Baltarusio sunkvežimyje muitininkai rado tūkstančius kontrabandinių cigarečių pakelių

2021 m. rugsėjo 22 d. 11:46
Lrytas.lt
Patikrinę rentgenu, muitininkai baltarusio sunkvežimyje tarp gipso plokščių aptiko kontrabandą – beveik 7 tūkst. kontrabandinių cigarečių pakelių.
Daugiau nuotraukų (6)
Muitinės kriminalinės tarnybos teigimu, Medininkų kelio poste pirmadienį, rugsėjo 20 d., sulaikyta cigarečių kontrabandos siunta – 6 710 pakelių rūkalų, kurie rasti iš Baltarusijos gabentų gipso plokščių viduje.
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį į Medininkų kelio postą sunkvežimiu „Iveco“ atvažiavęs Baltarusijos pilietis deklaravo tranzitu į Didžiąją Britaniją vežantis gipso plokščių krovinį.
Tačiau patikrinę mašiną rentgeno kontrolės sistema, muitinės pareigūnai gipso plokščių viduje aptiko cigarečių pakelius. Išardžius visas plokštes paaiškėjo, kad iš viso šitaip mėginta įvežti 6 710 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ Gold Compact“ ir „Minsk Capital“. Rūkalų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 23 485 eurai.
Cigaretės buvo sulaikytos, Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos.
Sunkvežimio vairuotojas po apklausos buvo paleistas, skyrus kardomąją priemonę – dokumentų paėmimą.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.