Teksto dydis:
2019-09-01 14:01
ISL

atsirado rasytojas

rasytojau , paviesinkite uz kokius nuopelnus jus adamkus paskyre ambasadoriumi, butu idomu suzinoti, pasiziuriu I tuos garsenybes , uzimancius ,ar kazkada buve aukstuose postuose ,ir matau 95% vienokio ,ar kitokio plauko ,murzinu skalbiniu

0
2019-08-26 20:54
LTU

tabu

ne tik del-i, bet ir Kindziulis__V.J.

0
2019-08-26 16:46
LTU

Ne

tik latvius, bet ir britus pranoksim, jeigu rasis rėksnių, kad nereikia mums ES, jeigu nebeduoda pinigų nuo 2020 metų. __Vingių Jonas

0
2019-08-26 10:43
LTU

matyt tikrai pranoksim latvius

kurie pernai per Seimo rinkimus juokino su savo „Naująja vienybe“ ir „Naujais konservatoriais“, liberalų vardo uoliai nusikratyt mėginusia „Attīstībai / Par!“ https://attistibaipar.lv/programma/pilna ir ypač– KPV.lv (kam priklauso valstybė).

0
2019-08-26 10:33
LTU

ties starto linija

per kitąmet vyksiančius rinkimus vėl rikiuojas labai daug naujų politinių darinių ir veikėjų turim Masiulį (ministrą, kuris žada prezidentinį judėjimą), Pranckietį (dėl vaizdo žada partiją / judėjimą, bet panašu, kad dėsis prie TS-LKD),valdžios liaudis teigia, kad ne tik Šimonytė, bet ir Grybauskaitė galėtų perimt vadovavimą TS-LKD (man kyla rimtų abejonių), paskui yra Bakas (kuris gali pabandyt, bet galbūt jungsis prie kažko), gausu visokiausių iš anapus grįžtančių pamėklių (Dagys, Juozaitis, Zuokas, Paulauskas).

0
2019-08-26 08:56
LTU

2K laikais atsiradęs LEO.lt

ir valdžios liaudies ketinimai „išlikt branduoline valstybe“ pašalino esminį argumentą kodėl negalima pastatyt Astravo AE .

0
2019-08-26 08:50
LTU

Kol nesugebama atsijungt nuo BRELL žiedo

ką iš viso reiškia teiginys „nepirksime Astravo elektros“? Panašu į „semsime vandenį iš Kuršių marių bet neimsime vandens atitekėjusio Nemunu“.

0
2019-08-26 08:47
LTU

gal kažko nesuvokiu

bet keistoki ir gan veidmainiški tie, kurie stebisi ir piktinasi kad Latvija kažką importuos iš Astravo atominės jėgainės. O juk tai valstybė, kurios svarbiausias išgyvenimo būdas – tranzitas, taip pat it galimybė plaut įtartinus pinigus per savo bankus. Jokia paslaptis, kad Latvija – silpnokoje ekonominėje pozicijoje. Ji turi nė kiek ne mažesnių problemų su demografija, ekonominiu augimu ir euro įvedimu nei Lietuva. Per 2008 m. krizę skolinosi pigiau, bet užtat buvo priversta atlikt didžiausią Europoje dereguliavimo eksperimentą.

1
2019-08-26 08:29
LTU

suprantamas ir gan akivaizdus noras

kad atsiliepimų ir komentuotojų šioje skiltyje būtų kuo mažiau. Dėl reikėtų pamiršt 3000 ženklų ilgumo paklodes (netgi Pikasiukas® buvo priverstas persitvarkyt). Bet panašu, kad anonimizatoriai leidžia apeit tik jau ne prieš kažkokius „robotus“ ir / ar šiukšlintojus įdiegtą reCaptcha (pvz. A.Holmsas ir A.Minčius ir kti užšikėjai).

3
2019-08-26 03:27
LTU

Akurat

Reikia įkurti "Saugumo generolų partiją" ir visiems bus gerai!

1
2019-08-25 23:16
LTU

Įdomu

skaityti kitas nuomonės, neturint galimybės išsakyti savo pliurpalų. Jausmas kaip šalia tupi genys, stuksenantis bet kokį pliurpalą, o ypač turintį kokių nors idėjų. Kiba atėjome į šviesų k-rytojų? __Vingių Jonas

0
2019-08-25 22:31
DEU

Betgi

Rus. salletros dyleris ir atjojo į Seimą ant pseudo etniškumo ir tautiškumo arkliuko, medijose transliuoto serialo, maišo pinigų, ir gyvuliškos neapykantos "kolūkių griovėjams" konservatoriams - gryna polittechnologija, siekiant apdurninti "gelbėtojo" laukiantį rinkėją. Valstybinis Saugumo Departamentas neatliko savo darbo ir leido oligarchui užgrobti valstybę. Čia jau reikia ne idėjų, o labai konkrečių veiksmų, galbūt su draugiškų valstybių žvalgybos pagalba.

4
2019-08-25 20:09
LTU

Tas V.Landsbergis gal nesveikas?

