Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, rugpjūčio 4 d.

Ketvirtadienis – gana agresyvus metas, kai dera ginti principus, teisybę, savo šeimą, vaikus. Tiesa, pirma dienos pusė ramesnė, taikesnė, tinkama taikytis. Ieškokite kompromisų, siekite sąjungos. Šis laikas labiau tinkamas deryboms.

123rf.com nuotr.
123rf.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Aug 4, 2022, 12:01 AM

Vėliau, po 14 val. 48 min., prasidės labiau konfliktinis metas, tačiau jis bus naudingas – tai padės jums bei oponentui geriau suprasti save, savo principus. Antra dienos pusė labiau tinkama mokesčių, draudimo, paveldėjimo reikalų tvarkymui.

Diena palanki tvarkyti skubius reikalus, vykti į ilgalaikes, į tolimas keliones, susitikti su užsieniečiais. Geras laikas bendravimui, pažinčių užmezgimui, mokymosi ciklo pradžiai. Netinka ką nors užbaigti, pereiti į naują darbovietę, tvirtinti susitarimus (nors gerai juos rengti), sėti, sodinti augalus. Rūpesčių pagausės ir mėgstantiems keiktis.

Nepalanku namuose ilgai užsisėdėti, tvarkyti namus, taip pat ilgai miegoti ar į veidrodį žiūrėti. Netinka rengti pasilinksminimus, puotauti. Nepalankus metas meilės pasimatymas.

Diena tinkama kovoti su baime, valytis nuo nužiūrėjimo bei neigiamos maginės įtakos.

***

Ketvirtadienį 9 val. 59 min. Merkurijus įeina į Mergelės ženklą, kuriuo judės iki rugpjūčio 26 d. Kai Merkurijus Mergelėje, puikus laikas sisteminti žinias, dokumentus, racionalizuoti savo veiklą. Itin darbingi tampa asmenys, kurių veikla susijusi su racionaliu mąstymu. Tai palankus metas veikiantiems mokslo, medicinos, aptarnavimo sferose.

Iš trečiadienio į ketvirtadienį buvo svarbūs tik realistiški, spalvoti sapnai. Gerai matyti pasagas, arklius, šunis – tai aukštesnių jėgų apsauga, pagalba. Būti nuogam – jūsų apgaulė gali išaiškėti, paukščius regėti – laukia atpildas už nuodėmes arba žinia apie pažįstamo, artimo asmens mirtį.

Blogas ženklas: dažnai išsitepti, ne vietoje išberti kruopas, grūdus ar išpilti miltus, taipogi šiukšles – gresia liga; jei viskas kristų iš rankų, ypač raktai – nelaimė, liga; jei paukštis jus išteptų – nuostoliai, gėda.

Geras ženklas: jei užkristų paukščio plunksna; rasti metalinius, ypač vienodus daiktus – netikėta sėkmė.

Žvilgsnis į priekį: penktadienį palankūs pilkų atspalvių drabužiai.

Avinas (03 21–04 20). Ketvirtadienio pirma pusė ramesnė, labiau tinkama bendravimui bei reikalų tvarkymui. Jei jums reikia su kažkuo susitarti – turite palankaus laiko tik iki 14 val. 48 min. Vėliau pajusite įtampą, kuri trukdys blaiviai mąstyti, priimti racionalius sprendimus. Nepasiduokite azartui ginčydamiesi, aiškindamiesi santykius, vairuodami automobilį. Atidžiau rinkitės, su kuo praleisite vakarą.

Jautis (04 20–05 20). Ketvirtadienį nuo ryto būsite energingi ir iki popietės pasistenkite kuo daugiau nuveikti. Tai bus geras laikas ne tik atlikti susikaupusius darbus, bet ir sveikatą tikrintis. Vėliau nuo 14 val. 48 min. nieko sunkaus nesiimkite, bent jau vieni nesikinkykite į vežimą. Ir pasistenkite likti objektyvūs mylimo žmogaus, sutuoktinio atžvilgiu – tai nesusipratimų, apmaudžių apsirikimų metas. Nesinervinkite ir nepykite dėl niekų – aplinkinius būsite linkę neteisingai kaltinti.

Dvyniai (05 21–06 21). Ketvirtadienis iki 14 val. 48 min. labiau sėkmingas metas, kai bus paprasčiau tvarkyti reikalus. Nuo šiandien bus svarbu išmokti niekur neskubėti, viskam skirti daugiau laiko nei įprastai. Tapkite atidesni ir savo nuojautoms, vidiniam balsui, labiau atsižvelkite į šeimos reikalavimus. Nerizikuokite žadėdami, įsipareigodami kolegoms, šefui – vargu ar laiku įvykdysite pažadą.

