ir su spekuliacija idėjomis, religiniais, politiniais įsitikinimais. Jūsų pasitikėjimu (naivumu) gali pasinaudoti nesąžiningi, įžūlūs asmenys.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-01-10 07:34
Savaitgalis geras aktyviam poilsiui, kelionėms, susitikti su jums svarbiais žmonėmis. Šeštadienis itin tinkamas įvairiems susikaupusiems darbams nudirbti, tvarkytis, ką nors taisyti. Ši diena palanki spręsti verslo reikalus, finansines problemas. Ieškokite naujų galimybių užsidirbti. Palankios sveikatą stiprinančios procedūros.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2015-01-03 09:05
Savaitgalis žada pačius netikėčiausius dalykus – tai itin aktyvus pilnaties metas, kai gali nutikti kas tik nori, ypač ten, kur bus gausu susibūrusių bei mažai saiko, atsargumo ir daug emocijų. Aplinkybės šiomis dienomis gali klostyti kitaip, nei tikėsitės, tad verta dažniau prisiminti taisyklę: „Žmogus planuoja, Dievas juokiasi“.
Augintinis Margumynai
2014-12-28 17:00
Prieš įsigyjant gyvūną turbūt dažnam kirba nerimas, ar naujas keturkojis gyventojas lengvai pritaps namuose, ar bus geras draugas šeimos nariams. Juk svarbu ne tik augintinio veislė, dydis, kailio spalva, bet ir jo charakteris. Ar tikite, kad gyvūno charakteris priklauso nuo Zodiako ženklo, po kuriuo jis atėjęs į šį pasaulį? Pasirodo, žvaigždės jūsų augintiniui turi ne mažiau įtakos nei jums pačiam.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-12-22 06:00
Pirmadienio naktį, 3 val. 36 min., stojo Mėnulio jaunatis. Prasidėjo naujas Mėnulio ir Zodiako mėnuo – nuo vidurnakčio Saulė jau Ožiaragio ženkle. Daugės optimizmo, gerų vilčių, tai bus tinkamas laikas svajoti, planuoti. O užsiimti kuo nors atsakingu, dirbti sunkių darbų nevertėtų – labiau save pasaugokite, taupykite jėgas, juk per jaunatį jų stinga.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-12-20 17:04
Artėjant metų virsmo šventėms, vieni jaus įtampą dėl finansų, kiti negalės atitrūkti nuo kasdienių darbų. Tačiau po kai kuriais Zodiako ženklais gimusius žmones aplankys meilė. O ką astrologė Skirma Liepienė kiati savaitei žada jūsų ženklui?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-12-19 09:07
Nieko nauja nesiimkite. Ši diena nebloga baigti didesnį darbų ciklą. Tiesa, nebus palanku tvarkyti juridinių, finansinių reikalų. Netinka susitikti su verslo partneriais, investuotojais, bent jau nieko nauja su jais neaptarinėkite, neplanuokite, daugiau dėmesio skirkite senoms problemoms spręsti. Netinkamas laikas ir sandoriams pasirašyti, investuoti pinigus. Nebūkite patiklūs tvarkydami piniginius, turto reikalus. Labiau pasisaugokite sukčių, vagių.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-12-18 17:14
Astrologas po kai kuriais Zodiako ženklais gimusiems žmonėms jau pataria artimiausiu metu įsigyti drabužius, kuriais jie puošis Naujųjų metų naktį. Tuomet labai tikėtini romantiški nuotykiai ir naujos pažintys. Gal tai apie jus? Įsidėmėkite jums sėkmingas kitos savaitės dienas.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-12-13 06:00
Savaitgalis iš esmės palankus, nors ir tikėtini nesusipratimai, trukdžiai, nesklandumai dėl kompiuterių, mobiliųjų telefonų, taip pat problemos jūsų draugų gyvenime, dėl kurių gali griūti planai. Vis dėlto šios dienos palankios bendrauti – tiek su savo rato žmonėmis, tiek su aukštesnių visuomenės sluoksnių atstovais, ypač su žmonėmis iš toli. Sekmadienis geras ko nors mokytis, susitikti su asmeniu, kurį laikote sau pavyzdžiu, kuris yra jūsų guru. Savaitgalis geras ir šeimos šventėms rengti.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-12-06 07:47
