Teksto dydis:
2021-05-22 19:47
LTU

Kęstas

Mes šį kartą jau tikrai sunaikinsim tą pederastų klaną. Užtenka vaikus tvirkint. Būkim vieningi,ir jiem sukils baimė.

0
2021-05-22 14:38
LTU

Rita

Ar suprantate,kad jie nori ĮTEISINTI partnerystę CIVILINĖS METRIKACIJOS SKYRIUOSE, o NUTRAUKTI PAS NOTARĄ. Tai juk įteisinama kaip šeima, o nutraukiama kaip bet kokia sutartis. O kaip su vaikais? Notarai vaikus dalins????

0
2021-05-22 14:17
LTU

Rits

Reiškia, eilę metų jie pažeidinėja įstatymus, vaikų teises. Tokiems nusikaltimams nėra senaties. Kodėl jie nepatraukiami baudžiamojon atsakomybėn? NESTATYKIT VEŽIMO PRIEŠ ARKLĮ

0
2021-05-22 00:23
DNK

Eva

Tai zinoma, kad de facto jau gyvena seimose. Moteris pagimdo vaika. Vaisingumo klinikose gi padeda ir vienisoms motinoms. O ta motina susiranda partnere, arba jau gal ir turi. Ir augina abi vaikus. Jei biologine motina numirsta, jos partnere neturi absoliuciai jokiu teisiu i vaikus, nors galbut vaikus augino ir mylejo daugybe metu, ir vaikams butu geriausia butent su ja. Kazkada skaiciau apie viena homoseksualu vyra is Italijos - ten negalima homoseksualiems zmonems sveiku vaiku isivaikinti,tai jis isivaikino ligota, kurio NIEKAS nenorejo ir nemylejo. Rupinasi ir myli. Aisku, yra lojanciu - geriau vaiku namai nei homoseksualus zmogus, bet tegu patys uzaugina toki vaika, paima kad neatitektu tam homoseksualui, o jei ne - tyleti uodega pabrukus. Vaikams geriau pas mylinti zmogu, kokios seksualines pakraipos jis bebutu, o ne valdiskuose namuose.

1