Teksto dydis:
2018-09-16 01:05
LTU

23 Dilgele

Tai darbstuole. Ir aukle ,ir pedagoge,ir psichologe...na netikiu ,kad taip ir turejo buti..gyvenima pragyvenau ir zinau,kad uz viska reikua moketi..kiekvienas darbas yra apmokamas..psichologas uz 45min.ima tookius pinigus...o cia ir maitino kogero vaikucius veltui ir uzimtumo priemones veltui pirko.ir uz elektra ir vandeni nemokejo...koks cia situ straipsniu tikslas dar suzinosim...

0
2018-09-15 10:36
LTU

22 is kauno

Labai daug sutinku nelaimingų mamų, kurioms taip reikia pagalbos, dėmesio ir paramos.Net kartais man norisi užsiimti labdaringa veikla, kad iš vienų paimti atduoti kam labiau reikia.Vienišų mamų labai daug ir kažkodėl nėra skubios pagalbos. Labai reikalinga vaikučiams pagalba, nors atostogų metu pakeisti aplinką ir pamiršti liūdną kasdienybę. Aš už tai.

0
2018-09-15 10:14
LTU

21 musu

vartotojiskoje visuomeneje jau nesuprantamas zodis''veltui''.Kaip Austeja pleskit pinigus ir tevai bus patenkinti.Seniai ta pastebejau is tiesiog juokingo pvz.SODAS LUZO NUO VYSNIU,TAI TEKO VEZT TURGUN.nIEKAD NEPREKIAVUS BUVO LYG NESMAGU,NOREJOS KUO GREICIAU.taigi kaina mazesne nei kitu,sTOVIU,VYSNIOS GRAZIOS,PAKLAUSIA IR...PERKA,KUR BRANGIAU.nIEKO NESUPRATAU,KOL VIENA ''BRANGESNIU''SAKO-KVAILE,KELK KAINA,O TAO ZMONES MANO,KGAL KAS SU TOM UOGOM NEGERAI.tADA PRASIAU DAUGIAU NEGU KITOS-EILUTE KAIP MAT ATSIRADO.cIA TOKS MORALIUKAS\TIKRAS\.bET TAIP JAU YRA,PRIPRATE-JEI BRANGU,TAI IR GERA.o MOTERIS SAUNUOLE,BET VELGI,NE VISI TA SUPRATO.

0
2018-09-15 09:50
LTU

20 Raselė

Dar su pirmu straipsniu supratau, kad nieko iš to nebus. Mat yra labai didelis skirtumas tarp NORĖTI ir DARYTI. Kiekvienas geras darbas reikalauja pastangų ir turi savo kainą. Kad ir kaip norėtumėme, deja, neišeina sau ramiai, šiltai ir patogiai tuos gerus darbus atlikt. Altruizmas, pagalba kitam yra pirmiausia darbas su savimi ir savo gyvenimo atsisakymas dėl kito. Na, užsienyje yra tų savanorių organizacijų, visi savonoriauja, studentai, pensininkai, kada jiems patogu, tai įprasta, normalu. Nueini, padedi, pamiršti. Tai tokia paviršutiniška pagalba ir labai gerai, kad tokia yra, daugelyje užsienio šalių yra laikoma norma, kad sveikas padeda ligoniui, o stiprus -silpnam. Ir tą daro kiekvienas. Bet nereikia to vadinti gerais darbais, nes geri darbai yra jau daugiau nei šiaip sau vaikų pažiūrėjimas laisvalaikiu. Geri darbai daromi ne dėl savęs (kaip šiuo atveju, kad jaustumeisi sau gera), o dėl kitų. Va tada ir gaunasi nepatogios, nemalonios tos pagalbos formos. Religiniu požiūriu manau, kad piktoji dvasia trukdo daryt gerus darbus. Nes kai pradedi juos daryti, tai ir pamatai savo ribotumą, kad padėčiau, bet esu per silpnas, nepasiruošęs ir tt.

0
2018-09-14 11:24
GBR

19 Durną ir bažnyčioj muša

Paliko vyras,išsiskyrė,liko du vaikai...Bl tai kur jūsų smegenys buvo,kai dulkinotės su tais dalbaj...ais? Ką,nesimatė kas jie tokie? Pasikeitė per vieną dieną? Iš labai gero pasidarė despotas?Nejuokinkit...Žmonės nesikeičia staigiai ar net niekada nesikeičia.Taip kad nėra ką kaltint-pačios besmegenės...