Jis homofobas žydofobas pagal tv3 2019 rugpjūčio 8 pranešimą >Po eilėraščio apie „žydelką“ Vytautas Landsbergis sulaukė grasinimo mirtimi<

3
2019-08-25 19:24
LTU

A.Minčius. Jie mums kenkia, o mes tylim?

Ir Autorius, ir visi komentatoriai šneka apie tą patį Daiktą, bet nesiryžta ištarti to Daikto vardą — reakcingos Tautos Mažumos politikai Valstybę nustekeno ir toliau pagal „teisines spragas“ kenkia Valstiečių Sąjungos Valdžiai, kurios pasiaukojimo darbo dėka Lietuvos Temidė jau skiria žmogaus prigimčiai nebūdingą „nusižudymą“ nuo žudikų pamėgto braižo „nužudytas nusižudymu ir nelaiminga žūtimi“. Net vyskupų ir kunigų garbinamas mirčių užsakovas valstybės vadovas (1990-1991) V.Landsbergis Rūtai Vanagaitei liepė „miške nusiteisti“, o sovietžmogius antausiais užmušinėti („Lietuvos saugumas priklauso ne tik nuo Lietuvos — greta turime bepročių valstybę“).

2
2019-08-25 19:17
LTU

Vardavonas

Tiek visokių pasiūlymų veltui,nedalinkit , o parduokit , tikriausiai neverti. Teigiu , kad Lietuvai valdymo sistema netinkama ,esamos pasaulyje sisemos irgi netinka , reikia surasti tinkamą. Įstatymų leidėjai neturi gauti atlyginimo , tada nepuls tinginiai prie lovio.

3
2019-08-25 18:28
LTU

nesvarbu

yra idejos ar nera - valdzia vis tiek atsistoja ant tu paciu oligarchnio elito begiu. Man visa tai iki skausmo panasu i sovietu laikus. pasikeite tik gerbuvio lygis, bet kokia saskaita? sunaikinta provincija, pramone, inzinierinis potencialas.. daugybe jaunimo isvaziuoja, ir visa tai nepaisant milijardu kuriuos kisa ES i Lietuva? Kodel prie sovieto kaimas galejo islikti, o dabar ne? kodel prie sovieto vadobvelius leisdavo 50 tukst tirazu, nes ir vaiku atitinkamai buvo? Gana keista, bet sovietai kazkodel sieke sali vyztyti daugiau maziau tolygiai - kaima ir miesta, o dabar kazkokia anarchija.. baisu nuvaziuoti i mazensi miesteli - jauno zmogaus nepamatysi.. Provincija, kaimas simtus metu saugojo lietuvybes istakas, ir stai kaimo neliks.. ar jau neliko. Lietuva neatsilaike pries nauju imperiju iskilima..

0
2019-08-25 17:16
LTU

nereikia

nei gerų ideologijų, nei klaidinančiai didingos istorijos. Visai gera tokia, kokią turėjom. Lietuviai (nesvarbu, kokią kalbą vartojo) – titulinė LDK tauta. Dabartinė Lietuva su šia didvalstybe turi tiek pat bendrumų, kiek Vengrija su Habsburgų imperija, gyvavusia iki 1918 m. Tad teigt kad lenkai turi savo šlovingą praeitį, o lietuviai – ne, pradėt istoriją nuo Valančiaus, kaip daro Jokubaitis ir kt., yra visiška nesąmonė.

1
2019-08-25 16:59
LTU

bet lazda perlenkta kiton pusėn

buvo panašu į teisybę, kai 2014 m. gale Nikžentaitis Lenkijos dienraštyje „Rzeczpospolita“, o paskui ir 15 min. aiškino, kad „Lenkijoje negimė nacionalizmas. Bent jau neįgavo tokios jėgos, kaip postkomunistinėse šalyse“. Tačiau nuo 2015 m. visus rinkimus tenai kažkodėl laimi PiS – būtent „turintys daug idėjų“ tautiniai socialistai savo veiksmais ir ketinimais atsiliekantys tik nuo vengrų.

0
2019-08-25 16:46
LTU

nestebina

kad VU istoriją studijavę Laučius, Jokubaitis, Nikžentaitis(„Apie artėjantį Lenkijos ir Lietuvos karą bei jo priežastis“) ir ypač Bumblauskas iš Edvardo Gudavičiaus išmoko kritiškai vertint praeitį, taip pat ir Šapokos, Jurginio-Žiugždos vadovėlius.

