„Bundesliga“ čempionate „Eintracht“ iškovojo dar vieną pergalę ir vejasi „Bayern“ (video)

Sekmadienį buvo sužaisti du Vokietijos „Bundesliga“ čempionato mačai. Turnyro lentelės lyderius Miuncheno „Bayern“ vytis mėgina penktąją pergalę iškovojusi Frankfurto „Eintracht“, kuri su 16 taškų žengia antroje vietoje.

“Eintracht” ir “Freiburg” mačas.<br>AP

Sep 30, 2012, 9:59 PM, atnaujinta Mar 16, 2018, 11:22 AM

„Eintracht“ futbolininkai 2:1 nugalėjo „Freiburg“ ekipą, kuri nuo 90 minutės žaidė dešimtyje – K. Guede gavo raudoną kortelę.

Pergalę „Eintracht“ ekipai lėmė puikus A. Meierio žaidimas. Futbolininkas 67 minutę išlygino rezultatą, o 73-ąją savo ekipą išvedė į priekį. „Freiburg“ pirmavo po M. Kruse įvarčio, įmušto 50 minutę.

Kitose rungtynėse „Mainz“ ekipa iškovojo pergalę ir pakilo į 11 vietą. „Mainz“ 2:0 nugalėjo „Woflsburg“ futbolininkus, atsidūrusius iškritimo zonoje.

Įvarčius „Mainz“ ekipoje pelnė J. Diazas (26) ir A. Szalai (37).