Astrologė: šio ženklo gali laukti keisti, nepaaiškinami įvykiai

Savaitės pradžioje gali pavykti nuveikti nemažai naudingų dalykų, žada astrologė Palmira. Visgi Jaučių šią savaitę gali laukti keisti, nepaaiškinami įvykiai.

 Mergina.<br> 123rf nuotr.
 Mergina.<br> 123rf nuotr.
123rf.com
123rf.com
 P.Kelertienė.<br> D.Stankaus nuotr.
 P.Kelertienė.<br> D.Stankaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

Jan 24, 2023, 10:31 AM

Avinas (03 21–04 20)

Antradienis, trečiadienis – ramybės metas, tad verta atsiriboti nuo išorinio pasaulio. Jei teks dirbti, nesiimkite nieko naujo. Tiesa, šios dienos naudingos keblioms konfidencialioms problemoms spręsti. Pasinerti į darbų šurmulį, imtis ko nors reikšminga verta nuo ketvirtadienio. Šaunus ir penktadienis.

Antra savaitės pusė – ypatingos dienos, kai jūsų įžvalgos, protas, gebėjimai, profesionalumas bus nenuginčijami. Šis laikas tinkamas darbo susitikimams, pokalbiui su vadovybe, svarbiausiems reikalams sutvarkyti. Nieko blogo apie sutuoktinį negalvokite sekmadienį – galite išprovokuoti netinkamus sprendimus.

Jautis (04 21–05 20)

Savaitės pradžia įkvėps permainoms. Antradienis, trečiadienis palankūs naujiems susitarimams, sandoriams. Ketvirtadienis, penktadienis mįslingi – galimi keisti, nepaaiškinami įvykiai, kurie pakeis jūsų planus. Patys nesiimkite iniciatyvos – geri dalykai vyks kone savaime, šiek tiek įsikišant draugams ir likimui. Skirkite šias dienas darbams užbaigti. Šeštadienį raskite laiko poilsiui su draugais.

Nepasiduokite maištingoms nuotaikoms sekmadienį – noras viską išsiaiškinti ir sudėlioti į vietas bus klaida. Pasistenkite nesivelti į svetimus reikalus.

Dvyniai (05 21–06 21)

Savaitės pradžia gali tapti puikia pradžia kelyje į sėkmę. Jeigu reikalus imsite tvarkyti nuo antradienio, galėsite džiaugtis puikiais rezultatais. Pasistenkite baigti juos tvarkyti penktadienį. Ketvirtadienis, penktadienis palankūs susitikti su tais, kurių seniai nematėte.

Sekmadienis – sudėtingas metas, geriausia jį praleisti ilsintis namie. Atsiribokite nuo problemų sprendimo, pamirškite blogas mintis, bendraukite tik su tais, kurie jumis rūpinasi, atjaučia. Pirmadienį verta imtis svarbių reikalų tvarkymo.

Vėžys (06 22–07 22)

Pirma savaitės pusė – džiugus, perspektyvus metas, bet reikės labiau paisyti antrosios pusės interesų, dažniau tartis. Jei antroji pusė pritars, antradienį galite imtis drąsių sumanymų. Šią savaitę tinka imtis atsakingų reikalų.

Ką nors nevaržomo norėsis patirti savaitgalį. Gal verta su sutuoktiniu šeštadienį aplankyti nematytas vietas ar namie imtis pertvarkymo? Ieškantiems sau poros šeštadienis žada malonių staigmenų, o sekmadienis gali nuvilti – bus lengva apsigauti vertinant patikusi asmenį.

Liūtas (07 23–08 22)

Suvoksite, kad esate nuvarginti nesibaigiančių darbų, rutinos namuose, tad jei norite išvengti maišto, antradieniui, trečiadieniui geriau nieko svarbaus neplanuoti. Jums palankesni ketvirtadienis, penktadienis, tuomet ir pavyks kai ką pakoreguoti į gera. Ketvirtadienį tinka pasikalbėti su užsispyrusiu asmeniu ar šefu jums svarbiu klausimu – kompromisą rasite.

Savaitgalį svarbu likti lankstesniems bendraujant su vyresniais asmenimis, tėvais. Kelionėms, viešnagėms, bičiuliškiems susitikimams tinkamas šeštadienis. Sekmadienis nepalankus šventimams, rizikingoms pramogoms (ir kritikai).

Mergelė (08 23–09 22)

Savaitės pradžioje tiks pasišnekėti su šefu, pasiūlyti jam savo idėjas, kreiptis į naują darbdavį, susitikti su partneriais, pasirašyti sandorį, naują darbo sutartį. Tai palankios dienos deryboms. Daugiau dėmesio skirkite savo porai. Ketvirtadienis, penktadienis gana nervingi, bet jei nepasiduosite emocijoms, sėkmingai išspręsite problemą, susijusią su skolomis, mokesčiais, draudimu.

Savaitgalį likimas savotiškai ims koreguoti jūsų klaidingus įsitikinimus, žalingus įpročius. Gali tekti kai ką sužinoti apie mylimą asmenį. Kad ir kas atsiskleistų, nepriimkite skubotų sprendimų.

