Teksto dydis:
2019-08-16 00:48
POL

Tiesa

Pinigus nupūtė nacionalinis vėžio institutas sostinėje, kaip ir visas transplantacijas iš Kauno. Paliks tik spuogus gydyti

0
2019-08-15 06:03
USA

Sovietmeciu LTSR/TSRS Medicina Buvo

Viena geriausiu Pasaulyje...Esu buves Kauno Klinikose 1980-ais...JAV dabar tik labai turtingi gydomi taip, kaip tada Lietuvoje...Net Panevezyje buvo labai geru gydytoju - kuriems ZMONES tada buvo auksciau uz pinigus....Dabar Medicina yra BIZNIS...Dabar JAV galima rasti labai geru gydytoju, kurie emigravo is buvusios TSRS ir NEUZMIRSO - kodel jie tapo gydytojais...

0
2019-08-14 08:57
LTU

viena tokia

Laukiančiai palikimo nervai neatlaikė... ne kitaip.Beveik 20-imt metų slaugiau ir laidojau artimuosius.Puikiai žinau kaip tai yra sunku. Sunku ne tik artimiesiems.Sunku ir personalui. Todėl nuėjusi prie savo ligoniuko tvarkydama jo aplinką,visada padėdavau ir kitiems 5 -ems palatoje esantiems:pataisai pagalvę,išplauni indus,surenki šiukšles.Kuris paeina-palydi iki tualeto.Reikia pačiam būti žmoniškam-tada ir kiti tokie bus.Dėkokite kad jūsų artimam suteikia med.aptarnavimą.O tie,kurie patalpinę artimuosius į ligoninę tikisi PILNOS priežiūros ir laisvo laiko sau-klysta.Jūsų pareiga slaugyti/ne gydyti/ savo artimąjį.Aeba guldykite į privačią kliniką,mokėkite pinigus ir turėsite pilną servisą.

2
2019-08-13 22:00
LTU

Berūkštis 4ji poliklinika Antakalnyje

Sovietmečių medicina Lietuvoje buvo aukščiausio lygio visame pasaulyje. Techninis lygis buvo naturaliai žemesnis, bet kūdikių mirtingumas buvo žemiausias visame pasaulyje, utėlės, sifilis, visokie tymai buvo likę tik pasakojimuose apie praeitį. Lansburginė propaganda bando tą paneigti, bet tas yra juokinga.

3
2019-08-13 21:49
LTU

Nežinau, kaip ten

Bet Kauno klinikų Romainiuose esanti Tuberkuliozės ligoninė- gerumo ir atjautos sala gražiame lyg iš paveiksliukų parke. Gal kokia "ponia" ir čia įžvelgtų sovietmetį, bet MEDIKAI ir NEMEDIKAI Romainiuose dirbantys- aukščiausio profesionalumo, žmogiškumo, pagalbos ilgai gydomiems ligoniams Gydymas trunka pusmetį mažiausiai, bet personalas- kaip Dangaus angelai. Begalinis dėkingumas.

0
2019-08-13 21:08
LTU

Apsurdas

Teko patirti tokia patirti,semos žmogus iškeliavo anapilin toje ligoninėje,tai žinokit mielieji ,ten yra tokie kambariukai,kuriuose žmones perkeliami,sulaukti išėjimo is šito pasaulio.tai tie kambariukai prilygsta sandėliuku i su senais sudilusiais baldais ir prieš 30 metu Pr dažyto m sienom,geda apsurdas,reiktų pamatyti kaip palatos atrodo ,kur žmones kiekviena diena kovoja su mirtim.Geda pasityčiojimas.GEDA ir labai skaudu :(((((

6
2019-08-13 20:25
NOR

fle

Dirbu su veziu serganciais ligoniais. Nera jokiu apribojimu nei del grudiniu patiekalu, nei pieno. Po chemotarapijos apetito daznai nebuna, tad pacientai valgo tai kas jiem bent kiek skanu, arba tai ko jie nori. Nera ziurima i kazkokius maisto apribojimus.

0
2019-08-13 19:17
LTU

Aries

Audickaites, kaip ir visu "atstovu spaudai" komentaras- tarsi roboto. Na, bet jei jau "intensyviai ruosiasi" idiegt pataisas, tai linkime Onko ligoninei ju sulaukt kuo greiciau. Bulka i pieniska sriuba... Jau neziurint, kad tas maistas VISISKAI nesveikas ir netinkamas onkoligoniams, net tarybiniais laikas neatsimenu, kad taip ubagiskai maitintu...