1
2019-08-25 16:12
USA

Kęstas

Kodėl mūsų tvarka yra negera visiems? "Skurdas nėra blogai tik jį kenčiantiesiems, nors jiems tai tikrai yra pakankamai blogai. Skurdas kenkia ir pasiturintiems Vakarų gyventojams. Kai turtas sutelktas nedaugelio rankose, tyrimai rodo, kad bendras suvartojimas mažėja ir investicijos atsilieka. Korporacijos ir turtingi namų ūkiai vis labiau primena Scrooge'ą McDucką, sėdintį ant krūvos pinigų, kurių jie negali produktyviai panaudoti. Lietuvoje viskas tas pats, kaip Vakaruose. Net prezidentais renkame tik ekonomistus. Bet prabangių bereikalingų automobilių skaičius Vilniuje vis auga, o dauguma tautos jau seniai skursta. Kiek dar išlaikys ta mūsų virvė? Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

1
2019-08-25 14:20
LTU

Ne visiškai gakima sutikti, p. Laurinkau

yra Lietuvoje ir talentų, ir intelektualų, ir idėjų. Bėda tame, kad keliasdešimt metų valdžioje besitrinantys ponai išsisėmė. Tarp jų , tikrai, jokių naujų idėjų nėra. Bet atraskite kitus žmones, kurie trykte trykšta visokiausiomis idėjomis. :) Kaip galima tikėtis naujų , sudėtingos konstrukcijos ir didelio intelekto reikalaujančių idėjų iš negabių, neintelektualių pusmokslių, vidutinybių ar naujos kartos mokytis nenorinčių atstovų?

1
2019-08-25 14:12
LTU

kokių nors savo reikšmingų idėjų neturi

nei Jokubaitis, nei Laučius, nei Laurinkus, nei jo reklamuojama Žaliųjų partija.

1
2019-08-25 14:09
LTU

kadaise dailioškės studentas

aiškino zanūdai A.Sverdiolui: „Tamstos dėstomo dalyko man visiškai nereikia ir niekuomet neprireiks. Dirbu rankomis, nefilosofuoju“. Ne vienas studijavęs ar dėstęs Amerikės universitetuose teigia, kad tenai filosofinio tipo privalomųjų daykų išvis nebūna.

1
2019-08-25 14:08
LTU

Pilietis

Dauguma komentatoriu specialiai raso nesamones.Atsivercia po ranka pakliuvusia knygiukste ir nurasineja nesamones. Laurinkaus straipsnyje yra tik viena ideja - R. Masiulis.Jei sis zmogus atskleis savo idejas ir pakvies protingus zmones jas igyvendinti, gal rinkejai juo ir patikes.Panasu, kad Prezidentas juo patikejo. Lauksime ka R. Masiulis pasakys mums eiliniams pilieciams.

7
2019-08-25 14:07
VNM

Volodia teitelboim

O vakar rašė kažkas, kad jei nesutinkama yra su JAV politika (sugalvojo pseudonimu "Toto" rašantis subjektas) ir jei bandoma atsisakyti Volodei Teitelboim pilietybės tai reikia išvykti iš Lietuvos į kokią šali kuri nėra JAV jurisdikcijoje reikia suprasti, kaip ir tai, kad Lietuva yra JAV jurisdikcijoje ir tokius klausimus nesprendžia Lietuvos institucijos ir prezidentas išskirtine tvarka. Tai tokiu atveju reikia suprasti, kad kita šalis Lietuvoje turi tos šalies piliečių belaisvių ir kitaip yra sunku suprasti. Daugiau pastarasis subjektas neatskleidė ir nepaiškinuo kuom Volodia Teitelboim neįtinka Valstijoms.

1
2019-08-25 14:03
LTU

et

Ne zeme kalta, o galva uzkimsta vienintelem idejom- prisivogti, kad ir anukams uztektu bei patenkinti didybes manija valdzia. Uzimta vietos nera naudingoms Lietuvai idejoms.

0
2019-08-25 14:02
LTU

Bergždumas

Nieko naujo p. M. Laurinkus čia neparašė. Vietoj to, kad pasiūlytų kokių nors savo idėjų, ištisai citavo A. Jokūbaičio, dar kito žurnalisto abejotinaas idėjas. Taip, kad galėtų savikritiškai prisipažinti esąs tų pačių bergždžių idėjų bendraautorius.

1
2019-08-25 14:02
LTU

filosofiją – filosofams

Didžiausia Sąjūdžio klaida yra ne vien tai, kad 1991 m. pabaigoje siūlyta kreivoka Čepaičio desovietizacija, nebuvo paskelbti pusmečiu anksčiau parengta Konstitucija ir paskelbti Seimo rinkimai, o ir siekiai pernelyg sureikšmint filosofiją, sovietiniu pavyzdžiu grūst ją per jėgą visiems studijuojantiems humanitarinius mokslus ir netgi menus.

4
2019-08-25 13:48
LTU

LL

Niekas nepadare tiek zalos ir skriaudos Lietuvai lietuviu tautai kaip ozio konservuotos sionistu uteles priesaki suisgama kubilu.Apsaugok Dieve lietuviu tauta nuo ozio gaujos o nuo priesu patis apsiginsim.

2
2019-08-25 13:45
LTU

Pernai rugsėjį

dar „ant karštųjų“ čia kadaise reiškęsis antivioletinis filosofas mėgino http://www.vilniausforumas.lt/2018/09/edvardas-ciulde-profesoriaus-j-paslaptis.html šį tą paaiškint dėl Ražvilo ir Jokubaičio. Suprantama, visa tai jau pamiršta.

1