Teksto dydis:
2019-04-28 15:45
LTU

62 kiekvienam savo

Gal ir likimas. Man irgi skaitė klausimyną, bet po to gavau didesnį neįgalumą. O rėkauti dėl gydytojų "nekompenticijos" seniai atpratau. Nebuvau ir nesu medikė. Tiesiog susitaikiau, kad sergu. Beje, iki pensijos dar deūimtmetis. Mažiau rėkaukime, tai sveikatai irgi kenkia.

8
2019-04-28 14:08
LTU

61 Anūkė

Mano senelis, 90m, nenueina iki wc, neduoda nei neįgalumo, nei slaugos jo dukrai. Ji dirba nuo 7 iki 19h, jei ne geri kaimynai, būtų badą priverstas kęsti, ir gulėti savo pridarytuose reikaluose. Sako gali išvežti į slaugos ligoninę, o kitos pagalbos nesuteikia...laisva Lietuva

0
2019-04-27 23:10
LTU

60 Tai

Taip išeina , kad neįgalumas nustatomas popieriuje ir nusišvilpt kaip žmogus jaučiasi ? Ministras surašes kvailus klausimus nustato kiek žmogus yra sveikas , sarbingas ? Blyn dar ikistiprėtų pencijos beveik 10 metų , oper skausmus dirbt normaliai nebegaliu , stuburo iš arža , artrozė visuose sanariuose yr visai menkniekis . Ot , kad taip tam munistrui tą tvarką ir klausimus sugalvojusiam taip nutiktų , bet jo darbs tai nemušk gulinčio ir neįgalumą , ko gero , ir į namus pristatyttu , tiksliau pažymėjimą . Kai ligoniai valdžioj tai taip ir gaunas .

0
2019-04-27 20:58
LTU

59 To 50 Nuomone

Jei esate toks ar tokia protinga,sakot pamainu ir triuksmo nera?IKEA padirbkite ten prie konvejerio naktine pamaina nuo 8 vakaro iki 8 ryto.ten baldu gamykla,daugiau gamyklu dar yra Lietuvoje.Jei sedima darba tik dirbate tai nei gamyklu nei triuksmo nemate.Vienu zodziu aisku.Nepiktai.

0
2019-04-27 20:48
LTU

58 as

kai kas raso,kad negali skaudeti tai kas jau isdile,pvz man padarius nuotrauka dubens jie nudile,stuburo problemos,sanariai,tai manau kaip grupe priklausytu,bet as pries darba susileidziu Olfeno arba Diklako ampule,net bloga pasidaro,bandau ta ampule dalinti i dvi dienas,jau kur ir leistis nera,perejau ant geremu olfeno kapsuliu,pleistru ir i darba.Man aplamai kaip zmogui yra keista,zmogus be koju,o tasomas keliolika metu,o dar geriau vienoje laidoje jaunuolis sedejo be abieju ranku,kazkuris is studijos jam liepe susirasti koki nors darbeli,kur mes gyvenam?Lietuvoje!!!!

0
2019-04-27 10:47
LTU

57 nuomonė

šitas žmogus yra sveikas, sako ėjo į mankštas, bet nepadėjo,mankštą užsienyje mokina vieną kartą, o po to jas pats darai kasdien- taip kaip skustis ,nagus kirpti ir t.t., tinginys esi ir tiek, žmonės dabar nedirba sunkių darbų, viskas mechanizuota, prisiminkit kaip prieš 30 metų žmonės kelius valė ir asfaltavo,kaip gamyklose triukšme pamainomis dirbo, aš ne komisija,bet šiam simuliantui ir 65proc. neduočiau,per tokius nukenčia tikri neįgalūs žmonės

15
2019-04-27 10:35
LTU

56 tikras faktas

mano tikra teta/nasle turi du daunus suaugusius sunus. I komisijas vedasi juos reguliariai. o gal pasveiko ???((( Beje, l liudna istorija. Genai persidave per 1 karta. Tu sunu mociute uvo istekinta skubiai uz kaimo biski durnelio, akd pakeisti pavarde, nes ja suseke, akd laidojo miske partizanus. Tai gime is tos nenormalios santuokos teta- visiskai sveika ir l grazi m,oteris, o jos vaikai abu daunai. tai ir gi aukos ant rusu okupacijos nurasyti galima drasiai. O tokie puilkus zmones jie ten visi, tokie sirdingi ir tokie nelaimingi.