Savaitgalis – itin aktyvus pilnaties metas. Šeštadienis iki 16val. 25 min. geras imtis ko nors nauja, svarbaus. Palanku susitikti su bičiuliais, bendraminčiais. Tinkamas laikas ir naujoms pažintims. Vakaras jau sudėtingas – pasijus įtampa, jį geriausia praleisti ramioje namų aplinkoje su savais.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-12-02 09:46
Pagal kinų horoskopą 2015 metai - Žaliosios Medinės Ožkos metai – prasidės 2015 m. vasario 19 d. ir tęsis iki 2016 metų vasario 7 d. Astrologė Lilija Banaitienė teigia, kad Žalioji Medinė Ožka į pasaulį (pagal kinų horoskopą) žiūri kaip į taikos ir ramybės buveinę, todėl kiti metai bus ramesni negu Žaliojo Medinio Arklio metai.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-11-29 07:08
Savaitgalis – moteriškų energijų vyravimo metas, kai nereikia skubėti, kai svarbu viską daryti gražiai ir su malonumu. Šeštadienis – rami diena, gera ir įvairiems namų darbams atlikti, ir švęsti, susitikti su jums brangiais žmonėmis. Mėgaukitės bendravimu, užmegzkite ar atnaujinkite pažintis.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-11-22 07:36
Šeštadienis – persilaužimo diena, kai į įprastus dalykus pavyksta pažvelgti nauju aspektu. Pirma dienos pusė palanki baigti senus darbus, taikytis. Itin palanku tuo metu ką nors kam nors padovanoti, paaukoti. 14 val.22 min. stos Jaunatis, prasidės naujas Mėnulio mėnuo. Dabar jau bus gerai pamąstyti apie ateitį, pasvajoti apie šviesius, džiugius dalykus! Verta planuoti mėnesio darbus – juos įgyvendinti bus lengviau.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-11-17 06:00
Nuo ryto jausitės puikiai – jums gera su visais, visiems gera su jumis. Tai gerų naujienų, smagių susitikimų laikas – atsiranda šaunių užmojų, galimybių juos įgyvendinti. Kažkurią akimirką pavyksta pergudrauti likimą ir įvykius pakreipti reikiama vaga (tam palankiausias laikas iki 11 val.).
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-11-16 11:22
Užkulisiuose verdančios aistros artimiausią savaitę labiausiai palies gimusius po Vandenio ženklu. Jų idėjos gali ir likti tik idėjomis, o pinigai greitai išgaruos. Dvyniai taip pat turi sustoti, jei nuojauta kankina, kad jie eina ne ta kryptimi. O ką artimiausiomis dienomis ir kitą savaitę žvaigždės žada jums?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-11-14 08:23
Nervinga, neprognozuojama diena, kai gali nutikti, kas tik nori. Ūmi nuotaikų kaita, nestandartinės situacijos – vis būsite kažkuo nepatenkinti, sunkiai įtiks kiti, nors aplinkiniai irgi jumis stebėsis, gal net piktinsis... Svarbi pagarba kito nuomonei, patirčiai, pažiūroms, kitaip greit tapsite vieni kitiems nepakenčiami, pradėsite vieni kitų nesuprasti ir nejučiomis virsite pamokslautojais ar atskalūnais.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-11-14 12:53
Kontroliuoti savo emocijas ir elgesį astrologai ypač pataria Vandeniams. Mat dangaus šviesulių išsidėstymas kitą savaitę gali paaštrinti jų praeities konfliktus. Tuo tarpu Avinams bus palankus metas sureguliuoti neišspręstas problemas. Dvyniams koją gali pakišti pernelyg gera nuomonė apie save. O ką žvaigždės žada kitą savaitę jums?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-11-08 06:20
Savaitgalis, ypač šeštadienis, netinkamas tolimoms kelionėms, bendrauti su užsieniečiais ar įtakingais asmenimis, švęsti, linksmintis, pramogauti, leisti pinigus. Nenorėkite daug ir iškart – spontaniškumas užmezgant pažintis (ypač romantiškas), ką nors perkant neatsipirks: rezultatai bus kitokie, nei jums reikia, teks nusivilti. Tai ne pačios geriausios dienos vertingiems pirkiniams, nebent daiktas seniai išsirinktas, suplanuotas. Savaitgalį galimi rūpesčiai ir dėl įstatymų pažeidimų.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-11-02 11:24
