Lietaus vanduo Kaišiadoryse užpylė mokyklos rūsį, jo išsiurbti nepajėgė net ugniagesiai – kilo pavojus elektros skydinei

2025 m. liepos 31 d. 08:57
Lrytas.lt
Kaišiadoryse lietaus vanduo užpylė mokyklos rūsį, buvo kilęs pavojus čia esančiai eketros skydinei. Vandens buvo tiek daug, kad jo išsiurbti nepajėgė net ugniagesiai. Tuo tarpu Jonavos rajone iš dviejų privačių namų rūsių ugniagesiai vandenį sugebėjo išsiurbti.
Daugiau nuotraukų (1)
Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, liepos 30 d. apie 10 val. 35 min. Kaišiadorių ugniagesiai buvo iškviesti į Girelės g. Buvo pranešta, kad vanduo apsėmė mokyklos rūsį, žmonės baiminasi, kad neužsidegtų ten esanti elektros skydinė, nes vandens lygis vis dar kyla.
Atvykus gelbėtojams vandens lygis rūsyje buvo pasiekęs apie 60 cm.
Gelbėtojai panaudojo motorinį siurblį vandeniui siurbti, tačiau vandens išsiurbti nepavyko, nes jo lygis toliau kilo. Buvo nuspręsta, kad mokyklos administracija kreipsis pagalbos į įmonę, kuri užsiima vandens išsiurbimu.
Tuo tarpu ugniagesiai panaudoję hidrokostiumą pasiekė elektros skydinę ir naudodamiesi dielektrines pirštines, atjungė pastatui elektros energiją.
Tą pačią dieną apie 9 val. 48 min. siurbti vandens rūsių buvo iškviesti ir Jonavos rajono ugniagesiai. Jiems buvo pranešta, kad gyventojai prašo pagalbos išsiurbti vandenį.
Atvykus gelbėtojams, vanduo buvo apsėmęs dviejų individualių namų garažuose įrengtus rūsius.
Panaudojus du motorinius siurblius ir dvi magistralines linijas po 120 metrų vanduo išsiurbtas į melioracijos griovį.
Vanduougniagesiaipagalba
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.