1
2019-04-27 10:31
LTU

55 ass;hO

NA, SOCDEMU ATSTOVE PANEVEZYJE AKLA NET VAIRAVO desimtmeciais ir nieko ! Niekma neuzkliuvo, negirdejome, akd gydytojams kysininkams atimtu licencijas ! SOCDEMAI VALDO , TESIA AMBALO TRADICIJAS.

0
2019-04-27 10:28
LTU

54 emigrante

Slauga tevukui baigiasi vasara, puse jo paralyzius. Teks eiti i neig istaiga pratesimo. Negaus slaugos, vezuosi i uzsieni, nes ten jau 20m dirbu ir gyvenu, zinoma. O prisiekinejau tevams, kad ju is lT niekada neisvasiu((( teks lauzyti pazada (((

2
2019-04-27 09:42
LTU

53 pusei

lietuvos medikai uz pinigelius padare ligotuma-nedarbinguma ,daug pinigu pavagiama mediku deka.

3
2019-04-27 09:31
LTU

52 Astra

Teko Man vežti mama i Vilniaus teritorinė neįgalumo komisija...neatleidžia Man neįgalus žmonės,bet pervta pusdienį kol ten laukem eilės teko labai tvrdytis,kad nepradėti kvatotis....tiek imitacijų dar neteko matyti...ypač vienas atvejis ...žmogus atėjo su ramentais beveik nevaldantis kojų....bla išėjęs iš pastato ramentais sast i mašinos bagažinė ir bmv kad nutiko.....kt.atvejis moteriškė vis drebino keistai galva...išėjo parukyti ..viskas gerai...ir kas idomiausia kad tai viską pro langą mato tie patys kur klausymus užduoda....o arogancija iš tų medikų neatimsi....

5
2019-04-27 08:49
LTU

51 Bastetė

Žioplių Velykos. Pirmiausia, reikia suvokti, kad apsiėsti - tai ne tradicija. Ir nereikia lialiakint, kad čia taip turi būti. Tai mūsų tautos biednumo - ir piniginio, ir dvasinio - ženklas. Vyras visiškai teisus. Jam nereikia šitos ėdesio krūvos ant stalo, pavargusios žmonos siaubūnės. Ir kipišo dėl vienos priežasties - ką žmonės pasakys. Nes neberūpi. Pagaliau irsta ta bendruomeninė santvarka. Svečiams irgi ėdesio nereikia. Neseniai dariau savo ir vyro jubiliejų. Gaspadinavau pati. Rodos, dariau viską su saiku, nepavargdama, bet labai daug ko liko. Žmonės dabar ragauja, ne ėda. Todėl Velykoms ar kitokioms šventėms siūlyčiau padaryti kokį pyragą, kelis užkandžius ir mėgautis pokalbiu, bendravimu. Meskit iš galvos sovietmečio bobų mentalitetą. Meskit tas nesąmones, tradicijomis vadinamas. Klausimas toks: ar per visus kiaušinių dažymus ir ėdesio darymus nuėjot į bažnyčią? O kam? Tai kokios tada tradicijos, ką tada švenčiate? O moteris gavo tokias Velykas, kokių nusipelnė. Ir labai protingą vyrą turi: jei moteriškė daro nesąmonę, jam užtenka proto į ją nesivelti.

5
2019-04-27 08:20
LTU

50 marijampoleje

komisijos narys jasionis, buvo labai isbadejas ,kai atejo stt vyrukai norejo 300 jewru banknotu pietums praryti.

0
2019-04-27 08:03
LTU

49 > 48 tiksliau

kalba eina apie klubo sanari.

0
2019-04-27 07:59
LTU

48 nu bet

viena pasakojo kad dubens kaulo sanarys susidevejes tai padejevo kad skauda ir dave invaliduma, bet ji trecios grupes nenorejo tai dar padejevo patepe ir gavo antra. man irgi skauda dubens sanari ypac pradeda skaudeti kai ilgiau padirbu, bet meluot nemoku ir daktaram kysiu neduode, tai apie invaliduma man ne nesapnuot. Nors as tikrai jo ir nenoriu...