Lapkritis - puikus mėnuo nusiteikti darbui. Vasaros atostogos jau užmirštos, iki švenčių dar toli, tad dabar - pats metas imtis veiklos. Tuo labiau, kad daugeliui ženklų žvaigždės pranašauja palankų mėnesį. Sužinokite, ką jums žada astrologė Ramunė.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-10-25 12:07
Dar stipri Saulės užtemimo įtaka, tad stigs atidos, atsargumo. Kad ir kuo užsiimsite, būkite atsargūs, o bendraudami likite geranoriški. Šeštadienis aktyvus, kartais net agresyvus, tad jei nerasite sau naudingos ir turiningos veiklos, šeiminių problemų sprendimas, meilės santykių aiškinimasis gali tapti neišvengiama „pramoga“.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-10-18 07:41
Savaitgalio nuotaikos smagios – seksis rengti šventes, pramogas, kultūros ir meno projektus. Turėsite daug noro palikti neišdildomą įspūdį! Patirsite bendravimo malonumą – greit megsis pažintys, lengvai prasidės flirtas.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-10-04 11:48
Sudėtingos dienos prieš Mėnulio užtemimą Avino ženkle spalio 8 d. Išryškės aktualiausios problemos. Maištingas laikas, kai sunku save kontroliuoti, kai menkos klaidos viską gadina, apverčia aukštyn kojomis.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-09-27 17:46
Tik nuo jūsų priklauso, ar laivas stovės uoste, ar kels bures. Vėjas palankus visą savaitę. Tik gali būti, kad kapitonui trūks ryžto. Tokią ateinančią savaitę astrologė Skirma Liepienė prognozuoja šiomis dienomis gimtadienį švenčiančioms Svarstyklėms. O kas laukia po kitais Zodiako ženklais gimusių žmonių?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-09-20 10:31
Savaitgalis gana pavojingas, kai svarbu turėti savo nuomonę, mokėti nereaguoti į provokacijas. Šiomis dienomis galite susidurti su spekuliacija idėjomis – saugokitės, kad netaptumėte kieno nors kvailo fanatizmo, neproporcingų norų auka. Jūsų atsidavimu kokiai nors idėjai, pasitikėjimu gali pasinaudoti ir atsitiktinis asmuo, nesąžiningas prekiautojas, ir artimas žmogus. Turite duoti suprasti, kad neišeis jūsų vedžioti už nosies, tuomet pavyks išvengti tuščių išlaidų ir ašarų dėl sukčiavimo, neištikimybės.
Gyvenimo būdas Šeima
2014-09-13 12:35
Kokio charakterio ar net po kokiu Zodiako ženklu gimę žmonės mezga pažintis internete? Atsakysite greičiausiai taip: "Lovelasai, neturintys nė kruopelytės drovumo". Bet tai - netiesa. Pasirodo, po Liūto ženklu (astrologija šio ženklo atstovus apibūdina kaip ramius, išlaikytus) gimę vyrai, neretai net ir vedę, pažinčių svetainėse dažniausiai ieško meilės.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-09-12 10:27
Šis laikas provokuos imtis permainų, naujovių, bet jos nebūtinai pasiteisins, tad venkite entuziazmo, radikalių permainų tiek asmeniniame gyvenime, tiek veikloje, nepatikrinę nepasirašykite dokumentų, o svarbiausia – neskubėkite mokėti.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-09-12 09:02
Žuvims kitą savaitę nerimą kels finansinė sfera. Vėžiai darbus pradės dviguba jėga ir pasieks gerų rezultatų. Jaučių darbe gali laukti permainos. O ką žvaigždės žada jums?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-09-11 00:01
Smagesnė diena nei vakar, tačiau geriau atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo, nesiimti svarbių reikalų ir atsakingų darbų. Tiesa, bus galima išsiaiškinti ankstesnę painiavą, tiks tvarkyti įstrigusius reikalus.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-09-02 10:59
Apgaulingas metas, kai nestinga jėgų, pasitikėjimo savimi, tačiau deficitu tampa sugebėjimas blaiviai vertinti situaciją. Tai iliuzijų diena, ne taip lengva bus suprasti, kas gerai, o kas ne. Suklysti, ne ten nukreipti savo energiją bus labai paprasta. Todėl geriau nieko nekeisti, nieko nauja nepradėti ir niekam nieko nežadėti, neįsipareigoti.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-09-01 18:50
