Per kelias dienas – kraupios kelių moterų žmogžudystės: klausimus kelia ir politikams, ir policijai

Naujausi
T
July 11, 2024, 8:28 AM

Kažkas vyksta su Lietuvos vyrais :( jie yra silpnoji lytis, moka tik rankas kelti prieš silpnesne moterį :(

Dalia
July 11, 2024, 12:39 AM

Priimk įstatymus, Lietuva! Nepatinka Stambulo konvencija? Tegul nepatinka (be reikalo, beje). Bet įgyvendinkit SAVO įstatymus, kurie užkirstų kelią į smurtą šeimose! Ką veikia Vaiko teisės (?)? Ką apskritai veikia Soc.Ministerija? Pašalpas mokat??? Kodė

Lilija
July 10, 2024, 11:20 PM

Tik ir tik priverstinis gydymas nuo alkoholizmo, narkomanijos, psichinių ligų, turime gerų gydytojų, centrus. Tik įstatymai prasti. Parkose pilna alkoholikų, teršia, mūsu vaikai šita mato, reikia keisti įstatymus, atrišti rankas policijai.

R
July 10, 2024, 7:37 PM

Straipsnio citata: "Pasak Lietuvos žmogaus teisių centro direktorės, pasitaiko ir labai sudėtingų situacijų, kai įvyksta vadinamasis femicidas arba žmogžudystės artimoje aplinkoje". Gėda Lietuvai, kad nežino terminologijos, kai žudomos moterys. Femicidas - tai ne šiaip sau žmogžudystė, o "sistemingas moterų naikinimas; moters nužudymas dėl jos lyties."

gnt
July 10, 2024, 5:11 PM

policijos darbas - tupėt krūmuose su trikoju arba mušti lazdomis susirinkusius paprotestuoti prie seimo

J
Jonas
July 10, 2024, 1:51 PM

Stambulo konvencija nieko čia nepadės (beje, esu griežtai prieš). Seniai įrodyta: mirties bausmė nuo žmogžudystės neatgrąso ! LGBT ponios tą turėtų žinoti.

Loreta
July 10, 2024, 4:06 PM

Vieną atgraso, kito neatgraso, bei jei mažiau nusikaltimų dėl mirties bausmės būtų - tada ją įvesti būtų tikslinga.

Regina
July 10, 2024, 1:39 PM

Ar gali Stambule ar kitur priimti istatymai pazaboti smurtautojus? Netikiu. Tik grieztesnes bausmes uz nuzudymus ir kitus sunkius nusikaltimus, savalaikis psichiniu ligoniu, narkomanu gydymas ir gausesnis policijos budejimas gatvese gali atbaidyti smurtininkus ir plesikus nuo nusikaltimu.

Laimis
July 10, 2024, 11:32 AM

Tą juskaite reik skubiai gydyti. Prie ko Stambulo konvencija ir smurtas? Policija greičiau atvyks ar sumažės alkoholio vartojimas ratifikavus konvenciją?

Ramunas
July 10, 2024, 11:08 AM

Antra - nerekia kišti jokios konvencijos. Joks popierius pats savaime problemos neišspręs. Niekas netrukdo taikyti teisingų priemonių be visokių konvencijų, netrukdo diegti jų į šalies teisinę bazę ir į praktiką. O konvencijos daug kas nepasirašė ir tam yra priežasčių.

Loreta
July 10, 2024, 11:32 AM

Nuo popierių viskas prasideda. Tai yra teisinė bazė, kuri įgalina veikti. Kiek galima šitų marazmų skleisti, kad Stambulo konvencija - tai ''blogis''? Kas jums tokiems yra? Sąžinės visai nerasta?

Ramunas
July 10, 2024, 11:04 AM

Policiją kaltinti nėra pagrindo. Arba priimat įstatyumus, kad leidimas ginklui ir patys ginklai konfiskuojami atsitikus atvejams A, B, C arba ne. Jie tik vykdo kas nurodyta. jei policija savo nuožiūra pradeda taikyti įstatymus, prasideda "rusija" kur policininkas gali bet ką daryti su nekaltu žmogumi.

Romas
July 10, 2024, 10:14 AM

Ką policija, jie tik pinigų prašytojai, o darbai palauks.

Norėdami komentuoti turite prisijungti.

Daugiau naujienų

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.