Neįgaliųjų olimpiadoje startuoja lietuviai

Lietuvos sportininkams pirma diena Rio de Žaneiro neįgaliųjų žaidynėse lėmė sidabro medalį.

Lengvaatletis Mindaugas Bilius diską numetė 53,50 metrų ir pasiekė asmeninį rekordą bei iškovojo antrąją vietą parolimpinėse žaidynėse.<br>Rimanto Navicko nuotr.
Dziudo imtynininkas Osvaldas Bareikis įveikė du stiprius priešininkus ir svorio kategorijoje iki 66 kg iškovojo 5-ąją vietą.<br>Rimanto Navicko nuotr.
Golbolo komanda pirmose grupės varžybose įveikė parolimpinius čempionus suomius.<br>Rimanto Navicko nuotr.
Lengvaatletis Kęstutis Skučas diską numetė 17,08 m, pagerino asmeninį rekordą ir užėmė ketvirtąją vietą.<br>Rimanto Navicko nuotr.