28
2018-09-14 09:30
LTU

18 > 9

Seniai nustatyta, kad moteris už vyrą žodžių pasako apie 3x daugiau, nei vyras (yra išimčių, bet taip statistika sako). Tai nieko naujo, kad moterims reikia išsikalbėti (ausų, kad išklausytų). Jei to namie ar artimoje aplinkoje nėra, tai ieškoma už namų teritorijos. Asmeniškai man teko susidurti ne tik moterimis be sustojimo tarškančiomis, bet ir su vyrais, kuriems neduok valgyti, bet duok pašnekėti.

0
2018-09-14 08:54
LTU

17 Romas

Esi Aurelija šauni, daugiau tokių mamyčių ,bet deja yra kaip yra ,ne visos tam dėkingumui sukūrtos. SĖKMĖS TAU.

3
2018-09-14 06:40
LTU

16 hm

Kokiu tikslu tie patys straipsniai keliami?

9
2018-09-14 06:18
LTU

15 to 13 tetai

žinot,ir man ,,įdukrinimas"labai įtartinai skambėtų.Globoti,rūpintis,bet atimti vaiką iš tėvų įdukrinant,taip panaikinant kraujo ryšius,na jau ne.Kažkoks labai įtartinas tas jūsų gerumas.

7
2018-09-14 05:50
LTU

14 aciu

p.Aurelijai, kuri parode,kad dar ne viskas tik pinigais matuojama musu vartotojiskoje visuomeneje,yra sviesiu zmoniu kaip ji,SEKMES Jums gyvenime...

4
2018-09-14 05:01
USA

13 Teta is JAV

Kazkada norejome isidukrinti savo daugiavaikiu giminaiciu dukryte su kuria labai susigyvenome kai buvome Lietuvoje. Seima gyvena sunkiai, mes norejome nors vienam ju vaikui suteikti geresni gyvenima. Musu vaikai jau suauge, turime anuku. Siai daugiavaikei seimai padedame mes vieni, bet jie gauna pasalpas iir s valdzios. Kiti musu gan gerai gyvenantys giminaiciai su ta seima nepalaiko jokiu rysiu, mat jiems ji yra "per prasta". Graudu... Nors mergyte 8 metu amziaus, norejo vykti gyventi pas mus I Amerika, tevai grieztai nesutiko, kad mes ja idukrintume ar globotumem Amerikoje. Gal del to, kad jau mes pensininkai, tiksliai nepaaiskino. Taciau musu dukra su vyru mielai butu ta mergyte,kuri yra abai panasi I musu dukra, prisiemusi globoti ar net idukrinti nors turi du jau paaugusiu sunus. Mergytes gyvenimas butu buves visai kitoks ir ateitis, manau, gal daug geresne, nes turime tam puikias salygas. Bet musu norai ar siulymas buvo priimtas su pykciu ir nepasitikejimu. Kazkaip iskaudimo sirdi, nors is vienos puses mes suprantame ir mergytes tevus. Nezianau, kaip bus toliau... Taip jau iseina, kad siulant ka nors gero pagal savo nuomone, kartais susilauki piktu zodziu ir keistu itarinejimu.

33
2018-09-14 02:29
GBR

12 Irena

Ačiū,kad gerumas dar neišnykęs.

2
2018-09-14 00:51
LTU

11 863283

Nereiketu susivelusiu sedetoju ant sofos ir telefonu braukytoju rasliavos pateikineti kaip realybes atspindzio. Tai kreivi veidrodziai ir kreiviausi cia snukiai tu kurios tingi auginti savo vaikus.

7
2018-09-13 23:52
ITA

10 Rūta

O aš manau, kad tikras altruizmas yra rūpintis savo vaikais, savo šeima ir gimine: žmona, vyru, vaikais, tėvais, seserimis, broliais, anūkais ur panašiai. Kada kiekviena šeima rūpinsis savo nariais, kada bus šeimose abipusė pagarba, atjautimas, pagalba ir tarpusavio supratimas, neliks vietos neišsikalbėjimui, bėdavojimams, nesusipratimams, nesusikalbėjimams ir nereikės ieškoti psichologų. Jėga yra šeimoje, nes ji yra maža šalies bendruomenė. Gera šeima ir giminė yra tikroji varomoji kiekvieno žmogaus jėga. Manau, kad Lietuvoje yra daug nuostabių šeimų, kur meilė ir pagarba įveikia visas gyvenimo negandas.

