Teksto dydis:
2019-08-26 22:56
DEU

alio

visada tokia pabaiga buna su izdavikas .senukui valdzia apsuko galva .galvojo bus amzinai seimo pirmininku. dabar zinos ka reiskia susideti su konservatoriais ir nusisukti nuo savu bendrazygiu. kokiu buku reikia buti kad neperprasti landzberginiu per sitiek metu .tu busi jiems reikalingas iki tol kol tures naudos .o kai naudos nevbus ismes ir pamirs.

0
2019-08-25 08:58
LTU

Kaltė......

Nematau jokios Pranskiečio kaltės dėl važinėjimo į namus Važinėjančių į darbą valdiškais automobiliais šimtai . Pavyzdžiui, kad ir UAB Limeta prižiūrintys ligoninių medicininę aparatūrą, kasdien iš Vilniaus kur nors važiuoja ir ne tik į Kauną, bet ir Klaipėdą, Palangą Kretingą ir t.tO Verygos kontroliuojamos ligoninės padengia visas išlaidas Tai irgi mokesčių mokėtojų pinigai nešantys UAB pelną

1
2019-08-24 18:39
LTU

JO

Lygiai ta pati situacija kaip su Basčiu, kuriam buvo pareikšta apkalta ir išmestas iš seimo, tai kodėl Rozova su Pranckiečiu - neliečiamieji? Kodėl dvigubi standartai? Lauk abu iš seimo!

1
2019-08-24 11:02
IRL

Ir vėl intrigantas

ramuūūniukai, bandai plauti seimo pirmininko marškinius, kada pačio purvini ir neaišku ant keliarių senų maikių ir nuo kelerių gretučių. Labai norėtum būti seimo pirmininku. Pasidžiaug paskutine kadenciją ir nuleisk snapą. Važiuok namo šiaudų ravėti. Tavo neįstatymiški, išsigalvoti įstatymai, tai ne LT įstatymai. Ieškai dobies lygiame asfalte.

2
2019-08-23 23:06
DEU

Kakoj skirtum

Rozova, Tomaševskis ar Karbauskis - šeimininkas tas pats.

2
2019-08-23 22:06
DEU

sekeja

Na stai Pranskieti , priperejai geguziuku ir ismete is lizdo...

0
2019-08-23 18:06
LTU

Nedaug liko karbauskiui

Pakentwkim metus laiko ir pamirsim visam laikui.

6
2019-08-23 15:32
LTU

H55

Kurie vazineja rytais per megos viaduka tai seniai zino kad su svitureliais seimo pirmininka veza

2
2019-08-23 15:13
FRA

PRAGYVENES

Karabasas kazkodel uzmirso savo nuodemes, gal jau laikas prisimint? Tai uzmirso, tai pramiegojo, tai laiko neturejo, bet uztai dabar atsibudo, ir viska prisimins? Lauksiu kada prisimins, bet bijau kad nesulauksiu, gal nauja karta sulauks? Tik nelabai tikisi!...

6
2019-08-23 14:11
LTU

A-ha

Didziausia Pranskiecio nuodeme,kad su kremliaus trasu agentu susidejo ir viesai to neivardino.Nes ta Rozova,palyginus su kremliaus trasu agentu-tik smulkus planktonas...

6
2019-08-23 14:10
DEU

Analogiška situacija

Gruzinai pateikė informaciją apie Rozovą, ukrainiečiai - apie Karbauskį.

2
2019-08-23 13:55
LTU

dieduką Pranckietį kurstęs broileris dabar spjovė

O siaube....Žiauriai čia klastingas opozicijos gyvatynas išdūrė minkštakūnį Pranckietį, kurstė tol, kol jis liko ant ledo, dabar lyg ir opozicija turėtų elgtis garbingai ir jį kviestis pas save, bet ėmė pulti jį, nes patys jo bijo, mažu dar jis pareikš, kad "jaučiasi galįs stoti prie konservatorių partijos vairo" :DDDDDD

8
2019-08-23 13:51
LTU

karbauski....

tavo padarytos ir VIS daromos klaidos = kaip nuo zemes taip IKI dangaus...ir dar kiauksi -kerstauji ....uzsispyres tamsta sutverimas....fui fui...

3
2019-08-23 13:45
IRL

Nugi

Oi nerimsta nosetasis! Oi ham netinka ir nepatinka dori zmones aplinkui ji... jam patinka tik ta keista butybe su kasa, nes ji kaip istikimas sunytis vykdo visas komandas, o su visais kitais reik susidoroti! Na bet nedaug jam liko- eis i pilitikos siukslyna visam likusiam gyvenimui....

