Teksto dydis:
2019-07-18 09:02
SWE

Skaitau

Komentarus ir galvoju kaip ponas Džiugelis būdamas suparaližuotas sugebėjo tapti seimo nariu.Yra daug likimo nuskriaustų žmonių randančių gyvenimo prasmę o ne vien galvojančių apie meile-seilę☺ nes kai apsidairai aplinkui pamatai kiek daug skirybų vyksta tarp gražių sveikų protingų...

1
2019-07-16 15:47
LTU

palikite tevus ramybeje

jeigu neigalus zmogus ,gali save islaikyti ir savo palikuonis -kur problema tegu kuria seimas ,arba jeigu zmogus aklas be rankos ar kojos ar kokiu stuburu pazeistu ar kaip kitaip traumuotas ,,bet zmones turintys pihologines ligas -o jie girdejau lytiskai aktyviausi ,/na neturetu platinti palikuoniu ,,ir tevai uzaugine savo vaikus neturi buti verciami auginti dar viena uzkrauta nasta anukus ,reikia buti realistais .o emutei rasinejanciai nesamones ,kita karta tegu paraso kaip motinos nusikalto neleidziancios dukroms sedeti prie kalejimu ir teketi uz recidivistu ,ar uzsikretusiu aids ar kokia kita baisia liga ,o gal tokiu mergelikiu ira kurios save nori pasmerkti nebuciai tai va tada pliusukus sudekite .

2
2019-07-14 22:29
USA

Nu tiesiog

Bet va kokiu geru yra zmoniu! Va taip pataria kitoms nebrokinti tu neigaliuju(nes paciai slykstu), tiesiog straipsnis is visos sirdies!

4
2019-07-13 22:28
LTU

as

Vaikus reikia paleisti ar jis neigalus ar sveikas.Nereikia sakyti,o kas bus jei neigalus zmogus nusivils meile,juk ir tie neigalus zmones nuvile ta esanti sale.Yra motinu kurios kenkia neigaliems savo vaikams tai tiesa.

2
2019-07-13 21:03
LTU

tai emute

siulau paciai susirtasti toki vaikina .ir gyventi is jo pasalpos ,ir tavo uzdarbio .zinoma ir tamstos buste nes aisku kad neigalus zmogus negalejo isigyti busto .ir nereikia rasyti nesamones kad mama gyvena is sunaus pasalpos ,na nebent tokiu atveju reiketu vandeniu misti ,

8
2019-07-13 20:56
LTU

vilmute jeigu apie gyvenima nieko neismanai

neliesk tokiu temu .ir ne tau tevus teisti ,jei nieko nezinai ,tai izeidziantis pilnas neapykantos rasinelis ,tamstos rasineliai pigus niekalas .

7
2019-07-13 19:45
LTU

Vilnietė

Na mano patirtis nekokia. Mano vyras neįgalus (regos negalia), bet tas mums visai netrukdo, kartu gyventi. Aišku kai pirmą kartą sutikau sutrikau, baisu buvo kurti santykius su tokiu žmogumi, bet aplinkiniai sakė nueik ir į antrą pasimatymą, o dabar jau 5 metai kartu. Jis su tėvais jau 10 metų negyveną nors ir turi virš 90% neįgalumą tas netrukdė gyventi vienam, baigti studijas, tikrai iš neįgalumo neįmanoma išgyventi todėl tikrai niekas negyvena tik dėl jo, bet vat anyta tai mėgsta sakyti "vaikystėje aš tave prižiūrėjau, pas gydytojus vežiojau dabar tu turi mane išlaikyti"(anytai vis virš penkiasdešimt) ji nori gyventi su juo ir viskas aišku ji darbą metė, kai jis buvo pradinukas, tai niekada nedirbo normaliai bet tai ne jo kaltė nes jis normaliai mokėsi paprastoje mokykloje kaip ir visi vaikai tai kiekviena mama gali tą patį sakyti. Mamos nekelkit saves auksčiau visų, nebūkite nepakeičiamomis, geriau mokykite vaikus būti kiek įmanoma savarankiškais, nes visą gyvenimą jūsų nebus šalia o viskas ko išmoks tik pagerins jūsų vaikams gyvenimą!

1
2019-07-13 15:42
LTU

Taip pat neigalus

Bet kita vertus gal ir gerai kad saugo as pats esu patyręs nuvylumu skaudžiu meilėje ir ne 2 kart o daugiau taip kad žinok kad gal ir gerai daro nes kai tave palieka ar net neprileidžia va Tadai tai jau žiauru vistiek kad ir kokia negalia turėtum lengva ar sunkia reik tesiog susitaikyt kad i tave merginos beveik nežiūrės taip bus ramiau gyvent ir 2 dalykas neįgaliai moteriai lengviau susirast sveika vyrą nei neįgaliam vyrui sveika moterį čia faktas