15
2018-09-13 22:08
LTU

9 Femme

Didžiulė pagarba už tokį sumanymą. Kartu ir užjaučiu šią moterį, ji norėjo bendrauti su vaikais, o jai teko su bobom nusivylusiom šnekėt be galo. Nieko nėra blogiau už besaikius bobų plepalus, kiek aš prisikenčiu nuo savo draugių plepalų, nejaučia saiko kartais moterys liedamos tas ilgiausias žodžių tiradas, nejaučia, kad aš joms atgal visų savo gyvenimo nereikšmingų smulkmenų neišpilu, nes negalvoju, kad kažkam gali būti įdomu VISKAS kas su manim ir manyje vyksta. Suprantu šią moterį - su vaikais bendrauti daug maloniau ir užjaučiu, kad negavo to, ko tikėjosi iš savo gerumo akcijos - malonumo pabendrauti su mažyliais.

8
2018-09-13 21:23
LTU

8 jo

Kai paklausai tai vaikai ne džiaugsmas išeina bet kažkokia našta. Nėra kada mamytėm savimi pasirūpinti per vaikus, tai nėra kur palikti. Ar neišpindėjimai šiais laikais. Gal reikėtų atsakingiau žiūrėti į gyvenimą ir į vaikų gimdymą. Nes tik verkia ir verkia kaip sunku su tais vaikais. Nėra bloga idėja padėti bet ar nepradės piknaudžiauti žmonių gerumais.

32
2018-09-13 21:22
LTU

7 tik nuomonė

Ar,būsite įvertinti,su savo altruizmų?

21
2018-09-13 20:50
LTU

6 ta 2 tai 5

nerašyčiau, jei kasdieniniame darbe nesusidurčiau su tokio "geranoriškumo" pasekmėmis, kai abiems pusėms beliak kaltiniti savo kvailumą.

27
2018-09-13 20:41
LTU

5 tai 2

o tu esi pasiruošiusi bet kam, vairuodama automobilį ,nes gali visko nutikti ,juk gali partrenkti pėstyjį perėjoje,netyčia susidurti su kitu automobiliu ir sužaloti žmogų ,o paskui visą gyvenimą mokėti alimentus jo išlaikymui ar jo vaikams kol užaugs.Gali sužaloti žmogų ,o anstoliai aprašys tavo butą ar namą ir parduos per aukcijoną padengdami nukentėjusio ieškinį.Tavo artimieji liktų be pastogės dėl tavo nelaimės.Juk visas gyvenimas žmogaus yra pavojingas ir net pėsčia eidama gali išgązdinti vairuotoją kuris vengdamas suvažinėti gali instinktyviai suktelti vairą ir kažką užmušti ar sužaloti,o tu kaip kaltininkė turėsi padengti nuostolius.Visko gali atsitikti ,bet tai ne pretekstas nieko nedaryti ir tik gulėti lovoje ,nes išėjus iš namų gali visko nutikti.Geriau pagirtum moteriškę už jos gerus norus.

7
2018-09-13 20:37
LTU

4 Graži Aurelija

Nekreipk dėmesio į burbeklių komentarus.

5
2018-09-13 20:31
LTU

3 lietuvis

nieko nuostabaus kad yra tokių žmonių kuriems viskas negerai ,aplink juos vien blogi žmonės,ir t.t.Net jei ir kažkas pasisiūlo padėti nemokamai ,tokie žmonės visada ras ką pikto parašyti ar pasakyti,visada matys klastą ir sukčiavimą bei naudos ieškojimą.Pažiūrėkite kiek komentaruose sakykim apie Landsbergių šeimas ,kiek piktų komentarų ir apie jų vaikus ,nors vaikai atrodo ir neprieko.Kad ir apie Brazauską ,kiek piktų komentarų apie jo šeimą.Dabar rado naujų aukų Karbauskį ,Verygą ir kitus.

13
2018-09-13 20:26
LTU

2 ...

Na, tikiuosi nebūsiu įvertinama kaip pikčiūrna ar pan., bet idėja mokamai ar nemokamai prižiūrėti visai svetimus vaikus, manyčiai, stokoja atsakomybės suvokimo. Banali tiesa vis tik yra ta, kad bet kada gali bet kas atsitikti. Kas tada? Ar idėjos autorė yra psichologiškai pasiruošusi, tarkim, visą likusį gyvenimą mokėti pvz. kompensaciją už padarytą žalą (vaiko trauma, mkirtis ar pan.).

91
2018-09-13 20:25
LTU

1 Tiesiok kvailute😀

Kai paskelbe nemokamai tik nubaide visas. Juk net arklys arklio veltui neglosto! O cia...zmones visaip pradejo galvot apie ja...

87