Teksto dydis:
2019-08-15 17:55
LTU

Usnsi

Mano nuomone, tai didžiausia nesėkmė - nekompetetinga, visiška neišmanėlė švietimo ministrė, kuri tik dar labiau sujaukė ir taip jau pelke virtusį švietimą. Tokių arogantiškų žmonių jokiu būdu neįsileist į valdymą.

0
2019-08-15 15:26
LTU

Anas

Kai nori sumenkinti šios vyriausybės nuveiktus darbus, pasitelki niekam nežinomą, nupirktą žurnalistę, akivaizdžiai opozicijai prijaučiančius pašnekovus ir sukurpi straipsnį, bandant įikinti, kad niekas nevyksta. L. Rytas tai puikiai moka. Pateiksiu pavyzdį. Prieš savaitę įsijungiau l.rytas tv žinias. Ten pranešėja graudžiu balsu per anonsą praneša, kad Lietuvoje gyvenimas blogėja ir per paskutinį mėnesį atsirado virš 20 tūkst. žemiau skurdo ribos gyvenančių žmonių ..??? Nagi, galvoju, paklausysiu. Kaip čia taip, ekonomika auga, o čia per mėnesį, ...suintrigavo. Pasirodo, vyriausybė skyrė daugiau lėšų sunkiai besiverčiančioms šeimoms ir pradėjo maistu remti ne tik mažiausias pajamas gaunančius gyventojus, bet ir truputį didesnes, nei yra numatyta. Todėl remiančiųjų skaičius padidėjo. Bet tai pateikiama kaip vyriausybės blogas darbas. Todėl neapsigaukite ir netikėkite viskuo, ką matote ir skaitote.

1
2019-08-15 14:15
LTU

Rinkėjas

Tikrai keista vyriausybė.28 metus Lieyuva klestėjo Europoje geriausiai ir švietimu,ir sveikatos apsauga ,ir gyvenimo lygiu ,ir daugybe kitų dalykų (tiesa,pirmavo iš kito galo,bet ar tai svarbu?),o šiaivyriausybei net organizuoti nuolatiniai opozicijos išpuoliai nesutrukdė naikinti ankstesnių valdžių ,,nuopelnų".Vis tiek dar tikiu,kad tikrieji niekšai bus įvardyti ir nubausti.

0
2019-08-15 11:58
BGD

Дисидентый и Буратины, Артемоны и Малвины

"Los Disidentas y la Buratinas, Artemonas y la Malvinas " - Net ne demokratinėse valstybėse, bet autoritarinėse ir diktatūrose tokie prašymai atsisakyti režimo pilietybės (ar reikalavimai kaip kam patogiau suprasti) yra pateikiami ir to reikalauja buvo ir TSRS, o situacija beveik identiška ir šiandien kas link priverstinai taikomos pilietybės, kaip ir režimo šalininkų reakcija (pastariesiems nereikia atsisakyti pilietybių, bet jie kelia pretenzijas jei kas nors tai bando daryti)

1
2019-08-15 11:52
LTU

SUBOTINAS APIE SAJUDINE GUJA IR "BALTIJOS KELIA"

SAJUDINES GAUJOS SUKCIAI, BAIKITE MULKINTI ZMONES, IS KUR JUS ATSIRADOTE per "perestrojka"?! O VISKAS PAPRASTA - priesh "perestrojka" pseudokomuniagos sugalvojo savo unitarine politine valdzia, kuri tuomet pradejo klybeti - paversti i kapitala. Pirma tam reikejo sugriauti Tarybu sajunga, butent todel buvo paskirtas Gorbaciovas. O ivykiai TSRS respublikuose 1987-1992 metais - tai budai kaip tuometinis sionistu Kremlius realizavo savo sumanima. Lietuvos pseudokomuniagos, Kremliaus paliepimu, susibege i "sajudi" - suvieze dundukus autobusais i "baltijos kelia" ir sukabino ten rankutemis tik tam...kad butu patogiau kraustyti ju kishenes. Kada jus visa tai suprasite - TAI BUS JUSU PIRMAS ZINGSNIS LINK PADORAUS IR GARBINGO GYVENIMO. Klauskite, irodisiu tai faktais 8 609 48037.

