Teksto dydis:
2018-07-16 17:13
LTU

57 gražina

straipsnis kaip ir visi iš serijos "BENDRAUKIME" yra "padielkinis" todėl leisiu sau pajuokauti: jei labai nemalonus, užknisantis pirkėjas pasitaikė, tai reikia prieiti ir spirti jam į kaukiuką

1
2018-07-13 21:34
LTU

56 krapst

Būtų užėjusi kokia Madona, tai tą pačią dieną mestų darbą dėl įžeidinėjimų, nepagarbos ir kitų fantastiškų įgeidžių. Sveikas atvykęs į tikrą gyvenimą. Išlieka ir uždirba tik stipriausi. Linkiu lankstumo ir neimti visko į plaučius, dar ne tokio š.. pamatysi ir išgirsi (užsieny tas pats ir dar baisiau, nes žvaigždės didesnės)

1
2018-07-13 18:08
LTU

55 lile

Labai truksta kasininku, nes nei pirkejai laiko zmonemis, nei darbdaviai, mokedami ubagiska atlyginima. O reikalavima nelabai protu suvokiami

1
2018-07-13 10:33
LTU

54 52-am

daug metų dirbau pardavėja,dabar kitur,bet irgi aptarnavimo sferoj,o niekada negirdėjau,kad mane kas nors iš kur nors atleis.Atvirkščiai,sako,kaip gerai,kad aš čia dirbu.Nes myliu žmones,myliu savo darbą ir nelaikau dėstytoju nei aukštesniu nei žemesniu už save.Malonus,geranoriškas klientas yra mano brolis ir draugas,o nemalonus,priekabių ieškantis iš manęs tikisi ir visada gauna geros nuotaikos,pagalbos ir išeina jau tapęs mano draugu.

0
2018-07-13 10:24
LTU

53 koks prastas stilius,

toks jausmas,kad rašytojas apsimeta durneliu.Prekybos centruose aptarnavimas katostrofiškas.Mažinami kasininkų etatai,skatinama savitarna.Kaitaliojamos prekių vietos,paklausus dauguma pardavėjų negali padėti.Baisus abejingumas.Retas pardavėjas yra paslaugus,sumanus,geranoriškas.Ne visi net sugeba pasisveikint,ar palinkėt dienos(tiksliau visos,ypač tos,kurioms kasininkės darbas kančia,o pasirinkimo nėra).Antroj dienos pusėj nepapildomos net akcijinės maisto prekės.Kasoj paklausus ar sandėly nėra daugiau,pvz.,trešnių abejinga pardavėja(pažįstama) atsako-nėra,paskui priduria-ta,kuri atsakinga už prekių išnešiojimą išėjo į namus,o rytoj bus.Tik dėl to atėjau į parduotuvę,bet ką tu tokiam paaiškinsi.Bet kaip malonu bendrauti su pardavėju ,kuris visą save atiduoda darbui.Ačiū Dievui,tokių yra beveik kiekvienoj patrduotuvėj.Bet kaip jie išsiskiria iš abejingų darbuotojų(o būna ir tokių,kurie (gyvenu nedideliam mieste),leidžia sau darbo vietoj aiškintis asmeninius santykius)būrio.Kiti pardavėjai jų nemėgsta,nes jie susirenka visų klientų padėkas.Aš suprantu kodėl tokia didelė darbuotojų kaita,kodėl jie nemyli savo darbo ir galvoju,kad darbdaviai kasa sau duobę.

3
2018-07-12 12:16
LTU

52 Dilge

Sveikas atvykes i Lietuva.30m. yra brukama i galveles nuo vaikystes, kad gedinga dirbti valytoja, kasininku, padaveju.... Kiek komentaru su replikomis valytoja- atmata, kasininkas - dundulis, padavejas- tinginys dundulis....o visi likusieji proto virsunes.Asmeniskai as susiduriau su universiteto raumeningu, naujos kartos destytoju.Uzkliuvau, teko isklausyti ir pazeminimus ir is darbo atleis ir nezinau su kuo turiu reikala.Liudna😣Destytojas- issilavines zmogus....😭

1
2018-07-12 07:57
LTU

51 seniokui

prisimenu atejau geguzes9 I parduotuve,o ji apituste,tai kadnesiputuok,taip yra kad lietuvoje ne tik lietuviai gyvena,pasiusi nakui vazios lenkija apsipirkt,ilgai tavo parduotuve dirbs?