0
2019-04-27 04:28
USA

47 Tas visas klausimynas

Yra paimtas is JAV .I tokius klausimus reikia rasyti atsakymus ,norint JAV gauti invaliduma. Tik pati procedura yra kitokia.Tad tos ministerijos nieko nesukure,o tik isverte is anglu kalbos.

0
2019-04-27 02:03
LTU

46 AAA

Reikia būti pririštam nejudamai prie vežimėlio ar nenulaikyti šaukšto rankoj, jei nori gauti invalidumą pagal tą klausimyną. jis sugalvotas kad neduoti tiems, kam pagal medicinos dokumentus priklausytų - ir iš dalies darbingiems.

1
2019-04-26 23:48
FIN

45 kitaip sakant

polujanskiene, dave suprasti, kad neigalumo lygi, nustato ne ji, o veryga su kepeniu, gali buti, kad konsultuojasi jie dar su minedu. Taip kad, nep.isk proto ir mars i kasa maximos.. pavargsi sedet, eisi pailset, vezimeius stumdydamas, rasim tau darbo pagal stovi..

2
2019-04-26 23:08
NOR

44 lietuvis is vienkiemio

...apie kauno skyriu...daugumai jau nebereikia rashyti-juokiasi arba verkia.panasiai reaguoja zmones mirties akivaizdoj...bet istaigoj jie dar kazko tikisi,abejoja,daznai nerodo savo emociju.supranta,kad yra dar kart pasmerkti ne tik ligos,bet ir kazkokiu suknistu korumpuotu biurokratu tik sugrize i namus.nes jegu uztenka tik kelionei,skaistyklai ir kelionei i namus.kai kurie preigunai pataria skusti ju sprendimus.jie atsako-nebeturiu jegu..byla baigta...klausimynas ? o klausimai ne i tema..o stumdymai pirmym atgal,kad susiprastum susimoketi ir pns. ...antstoliai turedami siltas vietas sushala,teisejai bijo dievo teismo....jus baisiausi,isnaudojat neigalius,jus jau dvasiskai,protiskai neigalus.gal kai tai palies jusu kitas kartas -suprasite.linkime is visos sirdies.amen.

0
2019-04-26 22:59
LTU

43 AS

Man yra keista,kad zmogus su pirma grupe ir daline slauga.Dirba statybose,uzdenge pilnai savo namo stoga,vairuoja auto dar ir isgerentis nei karto nera patiktinamas,kas jam ta neigaluma su ta daline slauga nustate.Turetu tokius karta nors y metus patiktinti.Ir cia nereikia kai kas raso,kad su stuburu reikalingos mankstos,ne velnio jos nepadeda,gali ten eiti neiti tik laiko gaisinimas ir bereikalingas pinigu metymas,

0
2019-04-26 22:49
LTU

42 as

man yra keista,zmogus gaunantis pirma grupe su daline slauga nei karto per metus laiko nera patikrinamas ka jis veikia galu gale?Pasirodo tas zmogus dirba statyboje,atlieka ir draugams remontus,uzdengia savo namo stoga vazineja automobiliu.gere cia liecia Marijampole,

0
2019-04-26 22:38
NLD

41 Tas Pats

Aš turiu bėdų su širdimi, nustatytas 50 % darbingumas. Komisijoje mane kai kurie klausimai glumino: ar pats pavalgote? Ar nėra problemų apsirengiant? Dar buvo kažkoks klausimas, kurį išgirdęs pasijutau protiškai meįgalus. Gydytoja, matyt, pastebėjo mano reakciją, nes nutraukė klausimyno skaitymą ir liepė laukti atsakymo koridoriuje. Įdomu, kas tokį šaunų klausimyną paruošė, jei ta komisija pati nieko nesprendžia? Ar visi ten sveikatos apsaugos ministerijoje visais laikais durnių volioja?

1
2019-04-26 21:40
LTU

40 .......

