Teksto dydis:
2019-07-13 16:13
LTU

Kas padaryta?

Kas padaryta jai vadovaujant?Nieko.Tik intrigos ir konfliktai,ir dideli mokesciai ir dar didesnis popierizmas.

2
2019-07-13 09:35
LTU

nu jo...

kokie ten architektu rūmai... ten įteisinto reketo struktūra, kuri kas metai tik pinigus privaloma mokėjimo tvarka nustato ir jei nemokėsi, dar ir atestatą atims, kaip paprastas architektas, konkrečios tu rūmų veiklos ir naudos nejaučiu

3
2019-07-13 07:02
LTU

Korumpuota organizacija

Rumai buvo sukurti sumazint konkurencija architektams, eliminuot kitus projektuotojus is projektavimo veiklos, sudaryti iskirtines salygas saviems elito architektams, aisku zadeta projektavimo darbu pabrangimo. Todel sukure atestavimo sistema ir savo atetavimo komisija is nomenklaturai artimu ir pazistamu architektu. Projektuojantys architektai eme atestuoti kitus architektus, susikure gerai veikianti schema.

4
2019-07-13 06:43
LTU

Kodel straipsnis anoniminis ?

Kas cia atsitiko, nauja propaganda ? Kodel nera autoriaus ? Ar geda, ar bijoma, ar paslaptis ? O is tikruju rumai , niekam nereikalingi, tik rinkti didziulius mokescius ir varzyti architektu veikla. Projektavimo veikloje pagrindinis darbas yra biurokratines proceduros ir kasdien atsirandantys nauji ir nauji teises aktu pakeitimai. Rumai absoliuciai nieko nepadare, kad mazetu biurokratizmas ir privalomi mokesciai profesineje veikloje.

4
2019-07-12 22:41
LTU

Architektas

Manau teisingas žingsnis, nes Rūmų vadovavimo pradžia buvo teisinga ir gera, tačiau vėliau, kaip čia ir rašo tikslas tapo nebe architektai, o asmeninių pirmininkes užmojų įgyvendinimas.

3
2019-07-12 18:27
LTU

nu ir loja

architektai... Šauni moteris, gaila, bet suprantu: su tokia šutve... Lyg ir inteligentai turėtų būti. Dabar su vystytojais sudarkys Lietuvėlę jų klapčiukai architektai.

13
2019-07-12 18:02
LTU

Add

Būtų geras jei AM vicike pataptų :)))

7
2019-07-12 18:02
LTU

To EKSP.

Giminingumas tarp statybos inžinieriaus ir architekto toks, kaip gydytojo ir veterinarijos gydytojo. Visi turi dirbti savo darbą.

9
2019-07-12 17:12
LTU

eksp.

Koks šios ponios išsilavinimas?Jeigu architektė-ar yra ką nors reikšmingo suprojektavusi?Jeigu kitokia specialybė,tai kodėl užima tokias pareigas?Antai statybos inžinieriui projektuotojui,kuris sugeba parengti ir statinio architektūrinę dalį, draudžiama tai daryti nes ... neturi architekto diplomo,nors architekto ir statybos inžinieriaus specialybės yra giminingos.Būtent architektų rūmų vadai ir yra tų draudimų iniciatoriai.

29
2019-07-12 16:56
LTU

TT

Ji susipykusi su atvirumu, demokratija ir laisve. Vie ko vertas sitas jos pareiskimas, kur ji sako, kad A.Karalius paviesino (jau stumia ant jo), nors neturejo paviesinti ir pan. Tai po galais, kiek ji gali slapukauti, jei atsistatydinai tai paskelb visiems viskas vienodai, normaliai, atvirai ir graziai. Bet ir cia ji politikuoja. Palaikau A.Karaliu ir niekada nesupratau Daivos B. elgesio, visur punktu normu vardinimo ir vyniojimo i visoki normatyvini popieriu.

10
2019-07-12 16:06
SWE

jonas

kaip čia dabar...tai sovietmečio šedevrų jau niekas nebegins?

5
2019-07-12 16:05
LTU

archiai

Valio, pagaliau. Net keista, kaip ji susiprato tai padaryti pagaliau. Nors buvo gandu, kad ji suka i ministerija. Jei taip, jei gandai pasitvirtins, tada ji is viso bus bjauri. Karjeriste, intigante. Prisuku reikalu, suvare architektus privalomai i Rumus ir pabega. Vien ko vertas jo balsavimas per susirinkimus viesai ir fotografavimas balsuojanciu pries. Ji su demonkratija yra susipykusi. Kitas ja gerai charakterizuojantis pvz yra tas, kad ji i archektu rumus susikviete dirbti komanda, kuria kas met puste ir ju dauguma sudare teisininkai. Architektu nebuvo, jie tik visokie garbes pavaduotojai. O teisininkai uzsieme bylinejimusi su architektais. Cirkininke, kuri pati nelabai suprato ka daro, kuri tryne komentarus, venge klausimu, kaip prezidente reikalavo juos pateikti is anksto ir pan. Sekmes jai visur, tik ne su architektura ir ne su aplinkos ministerija.

8