Teksto dydis:
2019-06-17 08:05
LTU

kritikuodama

politikus ir ju darbus,menkindama partijas ,per kitelio skverna stebejo briuselio veikejus,ar jie mato ;;kokia as galinga',visa laika matydama briuselyje savo darbdavius,juk parako dar turi,o su senatve galybe tik dideja,deja lietuva si desimtmeti tik vilkosi pasturgaly

0
2019-06-13 11:27
RUS

TIR

esu Grybauskaites kartos zmogus...ir puikiai atsimenu ,kaip kai kurie lietuviai su dziaugsmu stoja i kompartija...Dar suprantama budavo,kai del gamybines karjeros tai daryti teko-nori buti stambios imones vyr inzinerium ,direktorium turejai buti partijoi.Bet kai tai dare komunistines karjeros laipteliais kylt biauru buvo ziuret..nieko neveikdami,skelbdami kruva sukiu skusdami kitus ir t.t.Grybauskaite is tokiu...10 metu Lietuvos geda valde ,10 metu...

0
2019-06-12 17:02
LTU

A.Holmsas. Klausimas_2 naujam Prezidentui:

„Teismų nepriklausomumo suvokimas Lietuvoje nėra žemas, tačiau, visuomenės nuomone, didžiausią grėsmę jam kelia politikų ir kitų valdžios institucijų bandymai daryti įtaką teismams bei iš verslo ir kitų interesų grupių kylantis spaudimas“ — Prezidentė sakė „visuomenės nuomone“, tad kokia Prezidentės nuomonė? Jos Prakilnybę V.Landsbergis maustė Garliavos įvykiuose ir antikonstituciniu elgesiu niekino teisingą Kėdainių Teismo Nutartį nedelsiant grąžinti apšmeižtai motinai L.Stankūnaitei atskirtą nuo jos dukrytę, ko pasėkoje Teisėsauga lig šiol neištyrė, kas užsakė šiai Garliavos bylai politines mirtis, kaip ir 1991 liepos 31 nakties Medininkų žudynes, kur V.Landsbergio pavaldiniai klusniai pradangino svarbius įkalčius ir apkeitė žudynių vaizdo įrašą, tad gal ne „agresorės valstybės“ OMON`as, bet savi savus sušaudė ir įkalčius paslėpė?

0
2019-06-12 16:43
LTU

senjora iš pajūrio

NESAKYKIME OP, NEPERŠOKĘ PER GRIOVĮ. Tik nuveikti darbai parodys išrinktojo prezidento "Lietuvos gerovę". Kai renkamasi pagal grožį, kostiumą ir ūgį, išsirenkama - tik tuštybė.

5
2019-06-12 15:43
LTU

Morta

Manau Prezidentas turi savo galvą ir blaivų protą, kad klausytų magnolijų, dėdulių, broilerio ir kitų nueinančių nuo arenos dinastijos veikėjų. Tikiu, kad naujas Prezidentas bus visus vienijantis ir visų Prezidentas, nebus marijonete ir nepasiduos būti tampomas dėdulės, magnolijos, broilerių ir panašių į juos veikėjų (o kaip bus bandoma). SVEIKATOS, STPRYBĖS JUMS. su didžiausa pagarba JŪSŲ rinkėjas.

3
2019-06-12 14:35
SWE

Xx

Jei karabasas Nauseda tampys uz virvuciu nieko gero lauk is seimo karabasa liliputa ir visa N aisiu kolchoza

17
2019-06-12 14:34
USA

Kęstas

"Yra kliūtis mūsų laimei. Ji vadinama kapitalizmu. Jis sukūrė naujai atsirandančią gausą, tačiau jis negali pasidalinti technologinės plėtros vaisiais. Sistemoje, kurioje viskas gaminama tik pelnui, kapitalizmas siekia racionalizuoti išteklius, kad užtikrintų grąžą. Kaip ir šiandien, ateities įmonės sudarys monopolijas ir ieškos rentos. Rezultatas yra prastas - kai daugeliui žmonių nepakanka maisto, sveikatos priežiūros ar energijos, nors visuomenė turi visko sočiai. Vis dėlto tam reikia naujos politikos. Tokios, kur technologiniai pokyčiai tarnauja žmonėms, o ne pelnui. Kai pirmenybė teikiama ne šiandieninėms fantazijoms pristatyti, bet kai siekiama konkrečios politikos - greito dekarbonizavimo, visiško automatizavimo ir socializuotos priežiūros. Ši politika, kuri yra utopinė horizonte ir kasdieninė pritaikyme, turi pavadinimą: „Pilnai automatizuotas prabangus komunizmas“." (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