Rugsėjis Vandeniui - itin palankus metas atnaujinti namus. Liūtams laikas taisyti griūvančius šeimos santykius. Avinai pajus didžiulę rutiną ir net ketins išeiti iš darbo. O koks mėnuo laukia jūsų?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-09-01 09:59
SKORPIONAS(10 24–11 22). Informacija. Aplink – daug visko. Todėl tvyro sumaištis ir darosi sunku suvokti, kas ir kodėl vyksta. Pabandykite bent keletą dienų atsiriboti nuo svečių, vizitų, pasimatymų, susitikimų ar derybų. Tegul jūsų informacijos lauke įsivyrauja tvarka ir nurimsta visos audros. Pailsėję nuo šio chaoso vėl galėsite valdyti situaciją ir mėgautis draugija tų, kuriems esate svarbūs.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-30 06:05
Ne viskas bus taip, kaip atrodys. Po ramybės kauke slėpsis nemenka įtampa, lydima optimizmo. Kažkodėl atrodys, jog problemos išsispręs, jei bus ko nors atsisakyta ir imtasi radikalių priemonių. Deja, tai klaidinga pozicija – šiuo metu pervertinsite savo galimybes, neteisingai įsivaizduosite savo užduotis ir perspektyvas.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-29 00:01
Labiau diskomfortiška pirma dienos pusė iki 12 val., kai būsite linkę prisiminti, kas negerai. Senos problemos (ypač finansinės), užmiršti konfliktai su artimais, mylimais žmonėmis gali atsinaujinti ir užvaldyti protą bei širdį. Pasistenkite atsiriboti nuo liūdnų prisiminimų (tai bus aktualu ne tik dabar, bet ir artimiausiomis dienomis). Būkite atidesni išgirstiems dalykams, tikrinkite gautą informaciją.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-22 08:34
Jei šiąnakt sapnavote ginklus ir ugnį, neišsigąskite - tai geras ženklas. Bloga šį kartą reikš sapnuoti vandenį ir maistą. Taip pat blogas ženklas šiandien paslysti, ypač kristi į purvą. O kokie ženklai pranašauja jums gerą dieną?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-22 08:03
Kita savaitė Ožiaragiams pažers meilės nuotykių. Vandenių šeimose taip pat pagerės santykiai. Tačiau Dvyniams visiškai neliks laiko širdies reikalams, o Jaučių laukia išbandymai darbe. Ką kitai savaitei žvaigždės pranašauja jums?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-24 13:06
AVINAS (03 21–04 20) Linksmybės. Jums patinka žaisti jausmais, spalvomis, leistis į nuotykius ir negalvoti, kas iš to išeis. Jei dar galite šėlioti – šėliokite. Kai pajusite, kad takas veda ne aukštyn, o į prarają, sustokite. Jūs puikiai jaučiate ribas – kiek galima, o kiek neverta. Todėl pasidžiaukite laimės akimirkomis, išnaudokite visas progas ir dalykitės sėkme su tais, kuriems sekasi sunkiau. Artėjant savaitės pabaigai pasiieškokite ramesnės vietos.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-21 00:01
Kiek įtemptas, nervingas metas, kai norisi nesutikti, ginčytis, įrodinėti savo tiesas. Daugiau laimėsite, jei nutylėsite ir labiau įsigilinsite į aplinkinių žodžius (nesvarbu, kieno lūpomis jie bus ištarti). Mat šiandien išgirsti dalykai nebus atsitiktiniai – tai verbalinės magijos metas, kai reikia atidžiai klausytis. Šiandien galite gauti itin vertingą patarimą, pranašišką pamokymą.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-08-01 11:31
Apgaulingas laikas, kai neteisingai įvertiname realią situaciją, galimus pokyčius, aplinkinių santykį su mumis. Netiks priimti svarbių sprendimų, pradėti naujų darbų, tvarkyti atsakingų reikalų. Blogas laikas susitarimams, įsipareigojimams, reikšmingiems dokumentams tvirtinti. Mažiau vilkitės, nedarykite jokių rimtų išvadų net jei netikėtai pasisektų, jei sulauktumėte ypatingų pasiūlymų (nesvarbu, dalykinių ar romantiškų). Net žaviausi pasiūlymai, gauti šiandien, geriausiu atveju liks tušti, blogiausiu – atneš išbandymus. Tad likite saikingi ir atidėkite kitai dienai lemtingą žingsnį.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-28 12:32