5
2019-08-15 11:49
LTU

KARTI TIESA APIE SAUSIO 13-tos NAKTI

BRANGUS LIETUVOS ZMONES,VEIDMAINIAI IR SUKCIAI JAU 30 METU UZURPAVO LIETUVA. Taip buvo ir sausio 13-ta, kuomet patys sajudines gaujos banditai, organizuotai is fabriku suvieze lietuvius prie seimo tam, kad i jos saudyti, o po tuo, nuzudytais, manipuliodami busimu rinkeju jausmais, uzsitikrinti sau didziule fora rinkimuose i valdzia. Kur pateke, nuo sajudies "perestrojkos" laiku iki siol - jie parazituoja paprastu Lietuvos zmoniu saskaita. ATSIKVOSEKITE LIETUVOS ZMONES, AS JUMS SAKAU KARCIA TIESA - JAU 30 METU MUS VALDO NUSIKALTELIAI IR BANDITAI. As, kaip Kauno 7-os desantines divizijos kariskio sunus zinau tikra tiesa, kas is tiesu buvo sausio 13-ta 1991-ais metais, nakti. TARYBINIAI KARIAI I LIETUVOS ZMONES TIKRAI NE-SAU-DE! Jurijus SUBOTINAS. Mano tel 8 609 48037, klauskite.

6
2019-08-15 11:46
BGD

"АРХИПЕЛАГ / ГУЛАГ"

jei valstybė turi belaisvių taikydama priverstinė pilietybę tai turi įsigalioti Ženevos konvencija dėl belaisvių, kurioje nurodyta, kad ne asmenų, policijos ar kariuomenės dalinių valioje yra belaisviai, bet valstybės ir nepaisant galimų asmeninių atsakomybių už viską atsako valstybė, - represalijos (represijos), bauginimai /grasinimai ,medicininiai ekspermentai ir kt. yra draudžiami, o konvencijos straipsniai nekvestionuojami, bet vykdomi ir jų nepaisymas sunkus nusikaltimas..

1
2019-08-15 11:42
BGD

"Los disidentas y la democracia"

Situacija šioje vietoje praktiškai nesiskiria nuo sovietinio režimo tik tada buvo aiški takoskyra ir žmogus pats pasirinkdavo ar oponuoti režimui žinant pasekmes, kad valstybė užpuls pilieti, o prie esančio režimo taip nera ir valstybė (institucijos ar režimas kaip toks) pati nusprenžia už žmogu ir užpuola pasirinktinai (įvairia forma) , o procesas yra įslaptinamas (kaip ir išlaptinti ano režimo komunokegebistiniai parteigenosse) - tai kelionė į pabaigą ar pabaigos pradžia nes visa tai jau matėme prie sovietų, bet tada nors rinktis buvo galima.Net ne demokratinėse valstybėse, bet autoritarinėse ir diktatūrose tokie prašymai atsisakyti režimo pilietybės (ar reikalavimai kaip kam patogiau suprasti) yra pateikiami ir to reikalauja buvo ir TSRS, o situacija beveik identiška ir šiandien kas link priverstinai taikomos pilietybės, kaip ir režimo šalininkų reakcija (pastariesiems nereikia atsisakyti pilietybių, bet jie kelia pretenzijas jei kas nors tai bando daryti)

0
2019-08-15 11:39
BGD

"АРХИПЕЛАГ / ГУЛАГ" - huidobro: la marcha infinita

Nežinoma kiek Lietuvoje yra "nuteistų iki gyvos tos jau galvos" kažkokiais sumetimais ir kurie yra sekami, stebimi, veikiami ar represuojami bei koreguojama jų socialinė gyvensena nes kriminalinės žvalgybos įstatyme nurodoma, kad visa ta veikla yra valstybės paslaptis ir tarkime egzistuoja visokios "PUT" tarnybos (politinių užsakymų tarnybos) ir visa kita kas paaiškėjo po prokurorų konferencijos ir taip buvo žinoma nes visuomenėje viskas yra žinoma ir nors konstitucijoje aiškinama, kad galima gauti visą info apie save kokiu pagrindu visa tai - bet pasirodo tai paslaptis valstybės. Kuo tikriausia diktatūra, kada gali bet kurį žmogų represuoti, žlugdyti, kištis į asmeni gyvenimą ir pan. Taip buvo ir vėlyvuoju sovietmečiu, kada į GULAGą jau nebeveždavo, bet nustumdavo į socialinius pakraščius be viso to taikoma priverstinė pilietybė.