5
2018-07-11 18:53
LTU

50 Seniokas

Galiu išmokyti rusišką frazę visiems atvelams darbe, kada užkalbina rusiškai. Reikia garsiai sakyti: Pašol na chui. Paprastai padeda.

13
2018-07-11 18:07
LTU

49 m

mielas pardavejau,mokek visas kalbas,nuolaidziauk,dirbk,ir gauk tik grasius,cia tokie reikalavimai,ir sistema ,ir atlygis,

4
2018-07-11 16:01
LTU

48 Bambeklis

Slikstus ne žanras, slikstus žurnalistas ir redakcija, kurie diena po dienos kursto tautinę nesantaiką.

13
2018-07-11 15:57
LTU

47 Bambeklis

Ar jus tikrai tikite, kad šitie rusai buvo toje parduotuvėje? Ar jūs tikrai tikite, kad yra tokia parduotuvė? Aš jus rimtai patikejote, kad tai realaus žmogaus įspūdžiai? Seniai yra toks žurnalistinis žanras, kai rašomi niekai a la tikrove. Kaip gražinti vyrą. Mano meilužis susitikinėja su mano prosenele.

14
2018-07-11 14:55
GBR

46 43,45 ir pan.

O tas pardavejas ir tokie kaip jus tik ir turi gyvenimo tiksla apkalbeti ir izeidineti kitus.Tiems rusakalbiams ant kaktos parasyta,kad jie vietiniai gyventojai,o ne turistai?Nemanau,kad dauguma is Lietuvos nuvaziave i Ukraina,kad ir Latvija kalba ten angliskai,puikiai zino,kad susikalbeti gali ir rusiskai.Tik jau tokia musu liaudis,jokio objektyvumo,tik kad pazeminti ir apkalbeti kita.

9
2018-07-11 12:41
LTU

45 Mes

Pritarime pardavėjui,jis pirmiausiai,kaip visi yra Žmogus ,susiduriantis su visokiais žmonėmis. Visos pasaulio šalys turi savo valstybinę kalba,mes atvykę i kitą šalį turime prisitaikyti. Yra žmonių rusakalbių kurie Lietuvoje gyvena 40m. ir apsimeta ,kad nemoka Lietuvių kalbos,bet nuėję į savivaldybę kalba gerai Lietuviškai. Tokie žmonės negerbia savęs, kai savęs negerbi ,negerbia ir kiti...

4
2018-07-11 11:43
LTU

44 yra

zmoniu su psichologinem problemom. Jie , niekindami kitus, bando pakelti savo saviverte. Vargsai jie ir tiek.

1
2018-07-11 11:43
LTU

43 gorila

Vokietijoje pardavėjai su pirkėjais bendrauja tik vokiškai, Lenkijoje - lenkiškai, Rusijoje - rusiškai, Ukrainoje - ukrainietiškai, Baltarusijoje - rusiškai. Netoli mes nuo Bielarusijos.

8
2018-07-11 11:29
LTU

42 Viola

Manau, kad pardavėjo darbas vienas iš sunkiausių. Daug žmonių ateina "išsikrauti". Galėtų darbuotojam leisti tokius pasiųsti nach....

