Astrologė: šio ženklo laukia užtarnauta sėkmė ir ne tik materialios dovanos

Ši savaitė gana naudinga veiklai, tiesa, savaitgalį daugeliui Zodiako ženklų gali kilti santykių problemų, perspėja astrologė Palmira. Tuo tarpu Ožiaragiai šią savaitę bus tikri likimo numylėtiniai.

Ruduo.<br> 123rf nuotr.
Ruduo.<br> 123rf nuotr.
 P.Kelertienė.<br> D.Stankaus nuotr.
 P.Kelertienė.<br> D.Stankaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

Oct 12, 2021, 10:15 AM, atnaujinta Oct 12, 2021, 10:30 AM

Avinas (03 21–04 20)

Nuo antradienio – susitelkimo metas, lemiantis sėkmę veikloje. Pasinaudokite tuo – spręskite svarbius klausimus. Tinkamas laikas pokalbiams su esamu ar būsimu darbdaviu, pasirašyti darbo sutartį. Antra savaitės pusė – puiki proga laimėti aplinkinių simpatijas, pripažinimą.

Penktadienio vakaras – malonių staigmenų metas: gali naudingai pasikeisti priešiškai nusiteikusio žmogaus požiūris į jus, tikėtina, kad susitaikysite su mylimu asmeniu. Tai bus smagus metas ir naujoms pažintims. Sekmadienis – gana nepalankus: pasistenkite atsiriboti nuo nemalonių žmonių, neskirkite pasimatymų, neanalizuokite problemų. Pirmadienį viskas ims spręstis.

Jautis (04 21–05 20)

Ši savaitė – gerų pokyčių veikloje laikas: tinka tartis dėl geresnių sąlygų darbe, palanku ieškoti jums tinkamesnės darbo vietos. Ypač antradienis, trečiadienis – neblogos dienos pereiti į naują darbovietę, susitikimams su svarbiais žmonėmis, galinčiais paveikti ateitį, ir tolimoms kelionėms. Šios dienos neblogos santykiams su mylimu asmeniu (sutuoktiniu) aiškintis – verta pakalbėti apie jūsų lūkesčius, išsakyti tai, kas jūsų netenkina.

Savaitgalis gana įtemptas, verta kiek atsiriboti nuo bendravimo, taip pat santykių aiškinimosi. Tai maištingas metas, netikėtai užvaldo stiprus nepasitenkinimas ir imami sprogdinti tiltai...

Dvyniai (05 21–06 21)

Antradienis, trečiadienis gana sudėtingi – neverta reikšti iniciatyvos, labiau stebėkite aplinką, klausykitės, kas ką šneka, stebėkite, kaip reaguojama į jūsų žodžius. Vis dėlto šios dienos taps naudingos, jei sieksite ištaisyti ankstesnes klaidas – veiklos, bendravimo. Ketvirtadienis – bene sėkmingiausia diena veiklai šią savaitę. Tai tinkamas laikas pribrendusiam pokalbiui su vadovybe.

Savaitgalio nuotaikos dalykinės, tiesa, jos nepadės tvarkyti reikalų. Verta išvykti kur nors toliau nuo namų, aplankyti seniai matytus draugus. Kad ir kuo savaitgalį užsiimsite, kad ir su kuo bendrausite, venkite ginčų, konfliktų, elkitės kukliau, kad nesuerzintumėte pavyduolių.

Vėžys (06 22–07 22)

Šią jauno mėnulio savaitę (pirmoji mėnulio fazė pereis į antrąją savaitės viduryje) patartina elgtis saikingai – nepersistenkite, kad ir kuo užsiimsite, nepersidirbkite, kaupkite jėgas, likite taikūs ir diplomatiški. Tai metas, kai pagalba ateina savaime, reikia mokėti tik ją priimti. Tinkamas laikas taikytis su savais ir svetimais, taip pat deryboms, teisiniams reikalams tvarkyti. Ketvirtadienis įtemptas, bet tinkamas spręsti skolų problemas, imti paskolą, tvarkyti draudimo, mokesčių reikalus.

Džiugus šeštadienis, tiesa, sekmadienį turite galimybių visiškai sužlugdyti, jei prisiminsite nuoskaudas.

Liūtas (07 23–08 22)

Antradienis, trečiadienis – geros dienos veiklai, svarbiems uždelstiems reikalams tvarkyti – pavyks juos įveikti. Tinkamas metas ir darbo paieškai, veiklos susitarimams. Ketvirtadienis iki pavakarės ir penktadienio vakaras – puikus laikas taikytis su priešais, konkurentais, įvairiems nesusipratimams užglaistyti, taip pat svarbiai sutarčiai pasirašyti.

Deja, savaitgalis jau nebepalankus – neverta mėginti sudominti jums patinkantį asmenį ar aiškintis su antrąja puse, kas namuose viršesnis. Na, o didžiausia klaida, kurią galima šiuo metu padaryti, – tai atsiverti ir išpasakoti šventas paslaptis arba, atvirkščiai, mėginti išsiaiškinti, ką jis (ji) nuo jūsų slepia. Ir tik pirmadienio antrąją pusę ims giedrėti jūsų padangė...

