Teksto dydis:
2019-08-13 20:37
LTU

Tik

Tik susilaukus vaikų, pamačiau tikrąjį savo vyrelio snukį. Deja. Išgaravo jo atsakomybė, meilė ir pagarba, nors aš dar daug metų bandžiau išsaugoti jam šiltus jausmus. Paskui paaiškėjo, be reikalo. Kaip pats sakė, atsibodo jam būti šeimoje, pagalvojo, kad geriau niekuo nesirūpinti. Taip kad jei šalia tikras žmogus, tai jis ir mėnulyje išliks tikru. O šūdžius visur su laiku pradės smirdėti. Ir vaikų atsiradimas ne prie ko.

0
2019-08-13 19:40
LTU

bei

vaikų lauktis brandžiam amžiuje, kai jau viskas bus normalu ir turės savas ribas

2
2019-08-13 19:38
LTU

likti savimi

ir gerbt, mylėt save ir kitą

0
2019-08-13 18:27
LTU

Ji

Sakoma, kad žmogus sukurtas tik reprodukcinei savo funkcijai, tačiau rašytojų, dailininkų, kitų menininkų ir talentingų žmonių pavyzdžiai rodo, jog žmogus - individas, kuris geba kurti, matyti grožį aplink. Dažnai tokie žmonės aplenkia buitiškumus, nekuria šeimų, nesivaiko turtų. Palaikau nuomonę, kad jau laikas nustoti beprotiškai daugintis, užtenka naudotis tik antru galu, laikas tobulėti kaip asmenybėms. Dažnai vaikus užauginusi moteris jaučiasi įveikusi didžiausią, sunkiausią užduotį, tačiau ji tik iššvaistė laiką... Tikras grožis gyvenime yra tai, kas neapčiuopiama...

8
2019-08-13 18:20
LTU

Paprasčiausia

Neturėti vaikų ir gyventi taip kaip nori, be jokių nereikalingų įsipareigojimų.

5
2019-08-13 17:53
DEU

Siaip

Labai paprasta. Reikia dalintis visais namu ruosos darbais ir vaiko prieziura. Arba pasamdyt zmogu, kad tvarkytu namus ir gamintu maista. Tada moteriai liks laiko sau ir vyrui. Nes dazniausiai vyras viska suvercia ant morets peciu - taigi, motinystes ATOSTOGOSE sedi, o as dirbu ir pavargstu. Kai kurie dar iseina miegot i kita kambari - jam, matai reikia poilsio. O grize vakare guli pries televizoriu. O moteriai nei pamiegot, nei pailset, nes, patikekit, mazas vaikas taip isvargina, kad gali stogas pavaziuot. Ikinkykit vyra i namu ruosa ir vaiko prieziura nuo pat pradziu, tada pacios nenusivarysit kaip arkliai, o vyrui maziau kils kvailu minciu.

0