Palmira: vertinam žvirblį rankoje – į padanges nesidairom

Sudėtingas metas tęsiasi. Galite jaustis prislėgti įvairių rūpesčių, atsakomybės ir netikėtai užgriuvusių skubių reikalų darbe bei namie. Nors bus sunku susitvardyti, išlaikyti pusiausvyrą, tačiau pasistenkite nepasiduoti emocijoms, mokėkite nesinervinti.

Palmira Kelertienė<br>T.Bauro nuotr.
Palmira Kelertienė<br>T.Bauro nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

2023-03-16 05:30

Beje, jei ryte tarp 7 ir 9 val. pasidalinsite su draugais savo bėdomis, kas nors naudingai patars, nurodys teisingą kelią ar net tiesiogiai padės. Tai tas metas, kai galima rasti bent kažkokį kompromisą ir sprendžiant santykius su artimaisiais ar kolegomis, vadovybe darbe.

O štai vakare nuo 20 val. 30 min. – emociškai itin sudėtingas laikas, kai nevertėtų gilintis į tai, kas jus erzina namie, artimųjų elgesyje, juolab to neaptarinėti. Vakare bus itin nepalanku aiškintis santykius, ir ypač – meilės. Tai bus netikęs metas ir aptarinėti šeimos biudžeto problemas.

Ketvirtadienį bus svarbu likti realistais, kitaip kalbant, vertinam žvirblį rankoje – į padanges nesidairom. Kad ir kuo užsiimam, būtina didelė atida. Saugome daiktus, dokumentus, informaciją. Ir šiuo atveju geriausias pagalbininkas bus ramybė.

Diena labiau nepalanki vadovams, finansininkams, verslininkams, sportininkams, kariškiams, taip pat „freelanceriams“, menininkams, įsimylėjusiems.

Deja, išlieka didelė apgaulių (mokėkite netikėti gandais, negirdėti paskalų), konfliktų, traumų, įvairų avarijų (susijusių su gamyba, vandentiekiu, kanalizacija, keliais), technikos gedimų tikimybė. Būkite atsargūs degiomis, sprogiomis medžiagomis. Ne laikas pirkti vertingus daiktus, meno kūrinius, telefonus, automobilius, sporto įrangą, šaldytuvus.

Rūpesčiai galimi per apsvaigusius ar emociškai, psichiškai nestabilius asmenis, religinius fanatikus.

Kovo 16–20 d. – paskutinės Žuvų ženklo dienos, Avestos astrologijoje vadinamos „Ašarų dienomis“, kai reikia atsiriboti nuo reikalų, aktyvių veiksmų bei nuo pasaulio ir nugrimzti į save – tai apmąstymų bei valymosi metas prieš prasidedant naujam Zodiako ciklui, susijusiam su pavasario lygiadieniu.

Žuvų ženklu baigiasi Zodiako ratas – tad nebetinka ką nors nauja pradėti, o gerai užbaigti kokį nors veiklos etapą, skolas grąžinti, susitaikyti su savais, atsiprašyti tų, kuriuos nuskriaudėte. Beje, šiomis Raudų dienomis nepatartina ir vaikų pradėti – jų likimas nebus lengvas, nebent jie sąmoningai pasirinktų dvasininko, misionieriaus, vienuolio kelią.

Iš trečiadienio į ketvirtadienį pildysis tik tas sapnas, po kurio iš karto atsibusite ir atsiminsite iki galo, ir kuris būtinai bus ryškus, įsirėžiantis į atmintį. Vis dėlto geriausia buvo nieko nesapnuoti – reiškia, neturite rimtų problemų. Gerai buvo regėti tik ryškią šviesą, veidrodį, vaivorykštę. O štai sapnuoti kalnus, kažkur lipti, ropštis reiškia kliūtis, apribojimus.

Blogas ženklas: jei suplyštų drabužis, išlieti pieną, gedimai vandentiekyje.

Geras ženklas: daug vaikščioti, lipti į kalną, gauti dovanų meškiuką (atvaizdą irgi).

Žvilgsnis į priekį: penktadienis palanki spalva – balta, žydra.

Avinas (03 21–04 20). Ketvirtadienį, kad ir kokius vertingus pasiūlymus išgirsite, neskubėkite jais žavėtis, beje, dėl naujų sumanymų gali kilti nesutarimų šeimoje. Likimas dar pakoreguos jūsų ketinimus, planus – tikrai nebus taip, kaip šiandien nuspręsite. Galimi tam tikri apribojimai veikloje, tačiau tai išeis tik į naudą. Nepalanku kreiptis į aukštus, įtakingus asmenis.

Jautis (04 21–05 20). Ketvirtadienį, nors jausitės optimistai, nesklandumų pakaks. Pavyzdžiui, paaiškės, ar asmuo, su kuriuo turite reikalų, yra patikimas, laikosi savo žodžio, ar draugai ištikimi bei patikimi. Netinkamas laikas pateikti pareiškimus aukštiems valdininkams, taip pat pretenduoti į aukštas pareigas, naujas vakansijas.