Pasmano pazystama gyvena jaunuolis apie 30 metu jam, tevu neturi, gyvena su teta, jinai paeme ji 7 metu is vaiku namu, o beaugant isaiskejo, kad turi proto negalia, nors moka naudotis kompiuteriu, labai judrus, kai uzeina tarpais tai super lankstus pasidaro, bet tik retkarciais, kartai kalba labai protingai, nezinant nelabai ir suprasi. Bet daro tai visokias nesamones ir vis slaptai, ir taip gudriai.... Dirbo jis kiemsargiu, bet visada teta ji moke, sake ka daryt, ji pensininke ir padedavo jam, bet jis darydavo visai kitaip nei reikia, pvz. jis sluoja tarpais, kuri vieta jam patinka ir jeigu jau kur sluoja tai taip kaip kambari, nelieka jokio smeliuko ir aisku nieko nepadaro. Arba soka apie sluota, arba siaip sokineja ir jo nesulaikysi, nesustabdysi. Na ir atleido ji is darbo, tiesiog nusibodo toks na tikrai netinkamas darbuotojas. Kiek ieskojo jam darbo teta, tai suranda, sutaria su darbdaviu, bet jis neina, tik labai juokiasi, arba verkia ir nieko nekalba tada ir neina i darba net pradet. Jis sako - ne piniguose laime... i parduotuve nueina tik ledu nusipirkt, kitu daiktu bijo pirkt... jeigu salia teta stovi tada nebijo pirkt, namie nevalgo kol neliepia, jai teko isvaziuot visai dienai tai jis ir nevalge... karta ismete savo kompiuteri per langa, kad ji seka.... tada daugiau vaistu paskiria ir vel praeina priepuoliai, o kai ji nuveda pas psichiatrus tai sako as viska pats gerai tvarkausi, viska moku. Nuvaze teta ji i Vilniu grupe nustatyt, o jis sako ten, kad man viskas gerai, man nieko nera ir dave 3 grupe, gauna 65 eurus, jos pensija 360 ir gyvenk mieste kaip nori, nors anksciau turejo 2 grupe. Tik reikia komisijai pagalvot, ar protingas nuejes sakys, kad man viskas gerai, as viska sugebu, as isidarbinsiu... teta verkia, o jis vaiksto ir juokiasi is jos, kad ji iesko piniguose laimes. Labai labai liudna padetis ir kas gali padet sitiems zmogeliams, ogi niekas.... atstumt lengviausia.

0
2019-04-26 21:35
NOR

39 pasirodo

Veryga taip pat neįgalus ten padaryti tvarką. Įžūlumui nėra ribų

4
2019-04-26 19:17
LTU

38 sunki igimta sirdies negalia

o kaip klausimai; ar sveikinates su kaimynais?ar pazistate pinigus?zinote kokias pinigais LT atsiskaitoma?ar suprastumete kiek jums turi atiduoti grazos parduotuveje?mano nesveika sirdis,mano negalia fizine,ne protinis atsilikimas ir t,t,idomu,kokia itaka turi mano santykiai su kaimynais ir kas butu jei atsakyciau melagingai.jauciuosi siuksle po tokiu klausimu,negano to,kad menesiui neigalumo ismoka 209 euru,30 euru vaistams,dar kas 2 metus reikia patirti patycias.ne karto neklause kuo skundziuosi,kokios ligos pasekmes...kas dar turite sveikatos emigruokite....

1
2019-04-26 18:55
LTU

37 Olga Kulik Klaipeda

Ar dar, ponia dirbi, daug priryrti norėjai iš neįgalumo grupių nustatymo, tau Lukiškėse pūti, dermaede

4
2019-04-26 18:53
LTU

36 To 32

Neknisk proto Lietuvai senas bezdale. Visko buvo prie rusų, tik tu buvai dar piemuo. Užtenka net super filmą pamatyti kai klausia "gdė tūt čiortavij įnvalyd?" ar ne?

12
2019-04-26 18:50
LTU

35 Invalidė

Olga Kulik Klaipėdoje už pinigus dalina invalidumus. Mano mamai, turinčiai vidutinio sunkumo astmą, pagal Olgą Kulik, nepriklauso niekas: sakė pati gali dirbti. Sėkmės invalidumas dalijantiems ponams, kur STT

0
2019-04-26 18:48
LTU

34 Būk ramus

Kiek žinau kepenų neskauda. Ir vaistų mažiau ryk.

17
2019-04-26 18:19
LTU

33 faktas

sveiki žulikai grupes susipirko, tai tikriems invalidams paprasčiausiai nebeliko pinigų, todėl ir pripažysta sveikais

0