Pasiūlė variantą: užterštą vandenį iš Fukušimos atominės elektrinės išleisti į vandenyną (4) Praėjus daugiau nei aštuoneriems metams po Fukušimos tragedijos svarstoma, ką daryti su daugiau nei milijonu tonų užteršto vandens. Japonai neatmeta, kad jis gali atsidurti Ramiajame vandenyne.