Inovacijų diegimas versle – nemokamai konsultuos MITA ekspertai

Naujasis Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) projektas „TechHub“ įmones kviečia į nemokamas ekspertų konsultacijas verslui. Jų metu profesionalai patars inovacijų kūrimo ir diegimo, strategijos klausimais, papasakos apie verslo finansavimo priemones, mokesčių lengvatas ir padės sėkmingai vykdyti kitas veiklas. Planuojama, kad projekto metu su ekspertų pagalba įmonės sukurs ir (ar) įsidiegs 100 inovacijų.

 Inovacijų diegimas versle – nemokamai konsultuos MITA ekspertai.
 Inovacijų diegimas versle – nemokamai konsultuos MITA ekspertai.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Apr 23, 2020, 9:29 AM

Įmones konsultuos verslo strategijų kūrimo, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei inovacijų paramos ekspertai. „Konsultacijų temos atrinktos atsižvelgus į rinkos poreikį ir aktualumą. Žinios šiais klausimais gali ne tik paspartinti startuolio ar kitokio verslo kūrimąsi bei augimą, bet ir padėti sutaupyti ar išspręsti organizacijose atsirandančias problemas“, – konsultacijų aktualumą pabrėžia MITA l.e.p. direktorius Gintas Kimtys.

Numatytos 6 pagrindinės temos, kuriomis įmonės galės konsultuotis individualiai ar dalyvauti grupinėse konsultacijų sesijose neribotą skaičių kartų:

· Verslo strategija, modeliavimas, naudojant Business Model Canvas (BCM). Kaip atrasti savąją strategiją ir susikurti jos įgyvendinimo planą?

· Paraiškų rengimas, projektų administravimas ir valdymas. Svarbiausi projektų parengimo ir įgyvendinimo principai, paraiškų pildymo eiga ir jų ekspertinis vertinimas.

· Mokesčių lengvatos kuriant naują verslą, paremtą inovatyviomis idėjomis. Mokesčių sąnaudų minimizavimas įmonės gyvavimo ciklo pradžioje.

· Verslo ir/ar inovacijų finansavimo galimybės, priemonės ir mechanizmai. Inovacijų paramos priemonės ir institucijos, galimybės dalyvauti Inočekių, Inostarto ir Inopatento priemonėse.

· Pelno mokesčio lengvatos: MTEP sąnaudų, intelektinės nuosavybės, amortizacijos, investicinių projektų.

· MTEP paslaugos ir/ar reikalingos įrangos paieška mokslo institucijose. Pagalba ieškant reikalingų mokslo paslaugų, kontaktų bei įrangos, kuri atitiktų Jūsų verslo poreikius.

Projekto ekspertas Martynas Survilas pastebi, kad šiandien valstybė siūlo daug paramos galimybių verslui, tačiau daugelis apie jas net nesužino ar nemoka jomis pasinaudoti: „„Startup Lithuania“ užsakymu atliktos apklausos duomenimis, 40% startuolių mano, kad Lietuvos startuolių ekosistemai labiausiai trūksta finansinės paramos, dar 30% jų įžvelgia valstybės pagalbos trūkumą. Tačiau, nors 35% jų jau yra pasinaudoję MITA pagalbos verslui paslaugomis, 25% apie tokią paramą nežino, o 27% procesą šiomis priemonėmis pasinaudoti laiko per sudėtingu. Apie visa tai informuosime ir lydėsime įmones verslo plėtros procese.“

Paslauga gali naudotis visų sričių iš anksto konsultacijoms užsiregistravusios įmonės. Konsultuotis taip pat galės ir startuoliai, pabaigę „TechHub“ projekto pre-akceleracinio ciklo veiklas, bei organizacijos, dalyvaujančios kitose MITA iniciatyvose.  Paslauga bus teikiama visą projekto laikotarpį (iki 2022 m. lapkričio) Vilniuje arba virtualiai pagal iš anksto suderintą grafiką. Registracijos formą rasite čia.

TechHub – tai Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) įgyvendinamas projektas, skirtas ankstyvos stadijos inovatyvių verslo idėjų kūrimui, intensyviam startuolių augimui bei verslumo ekosistemos tvariai plėtrai vystyti. Projekto tikslas – paskatinti tyrėjus, mokslininkus, studentus ir verslo atstovus vystyti inovatyvias verslo idėjas, suteikti jų komandoms įvairiapusę inovacijų ir verslo paramos pagalbą ir sudaryti galimybes intensyviam aukštos pridėtinės vertės žiniomis grįsto verslo segmento augimui Lietuvos ekonomikoje. Kviečiame visas su projektu susijusias naujienas sekti Facebook, Instagram ir LinkedIn platformose, taip pat TechHub.vu.lt bei https://mita.lrv.lt/ puslapiuose.

Projektas finansuojamas Europos regioninio plėtros fondo lėšomis. Veiksmų programos priemonės numeris ir pavadinimas: 01.2.1-LVPA-V-842 Inogeb LT

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.