4
2018-07-11 10:57
LTU

41 SUBOTINO PREZIDENTINE PROGRAMA

1.VALDZIOJE NETURI BUTI NUSIKALTELIU: Vadovaujantis LR Konstitucija butina ivertinti buvusiu valdziu veikla - kaip antivalstybine ir nusikalstama, bei priimti atitinkamus sprendimus. Nusikalteliai turi buti grieztai nubausti su privogtu turtu konfiskavimu. 2.VIDAUS POLITIKOS PRINCIPAI: a)Ivertinus dabartine situacija, pensijos turi buti visiems solidariai suvienodintos, bet ne personalios ar privilegijuotos, kurios daug kartu didesnes negu pensininku isdirbusiu po 30-40 metu pramoneje ar zemes ukyje. Ivairias tukstantines rentas, kaip signatarams, panaikinti visai, kadangi jie nepagristai save sureiksmino bei heroizavo.Tokiu budu galima pakelti daugumai zmoniu pensijas iki 50% nepazeidus biudzeto. b)Atstatyti sugriauta pramone, zemes uki, skatinancius gamyba moksla bei profesijas, atkurus ekonominius rysius su Rusija, Baltarusija, bei kitomis buv. TSRS salimis. c)Komunaliniu paslaugu, vaistu, maisto produktu kainas, bei ju kokybes kontrole - perimti i Pilieciu Kontroles Komitetu rankas. 3. UZSIENIO POLITIKOS PRINCIPAS: Geriau su Rusija ir buv. TSRS salimis, kaip lygus ir su perspektyva, negu griunancios Europos Sajungos patvori ir be ateities.

10
2018-07-11 10:09
LTU

40 Bambeklis

Štai ir rezultatas : aptarinėjami daugiausia rusai. Tradiciniai "nesdunkites" ir pan. tautiniai perlai. Iš pat ryto rusofobijos banga. Lryto dieną prasidėjo kuribingai.

16
2018-07-11 09:58
LTU

39 Bambeklis

Ši tekstuka sukūręs raseiva puikiai perprato Lietuvos ,atsiprasant, žurnalistikos pirmąją taisyklė: į bet kokį tekstą reikia įkišti bent porą sakinių apie blogiecius rusus. Bus daugiau

16
2018-07-11 09:50
LTU

38 123

Teko kazkada Estijoj paprasyt pardavejos rusiskai.Pardaveja jau pagyvenusi moteris, bet (manau) kad rusiskai mokejo, bet demonstratyviai neregavo, tada kreipiausi angliskai, si sukluso ir islemeno, kad nesupranta... Tai koki velnia cia veiki visiska nemoksa tik mokedama estiskai.

17
2018-07-11 09:45
GBR

37 opa

Tokiam bus sunku ne tik darbe,bet ir aplamai gyvenime.Tik savaite dirba,o jau nepatenkintas ir tuoj rasyneja.O jis zino,kad klientas visada teisus?Susireiksmines vaikis,objektyvumo nulis.Nepatiko,kad pasake kuo snarglys gali padeti,bet,kai kitas praso pagalbos,padeti nelabai ir gali,tada jau save teisina,kad mokiniui sunku.Ir labai prajuokino apie rusu kalba,vargselis nesupranta rusiskai,tada kaip jis suprato ju apkalbinejima.

28
2018-07-11 08:12
SWE

36 Valia

Aš kai dar priue rusų dirbau pardavėja tai man bet kas nepasišakodavo ir visi būdavo malonūs,kurie norėdavo ką nors geresnio nusipirkti,nes viskas būdavo mano žinioje.Būdavo ateidavo neįtakingos klientės jos nieko negaudavo ir rašydavo skundus kurių buvo pilna skundų knyga.O Bačelio žmona parašė pagyrimą parašė ir Vaitkevičienė ,Kačkuvienė ir jos buvo aukštų valdininkų žmonos ir gaudavo ko norėdavo .Valdžia prie rusų buvo prekybininkai jau nekalbant apie bazių,restoranų,gastronomų direktorius,valdžia buvo ir geros ,apsukrios pardavėjos,o dabar tai pardavėjos yra vargšės vargo bitės.Gera pardavėja prie rusų padirbus 10 metų aprūpina gyvenimą sau iki dienų galo,vaikus ir anūkus.

12
2018-07-11 00:37
DEU

35 Erika Amerika

Skųstis, piktintis ir dejuoti viešai, - lietuvių nacionalinis bruožas.Tai tikrai patriotiškumo įrodymas,- tikrai niekam nesinori grįžti į Lietuvą, paskaičius lrytas.lt, deja.

