doranora

2025-03-17T09:18:59.421Z

O ką mums pensijas ar atlyginimus 100 proc. pakėlė.Durnių šaika.Ko norėt konservatorius Benkunskas iš kur bus mąstymas tokio konservatoriai neturi.

doranora

2025-03-17T09:17:29.237Z

Naikinti 30 minučių bilietą tai yra beprotybė.Tai rodo,kad savivaldybėje sėdi ir balsuoja žmonės,kurie nesinaudoja viešuoju transportu kaip pav.Jagelavičienė /mirusios Agnės mama/.Ji balsavo už branginimą.Tada darysim taip,kad jei autobuse ar troleibuse nėra kondicionieriaus iš viso nežymėsime bilietų ,nes transporto priemonė netvarkinga, jei vairuotojas kalbės telefonu taip pat nežymėsime,nes mums pavojus pakliūti į avariją.Kad ir vakar važiavau troleibusu vairuotoja rusakalbė garsiai kalbėjo telefonu,o važiavimas buvo klaikus.Tai įsibėgėja tai stabdo.Sunku buvo išsilaikyti,kad nenugriūti.Baisu.

Audrius

2025-03-17T08:26:53.535Z

Juk reikia visus gimines ir artimuosius tokiose įmonės valdiškose išlaikyti- tai naturalu kad kaina turi kilti ne pvz. 20 proc. o iš kart 100 proc. privaciam versle tokių nesamonių nepamatysi. o jūs miestiečiai Merų Carų paliepimu grūskitės į autobusus kuriuose netelpate, rizikuokite kad ant jūsų užvers koks maisto pavežėjas savo dviratį, nes viešasis transportas pasidarė artimesnis džiunglių įstatymamas. Ir nesimaišykite kelyje svarbesnėms personoms kurie nori patogiai važinėtis su savo BMW, Mersedes limuzinais be kamščių. SUPRATOTE prastuomene. jeigu ne dar užkraus jums kokį mokestuka 4 kart. didesnį už auto turėjimą prisidengiant ekologija

Ruslan

2025-03-17T08:25:40.160Z

Aiškina trūksta lėšų, didelės išlaidos, o ukrainiečiai nemokamai važinėja. Reikia ar nereikia. Pats mačiau, kaip vaiką į mokyklą lydį mama, tėvas, mičiūtė. 4 žmonės, nes nemokamai. Ir nedirba niekur, nes paleidžia vaiką, ir atgal.

Luna

2025-03-17T08:23:13.823Z

Žodžiai skiriasi nuo darbų. Žodžiais - žmonės, važinėkit visuomeniniu transportu. Darbais - nevažinėkit.

aušrinė

2025-03-17T07:56:42.921Z

Na taip, kai degalų kainos buvo ypač mažos, kažkodėl bilietų kaina nemažėjo.

Valdimaras

2025-03-17T06:29:01.771Z

Siauras matymas, didinant kainas nebūtinai didės pajamos. Siekiama keleivius perkelti į miesto transportą, o realiai rezultatas priešigas.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.