Teksto dydis:
2019-07-10 12:08
LTU

Hehe

Kuo ankščiau žinos, tuo ankščiau užsiims. Ir vaikystė bus: vaikai ir sexas. Psichologiškai vaikai svajoja būti greičiau suaugę, o sexas vienas iš būdų peržengti ribą tarp vaikystės ir suaugusio gyvenimo. Kaip manote vaikams reikia būti vaikams, o kai jau po biški eina į paauglystę ir hormonai duoda savo: gal tada reik pradėti aiškinti tuos reikalus? Aplamai, priklauso nuo vaiko brandos ir proto ir nėra vienos taisyklės nuo kada! Aš 15 metų su drauge : būrimais, kortomis, žurnalais mada, žaisdavome, ir jokių pamokų apie tuos reikalus, žinojome kad tai suaugusių žmonių užsiėmimai, ir nejauki tema, žinojome kad iš tos sueities gimsta vaikai, ir kad tai atsakomybė, kur sexas ten baigiasi vaikystė ir nerūpestingumas. Iš vis, dabar smegenis žmonių subręsta vėlai, o klynai daug ankščiau ir čia yra bėda! Kaip privesti protą prie klyno va, kur klausimas?

2
2019-07-10 11:43
DEU

tikrai taip

sauni seksologe-psichologe turinti matomai gausios praktikos EU viesnamiuose .....kagi veikia ir matomai duoda naudos organizuojami geju ir lezbeciu paradai Gedimino prospekte ir Daukanto aiksteje ,o gal si psichologe yra siu paradu kordinatore ir globeje.... Reikia mineralinio ir preklamos PRIES SEX ....ir porno .... Jei tokios psichologes - sexsologes dos patarimus ir konsultuos tai bus privalomas sex visuose darzeliuose ..... Pabaigai mano nuomone tai debilu ir durniu su durelemis issidirbinejimas arba sex iskreiptu budu tokiu psichologiu istirkeliu ir pasileideliu .....

0
2019-07-10 11:00
LTU

užsakymo nr.??

Psichologė nesuprato easmės arba apsimeta. "Pranešimas spaudai", chacha, aišku kieno

0
2019-07-10 10:58
DNK

Kodel

ne vienu sakiniu j nepamokina, ka atsakyti vaikui, pvz., is kur jis atsirado ar , kaip 4-5 m vaikui paaiskinti, kas tra seksas,jei ji mano, kad taip paprasta???Kodel ji neduoda jokio trafareto??? Cia toki suda malti, kaip tam straipsny-moka kiekvienas!Jokios naudos-pliyrpalai tik!

0