Teksto dydis:
2019-08-25 15:13
LTU

K užkn. >KOKI SOROŠINĮ MEŠLĄ VEMIATE ETERIN

Nuostabu. Lenkiu galvą prieš Jūsų komentarą.

0
2019-08-25 15:10
LTU

K užkn.

Rasele, šiaip labai puikiai prašei, tik prie ko čia JAV??? Turėtum žinot, jog Pasaulio HEGEMONAS JAV turi minimum du sparnus ir dabar valdžioj oficialiai TRAMPO užnugario sparnas, katras ko ne visais klausimais palaiko šaunuoli SALVINĮ, kuris bando gelbėti CIVILIZACIJA, nuo išprotėjusio kairiojo HEGEMONO sparno, (katrą atstovavo rotšildinis-sorošinis babuinas). Ekonomine prasme jie vienas nuo kito skiriasi tik tiek, kad vieni smaugia Pasaulio tautas dešinia ranka, - kiti kaire. Tik vat dešinieji dar tebegina pamatines Žmonijos vertybes, o kairieji dar ir bando per prievarta sumaišyti tautas, kad jos tarpusavyje PILIETINIUOSE Karuose išsipjautų, ir dar bebaigia paskandinti Planetą savo iškrypėlių LGBT-istų FE KALIJOSE.

0
2019-08-25 15:07
ITA

Koki sorošinį mešlą vemiate eterin

Drabstotes, kaip purvais, slykstus skaitalas sukurptas jusu, kiba M. Salvini tai populistas, nacionalistas... M. Salvini ir G. Meloni tai dvieju partiju lyderiai, kurie ieis i Istorija, kaip Europos tautu, paprociu, tautiskumo, nacionalinio paveldo saugotojai. Jiems bus dekungos visos Europos tautos. Reddito di cittadinanza t.y. pilietybes pasalpa tai L. Di Maio 5 * ismislas. Loja, kad blogai duoti padalpa bedarbiui,... o kuo italas prastesnis uz vokieti ar negra, musliu! Negrus, muslius tai seria, vokietis bedarbis Vokietijoje šliurpia alu alinej nuo pat ryto is pasalpu, kuo italas bedarbis blogesnis? Po zemes drebejimu PD (partito democratico) ne pirsto nepajudino, kad atstatyti sugriautus miestelius, bet mafijos kooperatyvus sere-, negrus, muslius ordom plukde, tempe, vilko. Atejo M. Salvini ir sustabde mafijos veikla, tai dabar mafija kersija visais imanomais budais. Bet italai ne idiotai, jau suprato ir atskyre kur pelai, o kur grudai. Manau ir lietuviai ne idiotai, supranta, kad meslais sorosiniais drabstotes.

0
2019-08-25 14:57
LTU

K užkniso MELASKLAIDA

Negi iš jūsų niekas NEPASTEBĖJO, jog Melasklaidoj jau seniai a nei vieno žodelio:- tai kiek gi ta Arbatėlės parcija drauge su DEMONOKRATAIS turėtų balsų parlamente, net jeigu anei vieno savo partijų nario neprarastų,??? AAaaa??? DEMONOKRATAI ir LIBERASTAI yra XXI-jo amžiaus MARAS, stumiantys ŽMONIJĄ Į PRARAJĄ.

0
2019-08-25 10:41
ITA

Rasa

Kada pagaliau,kai prabudo nors VIENAS (Salvini),kazka darantis politikas,kitiems....nepatinka.JAV su savo kritika irrr.."patarimais" del pabegeliu...tegul tvarkosi savo darza.Matai,jiems -nedemokratiska salis..O kaip su statoma siena ,pasienyje su Meksika,a??? M.Salvini istraukia i dienos sviesa opiausias Italijos problemas .Reiktu buti vieningesniems ieskant problemu sprendimo budu,net jei ir pastarieji nepatiktu Briuseliui

0