R. Baciuška lipa ant podiumo: „Finale rizika pasiteisino – mes pasivijome lenką“

Rokas Baciuška dar kartą laimėjo greičio ruožą Dakaro T4 įskaitoje ir galutinėje rikiuotėje užėmė puikią trečią vietą.<br>Pranešėjų spaudai nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jan 14, 2022, 12:53 PM, atnaujinta Jan 14, 2022, 12:58 PM

Prieš paskutinį greičio ruožą jam iki trečioje vietoje buvusio lenko M. Goczal trūko beveik penkių minučių. Rokas nutarė rizikuoti ir jas atkovoti. Jam tai puikiai pavyko – paskutiniajame greičio ruože tauragiškis „įvežė“ lenkui beveik šešias minutes, tuo pačiu laimėjo greičio ruožą ir iškovojo pelnytą trečią vietą bagių T4 įskaitoje.

„Nutarėme rizikuoti ir bandyti iškovoti podiumą. Sutarėm su Tomu Jančiu, kad jeigu kas nors nutiks, jie padėtų mums pasiekti finišą, o mes patys lėkėme maksimaliu tempu ir smarkiai rizikuodami.

Finale rizika pasiteisino – mes pasivijome lenką, kuris startavo šešiomis minutėmis anksčiau už mus ir supratome, kad savo tikslą pasiekėme,“ – po finišo sakė Rokas Baciuška.

Rokas iš pirmo karto Dakare laimėjo trečią vietą, tapo geriausiu Dakaro naujoku bagių įskaitoje ir laimėjo du greičio ruožus.