Dvyniai (05 21–06 21). Ketvirtadienį nepasidalinimas įtakos sferomis (šeimoje ar veikloje) bei pinigai, meilė gali tapti rimto konflikto ir net nusivylimo priežastimi. Gresia nuotoliai dėl neapgalvotų veiksmų. Būkite atsargesni su technika – galimi gedimai, avarijos. Nepalanku skolintis pinigus, ilgam imti kreditą. Galimi rūpesčiai dėl mokesčių. Didesnė traumų, nesėkmių tikimybė. Netinkamas laikas reikšti nepasitenkinimą mylimam žmogui ar sutuoktiniui, likimui...

Vėžys (06 22–07 22). Ketvirtadienio patirtis vers suabejoti, ar tai, kuo užsiimate, yra jūsų reikalas, jūsų likimas, ar einate gyvenimo keliu su tuo asmeniu, ar pasirinkote teisingą partnerį veikloje. Saugokitės apgaulių skaičiuojant pinigus ar ką nors perkant. Viską tikrinkite, nebūkite patiklūs ne tik prekyvietėse, bet ir darbe – šefas itin greitai pastebės jūsų klaidas.

Liūtas (07 23–08 22). Ketvirtadienį aplinkybės vers spręsti sudėtingas darbines problemas. Stenkitės viską daryti kaip galima kokybiškiau. Jei šiandien susikompromituosite šefo akivaizdoje, tikėtina, jog papulsite į „juoduosius sąrašus“. Galimi nemalonumai per tarnybinį flirtą. Didesnė traumų, ligų tikimybė. Gali paaštrėti lėtinės ligos.

Mergelė (08 23–09 22). Ketvirtadienis – įkvėpimo metas, kai užsinori padaryti kažką nepaprasto bei nustebinti aplinkinius (ypač mylimą žmogų), tačiau to daryti nereikia. Galite susidurti su vaikų uždarumu, tiesa, nuoširdumas juos atpalaiduos, ir jums gali būti patikėta didelė paslaptis, didelė baimė. Ne laikas aptarinėti santykius su mylimu asmeniu.

Svarstyklės (09 23–10 23). Ketvirtadienis intravertiškas, kai verta daugiau laiko praleisti namie. Dalykinių reiklų tvarkymui, lemtingam pokalbiui su šefu ne pats geriausias laikas. Nieko neverskite elgtis prieš jų valią – susidursite su rimtu pasipriešinimu. Ne laikas prieštarauti tėvams, priekaištauti sutuoktiniui. Labiau pasaugokite vaikus!

Skorpionas (10 24–11 22). Ketvirtadienį nieko nevertinkite, nekritikuokite, nesmerkite. Pamėkite tuos, kurie jums nepatinka, kurie apriboja, draudžia, kažko neleidžia suprasti, lyg būtumėte jų geri draugai. Saugokite turtą, pinigus – ne laikas rizikingiems sprendimams. Ir labiau vertinkite darnius santykius su mylimu žmogumi.

Šaulys (11 23–12 21). Ketvirtadienį neskubėkite daryti išvadų bei viso kito taip pat – valgyti, žadėti, pirkti, vairuoti mažinos, varyti iš namų sutuoktinio (ar mylimo žmogaus iš širdies). Neįtarinėkite, nepasiduokite kitų blogai nuotaikai. Diena skatins labiau susirūpinti materialiniu stabilumu bei sveikata.

Ožiaragis (12 22–01 19). Ketvirtadienį nepasiduokite pagundai demonstruoti savo pranašumą, šaunumą, užsispyrimą – šiuo metu turite elgtis kukliau, paprasčiau, ypač bendraudami su šefu bei kitais žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų karjera. Ir nesistenkite perkelti ant kitų pečių atsakomybės naštos už savo ateitį – patiems reikia priimti atsakingus sprendimus. Tiesa, ne dabar!

Vandenis (01 20–02 18). Ketvirtadienį patartina nepersistengti, likti nuošalyje. Labiau pasaugokite asmenines paslaptis. Pasikliaukite nuojauta, nepasiduokite šantažui, susijusiam su jūsų uždirbamais pinigais, taip pat su slaptais meilės santykiais.

Žuvys (02 19–03 20). Ketvirtadienį nekurkite jokių planų, nei asmeninių, nei dalykinių, – jie žlugs. Beje, savo ketinimų nepasakokite kitiems: arba kažkas jūsų idėjomis pasinaudos anksčiau už jus, arba pakenks pavydu, intrigomis. Būkite dėmesingesni mylimam žmogui bei savo mažiesiems. Deja, gresia nesusipratimai su vaikais, mylimu žmogumi – santykiai gali pavojingai įsitempti.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
Gyvai: kaip Maršalo planas gali pakeisti Ukrainą ir visą regioną?