Svarstyklės (09 23–10 23)

Pirma savaitės pusė palanki sveikatai pasitikrinti, pertvarkymams namuose. Ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį sulauksite palaikymo, supratimo, pavyks susitarti ginčytinu klausimu, rasti netikėtą išeitį iš keblios situacijos. Tiesa, veikite ne vieni – remkitės šeima, labiau paisykite sutuoktinio nuomonės. Ketvirtadienis puikus nuoširdiems pokalbiams su sutuoktiniu.

Sekmadienį sudarykite sau sąlygas namuose ramiai pailsėti. Nesižavėkite gautais pasiūlymais ir naujais pažįstamais. Įsimylėti, pirkti vertingus daiktus, investuoti tuščia. Pirmadienis vėl puikus.

Skorpionas (10 24–11 22)

Gana sėkminga savaitės pradžia. Jei laukiate palankaus meto rizikingam reikalui sutvarkyti, svarbiam sandoriui pasirašyti, suskubkite tai padaryti antradienį, trečiadienį. Ieškoti naujos darbo vietos, pokalbiui su darbdaviu tinkamesni ketvirtadienis ir ypač penktadienis. Šiomis dienomis tinka pradėti sveikatos stiprinimo ar gydymosi kursą.

Palankus metas ir remontui namuose. Šeštadienį tinka spręsti buitines problemas. Ne laikas veltis į meilės santykių analizę sekmadienį. Net jei seniai nesutariate su sutuoktiniu ir skyrybas vertinate kaip malonę, nesistenkite to įgarsinti sekmadienį, pirmadienį. Jei sprendimas skirtis pribrendęs, tiktų apie tai pranešti nebent antradienį.

Šaulys (11 23–12 21)

Nepraraskite kantrybės savaitės pradžioje ir jūsų lauks gerasis atpildas – artimieji tikrai įvertins jūsų atsidavimą šeimai, įvyks gerų pokyčių. Smagūs ketvirtadienis, penktadienis. Tai puikus laikas įvairiems susitarimams, dalykiniams bei draugiškiems ryšiams užmegzti ir puoselėti. Šiomis dienomis gautus pasiūlymus ir pagalbą verta priimti, o išgirstų patarimų paisyti. Tai ir netikėtų romantiškų susitikimų bei įsimylėjimo metas.

Sekmadienis bus sklandus, jei mažiau jaudinsitės dėl netobulo pasaulio, kieno nors trūkumų, neimsite savęs kaltinti dėl svetimų nesėkmių. Svarbiems susitikimams puikus pirmadienis.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Antradienis, trečiadienis tinkami veiklai, skubiems reikalams tvarkyti, svarbiems susitarimams (ypač antradienis). Antra savaitės pusė įkvėps džiugiems pokyčiams namuose. Šis laikas geras ieškoti gyvenamosios vietos. Šeštadienis palankus šeimos susibūrimui, romantiškiems pasimatymams ar pažintims užmegzti.

Ne visai smagus gali būti sekmadienis, nes gali tekti užsiimti tuo, kuo nesinori, kas gadina nuotaiką ir santykius su vaikais, mylimu asmeniu. Neskubėkite reikšti savo nuomonės, juolab priimti svarbių sprendimų – kol kas nepavyks rasti išeities. Sekmadienis apgaulingas. Pirmadienis naudingas svarbiems darbo susitarimams.

Vandenis (01 20–02 18)

Mokėkite išlaukti savo valandos. Stenkitės įsiklausyti į vidinį balsą – tai padės suprasti, kad esate daug pasiekę ir laimingi. Nors savaitė rami, staigmenos gali priversti sukrusti ir kai ką pakeisti nusistovėjusioje rutinoje. Antra savaitės pusė ypatinga – kils nepaprastų sumanymų, atsiras supratingų žmonių, reikalingų pagalbininkų. Susitikimai džiugins – išgirsite naudingų dalykų, sulauksite pritarimo svarbiu klausimu.

Savaitgalį verta ramiai ilsėtis namie. Venkite bendravimo su svetimais, ypač sekmadienį, kai teks įsitikinti, kad aplinkiniai ne visada teisūs ir gali suklaidinti. Nemėginkite tądien aiškintis santykių šeimoje. Pirmadienį pavyks suprasti svarbius dalykus ir pakreipti įvykius palankesne linkme.

Žuvys (02 19–03 20)

Antradienį, trečiadienį būsite kupini energijos, pasitikėjimo savimi ir drąsių sumanymų, tad imkitės ryžtingai tvarkyti reikalus. Jei ieškote galimybių užsidirbti papildomai, ketvirtadienį, penktadienį pavyks rasti išeitį – šios dienos tinkamos spręsti finansines problemas. Savaitgalį pavilios susitikimai, kelionės. Jei tai bus šeštadienis, jūsų nuotaika liks puiki. Sekmadienis gana komplikuotas, būtina likti saikingiems ir blaiviems visomis prasmėmis.

Šventimams diena netinkama. Jei jausitės nekaip, jei vargins įtarimai, abejonės, vertėtų susitikti su pragmatiškai mąstančiu bičiuliu. Pirmadienis palankus priimti sprendimą dėl gyvenamosios vietos.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.