0
2019-06-12 14:27
LTU

Grybauskaitei

"Pasaulis jau žino – Lietuvos nepastumdysi".... tas pasaulis dar nelabai apskritai žino kur yra tokia šalis Lietuva

4
2019-06-12 14:10
LTU

A.HOLMSAS. KLAUSIMAS NAUJAM PREZIDENTUI:

Kuris Lietuvos Prezidentas pripažins, kad nuo 2016 m. valdant Valstiečių Sąjungos Daugumos Seimui ir Premjero Sauliaus Skvernelio Vyriausybei liovėsi žudymai nusižudymais, kuriuos reakcingos Lietuvos politinės jėgos pristatė Lietuvą Europai ir Pasauliui kaip „Savižudžių kraštą“? _¶_Šias jėgas Prezidentė Pranešime_10 supeikė („Aukščiausiu lygiu demonstruojama nepagarba žmogui, jo teisėms ir laisvėms neprideda pasitikėjimo nei valstybe, nei demokratija“) ir pridūrė: „Per trejus metus užregistruota beveik tūkstantis iniciatyvų, mažinančių smurtą, žalingas priklausomybes, savižudybes, skatinančių vaikų globą ir įvaikinimą“ — tačiau nutylėjo žudymus nusižudymais, žmonių grobimus ir net milijoną (trečdalį Tautos!) emigravusių Lietuvos piliečių.

2
2019-06-12 14:09
LTU

GAL IR LIETUVA PASEKS PUTINO RUSIJA?

Lietuvos skriaudiką carizmą nušalino rusų bolševizmas — tautų skriaudiką gruzino Stalino represinį stalinizmą nušalino vėlgi rusai, o demokratinė Putino Rusija atskleidžia Ribbentropo-Molotovo protokolą, kuris „iš esmės niekada nebuvo slaptas“. Kaip ir Smetonijos politikų pamestas 1918 Vasario 16 Aktas, kurio kopiją Penkmečiui paskolino Vokietija. Kaip ir 1940 m. Lietuvos Liaudies Seimo Nutartis gyventi Sovietijoje, nors šią Nutartį reakcinga Smetonijos Tautos dalis lig šiol taip pat neigia ir vadina „rusų okupacija“. _¶_Kada Lietuva paseks V.Putino Rusija ir pripažins, jog ta „neteisėta okupacija“ yra teisėta aneksija — kaip ir šiandienė aneksuota Lietuva? Kada Lietuva pripažins genocidą, kurį Pokario banditizmu vykdė Smetonijos režimą gynusios miškinių gaujos ir jų vadai — genocidą ne prieš „okupantus“, o prieš Tautos Daugumą, paklususią 1940 m. Liaudies Seimo pasirinkimui gyventi Sovietijoje? __A.Holmsas

4
2019-06-12 12:22
LTU

Nu ka!

Beliko kiauleLinkeviciu mest laukt is valdzios, nes jau seniai LT neturejo Tikra Uzsienio reikalu ministra, o ne savo nuomones neturincia marionete.

2
2019-06-12 12:20
GBR

vistos apklausa

Kas uz tai,kad Grybauskaitei butu iskelta APKAKTA,spaudziam ZALIA,kas ne,spaudziam RAUDONA.

0
2019-06-12 12:04
LTU

to 25

kuo ilgiau gerbinsi grybauskaite ir nepraregesi,tuo sunkesnes tau pagirios bus kai suprasi kokia zala padare Lietuvai.

3
2019-06-12 11:56
LTU

senukas

VISA LIETUVA NUSTEBUSI... Norėčiau paklausti tautos- AR MOKĖSITE JAI PENSIJĄ ? O gal paprasčiau būtų aokaltinti VALSTYBĖS IŠDAVIMU. Pagalfuokit ,liaudis, PAGALFUOKIT- nebūkit visada NUSTEBĘ ir IŠSIŽIOJĘ.Nemažai sutaupytumėt ,be to PASITYČIOMĖT ne tik iš LIENINGRADO , bet ir iš DŽORDŽTAUNO ir net iš paties MACRONO- nepraleiskit progos. Na ,arba - statykit PAMINKLĄ idant IAMŽINTUMĖT savo GĖDĄ.Siūlau tokiu atveju ir LANDSBERGIO neužmiršt- tame paminkle ir jam turi atsirast vietos.SĖKMĖS ,DRAUGAI.