0
2019-08-15 11:39
LTU

Visas

Visas jų atsigręžimas į žmogų - tai draudimai, policijos grasinimai ir žeminimas, betikslis vaikų atiminėjimas. Žmogus tapo absoliučiu nuliu. Svarbūs tapo tiktai JIE.

3
2019-08-15 11:36
BGD

"АРХИПЕЛАГ / ГУЛАГ" - "МОЯ БОРБА" ®

Išskirtine tvarka pilietybės yra suteikiamos tai tokia tvarka turėtų būti ir anuliuojama nepripažįstamo režimo pilietybė primygtinai reikalaujant ir net neakcentuojant kodėl. Protektoriato režimas reikia suprasti neįgalus yra vienam asmeniui leisti atsisakyti pilietybės ir gyventi protektoriate be pilietybės nes išvykti nežadama juolab kad gimta Lietuvoje tik kitoje valstybėje, kuri neegzistuoja - tai žmogaus teisių pažeidimas, o situacija toje vietoje nesiskiria nuo TSRS buvusio rėžimo......jei valstybė turi belaisvių taikydama priverstinė pilietybę tai turi įsigalioti Ženevos konvencija dėl belaisvių, kurioje nurodyta, kad ne asmenų, policijos ar kariuomenės dalinių valioje yra belaisviai, bet valstybės ir nepaisant galimų asmeninių atsakomybių už viską atsako valstybė, - represalijos (represijos), bauginimai /grasinimai ,medicininiai ekspermentai ir kt. yra draudžiami, o konvencijos straipsniai nekvestionuojami, bet vykdomi ir jų nepaisymas sunkus nusikaltimas..

0
2019-08-15 11:33
BGD

"АРХИПЕЛАГ / ГУЛАГ" - "МОЯ БОРБА" ®

Nepripažįstamo režimo pilietybės atsisakyti ir gauti asmens be pilietybės dokumentą neįmanoma įstatymo numatyta tvarka - prilietybė taikoma priverstinai nos konstitucijoje nurodoma, kad negalima trukdyti atsisakyti išskyrus įstatyme numatytus atvejus, o pilietybės įstatyme nurodoma, kad negalima jei liekama be pilietybės ir kad galima atsisakyti jei pristatomas dokumentas iš kitos valstybės institucijų, kad bus ten suteikta, bet nurodoma (jei tokį turima) - neturima ir nereikia.Taippat aiškinama, kad negalima jei įsiteisėjęs teismo nuosprendis ar įtariamas yra žmogus, bet eilę metų nežinoma, kad galbūt esama įtariamu ar nuteistu ir kokiu pagrindu - neturima apie tai žinių ir nors konstitucijoje nurodo, kad kiekvienas gali gauti informacija apie save iš institucijų pusės, bet kiek teko įdomautis tai žvalgybos įstatyme nurodoma, kad sekimai, persekiojimai, poveikis, represijos etc yra valstybės paslaptis ta prasme negalima žinoti kokiu pagrindu pilietis yra "Europos Bendrijos liaudies priešas"

0
2019-08-15 11:26
LTU

benas

iki siol negrazintos pavogtos pensijos, nors konst. teismas ipareigojo, isaugo kainos, aptarnavimo kainos, gyvenimas pablogejo.

4
2019-08-15 11:20
LTU

butu labai keista, jei butu ka padare.....

taip kad nieko naujo.

4
2019-08-15 11:16
LTU

Romas

Nesuprantu , ką ši vyriausybė padarė per šiuos tris metus, kad visur nestabilumas, nesusikalbėjimas, žmonių atskirtis tik didėja, klausimas , ką ji veikė šiuos tris metus ?

4
2019-08-15 10:54
LTU

pens.

