Teksto dydis:
2018-08-11 15:06
LTU

3 III-jo ir IV-jo ŽEMĖS JUDĖJIMŲ ATRADĖJAS

ROMUALDAS ZUBINAS: Kaip gali klimatologai Žinoti - kas? ir kada? VYKS Žemėja, nežinodami ir net nesuvokdami apie Trečiojo ir Ketvirtojo Žemės ašies fizinių judėjimų egzistavimą!? Juk jie nėra DIEVAI?! Beja, juo ir nereikia būti! Reikalinga tiktai pažinti KETURIS Žemės ašies fizinius judėjimus, kuriuos prieš 10 metų atrado KAUNIETIS !!!!

0
2018-08-10 17:41
LTU

2 III-jo ir IV-jo Žemės ašies judėjimų ATRADĖJAS RO

KADA MŪSŲ, NE TIKTAI KLIMATOLOGAI, BET IR EILINIAI MOKSLININKAI, PAŽINS TREČIĄJĮ IR KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS, kuruos dar prieš 10 metų, seniausios Žemėja Lietuvių kalbos dėka, atrado kaunietis inž. Romualdas Zubinas ?!?!?!

0
2018-08-10 17:33
LTU

1 Geofizikas inž. Romualdas Zubinas

Jau 1990 metais lapkričio mėn. 3 d., Lietuvių dienraštyje "DRAUGAS", DIDŽIOSIOMIS raidėmis įvardijau straipsnį - PIRAMIDĖS LAUKIA TVANO!? Tai įvyks po ŠEŠIŲ TŪKSTANTMEČIŲ! Tuo metu vandens lygis, virš mūsų laikų lygio, pakils per 80 metrų! Nuo šio tūkstantmečio vidurio, Šiauriniame Žemės pusrutulyje, BUS TIKTAI DIENA ir TIKTAI VASARA!! Tūkstantmečio pabaigoje VYKS ŽEMĖS AŠIGALIŲ KAITA- Pietinis taps Šiauriniu, Šiaurinis- PIETINIU!!!! Šias, ir daugelį kitų pranašysčių, SKELBIA TREČIASIS IR KETVIRTASIS ŽEMĖS AŠIES FIZINIAI JUDĖJIMAI!!!

0