6
2019-08-23 13:44
LTU

NATALIJA TO STB

O TU STB TROKSTI KAD KONSERVAM ATITEKTU TAUTA NEMEGSTA KIRKILO IR GAL VIENA KART JO RINKEJAI SUSIPRAS JU NERINKTI BET PRANCKIETIS NUO KIRKILO MAZAI SKIRIASI BUKAS ZEMO LYGIO PROPESORIUS LANSBERGO LYGIO

12
2019-08-23 13:37
VNM

"el pueblo undo jamas sera vencido"

jei valstybė turi belaisvių taikydama priverstinė pilietybę tai turi įsigalioti Ženevos konvencija dėl belaisvių, kurioje nurodyta, kad ne asmenų, policijos ar kariuomenės dalinių valioje yra belaisviai, bet valstybės ir nepaisant galimų asmeninių atsakomybių už viską atsako valstybė, - represalijos (represijos), bauginimai /grasinimai ,medicininiai ekspermentai ir kt. yra draudžiami, o konvencijos straipsniai nekvestionuojami, bet vykdomi ir jų nepaisymas sunkus nusikaltimas..

4
2019-08-23 13:36
VNM

Volodia teitelboim "archipelagas - gulagas"

Situacija šioje vietoje praktiškai nesiskiria nuo sovietinio režimo tik tada buvo aiški takoskyra ir žmogus pats pasirinkdavo ar oponuoti režimui žinant pasekmes, kad valstybė užpuls pilieti, o prie esančio režimo taip nera ir valstybė (institucijos ar režimas kaip toks) pati nusprenžia už žmogu ir užpuola pasirinktinai (įvairia forma) , o procesas yra įslaptinamas (kaip ir išlaptinti ano režimo komunokegebistiniai parteigenosse) - tai kelionė į pabaigą ar pabaigos pradžia nes visa tai jau matėme prie sovietų, bet tada nors rinktis buvo galima.Net ne demokratinėse valstybėse, bet autoritarinėse ir diktatūrose tokie prašymai atsisakyti režimo pilietybės (ar reikalavimai kaip kam patogiau suprasti) yra pateikiami ir to reikalauja buvo ir TSRS, o situacija beveik identiška ir šiandien kas link priverstinai taikomos pilietybės, kaip ir režimo šalininkų reakcija (pastariesiems nereikia atsisakyti pilietybių, bet jie kelia pretenzijas jei kas nors tai bando daryti)

4
2019-08-23 13:34
VNM

"Los disidentas y la democracia"

Išskirtine tvarka pilietybės yra suteikiamos tai tokia tvarka turėtų būti ir anuliuojama nepripažįstamo režimo pilietybė primygtinai reikalaujant ir net neakcentuojant kodėl. Protektoriato režimas reikia suprasti neįgalus yra vienam asmeniui leisti atsisakyti pilietybės ir gyventi protektoriate be pilietybės nes išvykti nežadama juolab kad gimta Lietuvoje tik kitoje valstybėje, kuri neegzistuoja - tai žmogaus teisių pažeidimas, o situacija toje vietoje nesiskiria nuo TSRS buvusio rėžimo......jei valstybė turi belaisvių taikydama priverstinė pilietybę tai turi įsigalioti Ženevos konvencija dėl belaisvių, kurioje nurodyta, kad ne asmenų, policijos ar kariuomenės dalinių valioje yra belaisviai, bet valstybės ir nepaisant galimų asmeninių atsakomybių už viską atsako valstybė, - represalijos (represijos), bauginimai /grasinimai ,medicininiai ekspermentai ir kt. yra draudžiami, o konvencijos straipsniai nekvestionuojami, bet vykdomi ir jų nepaisymas sunkus nusikaltimas..

4
2019-08-23 13:31
VNM

Volodia teitelboim "archipelagas - gulagas"

Nepripažįstamo režimo pilietybės atsisakyti ir gauti asmens be pilietybės dokumentą neįmanoma įstatymo numatyta tvarka - prilietybė taikoma priverstinai nos konstitucijoje nurodoma, kad negalima trukdyti atsisakyti išskyrus įstatyme numatytus atvejus, o pilietybės įstatyme nurodoma, kad negalima jei liekama be pilietybės ir kad galima atsisakyti jei pristatomas dokumentas iš kitos valstybės institucijų, kad bus ten suteikta, bet nurodoma (jei tokį turima) - neturima ir nereikia.Taippat aiškinama, kad negalima jei įsiteisėjęs teismo nuosprendis ar įtariamas yra žmogus, bet eilę metų nežinoma, kad galbūt esama įtariamu ar nuteistu ir kokiu pagrindu - neturima apie tai žinių ir nors konstitucijoje nurodo, kad kiekvienas gali gauti informacija apie save iš institucijų pusės, bet kiek teko įdomautis tai žvalgybos įstatyme nurodoma, kad sekimai, persekiojimai, poveikis, represijos etc yra valstybės paslaptis ta prasme negalima žinoti kokiu pagrindu pilietis yra "Europos Bendrijos liaudies priešas"

