Kol Seimo narė D. Šakalienė žiūrėjo komediją, piktadariai išdaužė jos mašinos stiklą

Vilniaus policija ieško nusikaltėlių, išdaužiusių Seimo narės Dovilės Šakalienės automobilio stiklą. Įtariamųjų policija kol kas nenustatė.

 Kol Seimo narė D. Šakalienė žiūrėjo komediją, piktadariai išdaužė jos mašinos stiklą.
 Kol Seimo narė D. Šakalienė žiūrėjo komediją, piktadariai išdaužė jos mašinos stiklą.
 Kol Seimo narė D. Šakalienė žiūrėjo komediją, piktadariai išdaužė jos mašinos stiklą.<br> Facebook/Dovilė Šakalienė nuotr.
 Kol Seimo narė D. Šakalienė žiūrėjo komediją, piktadariai išdaužė jos mašinos stiklą.<br> Facebook/Dovilė Šakalienė nuotr.
 Kol Seimo narė D. Šakalienė žiūrėjo komediją, piktadariai išdaužė jos mašinos stiklą.<br> J. Stacevičiaus nuotr.
 Kol Seimo narė D. Šakalienė žiūrėjo komediją, piktadariai išdaužė jos mašinos stiklą.<br> J. Stacevičiaus nuotr.
 Savaitgalį buvo apvogtas ir vidaus reikalų ministro patarėjo Karolio Vaitkevičiaus asmeninis automobilis.<br> Facebook/Karolis Vaitkevičius nuotr.
 Savaitgalį buvo apvogtas ir vidaus reikalų ministro patarėjo Karolio Vaitkevičiaus asmeninis automobilis.<br> Facebook/Karolis Vaitkevičius nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Lrytas.lt

Feb 5, 2018, 10:40 AM, atnaujinta Feb 5, 2018, 11:16 AM

Nors policija vėlų šeštadienio vakarą įvykusį incidentą su Seimo nare nutylėjo ir į žiniasklaidai siunčiamas suvestines jo neįtraukė, apie nemalonų įvykį paskelbė pati Seimo narė Dovilė Šakalienė. Kartu su įrašu socialiniame tinkle „Facebook“ ji paviešino ir išdaužto stiklo nuotrauką.

„Išeini iš vakarinio kino seanso, ledinio vėjo košiama perbėgi didelę tamsią aikštelę prie Vingio Forumcinemas kino teatro, galvodama kaip tuoj nersi į mašinytę ir šiltai važiuosi namo – ir tik op ir sustingsti...

Draudimas autoatsakiklio balsu pasiūlo užregistruoti įvykį internetu – o taip būtų pravertęs žmogaus balsas ir konkretūs paaiškinimai bei atsakymai... Užtat policija sureaguoja gyvai ir žmogiškai. 22:23 pranešu apie įvykį 112, už kelių minučių perskambina iš 2-ojo policijos komisariato, užduoda racionalius klausimus, pasvarstom ar tiesiog vandalizmas, ar kas pavogta, supranta, kad tamsu ir šalta ir pažada, kad ekipažas atvažiuos labai greitai. Ir ne, jie tikrai nežinojo, kad kalba su Seimo nare – ir vargu ar būtų kas kitaip, jei ir būtų žinoję.

Už 30 min nuo pranešimo 112 atvyksta du jauni policininkai, kartu apžiūrime saloną – pirminė versija, paremta praktine patirtimi – narkomanai su timpa šauna šratu į stiklą, tas išbyra iki pat rėmų, tad patogu įlipti iškraustyti saloną. Pareigūnai maloniai šypsosi, duoda praktinių patarimų, pasiima duomenis, nufotografuoja, ir viskas.

Bet kažkodėl ramiau. Važiuojam į degalinę siurbti stiklų, kurie bjaurybės po visą saloną pasėti, ir ten taip pat randam gerumo. Labai ačiū Savanorių žiedo K Circle degalinės darbuotojoms už lipnią juostą, šiukšlių maišą ir šilumą“, - socialiniame tinkle „Facebook“ parašė D. Šakalienė.

Išdaužė stiklą, bet nieko nepavogė

Pirmadienio rytą apie šį nemalonų incidentą kalbėdama su lrytas.lt Seimo narė sakė šeštadienio vakarą žiūrėjusi lietuvišką komediją „Klasės susitikimas“. Filmą Seimo narė pavadino „gana linksma komedija“: „Visai smagu. Reikia ir tokių filmų. Truputį „popkorniškas“, bet reikia ir tokių filmų. Neturi gi būti visi filmai niūrūs ir apie egzistenciją“.

Tačiau gerą vakaro nuotaiką sugadino piktadariai.

„Aš paviešinau tai, nes norėjau padėkoti policijos pareigūnams, kurie labai žmogiškai sureagavo. Ir telefonu labai šiltai ir racionaliai pabendravo, padėjo susiorientuoti situacijoje. Atvyko pareigūnai pakankamai gretai“, - sakė D. Šakalienė. 

Išdaužus stiklą, iš 6 metų senumo „Volkswagen Tiguan“ nieko nepavogta. Seimo narė svarsto, kad nusikaltėliams kažkas galėjo sutrukdyti. 

„Kitas dalykas, kaip sako, būna, kad iš toli išdaužia stiklą, o tada prieina ir pasižiūri, verta kraustyti ar ne. Ir mačiau iš komentarų po savo „Facebook“ įrašu, kad gana dažni tokie atvejai. Ir rašo kai kurie žmonės, kad per pastaruosius 10 metų tokie dalykai nuolat ten vyksta. Tiesiog toks rajonas“, - pasakojo D. Šakalienė.

Išgirdusi, kad tokiais atvejais vagys gana dažnai išlupa automobilio multimedijos sistemas ar net vairus, Seimo narė net aiktelėjo: „O, Dieve! Tai man čia labai pasisekė. Išgyvensim. Ne tokius dalykus išgyvenam“.

Apvogė vidaus reikalų ministro patarėją

Įtariamieji, išdaužę Seimo narės D. Šakalienės automobilio stiklą, kol kas nenustatyti. Kol kas policija neskelbia, kad būtų sulaikyti ir įtariamieji, naktį iš penktadienio į šeštadienį apvogę Vidaus reikalų ministro patarėjo viešųjų ryšių klausimais Karolio Vaitkevičiaus asmeninį automobilį „VW Passat“.

Kaip jau skelbė lrytas.lt, K. Vaitkevičiaus automobilis buvo apvogtas Šiaurės miestelyje, Žygio g. Išdaužę priekinį keleivio pusės durelių stiklą, iš 2012 m. pagamintos mašinos vagys pagrobė multimedijos įrangą.

Automobilyje sumontuota signalizacijos, tačiau jos kaukimo niekas neišgirdo.

„Ji turėjo kaukti“, – įsitikinęs ministro patarėjas.

Patirto nuostolio K. Vaitkevičius sako dar nežinantis. Automobilis draustas, tad nuostolis bus skaičiuojamas kartu su draudikais.

„Panašu, kad langas išdaužtas su atsuktuvu. Išsisiurbiau vidų, langą užtraukiau plėvele ir važiavau. Dabar turiu žydros plėvelės langą! Labai gražiai atrodo“, – juokavo vidaus reikalų ministro atstovas spaudai.

Aptikęs apvogtą automobilį, apie nusikaltimą jis pranešė policijai. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Pastaruoju metu Vilniuje siaučia panašių vagysčių banga. Nuo nusikaltėlių jau nukentėjo dešimtys automobilių. Yra buvę atvejų, kai automobiliai tokiu būdu apvagiami net ir saugomuose garažuose.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.