Teksto dydis:
2019-05-22 18:12
FRA

5 Tie vyrukai

Gal dar iš paauglystės neišaugę . Tada mėgaujamasi žodžiais ir rungtyniaujant su drugeliais. Jei subrendę vyrai tokiu tekstu reiškia susižavėjimą gražia moterimi, tai jie arba nesusitupeje ir komplesuoti, arba kažkokie marozai, vaidinantys vienas pries kita. Visai normalu žiūrėti i gražias moteris, ir fantazmai normalu, ir flirtuoti normalu, ir kabinti, bet toks šnekėjimas nelabai. As nenoreciau bendrauti su vyru, kuris pamates gražią moteri nori tik ja parklupdyti ant grindų. Beje, niekada su draugėmis nesame kalbėjęsi apie vyrų lytinius organus, nors progų buvo, mediciną studijavom. Na ne b.biu vyras sužavi moterį. Jei jūsų, vyruciai, kokia panele susipazinimui prašo atsiusti jūsų lyt organu nuotrauka, tai ji nori iš jūsų pasitycioti, o ne jumis pasigėrėti.

0
2019-05-22 12:16
GBR

4 Dagira

Tokie sako, kad per jautriai reaguoji tol, kol pati i koki bachureli seiles nepradedi varvint. Paziureciau kaip jam patiktu tavo kalbos su drauge, kad ''pries sita bica tai cia vietoj issiskesciau''... Va tada prasidetu isterijos ir rekavimai, kad cia tik vyrams taip galima kalbet, nes jie mat patinai, jiems juk sperma smegenis spaudzia... O sitoj konkrecioj situacijoj tikrai nesciau toki drauga, juk isduotu pasitaikius pirmai progai.

0
2019-05-19 02:37
ITA

3 natan

95 , 97 teisingi komentarai, toliau neskaiciau, nuo saves pridursiu su kokiu gezu rajono tu susitikineji? einat i sporto sales, o teatra, parodas, ar skaitot ar keliaujat ? man atrodo keista, normali moteris is karto perpranta kas per tipas be kitu komentaru, tokie tusti vyrai tusciom merginom, jei tu tokia ir neieskai gyliai prasmes, tai geziuku lygyje galima toliau bendrauti.

2
2019-05-19 01:33
GBR

2 Ona

O tu padailink savo figuryte iki tokio lygio kaip kad tos merginos pati iskart kiek vyruku demesio sulauktum ir mesk tu ta pi*uokli lauk jei jauna tik megautis gyvenimu reikia o ne del tokiu sau galva sukti ir nervus gadinti.

5
2019-05-18 23:50
LTU

1 TO 108-AM

Moteriai visada reikia ir į užpakalį... O vyrui pirštuku pamasažuoti prostatą...

10