Apgaulingas metas, kai neaišku, ko norisi, arba norisi daugiau, nei galima, nei realu turėti, patirti. Tad ko nors užsimanę neskubėkite tenkinti savo įgeidžio, viską gerai apgalvokite. Tai svarbu tiek tvarkant piniginius, turto reikalus, tiek asmeniškai bendraujant.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-26 13:48
Šeštadienį baigiasi Mėnulio mėnuo – tai kritinis laikas, netinkamas pradėti ką nors nauja, švęsti, pirkti vertingų daiktų. Nepalanki diena ir naujoms pažintims, romantiškiems pasimatymams.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-26 00:01
Šeštadienį baigiasi Mėnulio mėnuo – tai kritinis laikas, netinkamas pradėti ką nors nauja, švęsti, pirkti vertingų daiktų. Nepalanki diena ir naujoms pažintims, romantiškiems pasimatymams.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-25 00:01
Baigiasi Mėnulio mėnuo, tad netiks nieko nauja pradėti, bet bus gerai užbaigti darbus, juos apibendrinti, koreguoti. Diena bus sudėtinga, nes galimi netikėtumai, dėl kurių teks keisti planus ir užsiimti visai ne tuo, kuo norėjote. Aplinkybės gali priversti spręsti painias problemas, o jų šiandien gali nelauktai padaugėti.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-18 14:18
Tai įkvėpimo, pirmojo impulso metas, tad jei norite, kad diena būtų sėkminga, nereikia nieko daryti per jėgą, ko nors siekti dirbtinai. Venkite ir konfliktų, su niekuo nenutraukite santykių, atvirkščiai – siekite susitaikymo. Geras laikas imtis seniai suplanuotos veiklos. Tiesa, netiks pradėti naujų darbų, pasirašyti finansinių susitarimų, bent jau iki 17 valandos.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-12 13:23
Šeštadienis iki 21 val. 17 min.– sudėtingas pilnaties metas, kai dera likti santūriems ir geranoriškiems. Kad ir kas nutiktų, siekite kontroliuoti emocijas, ant nieko nepykti, nieko neteisti. Tai bus gera diena valytis, tvarkytis, atsisakyti to, kas nereikalinga, nešvaru. Vakaras žada taiką, nusiraminimą – praleiskite jį su pačiais brangiausiais žmonėmis.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-07-04 13:04
Ši diena - prieštaringa ir todėl pavojinga: ne taip lengva bus pasirinkti tinkamiausią elgesio taktiką, ne taip paprasta suprasti, ko trūksta iki visiškos laimės. Diena kupina maištingų nuotaikų, kai nesąmoningai norisi viską neigti, peikti, kai siekiama kitus valdyti, net pavergti. Tai labiau bus nukreipta į tuos, kuriuos mylime.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-06-24 15:59
Visa diena kebloka. Bus itin svarbu ramybė, tolerantiškumas. Aplinkybės gali susiklostyti netikėtai, ne taip, kaip planavote, norėjote, tad nusiteikite priimti iš gyvenimo tai, ką ir kaip gausite. Kaprizai mažai kam rūpės.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-05-03 06:05
Protestas dėl kažkada patirtų nuoskaudų, nuostolių, išdavysčių - tokios pagundos gali vilioti šeštadienį ir apkartinti nuotaiką. Kad nebūtų laiko ir jėgų aiškintis santykius su artimaisiais, verta imtis tvarkymosi iš esmės.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-05-02 13:47
Laukia įtemptas savaitgalis. Dangaus ženklai įspėja, kad artimiausios dienos - nepalankios kelionėms. Taip prognozuoja astrologė Palmira Kelertienė. Tad būtinai atkreipkite dėmesį į gera ir bloga lemiančius ženklus. Jei ims niežtėti kūną, saugokitės apgavysčių ir vagysčių. Jei rytą atsikėlę rasite monetų ar kitokių blizgančių metalinių daikčiukų – sulauksite reikalingos pagalbos.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-05-02 06:00
