Teksto dydis:
2019-08-15 17:58
GBR

Neismanelis

Ka jus cia skiedaliojate,reikejo pasiziureti kiek graziu ir jaunu mergeliu gelezinkelio stoty rikdavosi uz kelis litus ciulpdavo,kad gaut doze nusipirk,kiek Londono gatvese tokiu nuvalkiotu modeliu uz 5 svarus paciulps,tik duok,narkomane lieka narkomane,nueikit I Vilniaus greitosios pagalbos ligonine Lazdynuose,ten yra narkomanu skyrius,kiekviena diena 4-5 nupjauna koja ar ranka,1-2 mirsta

5
2019-08-15 07:08
LTU

Kaimietis

du jauni gražūs+išsilavine vyrai... nejau Jums mergų trūko /

1
2019-08-15 07:03
LTU

Kur Pinikas ten lavonai

Šapranauskas aktorius amžinatilsį irgi nuvarytas į kapus Piniko-prišeri žmogų narkotikais o po to gauni lygtinai

0
2019-08-15 06:24
LTU

Ir dar

Uždaryti tą viešbutį su tokia reputacija.

0
2019-08-15 02:33
CAN

Dieds

Turejo isskristi, bet vaziavo i Klaipeda. Ji jau tada buvo gyvas lavonas. Paziurekit i nuotraukas. Ar ji jums panasi i zmogu? O buvo taip - talentu scout'as pastebejo. Pasiule tapti manekene. Nes zinojo kad gali uzdirbti. Tevai durni isleido. Ten nuvaziavo. O ten ne pyragai o verslas. O ji dar vaikas. Kazkas is tokiu paciu pasiule pabandyti. Pabande. Patiko. Pabande dar. Ir visas gyvenimas pradejo vaziuoti zemyn. Opiatu krize amerikoje baisi. Niekas nepaaiskino kad vienas "pabandymas" visa gyvenima pakeis. As savo sunui i galva kalu kad pazistami klasiokai siulys pabandyti. Sakys ateik pas mus, "be cool". Ir taip, mieli vaikai tampama narkomanais. Niolikmeciams reiketu rengti ekskursijas i narkomanu klinikas. Kad ismoktu iki ko veda "pabandymas".

13
2019-08-15 02:22
CAN

Dieds

Paziurekit i tos "merginos" nuotraukas. Gi viskas aisku. Atrodo kaip zombis. Visiska narkomane. O priklausomybei reikalingi narkotikai. Pinigu nera. Lomkes prasideda. Tai ir dulkinosi ir ciulpe uz narkotikus. O narkomane tapo Milane. Dauguma tokiu "manekeniu" tampa narkomanemis. Tik nedaugelis isgyvena. Tokia deja ziauri tiesa. O kaltinti vyrukus del to kas anksciau ar veliau turetu ivykti neverta. Ar jus savo vaikus isleistumet kazkur i uzsieni kur klesti ziaurus verslas. Ir dar mergaites, kuriu protas nesusiformaves? Aktorius Ryan Reyonlds labai taikliai pasake "jeigu norite kad jusu vaikai taptu holivudo zvaigzdemis, tada pamirskit holivuda ir iskart juos iduokit i rehab", t.y. gydymo nuo narkotiku priklausomybes istaiga.

15
2019-08-15 02:19
LTU

Please

Kiek kainuoja kekšių düzhēs😂

11
2019-08-15 01:18
USA

Pinikas-Pinigas

siunte zinute Milteniui: "Atvaryk,TURIU blondine"...Argi dar neaisku, kas ten vyko? Manau, kad Pinikas apdujusia nuo narkotiku Dovile pardavinejo vyrams...O uz manekene gavo gerus pinigus. Juk kazkas liudijo ar pasakojo, kad i ju kambari istisai ejo vyrai. O ko? Ir Dovile buvo tiek apnarkasinta, kad viesbucio lifte kazkokio zmogaus klause: "o kur as cia dabar esu?". Ji buvo pripompuota narkotiku jau Vilniuje ir Pinikas,o veliau ir Miltenis, jai dozavo narkotikus, kad ji butu visa laika apdujusi, nesusigaudytu kas is tikruju vyksta. Jis yra ziaurus manipuliatorius ir narkotiku bei merginu pardavejas,ZUDIKAS, taciau prokuratura daug ko nenori girdeti...Matyt,ne vienas aukstas pareigunas pasinaudojo bejege Dovile. Baisu!

1
2019-08-15 01:05
LTU

pasmaugtoji nusižudyti negalėjo ir norėdama

Klaipėdos mergos, turėję santykių su Piniku, pasakoja, kad R.Pinikas ekstazės metu mėgsta dusinti/ smaugti merginą. Kadangi po R.Piniko narkotikų merginos būna apsvaigę, brutalų Piniko poveikį jos ne taip stipriai pajunta dėl atsipalaidavimo ir išglebimo. Tačiau "po visko" ant kūno randama nesveikai daug mėlynių, taip pat ir kaklo srityje. Didžiunaitytės atveju, R.Piniko jėga nebuvo paskaičiuota, kurios gležnas manekenės kūnelis neatlaikė. Po "persistengimo" A.Miltenis dar ją mėgino gaivinti, tačiau nepavyko, nes irgi buvo apsinešęs. Pasmaugus merginą, R.Pinikui liko viena išeitis - mesti per balkono bortą, imituojant nelaimingą atsitikimą. Tad pasmaugtoji negalėjo nusižudyti, net ir norėdama...