9
2018-07-10 23:17
LTU

34 klaipeda

kartais is tu pardaveju tokiu perlu isgirsi kad nesinori net I ju puse ziuret ir i parduotuve grizt.viena man pareiske sanitexs parduotuveje,jus blogai preke i vezimeli padejot,norite ja pavogt.kita pasake kalbedama telefonu,ko lendi prie dezes<kartonines>,nematai ten poperiukai.ermitaze nepardave geles nes kasininkei ji pasirode per grazi,sake kad perklijoja cia visokie etiketes.sita gele veliau buvo ismesta I siuksles.atejus I topo centra,norejau pirkt skalbimo masinos ir saldytuvo,bet jauni pardavejai kazka garsiai apkalbinejo telefone,tik po keliu minuciu sulaukiau klausimo,ko nori,apsisukau ir isejau pirkt i kita parduotuve,kur miela mergaite pasiule ,patare ir padare nuolaida.ir visa tai labai greitai ir mandagiai,ir noriu dar kai ka pasakyt,daznai isgirstu kaip zmogus lauzyta lietuviu kalba bando padet kitam zmogui,nes nebutinai tie kurie kalba rusiskai yra Lietuvos gyventojai.atvaziavus zmogus nueina i bara,kavine,parduotuve,bando susisnieket rusu kalba,neiseina,bando susisneket anglu,irgi nesupranta,gerai jai salia yra zmoniu kurie pades,o jai ne,jai isgirsi pirma ismok kalbet lietuviskai?todel nezinant visos situacijos geriau patylet,ir dar,kita karta pirma paziurek i save,gal cia ne zmones kalti o tu pats kazka ne taip darai?

15
2018-07-10 22:28
LTU

33 Meta

Tai va kai nera dirbe pardavejo ar kasininko,sales darbuotoju tai nezino kas yra mandagumas zmogiskumaz.pardaves yra toksai pat zmogus kaip ir eilinis pilietis kuris ateina i parduotve apsiprekinti.tiek kad mes turim buti mandagus sipsotis nors tokiu pirkeju 100 is 3 buna malonus...🙄

1
2018-07-10 22:15
LTU

32 Na tai ar dabar turi mesti darbą dėl rusų??

Kodėl tu turi išvažiuoti??? Tai jie lai nešdinasi lauk!

6
2018-07-10 21:33
LTU

31 29am

Trukdo palinkejimas geros dienos??? Prasau prasau lyskit i rusi ir uzsirakinkite. Tai yra normalaus bendravimo dalis. Pardavejai kasoje pasakyti laba diena ir atsisveikinti palinkit geros dienos. Tai galioja abiem pusem. Bet dalis šlykštuku net krepsiu nesugeba padet is kur paeme o nori karaliskos aplinkos. Užjaučiu dirbancius aptarnavimo srityje, kuriems tenka aptarnauti tokius, kuriems geros dienos palinkėjimas sukelia nervinį priepuolį.

1
2018-07-10 21:13
LTU

30 keistas

Tas pardavejas,cia visi vienas ant kito puola,o jis nori zmogisku santykiu,nebus taip vaikine,pasiziurinek komentarus bet kokia tema,purvas,niekinimas bet ko ir bet kada,priprask

2
2018-07-10 21:07
LTU

29 To 13

Durniai savininkai, nes jie nesupranta ir liepia jums taip elgtis.Eile metu juk pirkejai aiskina, kad jiems nemalonu pardaveju vaiksciojimas is paskos, prekybcentriuose visi palinkejimai ,,geros dienos,, , mums to nereikia, o jei reiks patys pasiklausim...

8
2018-07-10 20:54
LTU

28 Vilma

26 komentarui...turiu pridurti, kad jokie teisiniai aktai neįpareigoja valstybinėse įstaigose kalbėti kita kalba nei valstybine. Šiuos dalykus puikiai išmanau :)

1