Viskas rimta, dažnai ir pernelyg kategoriška. Nereikėtų skubinti įvykių. Analizuokite galimus nesusipratimus, nesusikalbėjimus, problemas ir neskubėkite aiškintis teisybės – šiuo metu nebus paprasta suprasti, kas iš tiesų teisus, o kas tik paikai gina savo nuomonę, principus. Jums gali būti daromas tam tikras spaudimas, apeliuojama į jūsų jausmus, pareigas šeimai bei visuomenei. Jei būsite verčiami kategoriškai apsispręsti, verta tai atidėti net kitai savaitei.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-05-01 22:08
Juodas laikotarpis baigėsi. Taip prognozuoja astrologė Ramunė gimusiems po Jaučio ženklu. Daug malonių akimirkų žvaigždės žada ir Liūtams. Tačiau ką tik prasidėjusi gegužė bus dosni ne visiems ženklams. Pavyzdžiui, Svarstyklėms šis mėnuo nebus pats geriausias laikotarpis. O ką dangaus ženklai pranaušauja jums?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-04-22 16:10
Neprašomi nesikiškite į svetimus reikalus, nereikškite savo nuomonės, juolab nenurodinėkite. Neprovokuokite ginčų, nebūkite atviri ir patiklūs, ypač bendraudami su svetimais žmonėmis. Svarbiausia daug neplanuoti, nenorėti, daug nesitikėti – nukentėsite dėl per didelių ambicijų, dėl noro padaryti savaip, įrodyti valdžią, įtaką, tiesą, taip pat kitus pamokyti. Palmira įspėja - itin sudėtingas laikas tarp dviejų užtemimų tęsiasi.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-04-21 13:51
Nelengvas metas tęsiasi, tad mūsų užduotis – likti maksimaliai pozityviems ir saikingiems. Juk liaudies išmintis sako: „Kas per daug, tas nesveika.“ Kuklumas, paprastumas ir humoras bus puiki apsauga nuo itin nepalankios planetų padėties, kuri daugiau ar mažiau darys įtaką mums visiems. Aplinkinių, ypač artimųjų, gera nuotaika turėtų būti svarbiausia užduotis ne tik pirmadienį, bet ir visą savaitę.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-04-14 13:14
Astrologė Palmira Kelertienė daugeliui Zodiako ženklų vis dar pranašauja nepalankų metą prieš Mėnulio užtemimą. Jus gali apgauti, išduoti, apvogti. Be to, šiandien didelė ir nelaimių tikimybė. Tad būkite atsargūs namie, darbe ir kelyje.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-04-12 06:00
Savaitgalį iškils asmeniškai aktualių problemų. Nebus paprastas šeštadienis, sekmadienio vakaras bei naktis – tai fatališkas laikas prieš Mėnulio užtemimą (jis bus balandžio 15 d.), kai sunku save kontroliuoti, daryti įtaką įvykių eigai, kai nedidelės klaidos gali viską sugadinti, apversti aukštyn kojomis.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-04-12 10:21
Savaitgalį iškils asmeniškai aktualių problemų. Nebus paprastas šeštadienis, sekmadienio vakaras bei naktis – tai fatališkas laikas prieš Mėnulio užtemimą (jis bus balandžio 15 d.), kai sunku save kontroliuoti, daryti įtaką įvykių eigai, kai nedidelės klaidos gali viską sugadinti, apversti aukštyn kojomis.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-04-04 00:01
Diena palanki moterims, o vyrams seksis tiek, kiek jie sugebės gerbti moterų valią. Šiandien nederėtų skubėti, blaškytis: reikia stengtis būti ramiems ir susitelkusiems – tuomet diena bus produktyvesnė. Bendraujant reikėtų vengti atrodyti reikšmingiems, įtakingiems. Sulauksite priešingo rezultato: patys save diskredituosite. Būkite apdairesni su užsieniečiais, biurokratais. Geriau netvirtinti reikšmingų dokumentų, susitarimų, sandorių. Ko nors nauja imtis nepatartina – baikite darbus, apibendrinkite savaitės triūsą. Gerai imtis paprastų, kasdienių darbų, spręsti buitines problemas. Esminį dėmesį skirkite namams, šeimai.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-30 11:26
AVINAS (03 21–04 20) Permainos. Noras keisti ir pasikeisti šiuo metu stipresnis nei anksčiau. Gali būti, kad tos permainos nustebins jus pačius, namiškius ir tolimus draugus. Naujos idėjos ir siekiai veršis per kraštus. Raskite tinkamą indą šiam putojančiam viralui. Neturite labai daug laiko – dvi trys dienos, kurios gali pakeisti jūsų gyvenimą. Ir tai bus darbo savaitės vidurys. Jei reikia permainų, pasinaudokite palankia akimirka.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-29 08:32