0
2019-08-15 00:51
LTU

Didžiunaitytės artimiesiems

Negi jums sunku pakviesti iš Ukrainos trumpam atvykti M.Gordejevą..? Maksimas atvykęs jums viską papasakotų minučių tikslumu, kas vyko, kas kaltininkai, kokia mirties priežastis. M.Gordejevas net pasakytų, ar išaiškins nusikaltimą, koks R.Piniko likimas, ar sąžiningas prokurorų tyrimas. Parodytumėte per TV, ir sužinotų tiesą visa Lietuva, įskaitant Piniką su Milteniu ir durneliais apsimetančius Prokuratūros gudročius. NELAUKITE 100 metų! Skelbkite sąskaitą, lėšų žmonės sumes.

3
2019-08-15 00:43
LTU

Nostradamus

R.Pinikas žus per artimiausius 3 metus, bet kuriuo atveju po 2025 jis tikrai nebegyvens - dėl artimiausios aplinkos ar įvykio areštinėje/ kalėjime. Tiesiog suveiks karma.

0
2019-08-15 00:39
LTU

prokuratūra uždegė žalią šviesą

R.Pinikui ir toliau po Madų šou su kokia manekene parvažiuoti į jos namus, jai nematant į gėrimą įpilti oksiko, tada be asmeninių daiktų ir dokumentų vežtis į Klaipėdos viešbutį, sugirdyti narkotikų, prievartauti su sėbrais kelias paras, išmesti per balkoną merginą ir kokį liudininką... Vis tiek "nekaltąjį" teis tik dėl narkotikų, net apykojės neuždės...

0
2019-08-15 00:26
LTU

Tūsintis reikia

su savo gerais draugais, o ne su kažkokiais perpus vyresniais diedais. O prisivartojus tarp svetimų visko nutikti gali. Vienai važiuoti kažkur su mažai pažįstamais, nu čia yra totališkai nesaugus elgesys... Jeigu jau taip gina ją šeima, tai kur buvo ta šeima, kai ji sėdėjo tame viešbutyje? Kur buvo visos tos draugės, kurios dabar pasisako per tv ir teigia, kad jai kažkas kažko įpylė? Tai reikėjo ginti ją, neišleisti, skambinti į policiją. Kur visi buvot?

4
2019-08-14 23:57
LTU

cinikas

ar žinot, dėl ko atrodytu paprasčiausi tyrimai tiek ilgai užsitesia? nes teisėsmauka duoda laiko nusikaltėliui, kad tas galėtų surinkti reikiamą sumą :)) o tos sumos nevaikiškos, patikėkit:))

0
2019-08-14 23:57
LTU

Tiesiog

Niekas nemato savadavimo...?

0
2019-08-14 23:27
LTU

T0mas J.

Piniko pinigai sotūs, o prokurorai alkani.. Ne veltui > 10 m. kartoju: LT prokuratūra - nusikaltėlių lizdas, o Prezidentūra - jų stogas. Nes Prokuratūros (kaip ir visų teisėsaugos įstaigų) vadovus (t.y. vadovą ir pavaduotojus) parenka Prezidentas. Prezidentė pareigų nesugebantį eiti GP vadovą Valantiną (kai jis atsistatydino) per kelis metus padarė Apeliacinio teismo vadovu, o nekaltą Eglę Kusaitę ilgus metus kankinusį Laucių Justą - Vilniaus apygardos vyriausiuoju prokuroru. Likimas teisingas - Grybauskaitė už tai sulauks atpildo.

3
2019-08-14 22:02
DEU

jonas

neuzmirskit gerbiamieji kad lietuvos prokuroru ir teiseju tarpe apstu uzsiimanciu prostitucija ir vargiai ka gali pakeisti....nebent yra vienas kelias..

1
2019-08-14 22:02
LTU

Norisi iš komentarių faktų.

Tie kurie ją vadina narkomanė tegul parašo faktą jog yra patys matę kaip ji įsigijo narkotikų. Tie kas vadina ją paleistuve tegul parašo kuris ją tenkino. Tie kurie ją vadina depresuota tegul pateikia jog matė kokius vaistus vartojo. Tegul tie kas ją vadina alkoholike parašo jog matė geriančią vienumoje. Šventės nesiskaito. Ar kaip ten dūzgės. Visi turėjome jaunystę. Tik kažkodėl mūsų noekas taip nevadina. Lengva linčiuoti kai mirusi ir apsiginti negali. Ir nesudaromos sąlygos apginti po mirties. Kada augaloti, iškalbūs dėdės jaunai merginai įteigia jog narkotikas kaip saldainis nuo kurio skraidysi. Ar alkoholis it grožio eleksyras tada kita medalio pusė. Tada gali teigti ji pati po manim palindo. Pasinaudojau savaitę kitą ir varyk į visas puses. Kada adekvatumo nulis pas merginą. Pasakyti žodžiai spėju nemalonybiniai gali privesti prie visko.

