„Formulės-1“ kvalifikacijoje Singapūre greičiausias buvo „Ferrari“ pilotas Ch. Leclerc'as

„Formulės-1“ lenktynių pasaulio čempionato Singapūro etapo kvalifikaciją, vykusią naktinėje trasoje, laimėjo Charlesas Leclercas („Ferrari“) trasą įveikės per 1 min. 36.217 sek.

Charlesas Leclerc'as kvalifikacijoje važiavo greičiausiai.<br> Scanpix nuotr.
 Charlesas Leclerc'as kvalifikacijoje važiavo greičiausiai.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2019-09-21 17:16, atnaujinta 2019-09-21 17:26

Antroje vietoje liko praėjusiais metais čia „pole“ poziciją iškovojęs Lewisas Hamiltonas („Merceds“). Nuo lyderio jis atsiliko 0.191 sek.

Trečias atvažiavo vokietis Sebastianas Vettelis, nuo savo komandos draugo atsilikęs 0.220 sek.

„Red Bull“ komandos pilotai užėmė ketvirtą ir šeštą vietas. Maksas Vestappenas nuo pirmosios pozicijos atsilikęs daugiau nei puse sekundės užėmė ketvirtąją, o jo komandos draugas Aleksanderis Albonas liko šeštas.

Penktą geriausią laiką parodė Hamiltono komandos draugas Valtteri Bottas.

„McLaren“ pilotai pasidalino 7 ir 10 vietas, „Renault“ komanda tenkinosi 8 ir 9.

Prieš sekmadienio startą Singapūre bendroje įskaitoje vis dar pirmauja Lewisas Hamiltonas, turintis 284 taškus, antras Valtteri Bottas su 221 tašku, trečioje vietoje Maksas Verstappenas, sąskaitoje turintis 185 taškus.

Jam ant kulnų lipa „Ferrari“ pilotas Ch. Leclercas, kurį nuo trečios pozicijos bendroje įskaitoje skiria vos trys taškai, jo sąskaitoje šiuo metu 182.