2
2019-08-13 19:07
SWE

Jj

"jei ne šis "gūdaus sovietmečio" pastatas ir jame dirbantys profesionalūs medikai..." , Ka cia rasinejat kaimieciai? Tipo rusai cia pastate? Pastatem patys , o be rusu butum pastate daugiau, geriau , profesionaliau. Ir cia ne pasakos, pavyzdziai netoli - olandija , sveicarija ir pan. Stai ir turim pavizdi kaip sugebejo mazos salys pasistatyt ligonines ir be rusu, tik daug modernesnes ir su dideliais atlyginimais. Todel seni sovietiniai kropeliai maziau cia girkit tuos laikus kai buciavot zadnicas sovietams.

18
2019-08-13 19:01
SWE

Bv

Neduok dieve tu sovietiniu bobu ir diedu dar dirbanciu ligoninese , ir dar yra juos girianciu.. kol visiskai ju nepakeis nauja karta , tol vaikscios snukius susuke kaip vyzas. Aisku vsisos taisykles turi isimtis, bet tik tiek.

8
2019-08-13 14:48
GBR

Anna

Sveiki, aš rekomenduoju apsilankyti populiariausioje pažinčių svetainėje su puikiu paieškos varikliu, kuris suranda seksualinį partnerį - www.lady4.fun Siųsti man laišką, aš visada ten prisijungę :)

12
2019-08-13 13:00
DEU

Viole,

straipsnio autorei noriu papriekaistauti,kad sovietmetis niekuo detas ,kad sukele tokius,anot jos,gudzius sovietinius pojucius.Visais laikais,o ypac siais,buvo atsakingu ir neatsakingu darbuotoju,siais laikais ju isvis truksta del nepakankamo etatu skaiciaus arba darbuotoju migracijos svetur,o sovietiniais laikais darbuotju visada uyteko,kaip ir demesio bei atsidavimo ligoniui.Pagrindinis vaidmuodel visu nesusipratimu ir aplaidumo,atliekant ligoniu prieziuros,proceduru ir paslaugu sektoriuje butinus darbus,be abejo,tenka aptarnaujanciam personalui,o cia jau nepasirinksi,ne visi dirbantieji atsakingi,o ir ju trukumas negali uztikrinti slaugos ir prieziuros kokybes.

6
2019-08-13 11:55
LTU

matau

Kad kaip buvome vergais,taip ir palikome,nors jau 30 metų praėjo.Dauguma,kaip žvėrys puola žmogų,kuris tik pasakėsavo nuomonę,o šie gatavi už tai už gerklės griebti.Vergas vergo nepagailės ,toks jau gyvenimo dėsnis.Aišku,kalbu ne apie visus.

10
2019-08-13 11:31
LTU

Kodėl ta laisvos Lietuvos boba

Neveža tos savo giminaitės į privačias klinikas Nesamdo privačių slaugytojų Bet naudojasi nemokama medicina ir slauga Gal tada Sumokėjus į dieną 400-500 eurų pasijustų ne sovietinėje Lietuvoje O kapitalistineje laisvoje

28
2019-08-13 11:00
LTU

labai neteisingai

įvardytos "sovietinės bobos", kokio gerumo tada buvo seselės ir slaugės tai dabar su žiburiu nerasi,tas sovietinis rūpestis aplinkiniais žmonėmis šiomis dienomis yra išgaravęs kaip kamfaras, vat tik nebuvo tokios modernios įrangos ir viso to ką dabar turime...tais laikais daugiau gydė geras žodis, atjauta, paguoda...ir pabandyk išeiti iš ligoninės iki galo nepasveikęs ar pabandyk neatsigulti jeigu gydytojas liepė, su milicija ar greitaja būtu nevežę...dabar niekam tai nerūpi...

5
2019-08-13 09:50
LTU

tik geri prisiminimai

Gulėjau,operavausi,gydžiausi šioje ligoninėje.Didžiausia pagarba ten dirbantiems gydytojams,sesutėms,slaugutėms.

6
2019-08-13 08:45
LTU

Haaa

Jie dziaugiasi,kad isvis dar yra tu slaugiu-jei ka sakys tai paskutines issilakstys i uzsieni

2
2019-08-13 08:19
GBR

raras

klausimas nevykusiai suformuluotas, tačiau visiškai logiškas. Jei 6 metus keliauji po pasaulį, vadinasi nedirbi. Tai reiškia, kad kažkas turi tave ir tavo keliones prafinansuoti. Tad arba močiutės palikimas, arba turtingi tėveliai,arba sponsorius, arba sponsorė

3
2019-08-12 23:46
DEU

Anna

Sveiki, rekomenduoju apsilankyti populiariausioje pažinčių svetainėje su puikiu paieškos varikliu, kuriame randama seksualinė partnerė - www.lady4.fun Parašykite man, aš visada ten prisijungę :)

14
2019-08-12 19:48
GBR

Hest

Sveiki, rekomenduoju apsilankyti populiariausioje pažinčių svetainėje su puikiu paieškos varikliu, kuriame randama seksualinė partnerė - www.lady4.fun Parašykite man, aš visada ten prisijungę :)

17
2019-08-12 18:20
USA

Xxxxx

Kaži kaip Klaiipėdos klinikos laikosi,vis dar senoviškose lovose pacientus laiko???