Keistokos, prieštaringos dienos – šilta ir šalta kartu. Nieko stabilaus: galite patirti džiaugsmą, po to iškart nusivylimą. Tačiau nesėkmės, konfliktai ilgai netemdys nuotaikos: netikėtai jie atneš sėkmę ir susitaikymą. Sėkmingesnis ir palankesnis šeštadienis, o sekmadienis kritinis – tai Mėnulio mėnesio pabaiga. Išaugs traumų, konfliktų, nelaimingų atsitikimų tikimybė. Tokias savaitgalio dienas prognozuoja astrologė Palmira.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-28 00:01
Nieko nauja nesiimkite, net planų nekurkite. Verta apibendrinti per mėnesį nuveiktus darbus. Nepatartina susitikinėti su verslo partneriais, investuotojais.Diena kupina įtampos, stresinių situacijų, konfliktų, bet pavyks persilaužti, pakeisti įvykių eigą.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-22 23:05
Palmira prognozuoja, jog šį savaitgalį bus gerų permainų, nusiraminimo ir susitaikymo dienos. Intuityviai pajusite, kuria linkme judėti, kad atgautumėte gyvenimo džiaugsmą. Šis metas, ypač sekmadienį, bus palankus visuomeniniams, kultūros, meno, labdaringiems renginiams, įvairioms šventėms.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-20 00:01
Paskutinė Žuvų ženklo bei Zodiako diena, tad netiks imtis nieko nauja. Tai apibendrinimų, reikalų užbaigimo, skolų grąžinimo diena. Verta spręsti senas, užvilkintas problemas, taisyti padarytas klaidas, dirbti su sena informacija – ieškokite atsparos pamirštuose dalykuose.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-12 11:24
Šiandien dar netinkamas laikas apsispręsti ženginat lemtingą žingsnį karjeroje. Tačiau ryt ir poryt jau bus pats tas. Tad naudinga atidėti svarbių karjeros reikalų tvarkymą. Taip kovo 12 dienos horoskope pataria astrologė Palmira. Dvilypis metas, kai esame apimti pakilių nuotaikų, kai galvoje sukasi nauji sumanymai, tačiau kažkas slegia, laiko, stabdo. Nieko tokio – dabar jaučiamos kliūtys laikinos.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-10 00:03
Sunkoka, įtempta, konfliktinė diena: pasiruoškite netikėtumams, planų suirimui. Reikėtų atsisakyti neprivalomo bendravimo, vaišių, tačiau nepraleiskite gero laiko, tinkamo intensyviai tvarkytis. Išaugs ne tik konfliktų, bet ir traumų, ypač dėl kritimo ar susidūrimo, tikimybė. Labiau pažeidžiamas bus stuburas, keliai, rankos. Didesnė ir apsinuodijimų tikimybė. Būkite atsargesni buityje ir kelyje – itin tikėtinos avarijos, nelaimingi atsitikimai.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-08 17:05
AVINAS (03 21–04 20) Šeima. Draugai ir šeima – tai ne 150 žmonių. Draugai ir šeima – tai tie, kuriais pasitikite, tie, kurie greta, kai reikia. Pagalbos gal ir neprireiks, bet žinoti, kad turite kuo pasitikėti, yra labai svarbu. Šiuo metu sunku kalbėti apie partnerystę ir derybas, bet jei būsite pakantesni, viskas baigsis gerai.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-05 17:03
Šiandien, kovo 5-ąją, astrologė Palmira pataria nepradėti naujų darbų – siekite juos užbaigti, apibendrinti. Bus svarbu likti ramiems ir kantriems, bet tai nereiškia, kad galima atsipalaiduoti, ištižti: svarbi atida. Nesiimkite šiandien nieko keisti, ką nors skubotai spręsti ar veikti – nepalankūs impulsyvūs, emocingi sprendimai, ypač jei jie bus padiktuoti šeimos narių emocijų. Nepatartina priimti svarbių finansinių sprendimų, tvarkyti pinginių, turto reikalų, dėl to pradėti bylinėjimąsi. Būkite atidūs ir atsargūs įsipareigodami ir pasirašydami dokumentus.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-04 09:11