Vėžys (06 22–07 22). Ketvirtadienis nuo ryto keblokas, bet visgi tai pats geriausias metas tvarkyti skubius reikalus. Nuo 14 val. 48 min. jausitės geriau, ims sektis. Daugiau dėmesio skirkite vaikams – būkite atidesni tam, su kuo jie bendrauja, ką žaidžia. Ir nepamirškite, kad nuo jūsų priklausys artimųjų gera nuotaika. Romantiškoms pažintims diena nėra tinkama.

Liūtas (07 23–08 22). Ketvirtadienį iki 14 val. 48 min. tiktų tvarkyti skubius, neatidėliotinus reikalus, kitaip jie kuriam laikui įstrigs. Vėliau jau sudėtingas laikas, kai apima nepasitenkinimas, liūdesys. Tik nespręskite sudėtingų problemų darbe antrą dienos pusę ir nesivelkite į šeimyninius barnius.

Mergelė (08 23–09 22). Nuo ketvirtadienio tapsite veiklesni ir reikalai sparčiau pajudės reikalinga linkme. Diena tinkama tvarkyti skubius reikalus, palanki spręsti finansines problemas. Diena palanki ir bendravimui – neužsisklęskite, aplankykite draugus, giminaičius. Tiesa, ginčų venkite, neskubėkite prieštarauti. Išgirsti dalykai gali tapti naudingi.

Svarstyklės (09 23–10 23). Ketvirtadienį pirmasis įspūdis, staigūs, ūmūs sprendimai neapgaus, tad galite pasikliauti jums patikusiu asmeniu, bet likite atsargūs, jei pajusite antipatiją, nerimą. Su tokiu žmogumi geriau bent mėnesį nebendrauti ir kol kas nesiimti siūlomo dalyko.

Skorpionas (10 24–11 22). Ketvirtadienį pirmąją dienos pusę galite pasijusti bejėgiai. Kad taip neatsitiktų, bus svarbu nuo visko atsiraukti: iki 14 val. 48 min. iš tiesų sunkus metas, tad niekuo rimtu neužsiimkite. Vėliau būsite energingi bei savimi pasitikintys, tad greitai atliksite užvilkintus darbus. Tiks ir kur išvykti, susitikti su užsieniečiais ar įtakingais žmonėmis.

Šaulys (11 23–12 21). Ketvirtadienis iki 14 val. 48 min. – gerų permainų metas, kai verta spręsti įsisenėjusias problemas veikloje (jei nesiilsite) ar nueiti pasikonsultuoti su specialistu dėl nugaros skausmų, dėl laikysenos problemų. Vėliau atsakingų darbų nesiimkite. Pasistenkite eiti anksčiau miegoti, venkite aiškintis santykius – galite sužinoti dalykų, dėl kurių nebus lengva užmigti.

Ožiaragis (12 22–01 19). Ketvirtadienį mokėkite pasinaudoti palankiomis aplinkybėmis, kolegų bei draugų pagalba. Tiesa, labiau vadovaukitės nuojauta, ypač tvarkydami darbo reikalus. Būkite itin atidū, atlikdami užduotis darbe – galite padaryti klaidų, kurios pakenks jūsų karjerai, atneš nuostolių. Patartina nepriiminėti jokių svarbių sprendimų šeimoje bei naujų įsipareigojimų darbe.

Vandenis (01 20–02 18). Ketvirtadienį neskubėkite sakyti „ne“ nei reikaluose, nei asmeniniuose santykiuose: ko dabar neteksite, to nebesusigrąžinsite. Iki 14 val. 48 min. labiau palankus metas sudėtingų reikalų tvarkymui, kelionėms, bendravimui su konfliktiškais asmenimis. Vėliau gana įtemptas metas, ypač darbe. Tad pasistenkite, kad jums priekaištų šiandien vadovybė neturėtų.

Žuvys (02 19–03 20). Ketvirtadienis – keista diena. Nors nuojauta bus tiksli, tačiau jus apgauti, įvilioti į spąstus nebus sudėtinga. Iki 14 val. 48 min. itin įtemptas metas, bet jis tinkamas spręsti mokesčių, skolų, alimentų problemas. Vėliau ramesnis laikas, tiesa, jums gali tekti padėti patarimu.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.