Kur tos padidintos pensijos nuo liepos 1d.?Kur žadėtas pensijų indeksavimas?

6
2019-08-15 10:34
LTU

Didžiausią puolimą,

Patyčias ir pasipriešinimą reformoms patyrusi vyriausybė, kurią puolė ne tik opozicija, bet ir parsidavusi koncerno žiniasklaida. Nepalaikė, ignoravo juos ir Prezidentė, išdavinėjo savi, perbėgėliai, atsitiktinai atsidūrę seime... Ir kaip ten bebūtų- ji vienintelė padarė labai labai daug dėl Lietuvos žmonių.

13
2019-08-15 10:22
LTU

aaa

Netikiu nei vienu Karbauskio žodžiu,kaip Širinskienės demagogija.(Perspjovė net Sergėjų Lavrovą)

14
2019-08-15 10:11
LTU

Žmonės

visi kalbinkime "Mračiuvką Archipelagą disidentą" grįžti į palatą. Vėl šiandien ryte neišgėrė vaistukų, tai dabar siautės visą dieną su savo apatrydu, o gal net tikra tryda?

0
2019-08-15 10:04
NLD

ponai politologai ir garbūs ekspertai,

kaip Jums ir neatsibosta dėstyti tas pačias mintis: juk straipsnyje nieko naujo. Kaip iki šiol čiupinėjami valdantieji po kauliuką, taip ir tęsiasi toliau. Man neramu, kad jau ir prezidentą po mėnesio taršyti pradėjo ''dvaro'' pakalikai. (atkartoju N.Puteikio mintį). Tačiau, ieškoti sliekų, ponai, sugebate, bet neradau nė vienos minties, kaip pataisyti tas negeroves. Tad kyla klausimas; kam ir už kiek Jūs dirbate? Ir jeigu yra teiginys apie nenusisekusią reformą, čia pat turėtų būti receptas, kaip tą blogybę ištaisyti. Matyt ir Jūsų kiškos per silpnos prisidėti prie reformų darbais , o ne skleidžiama panigerika

8
2019-08-15 09:52
MEX

LOS DISIDENTAS Y LA BURATINAS, ARTEMONAS, MALVINAs

Net ne demokratinėse valstybėse, bet autoritarinėse ir diktatūrose tokie prašymai atsisakyti režimo pilietybės (ar reikalavimai kaip kam patogiau suprasti) yra pateikiami ir to reikalauja buvo ir TSRS, o situacija beveik identiška ir šiandien kas link priverstinai taikomos pilietybės, kaip ir režimo šalininkų reakcija (pastariesiems nereikia atsisakyti pilietybių, bet jie kelia pretenzijas jei kas nors tai bando daryti)

3
2019-08-15 09:49
MEX

"los disidentas y la buratinas, artemonas, malvina

Net ne demokratinėse valstybėse, bet autoritarinėse ir diktatūrose tokie prašymai atsisakyti režimo pilietybės (ar reikalavimai kaip kam patogiau suprasti) yra pateikiami ir to reikalauja buvo ir TSRS, o situacija beveik identiška ir šiandien kas link priverstinai taikomos pilietybės, kaip ir režimo šalininkų reakcija (pastariesiems nereikia atsisakyti pilietybių, bet jie kelia pretenzijas jei kas nors tai bando daryti)

1
2019-08-15 09:47
DEU

Aha

Gal politologai man primins, kuri čia valdžia ar partija, laimėjusi rinkimus, įvykdė visus pazadus ir sukūrė gerovės valstybe? Ir kokia gerovę sugriovė valstiečių vyriausybė, kad taip puolama ir kritimuojama

8
2019-08-15 09:47
GBR

v. liansbergas

Po 10 metu gyvensime geriau nei svedai. Va cia didziausias melagis ir aferistas per visa Lietuvos istorija.

9
2019-08-15 09:43
NLD

Lietuvis

visgi,kaip bekalbėtume,tai pirma vyriausybė nepriklausomoje Lietuvoje,kuri atsisuko į žmogų,mato jo bėdas,kiek jie jau užkaišiojo skylių padarytų konservatorių,sugrąžino nukniauktas pensijas,tačiau ,turėtų daugiau padaryti dėl pensininkų,kadangi jų gyvenimo lygis labai smuko per pastaruosius 10 metų,o visa kita kilo,tai ir kainos ,mokesčiai ,paslaugos.