Avinas (03 21–04 19) Darydami įspūdį, žibėdami ir žavėdami turite jausti saiką. Juk žvaigždės ne tik žiba, bet ir krinta žemyn. Todėl atsargumas, atsargumas ir dar kartą atsargumas. Sunku išlaviruoti pačiame artimiausiame rate, kai aplinkiniai ne tik nepalaiko jūsų sumanymų, bet dar ir pagalius į ratus kaišioja. Aišku, kova už lygias teises, raudonos tulpės ir tostai gali šiek tiek sušvelninti situaciją, bet iš esmės nieko nepakeis.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-04 11:23
Šiandien, antradienį, kovo 4-ąją, atsiranda gera proga išsiaiškinti santykius, taikytis. Nors ir trukdys tvyranti įtampa, tarkitės, derėkitės, panaudokite bet kokias galimybes rasti kompromisą – paradoksalu, tačiau tai taikos laikas. Jau kurį laiką tvyranti konfliktinė situacija savaime neišsispręs: dabar neišnarpliota, balandį ji gali pasiekti apogėjų ir turės dramatiškų pasekmių. Šiandien verta spręsti teisines problemas. Tinka tvarkyti įvairius reikalus, ypač užvilkintus ar atidėtus, anksčiau nepavykusius. Palanku kreiptis pagalbos, kviestis bendradarbiauti. Iš esmės naujų darbų pradėti nederėtų. Rizikuoti netinkamas laikas, imkitės tik to, dėl ko esate tikri.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-04 00:01
Atsiranda gera proga išsiaiškinti santykius, taikytis. Nors ir trukdys tvyranti įtampa, tarkitės, derėkitės, panaudokite bet kokias galimybes rasti kompromisą – paradoksalu, tačiau tai taikos laikas. Jau kurį laiką tvyranti konfliktinė situacija savaime neišsispręs: dabar neišnarpliota, balandį ji gali pasiekti apogėjų ir turės dramatiškų pasekmių.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-03 10:22
Iš sekmadienio į pirmadienį geriau buvo nieko nesapnuoti – bet kokie sapnai, net geri, reiškė įspėjimą apie nesėkmes, ligas, katastrofas. Geri sapnai labiau susiję su apgaulėmis, o blogi – su agresija. Rusijos karo šmėklos akivaizdoje geriausia šiandien - lietus šviečiant saulei. Tai reikštų taiką.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-02 15:04
Šį mėnesį gimusius po Avino ženklu užgrius nelaukti svečiai. Dvynių laukia meilė iš pirmo žvilgsnio. Jaučiams patariama nešvaistyti pinigų, nes po beverčių pirkinių juos išgąsdins banko sąskaitos. O ko pagal Ramunės horoskopą kovo mėnesį tikėtis jums?
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-03-01 18:32
AVINAS (03 21–04 20) Švariau. Tik nereikia vaidinti susirūpinusių ir atgailaujančių. Atgaila jau nieko nepakeis, todėl net neverta vartyti akių, daryti grimasų. Geriau imkitės veiklos, kuri jūsų ir jūsų bičiulių gyvenimą gali padaryti gražesnį. Tai nereiškia, kad dabar jau būsite geri, rinksite šiukšles ir stengsitės dėl kitų. Tiesiog gyvenkite gražiau ir tvarkingiau. Situacija pagerės ir darbe – atsiras vietos šviesesnėms mintims.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-02-28 00:01
Baigiasi Mėnulio mėnuo ir ši nelengva savaitė.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-02-27 00:01
Nors jėgų ir gerų norų nestigs, šaus į galvą puikių naujų idėjų, neskubėkite jų įgyvendinti tuojau pat, o visus naujus darbus atidėkite kitai savaitei.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-02-22 21:42
Žuvys savaitgalį gyvens įprastai. Avinams bus karšta. Jautis jausis tarsi karuselėje. Dvyniai daug barškės - bus daug triukšmo ir mažai naudos. Vėžiai visko norės daug. Liūtą užpuls rūpesčiai namuose. Mergelė neišvengs balų. Svarstyklės murkdysis pyktyje. Skorionus gyvenimas minkys tarsi molį. Šauliai tiesos ieškos diskusijose ar net ginčuose. Ožiaragis jaus sąstingį. Vandeniai kažkada užvirė gerą košę, kuri jiems ramybės neduoda iki šiol. Kiekvieno zodiako ženklo horoskopą šiam savaitgaliui skaitykite čia.
Gyvenimo būdas Horoskopai
2014-02-20 00:01
Ši diena jau palankesnė nei ankstesnės, tad verta imtis anksčiau nepavykusių, atidėtų darbų, palanku ir mėginti ką nors perdaryti.

Populiariausi per 24 val.