Teksto dydis:
2021-04-12 01:27
LTU

Buna

Daznas atvejis, kad nesilaikoma parkavimo taisykliu ir masinos stovi salia perejos kelkrasciuose. Daznai tada buna jog tiesiog nematai netgi jau izengiancio pesciojo i pereja ir tenka pravaziuoti. Pastebima tik tada kai jau priekiniai ratai su lyg pereja buna.

0
2021-04-01 14:21
LTU

Bėgiojantis

"Brangesniu auto savininkai tikriausiai turi daugiau smegenu ir tai supranta" - vis tik Lietuvoje žmonės intelektualesni nei makaronai. Iš mano pastebėjimų kertant perėjas darau išvadą, kad didesnė dalis (80-90 proc.) vairuotojų praleidžia net jei to nesitikiu, kaip ir pats darydavau - nevažiuok, jei neįsitikinęs kad partrenksi ar priversti atšokti. Ko gero yra priešingai - turint geresnį automobilį ir atsakomybė didesnė, o kokį laužą turint nedidelė bėda jei ir sudaužysi, juk su tais laužais ir imituoja eismo įvykius pasipelnymo tikslais.

3
2021-04-01 11:13
UKR

dumas

nekantrus pestieji labai nori prie perejuju turet daug tirstu dumu... su kuom juos ir sveikinu ir linkiu nepapult po ratais... as savo vaikams visada sakau nebuk keglis stabtelk... apsidairyk...palauk 5 sec prasleisk tranksporto kuoksta ,kai vairuotojai prades stabdyt a tada laikas ka jau eit

0
2021-04-01 11:09
UKR

problema pesciajam 5 sec palaukt ir isitikint...

ruosiasi ir neaisku kada susiruos...vat susiruose stabtelejo 5sec isitikino ir tuom dave zenkla ka jau eis ir tegu eina ... jo stabdymo kelias 2 sec per ta laika jis nusuoliuos 3metrus ....mano stabdymo kelias 14sec per ta laika as nuriedesiu 20m ... ir jeigu pestysys nemato reikalo stabtelt ,bei palaukt 5 sec tam ka isitikint ar as ji galesiu praleist tai nematau reikalo stabdyt ir potensialu kegli praleidinet...as su pagarba ziuriu i senjorus kurie pereja eina letai neskubedami ir kerta isitikine kad juos vairuotojai sugebes saugiai praleist...

0
2021-04-01 10:51
LTU

..

Automobili stabdyti kai pestysis dar nosi krapšto ir galvoja eiti per gatve yra nelogiška . Kai yra užtektinai laiko pravażiuoti tuščia perėja . Be reikalo deginti degalus ir teršti ora nelogiška . Išvietos pajudinti auto yra sunaudojama žymiai daugiau degalu . Brangesniu auto savininkai tikriausiai turi daugiau smegenu ir tai supranta .

5