4
2019-06-12 11:53
LTU

tomas

subrendusio zmogaus turiningas rasinelis. Ir nekrupciojancio,skirtingai nei teisejai prokurorai ar politikai. Net Sinkevicius bijojo ka nors neigiamai atsiliepti apie prezidente. Ir kokia galia ir baime pasejusi,kad net nueinanti palieka baimes sleifa?

3
2019-06-12 11:37
DEU

Tipiskas

senmergiu bruozas: " as neklystu ", " as visur teisi " , as..as as..Visa, apie ka ji neturi zalio supratimo ir kas ne jos deka padaryta, susizerti kaip savo nuopelnus,lygiai kaip ir milijonus kriziu metu su ale slaptu pazymu manipuliacijomis o ant galo isversti dirbtina sypsenele ir speti nubegti i pirmas eiles nusifotografuoti savo pakratu knygai, kuria nelabai kas domisi, nes ten irgi tik liaupses sau sau sau. Tad nieko naujo, kad melynas kitelis ir naktimis uzmiega pati sau ir grazi, ir protinga. Tauta mano kitaip, ir puikiai supranta kad tai kgb mokslu praktika. Aciu Dievui ji dings tuoj is vaizdo, ir tikimes kad p.Nauseda ne neisliustruotos bobos itakoje su visu islapnotu loviu valdys valstybe! Tegul ji pensijoje pagaliau paraso tikra savo biografija, apie tulpiu pasta ir dedules itaka, snora, garliava..duju terminalo machinacijas..tada bent jau gal ramiau gales skaiciuotis taskiukius ant savo kitelio kaip menkus nuopelnus pries saulelydi. Sias pasakas, kurias jai surase 10 cm didumo raidemis, tegul seka vaikuciams, kuriems pribegus speja galveles paglostyt ir svarbiausiai isiamzint foto. Tustybe apleidzia lovi, valio ! Del kaimynu Trumpas ja apibudino teisingiausiai: stupid. Tuo viskas ir pasakyta Pasauliui, tad EP jai tik dulkes nuo kompu valyt vieta, nes is JAV ja jau karta deportavo.

0
2019-06-12 11:32
SWE

SENJORE

As uz ja nebalsavau,nors buvo kalbu kad pencininkai ja isriko.uz ja balsvo daugiau jaunimas ir vidutinio amziaus zmones. Negalvokit,kad pencininkai toki kvaili. Jau buvo pirma kadencija aisku,nieko gero nepadare,ne dar isrinko antrai kadencijai.Tegul ji ciuozia greiciau ir kaip Adamkus sake bus uzmirsta visiems laikams. Va tokia kaip Ulbinaite tai gal ir pamines. Jai lietuvos zmones nerupejo,daugiau rupinosi Ukraina,o kad lituviu normalios seimos neturedao savo vaikui paduoti skanesnio kassnio,tai jai vienodai rode.ja tik rusai puola desimt metu ir niekaip neuzpuola,o jos tas metinis pranesimas tai prajuokino.Geriau jau ji butu neskaicius,nieko gero nepasake.

1
2019-06-12 11:23
LTU

Gal kiek keistokai

atrodo ,kad per VISUS metinius gerb.Prezidentės pranešimus buvo linksniuojamos visos Vyriausybės ir Seimai dėl nepadarytų ar blogai daromų darbų . JEIGU dėl ,,blogo" Seimo Prezidentės atsakomybė -tik jos per rinkimus atiduotas balsas ,tai formuojant vyriausybę įtaka didżiulė : tiek parenkant,tiek skiriant ministrus kartu ir ATSAKOMYBĖ uż paskirtų ministrų darbą .Kiek jau buvo sveikatos apsaugos ministrų ,kiek buvo švietimo ministrų ,kiek buvo socialinės apsaugos ministrų ,o REZULTATAS ----tragiškas VISOSE srityse ! NEJAUGI Lietuvoje NĖRA kompetentingų żmonių ar JŲ NIEKAS SPECIALIAI NEKLAUSIA ar NEKLAUSO dėl kažkokių priežasčių?! Lieka tikėtis,kad išrinktasis Prezidentas gerb.Gitanas Nausėda SUKVIES prie apvalaus stalo geriausius specialistus ir PABAIGS per 30 metų nepabaigiamą NORS VIENĄ reformą IKI GALO ,kad nebereikėtų reformą reformuoti ,o reformuotą dar reformuoti ir vėl pasaka be galo 😁