Mergelė (08 23–09 22)

Šią savaitę reikalai pajudės sėkminga linkme tiek veikloje, tiek asmeniniuose santykiuose. Romantiškiems pasimatymams gana palankus antradienis. Diena žada sėkmę vyresnio amžiaus įsimylėjėliams. Ypač penktadienį būsite sumanūs ir darbingi – palankus metas ne tik svarbiems reikalams sutvarkyti, bet ir tikrintis sveikatą ar pradėti naują gydymosi ciklą, organizmo valymą.

Savaitgalis, atvirkščiai, apgaulingas: nereikia rimtai vertinti gaunamų pasiūlymų ir pažadų, negalima veltis į avantiūras sprendžiant tiek finansines, tiek meilės problemas.

Svarstyklės (09 23–10 23)

Antradienis, trečiadienis – gana pasyvios dienos, netinka kuo nors nauju ar sudėtingu užsiimti. Daugiau laiko skirkite namams, šeimai. Atkusite ketvirtadienį, penktadienį – tai jūsų žvaigždžių laikas: imkitės to, kas jums labiausiai rūpi.

Savaitgalis, deja, nebe toks: nuotaiką gadins artimo žmogaus nesugebėjimas suvokti jūsų poreikių, suteikti jums pagalbos, suprasti jūsų jausmus, svajones. Verčiau jau nurašykite savaitgalio nesusipratimus blogai planetų padėčiai ir raskite būdų save pradžiuginti.

Skorpionas (10 24–11 22)

Sėkminga savaitės pradžia – galimas geras veiklos pasiūlymas ar nelaukti pinigai bei mažas flirtas, užsimezgęs darbe (prekyvietėje, kelyje). Pasistenkite per antradienį, trečiadienį sutvarkyti svarbiausius reikalus. Nuo ketvirtadienio jėgų bei noro ką nors veikti mažės. Bent jau ketvirtadienį, penktadienį nesiimkite atsakingų darbų. Daugiau laiko skirkite namams bei artimiesiems, o ypač mamai. Beje, netikėta naujiena šiomis dienomis gali priversti pakeisti planus, ypač jei jie susiję su gyvenamąja vieta, su planuotu dideliu pirkiniu.

Savaitgalis dvilypis: jūsų nuotaika bus puiki, bet netikėtai kilę rūpesčiai gali ją sugadinti. Kad ir kas įvyktų, nesinervinkite.

Šaulys (11 23–12 21)

Antradienis, trečiadienis puikūs spręsti finansines problemas, tvarkyti piniginius ir turto reikalus. Nors tai naudos metas, šios dienos nežada ypatingo pelno, tad daug nenorėkite. Jei jūsų finansiniai užmojai dideli, svarbius veiksmus reikėtų atidėti ketvirtadieniui, penktadieniui. Beje, ši diena gali atnešti netikėtą romantišką nuotykį... Būkite atidūs šių dienų susitikimams – gauti pasiūlymai gali naudingai pakeisti jūsų ateitį.

Savaitgaliui neplanuokite kelionių: jos arba suirs, arba nebus sėkmingos, taip pat pasiruoškite netikėtiems svečiams, kuriuos teks iškęsti.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Puiki savaitė, kai viskas sprendžiasi, keičiasi į gera. Tai užtarnautos sėkmės laikas. Ir ne tik darbe. Dabar galite sužinoti, kas yra tikroji meilės ugnis. Reikalams tvarkyti puiki visa darbo savaitė. Jei jums svarbus finansinis klausimas, įvairiems susitarimams, darbo sutarčiai pasirašyti, vertingam daiktui įsigyti, investicijoms sėkmingiausias būtų ketvirtadienis, penktadienio pavakarė.

Šios dienos atneš netikėtų dovanų, ir ne tik materialių... Tai puikus laikas romantiškiems pasimatymams – patirsite mylimo asmens jausmų nuoširdumą. Savaitgalį, atvirkščiai, nedėkite daug vilčių į gautas dovanas bei pasiūlymus.

Vandenis (01 20–02 18)

Pirmoji savaitės pusė – pasyvus metas. Antradieniui, trečiadieniui neplanuokite didelio darbų krūvio, atsakingų susitikimų. Jums reikia pabūti vieniems, pailsėti, viską deramai apmąstyti. Reikalų imkitės ketvirtadienį, penktadienį – tai jūsų pergalės metas.

Savaitgalis nekoks – būsite linkę išsigalvoti nebūtų dalykų apie mylimą asmenį. Šiomis dienomis dėl skirtingo požiūrio į jausmus, meilę galite susipykti ir net išsiskirti su antrąja puse ar mylimu asmeniu.

Žuvys (02 19–03 20)

Svarbūs antradienis, trečiadienis – gerųjų permainų metas, pavyks suderinti nesuderinamus dalykus. Palanku kreiptis pagalbos į draugus. Ketvirtadienis, penktadienis – beveik mistiškas laikas: nepaprasti susitikimai, aiškiaregiškos nuojautos. Tai geros dienos svajoti, suprasti tai, kas anksčiau buvo neaišku, painu, bet netikusios ką nors veikti.

Nesugalvokite poilsio dienomis aiškintis santykių su savo pora, nes ims rodytis, kad jūsų suderinamumas artimas šuns ir katės meilei. Na, o kad ir tokiame ryšyje būna stebuklų, sužinosite jau pirmadienį, kai viskas pasisuks gera linkme.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2021 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.