6
2019-07-13 15:06
LTU

LIAUKITĖS SMERKTI JAUNUOLĮ IR DIEVINTI MAMĄ

AR ŽINOTE, KAIP SKAUDU VIENAM ŽMOGUI BŪTI, KAIP NORISI ARTUMO. O MOTINOS VIS ĮVARO BAIMĖS, KIEK YRA SUŽLUGDYTŲ NEĮGALIŲ VAIKŲ, ATRODO, PADORIOS MAMOS, ATRODO, VISAI NIEKO MAMOS, BET VAIKAI VERKIA, SUDAUŽYTOMIS ŠIRDIMIS IR NE VIEN MEILĖS KLAUSIMU, BET IR DARBO, MOKSLO, DALYVAVIMO VISUOMENĖJE. JOS TAIP PRIRAKINO VAIKUS SAVO DĖL PAŠALPŲ, KAD TIK NIEKUR NEIŠEITŲ IŠ NAMŲ. GERBKIME NEĮGALIUS JAUNUOLIUS, NES JIE IRGI NUSIPELNĖ BŪTI ŽMONĖMIS.

1
2019-07-13 10:25
LTU

nebukit pusgalviai

mama yra didvyre, besirupindama neigaliu sunum. ji del jo gyvenime atsisake visko. tad ar galima taip tiesiogiai sakyt kad jai rupi tik pasalpa? gal ji besirupindama sunum, negalejo dirbti ir uzsidirbti? gal jos senatve nera aprupinta.

13
2019-07-13 10:12
LTU

as

Argi tu vaikine nesupranti kad mama tave nori apsaugoti nuo dar didesnio skausmo, negu dabar jauti tą skausmą būdamas neįgalus, Ar Tu įsivaizduoji Koks būtų skausmas kai po kažkurio laiko tave mergina paliktu, O tu būtum ją įsimylėjęs iki pat ausų, manau Čia visi skaitytojai įsivaizduoja Koks būtų jo nusivylimas, Manau čia ir yra didžiausia priežastis dėl ko tave mama saugo nuo merginu.... Jeigu mama nuo pat pradžių žinodama sunaus sveikatos situacija nepaliko sunaus ir visą gyvenimą rūpinosi juo, tai Manau tikrai nereikia sakyti kad dėl keletą eurų pašalpos mama tai daro dėl sunaus, tikrai tikiu kad mama sunumi rūpinasi Tik iš meilės, tik aišku kiekvieno žmogaus meilė yra išreiškiama savaip,

11
2019-07-13 09:43
LTU

Ha

Kas neaisku-mama pasalpos nebegaus,jei atiduos suneli merginai kuri juo rupinsis

7
2019-07-13 09:32
LTU

Vacys

O gal mama realiai vertina tikrąją, kasdienę situaciją ir suvokia, kad vietoje vieno neužilgo gali tekti rūpintis jau trimis (ne tik sūnumi, bet ir jo žmona bei vaikeliu)?

6
2019-07-12 22:08
LTU

Jo

Nežinau ar čia išgalvota rašliava ar ne bet ne tame esmė As pats esu neįgalus man jau 21 metai nors vaikščioti galiu bet ipatingo moterų dėmesio nesulaukiau asku dažnai liūdna bet svarbiausia susitakyt ir nedėti per daug vilčių nes mergina reta kuri pasako kad as idomus ar patrauklus

7
2019-07-12 17:20
LTU

jau

prisifantazavęs, kad oho! a čia dėl to, kad dirbo parduotuvėj, kur netoli buvo kita tokia parduotuvė ir vadybininkas buvo tas pats. Turbūt iš maždaug ten tos fantazijos. Pasakysiu nuoširdžiai, mažiau svaikite.

6
2019-07-12 17:16
LTU

apie

kokius virtualius seksus tu čia išvis rašinėji? nebent nuo komentarų pačiam.

2
2019-07-12 17:10
LTU

neturi

daugiau ko prikišt apart motinos, vyro, vaikų?

1
2019-07-12 17:08
LTU

merui

kiek ilgai žaisite?

3
2019-07-12 17:06
LTU

jautri

dalinai mes visi jautrūs. Dėl meilių jautri??? nejuokink. tave ant evropos gali išstatyt. drąsiai. ypač dabar.

2
2019-07-12 17:03
LTU

negausi

tu jos straipsnių kūrėjau/autoriau.

1
2019-07-12 17:02
LTU

kvaila ta Ema

Iš tikrųjų mama bandė apsaugoti savo sūnų nuo mergelių ir jų meilių, kurios dar labiau įskaudintų jautrią invalido širdį. Prisigalvojo kažin ko ir rašinėja. Vištelė ir tiek, ką jai ten suprasti

15
2019-07-12 17:01
LTU

jo

gal dar nėr tokios buvę kur negalėtų gaut?

2
2019-07-12 17:00
LTU

konkrečiai

žmogaus tikslas - sumedžioti nusižiūrėtą laimikį. bet laimikis yra per daug protingas ir turintis vertybes, todėl ne jo nosiai. štai ir visa bėda, šiukšlių pylimas kibirais kibirais...