1
2019-06-12 11:07
GBR

to>25 Justinui

Uzsikabink korolado juostele ir pyzdyk i Rassija.Tenai tavo garbinamos perzidentes karjeros pradzia ir tesinys.Rusai puola-tai jos akiu mulkinimas,o viskas kitaip.Slapukavimas.

6
2019-06-12 11:06
LTU

lietuvis

Labai teisingas knygos pavadinimas "Nustokim krūpčioti". Tai reiškia nebebijokim - šita politinė pabaisa jau išeina ir tauta gali nebedrebėti.

4
2019-06-12 10:55
LTU

Ne visi gi klausydavosi

gerb.Prezidentės metinių pranešimų , todėl tikėjosi ,kad PASKUTINIS metinis pranešimas bus labiau apžvelgiantis DEŠIMTMEČIO kadenciją Gaila,bet buvo labai trumpas ,matėsi,kad Prezidentė labai jaudinosi. Netrukus prasidės naujas ir kitoks valstybės vystymosi etapas su kitu Prezidentu,tikėtina ,kad be ,,bizūno "valdantiesiems (nors ant sienos galėtų būti pakabintas 😁)

8
2019-06-12 10:53
LTU

Ignas A.

Prezidentės perspėjimas - palinkėjimas išrinktajam prezidentui Nausėdai prasmingas. O šiaip tai Nausėda ne mano prezidentas, už jį būčiau balsavęs tik tuo atveju, jei būtų tekę rinktis tarp Skvernelio ir jo.

27
2019-06-12 10:51
LTU

Siūlau pastatyti Grybauskaitei paminklą

Lukiškių aikštėje. Kai visi apžiūrės - perkelti į Grūto parką.

5
2019-06-12 10:49
LTU

Justinas >>> Vadimui (19)

VADIMAS ir Jungtinėje Karalystėje?! O kodėl ne nebankrutuojančioje motinoje Rusijoje? Kažkaip nepatriotiška. O tai ką čia prikleiizojote apie Lietuvą ir Prezidentę - visiški šmeižiko paistalai.

16
2019-06-12 10:45
LTU

Ad memoriam

Prezidente, kaip gaila, kad pagaliau išeinate, Visada Jus matyti ir girdėti buvo vienas malonumas, o nematyti ir negirdėti - antras.

18
2019-06-12 10:42
GBR

tik atveri puslapi

visur ozio kuprota stovyla.Kam ji rodo.Maloniau tarakomas uogineji ziuris,nei tas ozys.Bjauru.

5
2019-06-12 10:41
LTU

Jaučiu,kad

Kiaulpienė įkurs savo vardo partiją,tikėdama,kad gali užimti seimą😂😂😂

5
2019-06-12 10:40
LTU

Saunuolis zurnalistas

Nors vienas parase teisinga straipsni,gerbiu

4
2019-06-12 10:38
LTU

W

Grybauskaitė tos pačios ciniškos lietuviškos politikos dalis, kai pinigai byra į kišenę, o žmonių vargo nematoma. Esi prie lovio, tai esi pasaulio karalius

4
2019-06-12 10:35
GBR

vadimas

Šiaip Tulpė tik užsienio politikoje pašūkavo ir daugiau nieko...kadangi nykkštukinė ubagė Lietuva nėra nei kiek svarbi Pasaulio geopolitikoje, tai galima DRĄSIAI SAKYTI KAD JI NIEKO IR NEPADARĖ;)) ar sumažėjo skurdas? NE, tik padidėjo..ar sumažėjo emigracija? NE, tik padidėjo, savižudybės, alkoholizmas...ir t.t ir t.t Lietuva ekonomiškai visiškai nugrimzdo į dugną. Jei ne ES ir emigrantų pinigai šita valsybėlė seniai būtų bankrutavusi...

5