Teksto dydis:
2019-06-12 13:38
LTU

Ar prisimenate?

Kaip tokia viena žurnalistė, o gal ir ne ji viena, rašydama apie stintas visada būtinai po kelis kartus pridurdavo "agurkais kvepianti žuvis", kol už klišių tiražavimą ją tikriausiai išmetė iš darbo. Taip ir dabar – jei jau kuri rašo apie "valstiečių" darbus, tai būtinai juos išvadina "draudimais", kaip kad joms liepia nuskriaustasis gėrimų pramonės ir pačių rašinėtojų darbdavys bei šeimininkas

0
2019-06-12 11:22
LTU

Patarimas:nemanau,kad

kas skaitys si straipsni,nes zmones net nesupranta,kad draudimais jiems norima padeti,pvz:draudzia Veryga rukyti,todel dar daugiau rukysiu,draudzia gerti--- dar daugiau gersiu,cia,ju smegenys dar nepilnai subrende,bet jos ir nespes subresti,nes visi tie bevaliai ismirs anksciau nuo persigerimo,rukymo,persivalgymo,nes yra dundukai,galvoja,kad to reikia ministrui.Todel ir toliau bukit savo iprociu vergais.

1
2019-06-12 09:13
LTU

Kazi

O Veryga moka skaityti? Jei moketu galetu paskaityti protingas mintis, bet, ko gero, jei ir skaito tai karabaso nurodymus..... Paskui verkia, kad Prezidente nemato jo geru darbu. Tai, kad tie darbai niekiniai, drausti, neleisti, ap.ikti.

4