Internete moterų ieškantys vyrai: „Jos jaučiasi princesėmis“

Daugiau nei pusė vyrų nustoja bendrauti su moterimis internete, nes šios nemoka bendrauti. Pažinčių svetainės „Flirtas“ surengtos apklausos dalyviai teigė, kad merginos bendrauja atsainiai, nemaloniai bei paviršutiniškai. Apklausos metu taip pat paaiškėjo skirtingų amžiaus grupių interesų skirtumai. Pavyzdžiui, vyresni respondentai nekreipia dėmesio, ar merginos domisi jų finansine padėtimi.

Vidutiniškai 8 proc. vyrų nustoja bendrauti su merginoms, kurios itin domisi jų finansine padėtimi.<br>123rf nuotr.
Vidutiniškai 8 proc. vyrų nustoja bendrauti su merginoms, kurios itin domisi jų finansine padėtimi.<br>123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Marius Petrauskas (flirtas.lt)

Jul 4, 2014, 6:46 PM, atnaujinta Feb 12, 2018, 5:37 AM

„Kai mėgini užmegzti pokalbį su mergina, ji retai parodys iniciatyvą ar nuoširdų norą bendrauti. Į ilgus, išsamius ir šmaikščius laiškus gaunu trumpus ir lakoniškus atsakymus, kurie nepadeda pratęsti pokalbio. Kartais norisi tiesiog pasikalbėti ir pasidalinti, tačiau merginos to nesupranta. Atrodo, kad jos jaučiasi princesėmis ir dėl jų reikia eiti kryžiaus kelius“, – pasakojo vienas iš apklausos dalyvių.

Vienas iš dešimties tyrimo dalyvių sakė, kad su mergina bendrauti nustoja, kai pastebi nesutampančius tikslus ir pomėgius. Bendri interesai labiau rūpi vyresniems vyrams. Dėl šios priežasties su moterimi bendrauti nustos kas ketvirtas vyras virš 42 metų amžiaus. 18-24 metų grupėje toks nesuderinamumas svarbus tik 6 proc. apklausos dalyvių.

„Pajautęs, kad nesutampa charakteriai, gražiai atsisveikinu su mergina. Dažniausiai taip elgiuosi, kai pastebiu, jog skiriasi mūsų požiūriai į pomėgius, gyvenimą ar buitį. Tiesa, bendrauti dažniausiai nustoja jos, nes mano finansinė padėtis prasta“, – prisipažino vienas pažinčių svetainių lankytojas.

Vidutiniškai 8 proc. vyrų nustoja bendrauti su merginoms, kurios itin domisi jų finansine padėtimi. Labiausiai tai sureikšmina  vyrai nuo 24 iki 42 metų amžiaus. Dėl per didelio domėjimosi piniginės storiu, su dailiosios lyties atstovėmis atsisveikina beveik kas septintas respondentas. Jaunesni vaikinai ir vyresni vyrai į tokį merginų smalsumą žiūri atlaidžiai – tik 4 proc. jų dėl to nustoja bendrauti.

„Merginos ir moterys nori būti matomos ir sulaukti vyrų dėmesio. Jos dažnai užsisako papildomas paslaugas, kurios padidintų jų matomumą. Visgi būtent jos dažniau neatrašo į vyrų laiškus. Paprastai pastarieji stengiasi ilgiau bendrauti, susirašinėja tol, kol pamato, kad tikrai nieko neišeis, o moterys bendrauti nustoja pažinties pradžioje“, – kalbėjo pažinčių svetainės „Flirtas“ rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Tokį merginų elgesį jis aiškina įgimta dailiosios lyties empatija ir „šeštuoju jausmu“.

 “Jos greitai įvertina, ar nori susipažinti su jai parašiusiu vyru, kokios jo stipriosios pusės ir trūkumai. Jos sulaukia žymiai daugiau laiškų nei vyrai ir daugumą jų ištrina, nes parašęs žmogus nepateisina jų lūkesčių, arba nusprendžia, kad santykių perspektyvos miglotos ir į juos neverta investuoti“, – aiškino A. Vrubliauskas.

Apklausoje dalyvavo 881 įvairaus amžiaus vyras, bendraujantis bent vienoje lietuviškoje pažinčių svetainėje. Tyrimas atliktas 2014 m. birželio viduryje.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.