1
2019-08-12 17:55
LTU

R.

Teko gulėti šioje ligoninėje 2004 metais - chirurgijos ir chemoterapijos skyriuose. Dar dabar prisimenu visą personalą su pagarba ir dėkingumu. Autorė rašo absoliutų melą.

22
2019-08-12 17:16
LTU

kiek galima spjaudyt i sulini

dar daug ka turim is sovietmecio ir naudojam nes nepajegiam atsinaujinti dziaukites kad tu laiku statiniai tokie tvirti o tai guletumet palapinej afrikos hospise

10
2019-08-12 17:12
LTU

Ona

Blogam,piktam ir priekabiam žmogui, visur blogai.Užuot leidusi laiką grafomanijai dauginti,eitų į ligonines ir padėtų tiems,kuria patys negali pavalgyti ar šiukšlių išmesti.Daug sirgau tais,skundikės keikiamais sovietiniais laikais ir galiu pasakyti,kad per daugelį metų,teko sutikti tik vieną,tiesiai šviesiai kyšio reikalaujantį mokslų daktarą ir kyšius imantį, tik ką dirbti pradėjusį dirbti nefrochirurgą.Visi kiti gydytojai,med.seserys,sanitarės buvo nuostabūs žmonės ir specialistai.Vaikštantys ligoniai,jų lankytojau visada padėdavo tiems,kam reikėdavo pagalbos ir neidavo rašyti skundų,kad jo artimojo kaimynas ar kaimynė negali pavalgyti.

10
2019-08-12 17:03
LTU

kitas

Draugė gulėjo šioje ligoninėje du kartus, bet labai gyrė visą personalą: visada padės, pagelbės ir paguos. Dėl maisto irgi nesiskundė ir pieniškos sriubos kiekvieną dieną vakarienei negavo. Tikiu, kad ligoninė prasčiau aprūpinama, nes yra tik klinikų filialas, kad trūksta darbuotojų dėl prastų atlyginimų, bet kiekvienas žmogus į problemas žiūri per savo matymo prizmę. Daugiau geranoriškumo, nes ieškant problemų visur jų rasi.

11
2019-08-12 16:18
LTU

pastebėjimas

Kai Kauno klinikų rezidentai padaugina spinduliukų, pradegina šalimais esančius audinius, tada siunčia į onkologijos ligoninę tolimesniam gydymui, kai jau galimas tik simptominis gydymas be šansų pasveikti. Tokia ta realybė... Gydytojai irgi žmonės,,, visi esam mirtingi...

8
2019-08-12 16:07
LTU

lietuvis

bet Kauno klinikos irgi statytos sovietmečiu, užeikit į centrinį pastatą, konsultacinę polikliniką, ten irgi neįspūdingai atrodo, bet žmonės džiaugiasi, kad gauna pagalbą, o onkologijos ligoninė nėra jau tokia apleista, ten normali tvarka ir švara, tik šiek tiek gūdokai atrodo tas sektorius kur atliekamos tomografijos, bet juk ne gydytojų kaltė, o maistas ten tikrai valgomas, ką netenkina, yra bufetas, tad nėra čia ko lieti tulžį.

4
2019-08-12 15:59
LTU

šeimos narys

už šio pastato sienų likę labai daug vilties kibirkštėlių, džiaugsmo, padėkų, išsiskyrimo ašarų, labai daug gerų ir liūdnų prisiminimų, nes gydėsi mano tėtis, mama, sesuo, dėdė, pusseserė. aš pats esu šios ligoninės pacientas, bet tik gerai ir labai gerai galiu atsiliepti apie šaunią medikų komandą ir visą personalą. Ponia Gim.K, ten dirba žmonės, su kuriais reikia bendrauti žmoniškai, o ne reikalauti išskirtinių sąlygų ir bus viskas gerai.

3
2019-08-12 15:57
LTU

Taigi

JUS KUMEČIAI O NORIT KAD GYDYTŲ JUS KAIP.ARISTOKRATUS.....

8
2019-08-12 15:51
LTU

straipsnio autorei

jūs nusileiskit ant žemės ir nekaltinkit praeities, jei ne šis "sovietmečio" pastatas ir jo gydytojai bei personalas, savo giminę būtumėt galėję vežtis baigti slaugyti namo.

11