4
2019-08-23 13:30
VNM

Volodia teitelboim "archipelagas - gulagas"

Nežinoma kiek Lietuvoje yra "nuteistų iki gyvos tos jau galvos" kažkokiais sumetimais ir kurie yra sekami, stebimi, veikiami ar represuojami bei koreguojama jų socialinė gyvensena nes kriminalinės žvalgybos įstatyme nurodoma, kad visa ta veikla yra valstybės paslaptis ir tarkime egzistuoja visokios "PUT" tarnybos (politinių užsakymų tarnybos) ir visa kita kas paaiškėjo po prokurorų konferencijos ir taip buvo žinoma nes visuomenėje viskas yra žinoma ir nors konstitucijoje aiškinama, kad galima gauti visą info apie save kokiu pagrindu visa tai - bet pasirodo tai paslaptis valstybės. Kuo tikriausia diktatūra, kada gali bet kurį žmogų represuoti, žlugdyti, kištis į asmeni gyvenimą ir pan. Taip buvo ir vėlyvuoju sovietmečiu, kada į GULAGą jau nebeveždavo, bet nustumdavo į socialinius pakraščius be viso to taikoma priverstinė pilietybė.

4
2019-08-23 13:25
LTU

NATALIJA TO JURATE

O TU DURNELE NEĘMASTANTIŪ ESI GRIBAUSKAITES SINDROMAS

2
2019-08-23 13:24
LTU

A.HOLMSAS. SEIMO VADĄ BŪTINA KEISTI!

TS_LKD (Tarybų Sąjungos Lietuvos Komunistai Demokratai?) iš savo Konservų Dėžutės Tautos Daugumos patikėtinį Valstiečių Vadą Ramūną Karbauskį nepagrįstai įtarinėjo „Rusijos agentu“, o dabar nepagrįstai įtaria Iriną Rozovą ir Viktorą Pranckietį, bet šių Seimo narių nevadina „rusų agentais“. _¶_Iš to seka išvada — visas Tautos išrinktas Seimas dirba Tėvynės Lietuvos žmonių gėrybei. Poziciją ir Opoziciją painioja bei priešina atkutę Smetonijos režimo likučių Tautos Mažuma, kuriai atvirai palankus Seimo vadas ir kurį ta Mažuma palaiko už Pokario miškinių gaujų vado palaikų iškilmingą perlaidojimą Antakalnyje Valstybės Vadovų Panteone. Mažumos atstovai privalo paklusti Daugumai.

4
2019-08-23 13:23
LTU

Ekonomistė

144000 eurų dieduko vojažai pas bobutę į Kauno rajoną per 2,5 metų:))) Neblogai

4
2019-08-23 13:11
LTU

išpažintis

Pranskietis pripažino, kad jo didžausia nudėmė, kad patikėjo Karbu.

4
2019-08-23 13:04
FRA

Anna

Sveiki, aš rekomenduoju apsilankyti populiariausioje pažinčių svetainėje su puikiu paieškos varikliu, kuriame randama seksualinė partnerė - 𝘸𝘸𝘸.lady4.fun Siųsti man laišką, aš visada ten prisijungę :)

5
2019-08-23 12:55
LTU

Remarksas

Va kaip begius perjungė žmogus...tu neskubėk nes apie tą ponulį iš trilitriako nacionaliniame parke, jo viražus, formuojama asmens kultą ir urvinius konfuzus tarptautinėje politikoje dar daug bus rašoma.

4
2019-08-23 12:54
LTU

Žinoma

V. Pranckietis per daug aukštai stovi reitingų sąraše. Su juo reikia susidoroti.

6
2019-08-23 12:51
LTU

Gal uzteks

Toks jausmas kad valstybeje nebera ka veikti ir kokiu problemu spresti. Vien kazkokios pigios pjautynes viesoje erdveje. Kur tas musu isgarbintas prezidentas. Kodel netrenkia kumsciu i stala ir nepareikalauja uzsiimti kuo nors rimtesnio nei nuolat aiskintis kurio b****s ilgesnis?

2
2019-08-23 12:45
LTU

Remarksas

Vėl ta varnalėša....sagoms tokioms, kip tu pretenzijų nėra, o tiesiog žiponas blogai pasiūtas

1
2019-08-23 12:42
LTU

REMARKSUI

Nepriklausomoj Lietuvoj negaliojo tik PARTŠKOLOS diplomai

2