11
2019-08-15 09:35
GBR

Emma

Sveiki, ar jus domina tikros sekso pažintys jūsų mieste? Taigi išbandykite šį puslapį - www.lady4.fun Mano profilio vardas Emma25, laukiu jūsų, be to, yra mano intymios nuotraukos :)

7
2019-08-15 09:32
LTU

Vos tik

Vyriausybė pradėtų tokias reformas,apie kokias daug metų kalba užsienio ekspertai,tai prasidėtų riksmai ,klyksmai,piketai.Kai radikalios reformos nedaromos-vėl trimituojama,kad Vyriausybė nevykdo jokių reformų .....Taip ir sukasi ratas :nuo vienos vyriausybės iki kitos.Gerb.politologai GALĖJO paminėti ir kokius pažadus vykdo ir įvykdys.Blogiausia,kad žiniasklaidos priemonėse dažniausia padėtis yra nušviečiama tendencingai ir būtinai tik blogai .Parodyta pažanga taip pat gerintų atmosferą.

3
2019-08-15 09:29
VNM

"Los disidentas y la dictadura" ®

Diktatūra žemiau išdėstytomis aplinkėmis gali paskelbti Fatva lyg kos Ajatola Salmanui Rushdie - kam tik norite, o jei dar už "Šetoniškas eiles" tai išvis arba religinius įsitikinimus, kaip pvz. parlamentarei Rozovai už ordodoksinės tikybos praktiką - (apsilankt forume) Yra tokia knyga išmintinga "šetoniškosios eilės" (Salman Rushdie) ir ten aprašoma, kaip teroristams susprogdinus lėktuvą gyvi lieka tik du keleiviai tai Džibrilis Farišta ir Saladinas Čamča..krisdami iš dangaus jie virsta gyvais angelo ir velnio simboliais ir tik išlikus gyviems tampa aišku kas iš jų angelas, o kas čia šetonas..

1
2019-08-15 09:29
LTU

Gal ir ne viskas pavyksta, tačiau

"Valstiečiai" padarė tai, kas neįrašyta jų programoje – sugrąžino lietuviams viltį ir tikėjimą sava valstybe, bei jos valdžia. Ir jei ne kenkėjiška, antilietuviška, neprofesionali taip vadinama opozicija, mūsų valstybei sektųsi dar geriau. Tik prisiminkite, kiek isterijos ji kėlė dėl antihumaniškojo vaikų įstatymo, kiek žvakelių sudegino, kol išprievartavo poziciją jį priimti. Tfu an tokis opozicijos!

14
2019-08-15 09:26
VNM

"АРХИПЕЛАГ / ГУЛАГ" - "МОЯ БОРБА" ®

Situacija šioje vietoje praktiškai nesiskiria nuo sovietinio režimo tik tada buvo aiški takoskyra ir žmogus pats pasirinkdavo ar oponuoti režimui žinant pasekmes, kad valstybė užpuls pilieti, o prie esančio režimo taip nera ir valstybė (institucijos ar režimas kaip toks) pati nusprenžia už žmogu ir užpuola pasirinktinai (įvairia forma) , o procesas yra įslaptinamas (kaip ir išlaptinti ano režimo komunokegebistiniai parteigenosse) - tai kelionė į pabaigą ar pabaigos pradžia nes visa tai jau matėme prie sovietų, bet tada nors rinktis buvo galima.Net ne demokratinėse valstybėse, bet autoritarinėse ir diktatūrose tokie prašymai atsisakyti režimo pilietybės (ar reikalavimai kaip kam patogiau suprasti) yra pateikiami ir to reikalauja buvo ir TSRS, o situacija beveik identiška ir šiandien kas link priverstinai taikomos pilietybės, kaip ir režimo šalininkų reakcija (pastariesiems nereikia atsisakyti pilietybių, bet jie kelia pretenzijas jei kas nors tai bando daryti)

1