2
2019-07-12 16:55
LTU

tiesa

esi totalus de'Bilas straipsnio autoriau. akivaizdžiai pačiam kažkas tikrai negerai - apsimetinėti moterimis dažnai, sekti, žeminti ir t.t. Nuekite pas daktarą ir papasakokite savo elgseną, gal išrašys kokių uspakajonsų.

5
2019-07-12 15:11
FRA

Nugi to Taigi

Įmanomas.Įmanoma mylėti ir gyventi su neįgaliu. Yra tikrai nemažai pavyzdžiu ir tikrai ne milijonierių. Dar galima būtų ginčytis kas mažiau fiziškai patrauklu, nutukes pilvotas vyras ar vežimėlyje sėdintis su šiek tiek atrofuotais kojų raumenimis ir pėdų deformacijomis. O kiek tu pilvociu turi meilužes ir žmonas? Moterys vyru išvaizdai yra atlaidesnes nei vyrai moterų, bet ir vyrai dažnai turi neįgaliais žmonas ir gyvena, ir vaiku turi. Svarbiausia yra žmogaus charakteris, gyvybingumas. Daug veiklos, draugu turintis,optimistiskas linksmas žmogus bet kurioje būklėje turės daugiau šansų už užsidariusį paniureli, kuris gailisi savęs. O buities dalykai išsprendžiami.

6
2019-07-12 14:54
FRA

Nugi tokia tema turėtų būt nagrinėjama Sveikatos s

O ne kažkokios Emos diskredituojama paistalais. Motina mat tik dėl pašalpų sūnų slaugo. Ir be reikalo tiek neigiamų reakcijų po klausimu apie masturbacija. Tėvams,slaugantiems neįgalų paauglį ir jauną žmogų tai gali būti labai aktualus klausimas. Nes neįgalumas nepanaikina žmogiškų svajonių, norų, instinktų, poreikių. Niekada, yra baisus žodis. Hormonai gali stogą rauti dar stipriau, kai negali išsikrauti fizinėję veikloje, o tik sėdi ar guli. Jausmai ir noras mylėti ir būti mylimam niekur nedingsta, kai nustoja judėti kojos. Šveicarijoje, pavyzdžiui, ligonių kasų apmokamos seksasistento paslaugos. Tai gali būti prostitutes paslaugos, gali būti tiesiog konsultacija, ieškant problemų sprendimo, pritaikant žaisliukus. Sureguliavus seksporeikius, ir bendravimas su kitais žmonėmis supaprasteja, lengviau ir kitą pusele susirasti.

2
2019-07-12 14:47
LTU

manau ,kad čia kaltinti mamą labai nwteisinga.Turiu neįgalų sūnų aišku gal neįgalumo laipsnis mažesnis todėl suprantu dėl ko čia visa problema.Žinot mama visuomet tokį vaiką saugo nuo nusivylimų, ji nenori matyti jokančių dėl nusivylusios meilės.Nes patikėkit sveki žmonės kitaip į tai žiūri,o mereginos tuo labiau.Mano sūnus mokėsi universite ir buvo susidraugavęs su mergina.Atrodė,kad gražiai bendravo ir mes džiaugėmės,bet po bebveik trijų metų vikas baigėsi,nes meegina susirado kitą draugą. Štai tuomet prasideda visos bėdos ir klausimai kodėl aš toks ir t.t.Išgyvenom sunkiai tą periodą,nes pakeisti nieko negali.Todėl kalbėti kad kažkam rūpi pašalpa yra nesąmonė,nes ta pašalpa juokinga ir be artimųjų pagalbos neišgyvensi.

4
2019-07-12 14:43
IRL

Omg pabuciuok

po to apkabink po to ziurek jau bloudziobo reikalauja. Eikit jus n a c h u i, ir sveiki ne visad sekso gauna, kol rankas turi gali pasitenkinti pats, o meiles pagal uzsakyma niekas prie duru neatnes, gal gana svaigti.

2
2019-07-12 14:40
SWE

TAIGI> NUGI

Taigi, kitoms siulo pasimyleti su invalidu, bet pati dvigubai vyresne kratosi tokio malonumo:) Intymus santykiai yra tik aistra ir nieko daugiau. Geismas kitam subjektui su fiziniu neigalumu neimanomas, nes uzgozia pasislykstejimas. Tik nepradekit veblenti, jei tau taip bus. Jei bus, tai realiai suvoksiu situacija liks prostitute uz pinigus arba turi buti milijardierius.

9
2019-07-12 14:40
SWE

> nugi

Taigi, kitoms siulo pasimyleti su invalidu, bet pati dvigubai vyresne kratosi tokio malonumo:) Intymus santykiai yra tik aistra ir nieko daugiau. Geismas kitam subjektui su fiziniu neigalumu neimanomas, nes uzgozia pasislykstejimas. Tik nepradekit veblenti, jei tau taip bus. Jei bus, tai realiai suvoksiu situacija liks prostitute uz pinigus arba turi buti milijardierius.

6