7
2019-08-14 20:54
LTU

r

Geležinė generalinės prokuratūros argumentacija ir logika: merginos niekas specialiai nesvaigino narkotikais ir neprievartavo, ji pati norėjo narkoorgijų ir jas gavusi nusižudė iš laimės. Po tokio absurdo visi save gerbiantys padorūs prokurorai (jei tokių yra) turėtų padėti pareiškimus ant stalo.

6
2019-08-14 19:20
LTU

Narkotikai, ginklai ir prekyba žmonėmis

pelningiausi dalykai visam pasauly. Tai kuo čia stebitės? Kai tėvai rūpinasi savo vaikais, tai jų mažyliai neskęsta balose. O kai nesirūpina, tai vaikai eina kirviu dugnan. Taip ir šita mergina. Tapo narkomane, o narkomanų amžius trumpas, galas visų vienodas: netikėtai, kažkur, su kažkuo, kažkokiose skylėse, neatpažinti ir t.t... O teisybė yra sudėtinga, galima daug ką žinoti, nujausti, bet negalėti įrodyti. Tai ir tiek žinių.

33
2019-08-14 19:05
LTU

advokatas megejas

jei bus pripazinta kad mirtis buvo "nelaimingas atsitikimas", o ne zmogzudyste ar privedimas prie savizidybes NERA JOKIO BUDO irodyti iszaginima ar isprievartavima. nei buvo parasytas pareiskimas apie prievartavima, nei buvo kreiptati i policija del prievartavimo. "nelaimingo atsitikimo" fakto konstatavimas lygus irdoymui, kad "lytiniai santykiai tarp suaugius asmenu ivyko tarpusavio sutarimu", nes kitaip prievartavimo irodyti neimanoma. nebelieka priezasties - pasekmes rysio. tokiu atveju 5 vyru sperma mirusios kune irodo tik lytinius satykius, bet ne zaginima. kokie faktai rodo prievartavima?

11
2019-08-14 19:03
NOR

bbd

Kiek daug aistru dėl kažkokios narkomanės, nei ji pirma nei paskutinė

50
2019-08-14 18:56
USA

Me

Eikit jus tyrėjai! Patys žinot,kad darot nusikaltimą su tokiom išvadom! Turbut patys atpažinote savo DNR todėl Pinikas ir lipa iš balos sausas.Tik nejuokinkit su savo isvadom.Nesuprantu tik vieno.Kodel Dovilės šeima vis dar žaidžia su ta perpirkta ir korumpuota Klaipėda? Pats laikas teisybes ieškoti už šalies ribu.Taigi čia vien budulynas,runkelynas ir supuvusi žmogystų šalis.Sekmes jums,nepasiduokit,eikit ragais ir nagais,pakol visa šita šutve ses už grotų.

4
2019-08-14 18:25
LTU

Narkotikų klanas

Gajesnis už pedofilų. Todėl advokatui sunku nuvesti iki finišo, kai tokia narkomanų siena. Stebina LT aukas paversti kaltais. Paskaičius susidaro vaizdelis jog ji visur ir viską pati... Kaip sakoma visa Klaipėda žino kur kas ir kaip vyksta, o teisėsauga akla kaip tik gimęs šunytis. Kokia buvo jinai, tokia, bet tokios baigties tikrai nenusipelnė. Laimė šeima turi lėšų kovoti su "aklumu".

1
2019-08-14 18:15
USA

issigimusi policininke sako

jums versle gali ir ne visada sektis- buka boba , verslas tai gyvenimo budas , menta.ms to nesuprast , nes buki jau stoja i men.tura

2
2019-08-14 18:12
USA

taigi

Sazines nera - parduota, logikos taip pat, taciau viskas bus pagal istatyma, tegyvuoja demokratija, tegyvuoja teisybe noreciau surikti, bet kazkaip neiseina, kazkas ten toje supuvusioje valstybeje netaip. Beviltiska, keli sviesus zmones nepakeis meshlo kruvos nei kvapo, nei vaizdo, nei turinio, gaila zmoniu. O sita gyvuli ir jo draugelius, prokurorus ir teisejus veliau ar anksciau pasivis visi ju darbeliai ir teks uz viska sumoket, taip kad neverkit paskui ir nekaltinkit likimo.

1
2019-08-14 17:59
LTU

mjo

Apgailėtina...

0
2019-08-14 17:56
LTU

X

Turbut bet kurioj atsilikusioj afrikos valstybej tiesybes daugiau,nei su musu Lietuveleje,kur taip lengva viska nupirkt...

0
2019-08-14 17:43
NLD

Nesistebiu

Kai šalis yra rojus buduliams ir marozams bei kitokiems degradams, nėra ko ir stebėtis

0
2019-08-14 17:29
LTU

oty lochai

proktologai - ginekologai nemokėjo bobos patenkinti....Narkušos patys....

3